szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
2491-2520 z 3652
Witam po raz ostatni przed wyjazdem z Polski czyli z Bagna zobaczę czy ktoś jakaś któraś ma rozum lub brak odwagi napisać lub odpisać gdy ja piszę z propozycją wyjazdu razem bo jestem odważny. Z chłopakiem nie wyjadę bo nie jestem gejem koniec kropka a z dziewczyną lepiej dzielić pokój no chyba że wszyscy jesteście gejami, lesbijkami lub uważacie że przed ślubem nie wolno mieszkać pod jednym dachem a za granicą z przyjemnością wskoczycie murzynowi pod kołdrę. Hejterzy niech idą na gałąź i nie komentują z zazdrości lub czegokolwiek a także weterani z Anglii ciesze się że wam się udało a wy mozecie sobie życzyć mi żeby mi się nie powiodło ale się powiedzie bo zagranica mi nie jest obca.
A więc szukam chętnej na wyjazd osoby dziewczyna/kobieta, wiek od 18 do 30 lat w moim przedziale wiekowym skądkolwiek byś nie była zgłoś się do mnie jak chcesz sobie ułożyć życie za granicą na nowo.
wyjazd jak się dogadamy to pod koniec lutego tego roku z wa-wy(stolicy) lotniska szopena do West Yorkshire Doncaster-Sheffield na lotnisko Robin Hood-a transport z lotniska załatwiony. Mam lokum pokój dwuosobowy wiadomo opłaty na pół praca nagrana transport do pracy ogarnięty. Formalności jak potwierdzenie adresu, N.I.N.(National Insurance Number) wyrobi się na miejscu kwestia kilku tygodni zanim go przyślą, konto bankowe też da się wyrobić bez kłopotu. Co do angielskiego nawet jak nie znasz to przecież ja znam a w dupie mieć innych bo inni skorzy bezinteresownie pomóc trzeba liczyć na siebie. I ci i mi będzie łatwiej mieć do kogo odezwać gębę nie od razu znajdzie się przyjazne osoby z polski a nie ma jak fajnie pogadać we własnym języku i samotno nie będzie. Widzę że olany został mój nie jeden post a przez dłuższy czas wisiały na stronie ludzie są sceptyczni z rozwagą i podejrzanie podchodzą nie podejmują próby kontaktu nie zależy im od razu coś zakładają osądzają komentują krytykują i czasem ubliżają skąd ja to znam. O mnie jako współlokator jestem: chłopak, katolik, bez nałogów, niekarany (posiadam zaświadczenie o niekaralności a nawet przetłumaczone na angielski przez tłumacza przysięgłego, bez konfliktowy, kulturalny, pracowity, czysty syfu nie pozostawiam po sobie w kuchni lub toalecie, nie imprezowicz, ale jak zechcesz to zweryfikować to telefonicznie, w 4 oczy czyli jak blisko mieszkasz to się spotkajmy rozwieje to twoje wątpliwości, pogadajmy na Skype jak nie masz to stwórz i zainstaluj to jest za darmo, lub gg (Gadu-Gadu) albo e-mailowo, FB czyli waszego kochanego facebook-a nie mam nie posiadam jak zechcesz to się skontaktujesz ze mną a jak nie to przedawni się post i nową stronę ktoś z nowym tematem nadpisze i tyle nie to nie nie będę się narzucał na miejscu kogoś znajdę. Powiecie skąd? A i tu rozczarowanie 10 mieszkałem w Anglii cały koniec sekretu i tajemnicy. Jak chcesz to jedź sama na solo, na żywioł z marnym angielskim i z małym zasobem pieniędzy pamiętaj z góry za wszystko płacisz nie mi ale komukolwiek tam jak będziesz chciała wynająć pokój a gdzie referencje a gdzie bond-depozyt a gdzie historia kredytowa hmmm przemyśl. Ciał do usłyszenia
Cześć. Z tej strony Rafał, lat 26. Jestem zmęczony pracą w korporacji, która nie przynosi zysków i nie procentuje, bo moi przełożeni potrafią wycisnąć człowieka jak cytrynę, a w zamian nie oferują kompletnie nic... Bezskutecznie, przez długi okres czasu poszukiwałem lepszej pracy, ale w Polsce bardzo ciężko o to. W końcu postanowiłem, że spakuję walizkę i kupię bilet w jedną stronę. :)

Zebrałem na ten cel środki, a teraz przygotowuję się do wyjazdu cały czas szlifując mój angielski. Chciałbym wyruszyć na przełomie marca/kwietnia. Szukam osób z Warmii i Mazur lub Pomorza, które chciałby wraz ze mną udać się w tę podróż. Chciałbym wcześniej umówić się na kawę lub pizzę i wspólnie przemyśleć plan działania. Planuję uderzać na Londyn, ale inne kierunki również wchodzą w grę. Szukam osoby lojalnej, odpowiedzialnej oraz takiej, która będzie bratnią duszą na emigracji. Jeżeli jesteś zainteresowana/y napisz do mnie! :) [email]
>>>>Jestem zmęczony pracą w korporacji, która nie przynosi zysków i nie procentuje, bo moi przełożeni potrafią wycisnąć człowieka jak cytrynę, a w zamian nie oferują kompletnie nic...
pomysl o osobach ktore sa bezrobotne i sie matwia co na stol polozyc...a dzieci niema w co ubrac
Cześć. Dawid, lat 21 (Wrocław). Po 10tym marca mam zamiar wyemigrować do UK. Szukam osoby/osób chętnych do wspólnego wyjazdu.Nie interesuje mnie Twój wiek, płeć, orientacja ;) Jadę tam w celu stałego pobytu a wspólny wyjazd ma na celu zmniejszenie wydatków na początku (może i dłużej) oraz towarzystwo rodaka na obcej ziemi. Preferuję osoby niepalące oraz nie pijące z nadmiarem (sam lubię nieraz wypić piwo w dobrym towarzystwie, choć nie jest to dla mnie codzienność oraz przymus). Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, zaradną - super. Oczywiście nie jestem sponsorem, więc fajnie jeśli zabierzesz ze sobą tyle gotówki, ile Ci będzie potrzeba. Jeśli jesteś zainteresowana/y pisz na [email] 693510953. Do zobaczenia na wyspach! :)
Jeśli chodzi o kontaktowanie się chętne panie lub jedna pani bo przecież stada osób nie zabiorę bo nie posiadam tam żadnego obozu. Można przecież tu wysłać prywatną wiadomość, napisać na komunikatorze internetowym GG- gadu-gadu darmowa aplikacja żadna skomplikowana do pobrania, zainstalowania i użytkowania, lub program skype też jest free, drogą e-mailową, telefoniczną jak masz darmowe rozmowy do wszystkich sieci wiem że prawie wszyscy myśląc że mają facebook-a to za pomocą tego gówna się razem skontaktujemy niestety facebook niech przestanie istnieć to moja opinia ja tego ścierwa nie używam.
A więc gdy do mnie piszesz to pozostaw jakiś ślad po sobie: numer telefonu, numer gg, numer skype, adres email, bo nie sądzę byśmy mieszkali dosyć blisko siebie by się spotkać w kawiarni i omówić szczegóły bo mało kto z tej części polski szykuje się ale to też moja opinia jeśli ktoś z Lubelskiego nie mylić z Lubuskim to zapraszam w cztery oczy. Ja nie gryzę dziewczyny chcę sobie pomóc i jakiejś z was może później kilku osobom jak wynajmę cały dom np. M4 toż wolne pokoje będą nie mylić z harem albo burdel tam się zatrudnicie jak zechcecie na własne życzenie bo ja tylko mogę pomóc znaleźć pracę na produkcji/fabryce/magazynie no i jak będziecie chciwe na kasę ale nie mylcie że będziecie pierwsze już tam polki pracują hahahaha ja unikam kurewek więc panie lekkich obyczajów radźcie sobie same nie pomogę wam. Resztę ogarniente i zrównoważone zapraszam do kontaktu. P.S. na głównym forum nie zostawiać danych do kontaktu kto zechcę to i tak się skontaktuje częściej zaglądać na własną skrzynkę na tej stronie :-) dobra rada bo do ilu osób pisałem i nie podpisywali do mnie pewnie za błędy ortograficzne ale tu też analfabetów nie brak np Polonia z Anglii piszę bez ą,ć,ó,ś bo nie stać ich na polski system albo są leniwi i lubią szybko pisać im nic nie można zarzucić bo zarabiają w funtach ignoranci i sami bądźcie odważni napisać do kogoś i w profilach coś napiszcie o sobie ciekawsze będą to taka wizytówka dla was :) jak ja jakieś byki walnąłem to sorki hahaha już mam alibi. ciał słodziaki
Ja tam nie patrze na bledy czy cos, jestem w Anglii od 15 lat, uczylem sie Ang jako mlody chlopak i nie pamietam ortografii tak dobrze. Wszyscy ktorzy sa zainteresowani praca to zapraszam do kontaktu. Wlasnie zalatwilem prace 2 osobom na poczatek lutego przy pakowaniu zabawek. Na miejscu w tym samym miescie. Ludzie, chcecie jechac do Anglii, to kontatkujcie sie, nie gryziemy a ze szukamy milosci lub zwiazku to tez nic strasznego. Wtedy tylko kobiety bede mialy latwiej gdyz beda chcialy sie zwiazac z osoba ktora moze zalatwic wszystko.

TD;DR(Za dlugie;nie czytalem) Praca jest, mieszkania sa = TYLKO CHECI TRZEBA. Kobiety samotne ktore szukaja drugiej polowy i lepszego zycia, zapraszam do kontaktu.
No dobra napiszę może prosta łatwą polszczyzną szukam jakiejś normalnej dziewczyny która wyjedzie ze mną za granicę cel Anglia będziemy dzielić pokój czyli koszta nauczę cię angielskiego będzie nam raźniej bo z chłopakiem nie będę spał w jednym pokoju bo to nie moja orientacja sory nie jestem homofobem. Byłem za granica już wszystko nagrane chęci się liczą ja nie zakładam za nikogo na sponsoring nie biorę może szukam przyjaciółki może nikogo ludzie są dziwni ale git. Może jako truck/lorry driver po prostu wynajmę sobie sam kawalerkę bo będzie mnie stać przecież i nie będę szkłem dupy podcierał. Ludziom nie można ufać i pomagać bo na łatwiznę lecą chcą wszystko za darmo na gotowe na patelni podane a tak nie ma. Może nie wszystkich ale cześć z was czeka rozczarowanie bo powiedz mi mając dajmy na to 500 funtów na start z polski jak opłacisz: transport z lotniska do potencjalnego miejsca docelowego, bond depozyt za potencjalne zniszczenia/szkody, w przód czynsz, jadło, transport, a jak nie znasz angl. to polskiego tłumacza, a doładowania telefonu o rynnę zadzwonisz po nin np okej w job centre plus ci dadzą użyć telefonu za free, a dzwoniąc do agencji pośrednictwa pracy dzwonić i pytać się o pracę albo o to czy zarejestrują cię. A jadąc w ciemno gdzie się za3masz danego dnia masz znasz jakiegoś prywaciarza który ci na mur beton wynajmie bez zobaczenia twojego kontraktu albo solidnych referencji to ryzyko załóżmy że po 2 tygodniach nie zapłacisz bo za co to taki landlord nie weźmie cię pod dach bo będzie cię musiał na bruk wywalić po co ktoś ma sobie straty i problemy stwarzać. Skąd to wiem bo byłem i przez to gówno przeszedłem P.S. też byłem w brytyjskiej szkole gówno warta mam dyplomy i certyfikaty do podtarcia sobie dupy :-) mam hope że wam doradziłem pomogłem zmotywowałem lub rozwiałem wasze obawy. cheers
pozdro dla Mandavar świetny opis i fotka tez se muszę zrobić podobny bo ludzie mnie mają za naciągacza oszusta zboka kanciarza i wiele innych trzeba uwiarygodnić swoje ja ale skanu dowodu nie wstawię bo pożyczkę lub kredyt ktoś kumaty weźmie :) Mandavar ja chyba na miejscu se znajdę polkę prawda że polacy już podbili Anglię prawda że już tam dotarli że tam są aż 4 miliony nas rodaków ;-)
To nic nie pomoze ;) tutaj raczej na miejscu nie znajdziesz. Wierz mi, tutaj nasze Polki sa strasznie wybredne.
Posmiac sie mozna czytajac te brednie o znalezieniu kobiety do zwiazku dzieki wyjazdowi albo tym bardziej na miejscu. Chyba zapomnieliscie lovelasy ze 99.9% Polek w UK dojechalo tam do swoich facetow
Najlepszy jest ten co litanie pisze z pretensjami do calego swiata :D
Załóżcie sobie konta na portalach randkowych bo tu ludzie szukaja pracy a nie "BIG LOVE" .
Ps.Darujcie sobie to użalanie nad sobą :)pozd.
Załóżcie sobie konta na portalach randkowych bo tu ludzie szukaja pracy a nie "BIG LOVE" .
Ps.Darujcie sobie to użalanie nad sobą :)pozd.
Załóżcie sobie konta na portalach randkowych bo tu ludzie szukaja pracy a nie "BIG LOVE" .
Ps.Darujcie sobie to użalanie nad sobą :)pozd.
Prosze nie uzywac wulgaryzmow na tym forum. Tutaj tez zagladaja osoby ponizej 18tu lat - i takie slowa sa dla wszystkich po prostu nieodpowiednie. Mozesz myslec co chcesz, ale to nie znaczy, ze musisz dzielic sie tymi myslami z innymi. Widac, ze inne argumenty sa ponad twoim stanie intelektualnym. Dla normalnych ludzi, takie slowa sa obrazajace. Twoj post bedzie usuniety. Koniec kropka.
Witam wszystkich
Nazywam się Dominika i wraz z moimi 2 koleżankami chcemy wyjechać do Anglii. Możemy już w połowie lutego myśleć o wyjeździe tylko na razie nie mamy podstaw ku temu. A jaka jest przeszkoda ??? domyślacie się nie mamy nic na oku, żadnej pracy. Czy możecie dać jakieś wskazówki gdzie można szukać pracy, bądź macie jakieś namiary na uczciwą i pewna pracę. :)
Lzy lecialy mi jak grochu z smiechu. Boze Terri, kabaret. A tak na marginesie, praca ktora ja zalatwiam jest pewna i jest w czym wybierac. Tylko checi, checi, checi. Nic wiecej.
Cytat: Mandavar
Boze Terri

Rozumiem ze teraz uwazasz mnie jako Boginie, (ktora oczywiscie jestem) ...jestem kobieta to Boginia, gdyby to byl facet to Boze Terri.
edytowany przez terri: 27 sty 2016
Bogini ;). Uklony, ofiary koz i owiec itp itd. A tak na marginesie, Praca w UK Jest, zalatwiam wszystko, znam jezyk perfect. P.S Szukam dalej drugiej polowki ;) .
Czesc Wszystkim
Mam 25 lat i chętnie bym wyjechał do Anglii . Miejsce w UK, gdzie bym pracował jest mi obojętne. Mogłbym pracować przy taśmie, pakowanie sortowanie , żadna praca nie jest mi obca.Jestem zdyscyplinowany, uczciwy i chętny do pracy. Jako swój j.angielski oceniam bardzo słabo Więcej informacji pisać na [email]
HEJ :) Mam na imię Iza i końcem lutego chce wraz z kumpelą wyjechać w celach zarobkowych do Anglii. Trudno jest znaleźć coś nie mając tam na miejscu nikogo, więc jeśli ktoś coś wie na temat jakieś pracy - gdzie najlepiej szukać itp to proszę dajcie znać na mojego maila [email] :) Pozdrawiam
Hej. Szukam pracy i mieszkania w okolicach Liverpool, Manchester, Blackpool, Lancaster, Preston ;)
Jeżeli jest jakiś uczciwy człowiek, który jest w stanie pomóc, będę się starać ładnie odwdzięczyć.
Pozdrawiam, Aleksandra moje [gg]
Hej. Szukam pracy i mieszkania w okolicach Liverpool, Manchester, Blackpool, Lancaster, Preston ;)
Jeżeli jest jakiś uczciwy człowiek, który jest w stanie pomóc, będę się starać ładnie odwdzięczyć.
Pozdrawiam, Aleksandra moje [gg]
W lutym zamierzam wyjechać do Uk . Byłam już tam więc wiem co i jak . Ktoś chętny ?
Hej :) Mam na imię Klaudia, mam 19 lat i jakoś w okolicach sierpnia planuje wyjechać do Anglii do pracy i zostać tam już na stałe :) Szukam osoby, która by była chętna na wyjazd razem ze mną. Niestety nie mam nikogo w Anglii, ani nikogo tam nie znam, dlatego nie chciałabym lecieć tam zupełnie sama, a wiadomo- w dwójkę zawsze raźniej i taniej(wspólne wynajęcie pokoju, mieszkania itp).
Jeżeli jest ktoś chętny na wyjazd w 100% to zapraszam do kontaktu- napisz wiadomość lub email: [email]
Pozdrawiam :)
Cytat: sciemaaa
Hehe to pewnie ten sam kretyn co wczesniej, nienawidzi smiec Polski ale na polskie fora wlazi i szczeka i jeszcze oczekuje kobiety do pokoiku buahaha masz nasrane polaczku nedzny :D jest wielka roznica miedzy normalnymi Polakami a takim scierwem jak ty

-raczej tak!
Cytat: Mandavar
Bogini ;). Uklony, ofiary koz i owiec itp itd.

Jak to dobrze, ze nie potrzebuje innych ofiar...:-)
Szukam osoby, która chce wyjechać do anglii w najbliższym czasie i tak jak ja nie ma kompana lub kompanki do tego przedsięwzięcia. We dwójkę będzie na pewno łatwiej.

[email]
Witam. Mam na imię Krzysztof , mam 26lat . Szukam osób chętnych do wyjazdu do UK . Wyjazd planuję na miesiąc MAJ . Jeśli jest ktoś kto również nie chciałby wyjeżdżać samemu to zapraszam do kontaktu , wiadomo we dwóch i więcej raźniej :)
Z racji tego , że po pierwszym miesiącu pracy w UK chce ściągnąć do siebie żone i synka preferuje kontakt wyłącznie od płci męskiej .
Mój email: [email]
Oczywiście jestem już zabezpieczony finansowo na 1-wszy miesiąc życia w UK .
Jestem na etapie wysyłania CV do agencji , jeśli nic się nie znajdzie będę szukał na miejscu . Mój angielski jest na poziomie podstawowym.
Tak więc jeszcze raz zapraszam do kontaktu .
Pzdr
Witam, w kwietniu wyjezdzam do Aberdeen, szukam osoby do wspoldzielenienia pokoju. Ja mam 19 lat, brak nalogow. Chetni piszcie : [email]
Temat przeniesiony do archwium.
2491-2520 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia