szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
1261-1290 z 3652
Witam, we wrzesniu w magazynie gdzie pracuje otwieraja sie nowe dzialy, Beda potrzebni ludzie do pracy, moge pomoc sie ogarnac ale nie Bede wszystkiego robil za kogos, w pracy wymagany jest angielski Na tyle by menadzer wiedzial ze go rozumiesz, praca nie jest ciezka Bo to magazyn z ciuchami wiec nie ma dzwigania. Jestem Na full time i chcialbym wynajac dom pod magazynem ale nie mam z Kim. I w tym miejscu potrzebny mi ktos z zewnatrz ;-) Bo teraz dojezdzam do pracy prawie 30 mil w jedna strone. Jesli nie jestes cpunem i pijakiem daj znac Na [email]
Witam , szukam kogoś kto chciał by mi pomóc z wyjazdem do Uk , ja mam 22 lata , chłopak ma 26 lat , prawo jazdy kategori B+ E . 2 lata był kierowcą , jeżdził po całej Europie w systemie 3x1 . Pieniądze na start posiadamy , jedynie potrzebujemy pomocy w załatwieniu mieszkania , pracy , formalność w banku . Jesteśmy z Podkarpacia email : [email] . Proszę o poważne propozycje . Pozdreawiam
Jeśli ktoś chce do mnie dołączyć, zacząć nowe życie w Londynie, pracować, wspólnie wynajmować pokój, zostać na dłuższy okres itd. (we dwójkę zawsze jest raźniej i łatwiej) to zapraszam do kontaktu:

email: [email]
[gg]

Tylko najlepiej aby to była dziewczyna z Łodzi, Radomia, Kielc, Lublina, Warszawy lub innych okolicznych miast. Mam 21 lat, jestem wyrozumiały i uczciwy, planuję wyjazd na wrzesień. Tylko proszę osobę której na tym zależy, niekoniecznie z dobrą znajomością języka czy doświadczeniem... byle zdecydowaną i pewną swego. Jeśli nikogo nie znajdę, wyruszę sam.
Witam
Mam na imię Maciej i mam 19 lat planuje lecieć do Londynu pracować 12-16 września. Jestem tegorocznym maturzystą i dobrze mówie po angielsku. Jednak zdaje sobie sprawę, że początki mogą być trudne chociażby z wynajęciem samotnie mieszkania. Jeżeli ktoś także planuje lot w tym okresie proszę o kontakt! :)
GG: 5[tel]
E-mail: [email]
Jeżeli ktoś naprawdę będzie zainteresowany możemy także wymienić się telefonami poprzez np maila.
edytowany przez coliber1: 04 sie 2014
Jak by ktoś chciał ją będę u siebie miał jedynkę do wynajęcia od 8 sierpnia,no i z praca pomogę oczywiście tej osobie(bo to będzie też leżeć w moim interesie aby mi płaciła)to będzie 3 strefa LEYTON
Czesc mam 20 lat tez planuje wyjazd do Anglii myśle bardziej o tym zeby zostac tam na stale. Bylam tam i widziałam jak sie tam lepiej zyje i w ogole. Szukam osob chetnych na wyjazd kolo konca pazdziernika , zawsze lepiej w kilka osob i lepiej z oplaceniem mieszkania ;) jestem z okolic Ostrowa Wielkopolskiego ;d
Cześć, jestem z woj. podkarpackiego (okolice Rzeszowa) i szukam koleżanek do wyjazdu za granice końcem września. Interesuje mnie pobyt stały. Osoby, które mogłyby mi pomóc z zakwaterowaniem również proszę o pomoc. Zainteresowanych proszę o kontakt na maila [email]
Cześć :) Szukam zdecydowanej osoby,która chce wyjechać do pracy za granicę ,dla której spakowanie się w jak najkrótszym czasie nie stanowi problemu,chętnym do podjęcia współpracy zostawiam mail: [email]
Witam
Szukam pracy z zapewnionym zakwaterowaniem wiem że jest to zapewne możliwe jedynie za pośrednictwem agencji tutaj w Polsce. Jeżeli ktoś ma namiar na sprawdzonego pośrednika proszę
o kontakt [email]
Witam, to ogloszenie w sprawie wyjazdu jest nieaktualne gdyz juz od tygodnia mieszkam I pracuje w okolicach londynu z osobami ktore sie zdecydowaly najszybciej.I jak bedziecie jechac samochodem to nie sluchajcie rad ze callas jest najtansza , I sa firmy co wystarczy numer ref. A nie wydruk papierowy I nie wszyscy honoruja funty I kantory maja ustalone godziny pracy wiec lepiej miec euro. A tym co sie nie zalapali to narazie nie moge pomoc bo kiepsko z zakwaterowaniem w tej okolicy
Hej, szukam dziewczyny która ma ochote wyjechac do UK aby zarobic dobre pieniadze. Jeli chcesz abym Ci pomogla odezwij sie zaczynalam tak jak ty szukajac ogloszenia.
Cytat: AnnaKowalska11
Hej, szukam dziewczyny która ma ochote wyjechac do UK aby zarobic dobre pieniadze. Jeli chcesz abym Ci pomogla odezwij sie zaczynalam tak jak ty szukajac ogloszenia.
hej też szukam pracy w U.k w ogłoszeniach ale niestety narazie nic nie znalazłam;/;/
Cytat: AnnaKowalska11
Hej, szukam dziewczyny która ma ochote wyjechac do UK aby zarobic dobre pieniadze. Jeli chcesz abym Ci pomogla odezwij sie zaczynalam tak jak ty szukajac ogloszenia.

cześć, ja jestem chętna na wyjazd , odezwij się proszę [email]
Cytat: AnnaKowalska11
Hej, szukam dziewczyny która ma ochote wyjechac do UK aby zarobic dobre pieniadze. Jeli chcesz abym Ci pomogla odezwij sie zaczynalam tak jak ty szukajac ogloszenia.

Hej, jestem chętna na wyjazd. Szukam pracy w ogłoszeniach, ale na razie nic nie znalazłam;/
Mój mail: [email]
edytowany przez kkkarolina23: 12 sie 2014
Ja również jestem chętna do pracy .Bardzo proszę o kontakt [email]
Cytat: AnnaKowalska11
Hej, szukam dziewczyny która ma ochote wyjechac do UK aby zarobic dobre pieniadze. Jeli chcesz abym Ci pomogla odezwij sie zaczynalam tak jak ty szukajac ogloszenia.

Ja równiez jestem chętna do pracy. Bardzo proszę o konakt [email]
Witam,
Mam zamiar wyjechać na dłużej za granicę (być może nawet na stałe), najprawdopodobniej do Anglii ale inne kierunki też są możliwe. Jestem z Jarosławia (woj. podkarpackie). Szukam kompana do wyjazdu, żeby było raźniej. Jeśli jesteś zainteresowany to odezwij się na [email]
Może coś razem wykombinujemy.
szukam bezdzietnego kawalera domatora 37-42 lata z kraju lub zagranicy na dobre izłe powyzej 175 cm
[email]
Hej, mam 18 lat jestem z poznania, szukam konkretnej dziewczyny która chciałaby wyjechać do uk w okresie najbardziej odpowiednim czyli polowa września/początek października
jestem gotowy do wyjazdu, jestem wstanie pozałatwiać takie sprawy jak przejazd, zakwaterowanie oraz szkole do nauki języka (na miejscu)
niestety mój angielski jest bd słaby (jedynie niemiecki) ;P
mail: [email]
Cześć
Mam 19 lat w październiku bądź grudniu tego roku chce wyjechać do Anglii prawdopodobnie na stałe. Szukam osoby w wieku zbliżonym do mojego , która również planuje emigrować w tym czasie.
Wspólnie będzie o wiele łatwiej ;)
[email]
Cytat: AnnaKowalska11
Hej, szukam dziewczyny która ma ochote wyjechac do UK aby zarobic dobre pieniadze. Jeli chcesz abym Ci pomogla odezwij sie zaczynalam tak jak ty szukajac ogloszenia.

Witam, planuję wylot na początku grudnia ponieważ jestem na stażu aby zarobić na start, moje [gg] , e-mail: [email] jeśli możesz to na pewno chętnie skorzystam z pomocy :)
Jest ktos kto chce wyjechac z warszawy i okolic?
Witam ,poszukuje osoby lub osób u których bym mógł się zatrzymać tymczasowo tak na max 2-4 tygodnie w UK .
Byłem w UK rok czasu i także pracowałem ale starty nie były łatwe lecz mam za sobą ;] zamierzam wrócić i znaleść lepszą pracę i znam zasady szukania pracy no chyba ,że ktoś by miał coś do zaproponowania to oczywiście bym się odwdzięczył podwójnie.
Jestem osobą optymistyczną , pracowitą,i znającą swoje cele, pracowałem często jako Handymen więc i jestem też pomocną osobą w przeróżnych sprawach.
W zamian za tymczasowe zatrzymanie się u kogoś będę mógł zaoferować oczywiście jakieś pieniążki po pierwszej wypłacie no i oczywiście jakieś tam prace lub pomoce w domu na ogródku no wszędzie ważne abym szybko wyskoczył na plus a jestem osobą która czasami uwielbia pracować .
Cóż więcej oczekuje tymczasowego lokum a mogę w zamian dać to co napisałem lub coś innego dogada się ze mną każdy bo nie jestem problemowym człowiekiem lecz człowiekiem który lubi problemy rozwiązywać kto pozna tez zauważy ;-)
Pozdrawiam w razie pytań proszę pytać [email]
Witam
Wojtek 24l. Warszawa. Szukam chętnych do wyjazdu do Norwegii. [email]
Cześć,
Szukam zainteresowanych wspólnym wyjazdem do Anglii na przełomie listopada/grudnia (wstępnie, dokładny termin można ustalić wspólnie). Do kontaktu zapraszam tylko te osoby, które nie będą miały problemów ze wcześniejszym spotkaniem się, a więc najchętniej z woj. pomorskiego.

[email]
Witajcie

W połowie października planuję wraz z moją dziewczyną wylecieć do Anglii na co najmniej rok czasu, rozeznać się czy istnieje możliwość odłożenia z dwóch pensji jakiegoś grosza, a być może nawet osiedlenia się na stałe.
Ja jestem w trakcie studiów prawniczych, z których na razie rezygnuję i pracuję w biurze, moja dziewczyna jest z zawodu fryzjerką, więc ona akurat z pracą nie miałaby tam problemów, z tego co się orientowaliśmy.
Mój język angielski jest komunikatywny, dziewczyny niestety podstawowy, ale oboje mamy duże ambicje, chęci, jesteśmy osobami odpowiedzialnymi i wesołymi, roczniki 91 i 93, województwo łódzkie.
Poszukujemy kogoś chętnego do zamieszkania w jakimś wynajętym domku z dwiema/trzema sypialniami (koszt średnio 5[tel]funtów miesięcznie dzielony na osoby). Miejscowość, szczegóły do uzgodnienia podczas rozmów/spotkania na żywo.

Jeżeli ktoś już mieszka w UK i mógłby pomóc ze znalezieniem pracy, załatwieniem formalności albo przenocowaniu na materacu przez pierwsze dni ;) to również bardzo mile widziany kontakt :).

Pozdrawiamy.

Kontakt: [gg] lub PW na forum
Chcesz na nowo zacząć żyć?

Mam na imię Piotrek i szukam kompanki/kompana do migracji na wyspy (UK). Razem raźniej, taniej i bezpieczniej.

Polska to kraj bez przyszłości. Planuję wyjazd pod koniec roku do Liverpoolu, mam tam zapewniony nocleg u znajomych.

Szukam zdecydowanej, zaradnej (żebym nikogo nie musiał niańczyć), sympatycznej i uczciwej osoby - chętnej na wspólną migrację. Najchętniej osoby w podobnym wieku do mojego 30+.

O mnie: Mam 39 lat, jestem z Warszawy. Bez nałogów. Optymista z realistycznym podejściem do spraw i ludzi. Ciekawy Świata i życia. Zdrowy dystans do obydwu. Zaradny, ale nie materialista. Przez ostatnie kilkanaście lat wolny zawód, przez pewien czas - najemnik - koordynator projektu, ale siedzenie w papierach, to nie dla mnie.

W UK zamierzam otworzyć własną firmę. Na początek chcę kupić burger vana i sprzedawać żarełko :) Docelowo stacjonarny fast-food.

Czy Ty jesteś odpowiedzialną osobą której można zaufać i na niej polegać?

Jeśli tak, pisz śmiało!


[email]
edytowany przez patrycjusz3: 21 sie 2014
Szukam chętnych osób z woj. zachodniopomorskiego na wyjazd zarobkowy do UK. Najlepiej w wieku 30+
pozdrawiam
kontakt: [email]
Temat przeniesiony do archwium.
1261-1290 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia