szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
2521-2550 z 3652
Witam szukam osoby chętnej do wyjazdu za granice najchętniej Anglia,Norwegia,Szkocja,Finlandia.Może ktoś ma na oku jakąś prace za granicą najchętniej wraz z zamieszkaniem.Czekam na odpowiedź.Pozdrawiam. ;) [email]
Cytat: poligon123
ps. moge powysyłać troche odcinków z wypłat moich znajomych co pracuja za dobre stawki godzinowe i sa Polakami ?( bo jedrek -Andrzej twierdzi ze to stawki anglikow)i sa tu np .od 3 miesięcy .

i co wazne przyjechali tu dzieki mnie !
i co wazne ja nic nie robię juz bezinteresownie-robiłem przez dwa lata ściągając ludzi i mało kto powiedział dziękuje,wiec teraz mam z tego pieniadze a ktos ma prace .(ale o tym tez pisałem juz jakis czas temu ze nie pomagam za Free) i co o dziwo niestety działam legalnie .

Dalej pomagasz ?
Jakie wymogi muszę spełniać?
Z góry dzięki.
Hej, nazywam się Agnieszka. Chciałabym bardzo wyjechać za granicę w poszukiwaniu pracy (Wlk. Brytania, Irlandia lub Norwegia). Nie mam do kogo jechać i szukam towarzyszki. Razem raźniej i prościej ogarnąć pewne sprawy :) jechać mogłabym najwcześniej w połowie kwietnia. Fajnie byłoby jakbyś była z okolic Krakowa, żeby wcześniej móc się spotkać, ale jeśli nie to też będzie dobrze. Chętne proszę o kontakt na mail: [email]
Cześć.

Planuję wyjazd do Anglii w okolicach Luty - Marzec tego roku. Mam załatwione formalności jeśli chodzi o pobyt i pracę tam. Jestem z okolic Rzeszowa i chętnie poznam kogoś kto chciały wspólnie wyjechać, wiadomo razem raźniej ze swojej strony naprawdę mogę pomóc w początkach wiem co i jak, brakuje mi tylko towarzysza /-szki.

Nie jest tam tak źle wręcz przeciwnie i można naprawdę wiele zdziałać. Jeśli jest ktoś chętny zapraszam do kontaktu.

6[tel]
Kamil
Witam nazywam się Przemek . Chcę wyjechać do Anglii w poszukiwaniu pracy i mieszkania , szukam kogoś z kim mógłbym wyjechać . Gdyż z kimś jest raźniej jechać :) bo samemu w ciemno to nie ciekawa sytuacja a tak to z kimś raźniej by było . Jestem z Okolic Rzeszowa a dokładnie ( Stalowa Wola) termin wyjazdu to tak koniec lutego . Proszę o kontakt jeśli ktoś też chcę jechać .


Tel 535 539 707 lub email [email]

Przemek
Witam , szukam osoby z Woj.Mazowieckiego do wyjazdu do UK, wiadomo lepiej jechać z kimś niż samemu,jest wtedy raźniej, i to będzie mój pierwszy wyjazd do UK dlatego szukam osoby z którą mógłbym wyjechać ,mam 21 lat nie pije , nie pale, angielski na średnim poziomie, nie ukrywam bardzo zależy mi na wyjezdzie przynajmiej na 4-6 miesiecy.Jeżeli ktoś jest zainteresowany niech dzwoni 669431039 bądz pisze [email]
Witam nazywam się Przemek . Chcę wyjechać do Anglii w poszukiwaniu pracy i mieszkania , szukam kogoś z kim mógłbym wyjechać . Gdyż z kimś jest raźniej jechać :) bo samemu w ciemno to nie ciekawa sytuacja a tak to z kimś raźniej by było . Jestem z Okolic Rzeszowa a dokładnie ( Stalowa Wola) termin wyjazdu to tak koniec lutego . Proszę o kontakt jeśli ktoś też chcę jechać .


Tel 535 539 707 lub email [email] Zmieniony Email ( wcześniejszy [email]

Przemek
Hej. Jestem w Anglii w Bognor Regis z chłopakiem. Mam 20 lat. Chłopak chce wyjechać do Niemiec za 3 tygodnie, a ja szukam koleżanki która poszłaby ze mną do pracy na około miesiąc może dłużej.
Witajcie, pracuje w Agencji Pracy jako konsultant. Praca w Anglii jest, az sie prosi zeby ludzie chcieli przychodzic i pracowac. W tej chwili szukamy ludzi do pracy na budowe, pralnie, magazyny i kierwcow. Wszystko zalatwiamy i praca jest gwarantowana.

Pozdrawiam, Gabriel.
Prosze sie kontaktowac z mna na GG gdyz nie moge wejsc tutaj tak czesto jakbym tego chcial.

Gabriel - 57819528
WSPÓLNY WYJAZD DO PRACY!

Witam, nazywam się Adrian, mam 19 lat. Pochodzę ze śląska a dokładnie z Katowic. Mianowicie, SZUKAM osob do wspólnego wyjazdu za granicę. Najbardziej interesują mnie Niemcy chyba, że masz lepszą propozycje. Zainteresowanych proszę o kontakt. [email]
Ludzie, piszecie ze chcecie jechac do pracy ale wam godziny nie odpowiadaja, jedna osoba pisala ze 10-12 godzin to za duzo i on nie bedzie pracowac. Druga osoba nie bedzie pracowac np na owocach pakowanie. Jedziecie do Anglii do pracy tak? Prosze konkretynych ludzi o kontakt ktorzy chca pracowac a nie bajkopisarzy i dzieci ktore jeszcze nie dorosly zeby pracowac. Dziekuje, KONTAKT na GG
Mam wolne miejsca w domku w Wigan, jak mówisz po angielsku - dasz radę, w czym też pomożemy. [email]
Hemik, seks oferta? :P
Hej, mam na imię Sylwia i chciałabym wyjechać na początku czerwca do Anglii. Obecnie nie jestem pewna w 100%. Mój język jest na słabym poziomie, trochę obawiam się życia tam, dlatego szukam towarzyszki(wolałbym żeby to była dziewczyna). Jestem z okolic Warszawy, wcześniej chciałabym się spotkać, poznać. Jeżeli tez nie jesteś pewna wyjazdu, chętnie pogadam i razem coś zdziałamy. Pisz na email [email]
Mój wiek to 19 lat :)
>Gabriel1337: tak samo jak twoja ;-)
Hemik, dobrze wiesz ze w Anglii seks mozna dostac od reki i za darmo. Nie trzeba nawet sie starac, wystarczy w sobote isc na impreze. My szukamy ludzi do pracy i moze uda mi sie trafic kogos ok ;)
witam tak do dwoch tygodni wyjezdzam do anglii do huntingdon moze cambridge bylem juz wczesniej w uk 5 lat w listopadzie wrucilem szukam kogos kto by chcial jechac razem zawsze razniej pozdrawiam czekam na odpowiedzi na meila [email]
Ludzie uwazajcie na gabriel bo gosciu mowi ze daje najnizsza krajowa w angli i praca ma byc jak w obozie po 12 godzin. I moga tez odciagac za trasport do pracy. Jak ktos lubi pracowac po 12 godzin to polecam
edytowany przez dziewiec: 09 lut 2016
Jak w obozie? Taki system pracy, np shift 3 dni po 12h, 4ty 4h i reszta tygodnia wolne no chyba ze chcesz robic codziennie :) jak dla mnie lepszy system niz standardowe 5 dni po 8h
Cytat: Hemik
Mam wolne miejsca w domku w Wigan, jak mówisz po angielsku - dasz radę, w czym też pomożemy. [email]

Czy te miejsca zostały po ludziach którzy uciekli od was jak ostatnio chłopak MARCIN.M któremu mieliscie pomoc z praca z otwarciem konta itp.
-ale jak sie okazało wzięliście za tydzien spania i 2 tygodnie depozytu za pokój i sie pomoc zakończyła i chłopak został na lodzie.(nawet przez 3 dni nie przyjechaliście do niego do domu zeby mu pomoc z kontem bankowym -NAJWAZNIEJSZE ZE DOSTALIŚCIE KASE Z GÓRY)

-na tym polega wasza pomoc ze kasujecie ludzi za wynajem plus depozyt i po kilku dniach ludzie musza wracać bo pomocy ani pracy nie ma /ale wam depozyt zostaje i tak dalej sprowadzacie naiwne osoby zeby wynajmowały od was pokoje ?

-proponuje w inny sposób zarabiać,albo tez sobie wynajac pokój jak nie stać was na utrzymanie domu!
Wiedzialem ze napisze, chcial od mnie prace ten Dziewiec, niestety tak tutaj sie w Anglii pracuje po 12 godzin. Ale jak szlachta i osoby ktore sa leniwa lub szukaja zasilkow chca przyjechac to prosze bardzo tylko my takich osob nie przyjmujemy. Praca jest po 12h, oczywiscie sa przerwy i najnizsza krajowa, nikt nie da wam wiecej poniewaz nie macie jezyka, dopiero przyjechaliscie. UWAGA: Nie przyjmujemy pieniadzy za zalatwianie pracy, mieszkania, banku, nin itp. Dajemy prace. Przyjezdzacie tutaj do pracy a nie na wypoczynki i liczenie na zasilki. Chcesz zasilek? To musisz przepracowac 4 lata. Agencja pracy ktora daje wieksza stawke to musisz miec jakies dyplomy albo cos jak wozek widlowy, byc spawaczem lub murarzem.
Poligon, widzisz - tak wygląda jak się komuś pomaga. Sytuacja, którą opisujesz, miała miejsce w domu znajomego. Ja skontaktowałem tylko ze sobą obu panów. Znajomy okazał się być osobą niegodną wspierania - tyle.
hej ,mam na imię Mirek.Chciałbym wyjechać do Anglii,a konkretnie do Londynu do pracy.Byłem już w Londynie 3 lata to wiem co i jak,pracowałem w restauracji.Na stronkach z pracą widziałem w tej branży jest trochę ofert,więc myślę że coś bym dla siebie znalazł.Szukam kogoś kto jedzie do londynu i ma gdzieś już zakwaterowanie zapewnione chętnie się dołączę.Jeśli ktoś taki jest co ma miejscówę to proszę o kontakt.Jestem spokojnym konkretnym facetem,zależy mi na pracy.

tel:85 74 35 765
511 241 574
mój e-mail : [email]
Cytat: Hemik
Poligon, widzisz - tak wygląda jak się komuś pomaga. Sytuacja, którą opisujesz, miała miejsce w domu znajomego. Ja skontaktowałem tylko ze sobą obu panów. Znajomy okazał się być osobą niegodną wspierania - tyle.

1) Nie nie widzę -bo jezeli ktos przyjeżdża z pl byc moze za ostatni grosz to powinieneś stanąć na rzęsach i mu pomoc tak jak obiecałeś !
2) Ten chłopak kontaktował sie z toba i na twojego emaila pisał wiec do ciebie -a ty zgarnąłeś depozyt i rent i misles go daleko w dupie zeby mu pomoc (wazne ze zapłacił za rent i 2 tyg depozytu)
3) Jezeli sie nie pomaga lub nie moze pomoc to wypada oddac depozyt co????
4) czyj znajomy ? /to nie był moj znajomy -tylko chłopak ktory zadzwonił do mnie zeby mu pomoc bo został na lodzie .

-czy wy dajecie umowy najmu na te pokoje ?
-czy wy depozyt tych ludzi dajecie na DPS ?
-czy tylko tak aby wam płacili i wy uchachani jestescie ?
- czemu co chwila piszecie z innych kont ,czy tak ludzie was szybko rozszyfrowują ?

Wiadomo wszystkim ludziom z pl nie dogodzi ale jezeli wiesz ze nie dasz rady pomoc to oddaj mu kase skoro u ciebie nie mieszka !
witam, chcialbym odniesc sie do wpisu na temat zasilkow w anglii, mianowicie ludzie ktorzy pzyjezdzaja do uk i nie wiedza czy zasilki im przysluguja, a przysluguja powinni isc do najblizszej polskiej ksiegowej ktora pomoze zalatwic wszystko, np zasilki na dzieci, working tax credit itd i nie trzeba byc w anglii ani miesiAca , ani roku ani tym bardziej jakichs trzech , pieciu czy pietnastu lat jak to niektorzy "życzliwi " rodacy mowia byleby tylko ktos nic nie mial
Cytat: arek2084
witam, chcialbym odniesc sie do wpisu na temat zasilkow w anglii, mianowicie ludzie ktorzy pzyjezdzaja do uk i nie wiedza czy zasilki im przysluguja, a przysluguja powinni isc do najblizszej polskiej ksiegowej ktora pomoze zalatwic wszystko, np zasilki na dzieci, working tax credit itd i nie trzeba byc w anglii ani miesiAca , ani roku ani tym bardziej jakichs trzech , pieciu czy pietnastu lat jak to niektorzy "życzliwi " rodacy mowia byleby tylko ktos nic nie mial

Tak samo jak pan Gabriel1337 ktory twierdzi ze trzeba byc 4 lata w uk aby pobierać zasiłki , tak samo i pan nie maja panowie racji co do przysługujących zasiłków .
Polecam lekturę na stronie www.gov.uk
tam jest na temat każdego zasiłku !

arek2084 nie chcesz chyba powiedzieć ze zaraz po tygodniu czy po dwoch mozesz starać sie o jakikolwiek zasiłek czy to na dziecko czy o dofinansowanie do zarobków -było tak kiedyś ale teraz tak nie jest wiec jeszcze raz zapraszam na www.gov.uk
cześć nazywam się Kasia, jestem z Łodzi. Szukam kogoś do wyjazdu do Anglii, generalnie nie znam tam nikogo i chcę jechać w ciemno, jednak zawsze razem raźniej. Dlatego też szukam ludzi chętnych do wyjazdu w okolicach wrzesień/sierpień, wcześniej nie mogę. Mam 24 lata, na razie studiuję, ale już wiem, że to nie ma większego sensu, chcę spróbować swojego szczęścia w Wielkiej Brytanii. Generalnie mój angielski jest raczej na poziomie średnio zaawansowanym, nie mam specjalnej bariery w mówieniu. Cv itp ogarniemy w Polsce oraz wszelkie procedury związane z rejestracją. Język można jeszcze podszkolić do wyjazdu. Piszę wcześniej, może się ktoś znajdzie normalny i rozsądny, który będzie chciał/chciała pojechać. Proszę o kontakt [email] osoby z okolic Łodzi najlepiej, ewentualnie Warszawa, głównie chodzi o możliwość spotkania. dzięki. pozdrawiam.
Temat przeniesiony do archwium.
2521-2550 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia