szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
2851-2880 z 3652
Moge pomoc dziewczynie ktora chce wyjechac za granice na dluzej lub na stale. I niech nikt nie mowi ze polcy nie chca pomagac.
Ale bedziesz miał troche kasy po przyjezdzie czy będziesz pisał ze nie pomagaja , najlepiej narzekac ze nie ma tu mamy ktora za darmo zapewniła wyzywienie i dach nad głową.
polacy3majmysiera. Gratluję, męska decyzja, teraz już zacznij szukać pokoju, pracę znajdziesz na miejscu.
Cześć wszystkim. ;) Mam 20 lat i właśnie 17 czerwca wylatuje z Poznania do Anglii. Nie wiem, czy nie rzucam się na głęboką wodę i zaczynam się zastanawiać, czy czasami pochopnie nie podjęłam tej decyzji. Pracy nie mam załatwionej, ale na miejscu chce ją jak najszybciej znaleźć, bo od 1,5 miesiąca szukam jej przez internet, ale nie jest łatwo. Moze ktos z Was tez w tym czasie wylatuje, dajcie znać. ;) I jeżeli ktoś miałby jakieś oferty pracy i podzieliłby się nimi, byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam ;)
A pokój masz załatwiony? Do jakiego miasta jedziesz? Śmiem twierdzić, że przez sieć pracy nie znajdziesz ja od roku w swoim zawodzie wysyłam setki cv i nic, lepszej pracy w UK Polak nie dostanie i basta, trzeba pracować jako robol...
Tak pokój mam u znajomych w Worksop, ale nie wiem, czy nie poszukać czegoś w innej miejscowości, bo tam też za ciekawie nie jest jezeli chodzi o prace. A ogólnie jakiś wielkich wymagań co do pracy nie mam na początku.. magazyn, produkcja wszystko mi jedno, ważne zeby coś było ;)
A ja moge tylko zareklamowac www.arga.info.pl.
Moj 20 letni syn pojechal przez nich do Londynu jako pomocnik budowlany i jest bardzo zadowolony.
Nie pracuje dla agencji pracy tylko w angielskiej firmie mimo bardzo podstawowego jezyka.
Nie jestem w stanie powiedziec ile zarabia -ale wiem ze z tygodnia na polskie konto wplaca sobie 15[tel]zl po oplaceniu tam pokoju i jedzenia. Mowil ze nie bylo zadnego problemu i wszystko jak obiecywali tak zrobili.
Cytat: justyna.w.m
A ja moge tylko zareklamowac www.arga.info.pl.
Moj 20 letni syn pojechal przez nich do Londynu jako pomocnik budowlany i jest bardzo zadowolony.
Nie pracuje dla agencji pracy tylko w angielskiej firmie mimo bardzo podstawowego jezyka.
Nie jestem w stanie powiedziec ile zarabia -ale wiem ze z tygodnia na polskie konto wplaca sobie 15[tel]zl po oplaceniu tam pokoju i jedzenia. Mowil ze nie bylo zadnego problemu i wszystko jak obiecywali tak zrobili.

zalogowana tylko by zareklamować tą firmę, to nawet nie agencja, pośrednik pobierający opłaty za swoją pomoc.
Jeśli już to korzystajcie online ze znanych angielskich agencji pracy bezpośrednio np:

http://www.indeed.co.uk/jobs?q=&l=Birmingham

http://www.reed.co.uk/jobs/birmingham

http://www.totaljobs.com

http://www.jobsite.co.uk

lub lokalnie wstąpcie do agencji, nie bójcie się, nie płaćcie pośrednikowi!,
w agencjach są przyzwyczajeni do dukających ludzi, do tego też w wielu agencjach pracują Polacy.
Przyjeżdżając z Polski dysponuje się ograniczonym budżetem, każdy funt warto zachować w kieszeni.
Okolice Birmingham, i w lewo Wallsall, Wolverhampton, Dudley, i w lewo na mapie i up do Menchesteru, w tych rejonach jest bardzo dużo pracy przy produkcji, koszty życia dużo dużo niższe niż Londyn i miasta na południu, dlatego radzę wszystkim wybierać te rejony ktore wspomniałem, więcej zaoszczędzicie.
edytowany przez mailru: 17 cze 2016
Dokladnie tylko po to zeby zareklamowac bo moze komus sie przydac kto chce dobrze zarabiac a nie pracowac przez agencje.
dobrze zarabia? śmiechu warte, jeśli syn tylko 15[tel]zł (300funtów) jest w stanie przesłać to na bank na minimalnej stawce robi i to w Londynie.
Świeżak, normalnie - przez angielską agencję zarobi bez pseudopośredników 7-9 funtów na godzinę co daje koło 3[tel]funtów tygodniowo 13[tel]funtow miesięcznie.
Koszt pokoju w okolicach o których pisałem 70-80 tygodniowo (300 miesiecznie)
jedzenie transport telefon liczmy drugie 300 funtów miesięcznie
Koszt życia spokojnie zamyka się w 600 funtów, zakładając że zarabiałoby się tę niższą sumę to 1300-600=700 funtów zostaje.
Gdyby te pieniądze wysyłać do polski to 3500zł powinno wpadać i to jak pisałem zakładając te niższe zarobki przez angielską agencję.
Więc gdzie te dobre zarobki o których piszesz? jakaś ściema.

nie zauważyłem że napisałaś że tygodniowo wpłaca tyle, jeśli to prawda to podaj nazwę pracodawcy i stawkę godzinową ile ma jako pomocnik, to wszystko wyjaśni.
edytowany przez mailru: 17 cze 2016
Jako matka powinnaś wiedzieć gdzie syn pracuje, jak nie wiesz to zapytaj i podaj namiary na Pracodawcę u którego syn pracuje, w przeciwnym wypadku wygląda mi to na reklamę jakiejś podejrzanej agencji.
Moj syn ma przelewy ma od firmy GABART CONSTRUCTION LTD jest pomocnikiem zbrojarza ma 14F na godzine prcuje od poniedzialku do piatku -na konto mu wplywa 550F co [email] za pokoj placi 100f na tydzien .
Jego kolega ktory pojechal pozniej pracuje za 400F dla firmy MIXIT LTD (nr tel dostepny w necie)na betoniarni.
Mojej kolezanki corka ktora pojechala z chlopakiem pracuje na pralni a jej chlopak tez na budowie i tez zarabia okolo 450F i placi mu bezposrednio arga.
Tyle z mojej strony - pozdrawiam .
gabart-construction.pl sugeruje polską stronę internetową firmy - oczywiście nie działa
Gabart Construction LTD - firma założona 3 tygodnie temu w UK

https://beta.companieshouse.gov.uk/company/1[tel]

rozumiem, że syn wyjechał i podjął pracę w dniu otwarcia firmy, skoro "co tydzień przelewa 15[tel]zł" a pierwsza wypłata wypada dopiero po dwóch tygodniach wychodzi na to że dopiero dwa razy dostał pensję w dopiero co otwartej firmie. ;)

MIXIT LTD - firma założona 9 tygodni temu
https://beta.companieshouse.gov.uk/company/1[tel]

mi to nieładnie pachnie, ot co.
arga i gabart sa to moje firmy.
i nie sa założone 3 tyg temu
-gabart ma zmieniona nazwe bo tak trzeba .
arga jest biurem księgowym.
I JA TEZ NA TYM FORUM NIE JESTEM O TRZECH TYGODNI

firma mixit na rynku brytyjskim napewno jest od 20 lat .

-teraz do pani Justyna nie trzeba nam reklamy na takich forach msmy od tego ludzi którzy tym sie zajmują

na wszystkie pytania odpowiadamy ns fanpage argi .
edytowany przez poligon123: 17 cze 2016
Nie kłóćcie się za tydzień brexit i po ptokach, nie będzie już żadnych przelewów!
a co mają przelewy do Brexitu?
samo wyjście wg umowy akcesyjnej i tak minimum dwa lata bedzie trwało.
a po wyjściu Polacy rezydenci będą przelewy robić jak dotychczas
Witam, myśle nad wyjazdem do UK w okolice Luton. Myślicie że jest jeszcze szansa na złapanie tam jakiejś pracy na miejscu ze słabym angielskim? Jak mogę się przygotować jeszcze tu na miejscu? Chciałbym znaleźć jakieś lokum jeszcze przed wyjazdem fundusze są na spokojne życie przez miesiąc tam na pewno. Jest ktoś chętny mi pomóc? Wyjazd planuje w połowie lipca. Moj meil [email]
hej ;) szukam pracy i chętnych osób do wyjazdu za granicę. ktoś coś ?
Jak powyżej, nikogo nie znam kto by chciał gdzieś się zabrać, a z kimś to zawsze bezpieczniej.
Tylko ja na 2-3miesiące.
Hej, ja również szukam kogoś kto chciałby wyjechać do Anglii. Jestem dziewczyną, mam 23 lata i fajnie byłoby znaleźć kogoś w podobnym wieku. Myślę, że co do wszystkich szczegółów (co, gdzie, kiedy, do jakiej pracy) się dogadamy. Najbardziej zależy mi, żeby była to osoba w miarę ogarnięta i zdecydowana. Ja chciałabym wyjechać na kilka miesięcy (4-6) i najlepiej w okolicach sierpnia.
Jeśli ktoś byłby chętny to zapraszam do kontaktu. :)
Ancia albo letsgetcraazy piszcie na emaila tez jestem zdecydowany wyjechac
[email]
Słyszał ktoś z was o takiej stronie jak paracross? Szukają kierowców i stolarzy. Ma ktoś z was jakieś doświadczenia? Albo jechał ktoś może z innej polskiej firmy, która zajmuje się zatrudnieniem na Wyspach?
Witam,

Planuje wyjazd do Irlandii poludniowej , mam nadzieje ze w przyszlym miesiacu, wlasnym samochodem.
Ostatnie 10 lat spedzilem w Anglii i w styczniu tego roku wyjechalem do Irlandii ale niestety stan zdrowotny moich rodzicow sie chwilowo skomplikowal wiec zdecydowalem sie na tymczasowy powrot do kraju. Teraz planuje powrot do Irlandii poniewaz kraj te mnie zauroczyl i kazdemu moge polecic to miejsce. Wiem ze w grupie razniej wiec postanowilem poszukac kogos na tym portalu. Jezeli ktos ma ochote porozmawiac to prosze pisac na mejla, [email]

Radek
Hejj Mam na imię Sandra! :) Bardzo chciałabym z bratem polecieć za pare miesiecy do pracy, lecz moj problem jest ze wyjazd jest w ciemno gdyż nikogo tam nie mam. Dlatego chce zapytać czy jest mozliwosc wynajęcia pokoju przed przylotem jeszcze do UK , co i jak powinnam na samym poczatku zrobic? Czy jest możliwość wynajecia pokoju majac kota,gdyz bede musiala ja zabrac ze soba? Jak sie zarejstrowac, jakie miasta raczej polecacie? Lub inne istotne informacje na poczatek. Dodam ze mieszkam 8 lat na Cyprze wiec mowie po Grecku ktory raczej sie nie przyda i po angielsku,obecnie pracuje w Costa coffee wiec moze w przyszlosci doswiadczenie sie przyda. Bede wdzieczna za kazde info! moj email [email]
Poleci ktoś jakąś dobrą agencje w Bristol ?
papa321, google i szukaj. No to mamy Brexit.
Cytat: kesh
papa321, google i szukaj. No to mamy Brexit.

The people have spoken.
Witam. Chciałbym wyjechac do Anglii, jestem zdecydowany na 100 %. Lecz niestety nie mam zadnych znajomosci. Mam 23 lata. Bez nałogów. Angielski znam w stopniu dogadania się. Jesli ktos by leciał, i chciał pomoc proszę o kontakt. : [email]
Czuje sie fatalnie od rana... polowa UK chce wyjscia glownie dlatego zeby pozbyc sie emigrantow czyli glownie Polakow, czyli tez mnie... a ja pokochalem Anglie i czulem sie tam bardziej u siebie niz w Polsce. Dlatego chyba tak chujowo sie czuje. Wiekszosc emigrantow jest tam tylko dla pieniedzy a dla mnie pieniadze sa na koncu listy dlaczego chcialem wrocic. No ale teraz zaczynam sie zastanawiac... ale tesknie i wiem ze jak nie wroce to bede zalowal... :( w sumie sie im nie dziwie, nie myslalem ze tak mnie to zdoluje... :(
Temat przeniesiony do archwium.
2851-2880 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia