szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
2941-2970 z 3652
Szukam chętnej osoby która chciała by jechać ze mną do Anglii. Jadę swoim autem. Może ktoś jedzie tak jak Ja i jest chętny. W razie pytań proszę pisać na telefon z powodu szybszego kontaktu. Zamierzam wyjechać w przyszly weekend 8/10 lipiec. Pozdrawiam Patryk
Patryk napisz na pocztę [email]
Witam, poszukuję kogoś kto mógłby wynająć mi niedrogi pokój w okolicach Yorkshire/Lancashire w anglii, gdzieś tak od początku sierpnia, zamierzam przyjechać tam do pracy. Piszcie na priv.
poszukaj na forach ktore tym sie zajmuja. Jest mnostwo stron gdzie takie ogloszenia sa.
Witam. Dzisiaj odebrałam wyniki matur i dotarło do mnie, że muszę w końcu zdecydować, co dalej. Studia jakoś mnie do siebie nie przekonują, w sumie od dawna planowałam wyjazd za granicę. Ale kiedy przyszło co do czego, zrozumiałam, że tak naprawdę sama się trochę boję, nie mam pojęcia za co się zabrać i jak wszystko załatwić. Mimo że z językiem problemu nie mam, to jednak wolałabym mieć kogoś przy sobie. Ze względu na brak jakiegokolwiek doświadczenia, nie marzę o super płatnej pracy, chciałabym cokolwiek, co pozwoli mi się tam utrzymać. Tak więc czy jest tutaj ktoś, kto po wakacjach (myślę, że jakoś wrzesień/październik) chciałby lecieć ze mną do pracy do Anglii? Jeżeli jest też tutaj ktoś, kto mógłby pomóc mi w organizacji, doradzić co i jak, również proszę o kontakt. Na priv lub na [email] . :)
himyoops na Twoim miejscu nie jechałbym za granicę teraz tylko robił studia techniczne z konkretnym zawodem np. politechnika automatyka, robotyka, programowanie albo studia na zachodzie, jeżeli czujesz się na siłach, do zwykłem pracy nie ma co jechać, z papierem po technicznych studiach będziesz zarabiała nie 1300 funtów tylko 2300 funtów a jak wprowadzą wizy to na 100% je dostaniesz.
Cześć. Może jest jakaś dziewczyna z okolic Warszawy która wyjeżdża w lipcu do UK? Zaprasam na priV. [email]
Witam, ja byłbym skłonny poszukać wyjazdu do pracy w okolice Darlington na północy Anglii, posiadam tam znajomych, trochę znam język, ale musiałbym go podszkolić, nie mogę znaleźć żadnej sensownej pracy w swoim rejonie na Warmii, gdybym miał pokój możliwość wynająć, i byłaby jakaś sensowna praca można byłoby popróbować czegoś w UK, stawki jakieś wygórowane nie są dla mnie priorytetem, chciałbym pracować i się uczyć coraz to nowych rzeczy - email: [email]
Cytat: polak84
do pracy w okolice Darlington na północy Anglii,

szukaj na gumtree i na portalach pracy w Darlington.
Hej szukam osoby najlepiej pozytywnej i miłej dziewczyny ktora chciałaby wyjechać do angli w sierpniu :)
polak84 skoro posiadasz znajomych w okolicach darlington to po co tutaj piszesz na forum, nie lepiej zadzwonić do znajomych, załatwić pokój i jechać a nie tracić czas na pisanie? Nie rozumiem takich ludzi, masz tam kogoś to jedź, kto Ci ma pomóc jak nie Twoi znajomi.
Witam. Mam 23 lata. Chcialbym wyjechac za granice do Anglii, Holandii, badz Niemiec do pracy. Jesli ktos chcialby pomoc, badz szuka towarzystwa zeby samemu/samej nie jechac, jestem chetny. Moj e mail : [email]
kesh bardziej chodziło mi o to że mam rodzinę z małym dzieckiem tam, i oni mają jakichś znajomych polskich, tyle że mieszkanie jest nie zbyt duże, no i małe dziecko jest, gdybym miał robotę nagraną lub perspektywę na pracę w postaci punktu zaczepienia zorganizowanie lokum zapewne nie byłoby problemem, tyle że już próbowałem zorganizować wcześniej jakąkolwiek robotę przez ludzi mieszkających tam i tak nie do końca to wychodzi, brałbym pod uwagę wyjazd nawet wspólny z kimś, żeby znaleźć coś w sensie magazyniera, pracownika produkcyjnego na taśmie, lub pickera w fabryce etc. choć wiem że to nie takie proste byłoby, łacznie ze sprawami urzędowymi na początku
edytowany przez polak84: 07 lip 2016
Eeellliinnnkka, wysłałam Ci wiadomość na priva.
Polak84 ale jeżeli masz tam kogoś to mogą Ci zorganizować pokój tak czy nie? Jeżeli nie, to co to za rodzina, pokój to najważniejsza sprawa, powinni Ci to bez problemu zechcieć załatwić czyż nie? Roboty nie masz żadnej szansy zorganizować przed przyjazdem jeżeli nie jesteś wykwalifikowanym specjalistą w danej dziedzinie, czyt. Spawacz, Kierowca Tira, Programista, Lakiernik... Więc a) musisz jechać, b) po przyjeździe szukać pracy, innej możliwości nie ma. Ja wysyłam od roku CV przez sieć i nie dostałem żadnego zaproszenia na interview, jedyne prace to przez agencję i łażeniu po mieście, no ale żeby to zrobić to trzeba tam być na miejscu. Teraz po tym referendum nic nie będzie proste i z tym trzeba żyć. Funt już spadł do 5,19zł, jeżeli spadnie w ciągu kilku miesięcy do4,60-80 to Anglia nie ma już sensu, lepiej będzie pracować w Holandii, Niemczech, Francjii, nawet pomimo nie znajomości ichnich języków.
Hej przyszli emigranci z województwa lubelskiego gdzie jedziecie dorobić na wakacje?
Praca jest w Southampton, kto chce dostac prace stala i nie przejmowac sie studentami zapraszam na skype Scoliosis1989 lub na priv.
Hej, jadę z zachodniopomorskiego 13 lipca do Angli (okolice Southampton), mam 3 miejsca w samochodzie , jeśli ktoś chciałby się zabrać albo ma pytania to prosze o kontakt na maila: [email]
edytowany przez k.krystian: 09 lip 2016
Krystian, masz auto i mozesz zabrac ludzi to robota w Southampton jest odrazu :).
Witam;) Kazdy z nas w swoim zyciu czasem potrzebuje zmian wiec moze wyjazd za granice do pracy bedzie odpowiednim rozwiazaniem :) Mam 20 lat i bardzo bym chciala wyjechac za granice ale wiadome ze z kims razniej ;) Przyznam szczerze i otwarcie ze z jezykiem u mnie słabiutko ale nie uwazam by to dyskwalifikowało mnie od wyjazdu. Nadmienie iż byl by to moj pierwszy wyjazd do pracy i wogole pierwsza praca. Podjela bym sie kazdej pracy. Osobiscie uwazam ze jezyka kazdy moze sie nauczyc. Chcialabym wyjechac tak w polowie wrzesnia. Wyjazd ogolnie byl by dla mnie rzuceniem sie na gleboka wode ale mysle ze kazdy czasem musi zaryzykowac:) Zapraszam chetne osoby do kontaktu aby razem cos wymyslic :) :D Pozdrawiam bardzo serdecznie ;) [email]
@Patti3333
Ode mnie:
1. Co tak dokladnie umiesz robic, zeby jakis przyszly pracodawca Ciebie zatrudnil, jak jeszcze nigdy w zyciu nie pracowalas, nie wiesz co to jest szukanie pracy, stress w pracy, myslenie o wydaniu kazdego grosza...?
2. Jak chcesz uciekac od rzeczywistosci to jedz do innego miasta w Polsce, wtedy zobaczysz jak sie samemu/czy nawet z kims zyje.
Terri: Moim zdaniem ten komentarz byl zbedny takie przemyslenia trzeba bylo zachowac dla Sb a po drugie to mnie nie znasz i nie wiesz jaka jestem to ze nigdy niepracowalam nie musi oznaczac ze nie wiem co to jest stres zwiazany z praca i wogole ...a tak po za tym to kazdy kiedys w swoim zyciu musi zaczac pierwsza prace...nie wiem czy to mialo mnie w jakis dposob obrazic czy zrobic zd mnie taka "idiotke" ktora nic nie wie o zyciu i pisze jakies glupoty nie wiem tak to troche oddbralam....ale dzieki za te rady......Pozdrawiam :)
@Patti3333
tak Ciebie nie znam, ale znam realia.
Jest ktoś kto wybiera się do Anglii w najbliższych tygodniach?
Mam 21 lat i jestem chętny na wyjazd do pracy do Anglii badz gdzieś w Wielkiej Brytanii, jeszcze w lipcu bądź w sierpniu. [email] - moj mail pisać jakby co na niego albo tutaj pozdrawiam :D
Witam nazywam sie Klaudia mam 22 lat i koncem sierpnia poczatkiem wrzesnia wyjezdzam do uk. Mieszkanie mam zalatwione z praca tez mysle ze nie bylo by problemu zeby ja znalezc na miejscu. Wiecej info na priv :) [email]
Mandavar, Klaudixxi22 - ja szukam roboty w Anglii, ewentualnego wspólnego wyjazdu z kimś, Southampton to lokalizacja niedaleko Middlesborough więc trochę się orientuje gdzie to jest - kontakt: [email]
David Davis, minister do spraw wyjścia UK z Unii w rządzie Theresy May powiedział, że imigranci którzy przyjadą do UK pomiędzy 23 czerwca, datą referendum a wyjściem UK z Unii mogą być wydaleni z UK. Chodzi mu o zabezpieczenie miejsc imigrantów którzy przyjechali na wyspy wcześniej... Czyli im szybciej tam pojedziecie tym lepiej dla was, tak czy inaczej jest lipa...
Witam mam 20 lat i chce wyjechać do pracy za granicą preferuje Anglię język podstawowy jestem gotowa podjąć każda prace, czy jest ktoś w stanie pomoc w załatwieniu formalności i lub na początek jakiejkolwiek pracy. Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej.
Witam ktoś chętny na wyjazd ale do Niemiec do pracy można poszukać coś przez biorą.Mam 23 lata i jestem że śląska jct priv.
Temat przeniesiony do archwium.
2941-2970 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia