PWSZ - Tarnów - filologia angielska

Temat przeniesiony do archwium.
421-450 z 577
We wtorek dopiero ? :P a ja w poniedzialek hehe :P
kurde tyle mnie tu nie było :p u mnie jest zajebiście :D jeśli chodzi o akademik hehe :) a szkołą też się przejmuje cholernie.. no ale jak nie dam rady to nie koniec świata jeszcze, chyba :p
Damy radę dziewczyny!:) Tylko oczywiście trzeba się będzie uczyć, ale damy radę ;P Kto jak nie my?:)
czwarta grupa ma od wtorku :D
Ja też jestem z 4 grupy i w 1 semestrze mieliśmy czwartek i piątek wolny :D :D
A w drugim piątek wolny :D
Wszyscy nas nienawidzili z tego powodu :D
outspoken masz racje hehehe :P
no ja jestem z 5 grupy i też mam poniedziałek wolny :p
mezzanine zajebiście mieliście :p
Czwartek i piątek wolny to prawie jak wakacje :P hehe ;)
No tak niby wolne dwa dni za to poniedziałek, wtorek i środa zapieprz na całego :)
To sobie wyobraźcie - no ale coś za coś :)

W poniedziałek siedzieliśmy od 8 do 20 na uczelni z małą przerwą....
a ja mam caly tydzien ;p
a beda nam robic jakies testy tam w stylu np zeby zobaczyc na jakim jestesmy poziomie czy co ?
Możliwe, że z gramatyki - my mieliśmy a tak to nic takiego sobie nie przypominam ;)
ja pierdziele.. z gramatyki!? to ja już leże i kwicze :p
ta... chyb a ja :(
ja w ogóle gramatyki nie ogarniam.. przerąbane i tyle ;(
co to będzie!!! co to będzie!!!
Z gramatyką będzie zapieprz - lojalnie informuję :P
Sama ledwo to ogarniałam wszystko bo przecież są jeszcze inne przedmioty...

Dacie radę, tylko kuć od początku, nie odkładać na później aby się nie uzbierało :)
ja to się chyba przeniose na inny kierunek ;p
ja też o tym co raz bardziej poważnie myślę;P
Patrycja!!! < nu nu > !!
to będzie chyba najlepsze rozwiązanie jeśli nie będziemy dawać rady ;p
Ci co są już po pierwszych zajęciach niech opowiedzą jak było :D
hej dziewczyny:) ja jestem z filologi angielskiej ogólnej i mam takie pytanie czy nie chciałaby sie któraś z Was przepisać z grupy czwartej do piątej albo na odwrót??
turli wogole Cie nie widzialam!!!!!!!!!!! :( ani Ciebie ani Kiero :( tylko widzialam Anti i to w pt ~! a was nie :( buuuuuu :(
hej! mam pytanie, czy chcialby sie ktos przepisac z 5 lub 4 grupy do 2?
meggy92 a ja Cie widzialam :D byłam z kiero i anti, siedziałyśmy razem i potem stałyśmy po legitkę też razem :) tylko, że ja i kiero wyszłyśmy wcześniej i czekałyśmy na anti na dziedzincu (chyba tak to się zwie :p) i anti właśnie mówiła, że się z Tobą widziała :)

ja bym bardziej była zainteresowana przepisać się z 5 grupy do 1, ale też nie wiem czy chce na 100%.
jak coś to wolać no!!!!!!! :D bo ja slepa jak zwykle :P
turli123 ja jestem z 1 grupy i jeżeli byłabyś nadal chętna się zamienić to byłabym ci bardzo wdzięczna:) chodzi głównie o to że grupa jest super ale ja mam jeszcze pracę oprócz studiów i jeżeli nie zmienię grupy to będę musiała zrezygnować bo tylko 4 i 5 grupa ma plan zajęć który nie koliduje z moja pracą:( także jeżeli znalazłby się ktoś chętny do zamiany to dajcie znać !
ja powiem Wam, że się przepisuję na administracje, bo nie ograniam tego, sory za wyrażenie, pojebanego toku zajęć ;p mam to gdzieś! Może i bym dała rady, ale bym musiała się uczyć codziennie przez 24 godzin i mam to gdzieś. Za rok jadę do Ameryki i wole tam sama się nauczyć troszkę tego języka niż być tutaj na filologii ang. To tylko oczywiście moje zdanie i moje odczucia :) Moja koleżanka z akademika może się przeniesie do mojej grupy za moje miejsce, więc nie wiem jak to będzie.
ehhh :( dla mnie tez to jest straszne :(
Temat przeniesiony do archwium.
421-450 z 577