PWSZ - Tarnów - filologia angielska

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 577
właściwie mam podobne pytanie ? czy z sama podstawa matura mozna sie dostac na ang ogolny?
Można się dostać z maturą podstawową. Składajcie papierki nic się nie martwcie.
papierki już dawno złożone;) teraz tylko czekac na wynik
Czy ktoś się orientuję ilu chętnych jest na filologię???
W związku z tym, że 25% maturzystów nie zdało matury z matematyki na pewno mniej niż by chciało ;)
ja mam trochę zbędnych notatek na I rok także zapraszam na priv jak coś :) i nie martwcie się dostaniecie się :)
Oczywiście, że się dostaniemy....przecież jesteśmy zdolni/ zdolne ...hihihi.. Pytanie brzmi przez ile się utrzymamy? Przecież przez pierwszy miesiąc lub dwa to Ja w ogóle nie jestem pewna czy będę wiedziała o co kaman. Np tak historia Wielkiej Brytanii po angielsku... jakoś cienko to widzę. Najważniejsze jednak nie poddawać sie na dzień dobry. Tak więc po zamknięciu pierwszej tury rekrutacji w dniu dzisiejszym....wszystkim oczekującym na wyniki zyczę cierpliwości, wytrwałości i miejsca na liście przyjętych.
Ja mam tylko nadzieje ze te wyniki beda szybciej niz 26. O, i pytanie, moze ktos sie orientuje ( sffonecko?) jak dlugo srednio trwaja zajecia? Poniedzialki, wtorki?
Witam ponownie:P Składam podanie zarówno do Tarnowa jak i do Nowego Sącza na kierunek translatoryka. Wczoraj byłam w Sączu i tam kobiety, które przyjmowały moje papiery powiedziały, że w Tarnowie jest bardzo niski poziom i jeśli chcę się w ogóle czegokolwiek się nauczyć to powinnam zrezygnować z Tarnowa, a właśnie tam chciałam iść. Czy ktoś może mi powiedzieć czy to rzeczywiście prawda?? Siostra mi mówi, że pewno nie, bo wszystkim zależy na studentach.
każda uczelnia chcę zdobyć jak najwięcej studentów :) a to że na PWSZ jest niski poziom to bzdura :) jestem już na 3 roku i czasami trzeba poświęcić mnóstwo czasu na przygotowanie do zaliczeń czy egzaminów :) mam porównanie z Krakowem :) i tam jest się trudniej dostać ale poziom zaniżony :) ja gorąco polecam Tarnów ale to nie jest zwykł kurs angielskiego jak wielu osobom wydaje :)

jeśli chodzi o zajęcia to z tego co pamiętam na 1 i 2 roku jest sporo zajęć :) starają się organizować tak żeby kończyły się najpóźniej o 16 :) ja tak miałam i reszta grup z mojego rocznika :) ale teraz to różnie może być :) bo dla każdego muszą się trochę dostosować :)
Hmmm...jestem bardzo ciekawa czy panie z Nowego Sącza uczyły się na PWSZ w Tarnowie i dlatego mają tak doskonałą wiedzę na temat poziomu w tej uczelni. Nie wiem dlaczego ale bardzo irytuje mnie kiedy ktoś wypowiada się na temat uczelni, w której nie studiował /bo odnoszę wrażenie, że tak właśnie jest/ bo on słyszał, bo ludzie tak mówili.
kiedy i gdzie beda wyniki?
ecyzję o zakwalifikowaniu Instytutowe Komisje Rekrutacyjne podejmą w terminie od dnia 21 do 26 lipca 2011 r. Oznacza to, że najpóźniej 27 lipca 2011 r. znane będą listy osób zakwalifikowanych do przyjęcia na I rok studiów. Listy rankingowe zostaną opublikowane na stronach internetowych Uczelni, wywieszone na tablicy ogłoszeń, Kandydaci zostaną również powiadomieni za pośrednictwem Systemu Elektronicznej Rekrutacji Kandydatów.
Bardzo wam dziękuje. Uspokoiliście mnie, bo panie z PWSZ w Ns zaniepokoiły mnie. Mnie również denerwuje jeśli ktoś wypowiada się na temat uczelni, o której nie ma zielonego pojęcia:P
A mnie denerwuje że nie dadzą już tych wyników :D
Samuraj92 denerwujesz się jakby Cie mieli nie przyjąć. A pomyśl sam/sama co oni bez Ciebie zrobią :D i my bez Ciebie też rady nie damy, ktos musi robic notatki na wykładach :D
To ja sie juz ustawiam w kolejce po notatki do was :D
ja mam takie pytanko co do mieszkania w Tarnowie. ma ktos jakies informacje jak wyglada sytuacja akademika lub wynajem mieszkania? ile kosztuje, jakie warunki itp...? :)
na www. tarnowiak jest duzo ogłoszeń
Ja też chce czasami od kogoś pożyczać noooo... :D Ale jak bd potrzeba to wspomogę :D
Nie ma zmiluj, zostalas WYBRANA :D
Będę pisać piórem kulkowym i nic nie skserujecie o!!! :D
Ty juz tu nie strasz, nie takie rzeczy se robilo! :D
upsss..to chyba całkiem przypadkiem i niechcący zrobiłam z Ciebie nadwornego pisarza Samurai92...hihi.
A tak na marginesie to podaliby już wyniki..........ktoś ma jakieś przecieki może......
i jak? dostaliscie sie?
Melduję , że tak.... aczkolwiek na zaoczne dużo chętnych nie było.. więc i stres mniejszy.
edytowany przez agatarnow: 26 lip 2011
Na dzień dzisiejszy studentka filologii angielskiej PWSZ Tarnów:)
Też się dostałam ;) Ale itak nie ujawnię się i nie dowiecie się kim był SAMURAI92 :D i z kserowania nici :D
znając życie nikt sie nie ujawni, połowa ludzi sie nie bedzie do siebie odzywac
Jak jest z tym lekarzem? Do 13 musze go odwiedzic? Aktualnie w Anglii rezyduje i mi srednio na reke wracac w polowie sierpnia :/
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 577