PWSZ - Tarnów - filologia angielska

Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 577
Cytat: meggy92
a gdzie mieszkasz?

Teraz Londyn, dlatego taka pogoda :D Ogolnie to Tarnow ;) Aga, ja wam ta pogode chetnie oddam, byleby byla zdala ode mnie :D
m4nuell... uwierz mi jak wrócisz do kraju przez tydzień będziesz dochodził do siebie tak jest tu zimno. Niedawno wróciłam z Włoch przez trzy dni było mi tak niesamowicie zimno, że na samo wspomnienie mam drgawki.... a ja też za upałem nie przepadam.
w sumie to w londynie powinien padac deszcz bo tam to tradycja ^^ no a ja wyciagnelam sobie raz basen... i nic... stoi raz sie w nim kapalam bo kurcz deszcz i deszcz.... i bede sie kapac w deszczowce ;/ nawet nie mam jak chloru dac i wyfiltrowac go bo kurcze pada ;/
To go szykuj na piatek, bo wracam z pogoda :D
Już nie musisz :D ciepło w tarnowskim :D
Tak z ciekawości pytam ... złożyliście już dokumenty...
tak. juz mam wszystko zlozone teraz tylko czekac na poczatek roku ;p
To gratki bo ja musze czekac aż mi świadectwo odeslą z uczelni w Kielcach..... mam nadzieję, że zdążą
a to nie masz dwoch? bo ja mialam odpis i orginal. ej ludzie idziecie na to ? http://www.pwsztar.edu.pl/viewpage.php?page_id=145 ??????????
Cześć, też sie dostalam na filologie ang o profilu ogolnym wiec pomyślalam ze sie ujawnie :) mam pare watpliwosci ale to pewnie pozniej sie wyjasni :) te kursy to bylby fajny pomysl ale mnie nie bardzo to pasi bo teraz chodze do szkoly jezykowej i nie wiem czy rodzice oplaciliby mi ten kurs. Ale boje sie troche czy sobie poradze bo slyszalam od wielu osob ze trzeba ostro kuc zeby sie utrzymac ale wykladowcy fajni :) A tam, nie trzeba sie martwic na zapas :D
Tak na marginesie, monika jestem i tez Was szukalam na nk, ale nie znalazlam :( no ale zobaczymy sie najpozniej w pazdzierniku ;)
Dokumenty złożone i lekarza tez w Tarnowie odwiedziłam także do października :)
A kurs ...hmm..we wrześniu praca...

Tak na marginesie, monika jestem i tez Was szukalam na nk, ale nie znalazlam :( no ale zobaczymy sie najpozniej w pazdzierniku ;)[/quote]


ja nie mam nk to mnie nie znajdziesz :P
No wlasnie, teraz to tylko fejsbuk dziewczyno :D
Z chęcią bym poszła na kurs ale niestety praca...:D
Bylem sie dzis zapisac, i powiem wam, ze na instytut humanistyczny pustki :D Przez caly czas jaki tam bylem to była tylko jedna dziewczyna, tak to bez czekania sie dostalem :x
m4nuell.... nie żebym pamiętliwa była ale mówiłeś, że możesz trochę słonka przywieźć a tu......
Mało wam? :D Weekend był ładny, dla mnie wystarczy :D
pf.... !
Ludziska! gdzie byliscie na badaniach w tarnowie? :D ile trzeba placic za te badania? ( musze sie przygotowac :D )
Na Długiej, są za darmo. I trudno to nazwać badaniami, zmierzą ci tętno w zabiegowym, u laryngologa ci popatrzą gdzie mają popatrzyć, a sam lekarz pracy tylko pyta czyś zdrowa i wypisuje. Dziś właśnie przez to przechodziłem, i tym samym mam już formalności wszelakie za sobą :D
wszedzie sa za darmo no bo mamy skierowanie wiec za free ;d
Ok to idę jutro :D
Witam serdecznie wszystkich;) Ja także jestem tegoroczną studentką PWSZ w Tarnowie, dostałam się na filologię ang - nauczycielską z j. niem. Jest tu ktoś może z mojego kierunku?;) Miło by było poznać choć kilka osób;) Słuchajcie, wiadomo już coś o inauguracji?
moje dwie kol z klasy sie tak dostaly :D ale nie wiem czy maja tu konto ;p ja ide na ogólna ;)
Na ogólną myślałam żeby iść, ale ostatecznie zdecydowałam się na nauczycielską;) Kurczę, niby jeszcze miesiąc wakacji, ale już zaczynam się obawiać nowego otoczenia, wykładowców, nauki... Nie wyobrażam sobie zajęć w j. ang, pewnie na początku kompletnie nie będę wiedziała, co się dzieje;D Noi sesje, egzaminy... Mam nadzieję, że chociaż grupa będzie w porządku i że wykładowcy też w miarę sympatyczni.
ejjjj ! ja sie tez tego boje :D boje sie najbardziej że nic nie bede rozumieć co gadaja hehe :P
Dobrze wiedzieć, że nie będę jedyna;D A Ty Meggy pisałaś wcześniej coś o jakichś notatkach od starszych roczników, masz je może jeszcze? xd
notatki sa na chomikuj.pl/agatarnow ;p
Ok, mam;* Ale to wszystko jest straszne! xD
a żebys wiedziala ;p musze sobie we wrzesniu co popatrezc na slowka :D
Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 577