PWSZ - Tarnów - filologia angielska

Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 577
Gratuluję wszystkim :)
Cytat: m4nuell
Jak jest z tym lekarzem? Do 13 musze go odwiedzic? Aktualnie w Anglii rezyduje i mi srednio na reke wracac w polowie sierpnia :/

zaświadczenie lekarskie lekarza medycyny pracy stwierdzające brak przeciwwskazań
do podjęcia studiów na danym kierunku. Uwaga, ponieważ kandydaci skierowania na
badania lekarskie otrzymują przy zapisie, zaświadczenie należy dostarczyć najpóźniej
przy odbiorze legitymacji studenckiej i indeksu.
O, dzieki, tego szukalem :D
Ja również gratuluję wszystkim;) Zawisłam na liście FA zaoczne :)
A tak na marginesie zwykłe zaświadczenie lekarskie nie wystarczy?;)
Szukałąm Was na nk i kilkoro z Was w pojedynczych egzemplarzach znalazlam :)ale jak kogos jest 5 stron to kogo wytypować?:)
edytowany przez Cletti: 27 lip 2011
wydaje mi się, że nie wystarczy musi być medycyny pracy... co też mi nie bardzo na rękę bo do nich są wiecznie kolejki..... ale jak to mówią " cierp ciało...itd". .....koleżanko z grupy najprawdopodobniej bo ja tez na tej liście "dyndam"
heyyyy :d ja sie tez dostalam na fil ang na ogólny hehe :D takze sie pewnie gdzies z wami zobacze :P
na dzienne oczywiscie :D
^^
Wszystkich chyba wzięli ;p miało byc 60 a jest 160 :D troche zrezygnuje i bedzie ze 100 ;)

A Ty Bacha, nie wiem do jakiego liceum/technikum chodziłasś ze sie nikt do nikogo nie odzywał... współczuje xd
na dzienne było 120 a na zaoczne 90 miejsc ....tak przynajmniej na stronie było napisane. Trochę zrezygnuje teraz, parę nie doczeka sesji a parę na niej polegnie. Wszystkim jednak życzę wspaniałych co najmniej 3 lat. ....aczkolwiek jak zobaczyłam notatki z pierwszego roku z historii to obawiam się, że ja na tej sesji polegnę...
chyba ja.... zreszta sie nawet dziwie ze mnie przyjeli bo 55 proc z rozszerzonego... na up na ang sie nie dostalam lol.... no bo w sumie to malo.... boje sie i normalnie nie wiem .... przeraza mnei wszystko po angielsku !!!
Skad macie notatki? Mozna tez wejsc jakos w ich posiadanie? :D
Ja też bym prosiła o notatki :):):)
ja tez ;d
Notatki mam od dziewczyny, która właśnie skończyła FA na PWSZ TArnów .....odnosnie notatek możemy zrobić tak.... bo jest tego troszkę ja to pomalutku będę skanowała i wrzuce do siebie na chomikuj.pl /agatarnow/ albo dajcie maile , mam też na kompie większość książek, które obowiązywały na filologii w roku ubiegłym można sobie druknąć i zaoszczędzić 70 zł za książeczkę hihihi
Ja też poproszę:)
dalam maila :D
Ludzie! :D spokojnie :D wakacje są :D
a co do historii to kompletnie nic nie wiem z niej :P naprawde ZERO :D aż wstyd ze osoba ze srednim wykształceniem nie wie prawie nic z historii ani polski ani swiata ;) czas to nadrobic bo naprawde moge na tym polegnąć teraz a nie lubie mieć złych ocen :D
Cytat: samurai92
A Ty Bacha, nie wiem do jakiego liceum/technikum chodziłasś ze sie nikt do nikogo nie odzywał... współczuje xd

czy ja powiedzialam ze u mnie w liceum nikt sie do nikogo nie odzywal? :o
Prosiłabym o kontakt tych,którzy dostali się na zaoczną anglistykę Mam małego suprajza:)Pozdrawiam
a skąd wogóle ludziska jestescie ? :** jest tu ktoś z dabrowy tarn ? ;d
Tarnów
ja troche z dalsza;)
chyba śpią wszyscy :P bo taka pogoda :P
Jaka? U mnie slonce i goraco :D
deszcz!
To mam nadzieje, ze pogody ze soba nie przywioze :D Nie cierpie upalow :x
a gdzie mieszkasz?
m4nuell.... nie bądź egoistą i podziel się tą pogoda ile na deszcz możemy patrzeć.....
Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 577