PWSZ - Tarnów - filologia angielska

Temat przeniesiony do archwium.
331-360 z 577
wiem :P
macie jakieś zeszyty już kupione :P :>?
eeee w ogóle :p nic nie mam, a muszę zrobić zakupy do akademika jeszcze :p nie wiem w ogóle ile mam tych zeszytów kupić xD kupię sobie chyba na razie jeden i też będzie git ;D
hehe też tak myślałam i właśnie jeden narazie :P ciekawe,jak to wyjdzie
no też jestem ciekawa właśnie :D ja to w ogóle z każdym dniem coraz gorszy stres mam ;p
to nie martw się ..nie jesteś sama -ja też :(:*
Ja nie mam wcale :o
plan zajec bedzie w przyszlym tygodniu na stronie, tak powiedzieli mi w sekretariacie tzn wyslali maila :) wtedy sie okaze co bedzie nam potrzebne ale przedmiotow jest duzo patrzac na poprzedni rok :) ale nie stresujcie sie tak bardzo bo przeciez od razu sesji nie bedzie zdazymy sie oswoic zanim nas zaczna maglowac :)
turli123 a co kupujesz do akademika? bo ja nie wiem za bardzo ile na razie mam ze sobą rzeczy wziąść ,a nie wiesz czasem czy mozna zostawac na weekend w akademiku? nie to żebym chciała zostawać no ale tak z ciekawości, ;P
mozna przeciez Anetko :* ej no właśnie przeciez mamy Siebie nie ? :D nie ma co sie bac :D
w sumie co racja to racja. Nie ma sensu się zamartwiać na zapas :)
antisunshine ja właśnie nie wiem co to kupić! Wiem tylko tyle, że kosmetyki :D po to to z przyjemnością pójdę do sklepu :D Nie mam pojęcia czy można zostawać na weekend. Ja podejrzewam, że na początku to będziemy jeździłly do domu, ale potem to już coraz rzadziej, o ile będzie można tam zostać :p przynajmniej tak mi mówią znajomi ze swoich doświadczeń.
Poniewąz musze zrezygnować ze studiów i nie będzi mi dane Was poznac oddam komuś notatki, które zdobyłam od dziewczyny która studiowała filologie na PWSZ w Tarnowie. Może Wam się przydadzą a mi są zbędne . Jednoczesnie przypominam że większośc książek potrzebnych na pierwszym roku mam na swoim chomiku pod adresem www.chomikuj.pl\agatarnow
tak Madziu fajnie że mamy siebie :* a Natalia wiesz coś na temat przydziałów do pokojów? oni nas przydzielą według czegoś tam ? :P czy raczej my sami
dzięki Aga :) szkoda, że nie będziesz z nami..
zamierzacie być 30tego ? ;>
ja zamierzam a co z tego wyjdzie to sie okaze ale raczej bede bo musze przewiezc rzeczy do tarnowa a wszystkich na raz w niedziele nie wezme :)
a poza tym musze zaswiadczenie oddac od lekarza bo jeszcze tego nie zrobilam
Aga? a te notatki to tylko te co sa na chomiku czy jeszcze jakies? szkoda ze sie nie poznamy :(
są jeszcze inne a te co sa na chomiku to tylko niewielką część tej historii:D
ja i Megi też zamierzamy być to może się poznamy ;)))
Nic nie wiem na temat tego jak przydzielają pokoje. Mój kolega wczoraj tam był i widział jeden pokój. Podobno starsznie fajnie jest :D Ja zamierzam być 30tego :D
Aga szkoda, że Cię nie poznamy. A tymi notatkami to mnie przeraziłaś :p
nie mówiąc o podręcznikach... masakra...
a to to dopiero masakra jest..
ej, bo ja też przez Was zaczne sie bac... a nawet nie obawiałam sie tak bardzo, w końu każdy bedzie w takiej samej sytuacji a pamiętacie początek liceum? słyszałam ze z fonetyki trzeba sie nieźle starać bo gościu sikiera ale wszystko da sie przeżyć nie? :D najbardziej sie chyba boje historii Anglii po angielsku no ale nikt nie powiedział że będzie łatwo.. :) ja wybiore sie 30 bo nie chcialabym niczego przegapić, może jeszcze kogos poznam
aga tak. ja chce notatki :P
ja też bym chciała te notatki :D
kurdeeee, a ja tak nie lubie fonetyki, nie wychodzi mi to za dobrze :p
a ja sie wszytskiego boje :(
każdy się chyba boi. Tylko jedni mniej, drudzy bardziej. Ja niestety należe do tej drugiej grupy :p Meggy damy radę, a jak nie to świat się nie zawali :D trzeba będzie tylko zapierdzielać i tyle albo aż tyle ;p
A bo przeżywacie... xd to dopiero za tydzien :D :D
meggi są Twoje tylko powiedz gdzie i kiedy jej mozesz odebrać bo ja do 16,30 pracuje
ej a bylabys dzisiaj pod nowym szpitalem ? bo ja tam jade dzis. tak wieczorem gdzies dalabys mi swoj tel? to bym esa napisala jakbym tam byla? <a wam ludziska oczywiscie dam skserowac :* >
Temat przeniesiony do archwium.
331-360 z 577