Studia w Danii.

Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 1614
Ja wybieram sie do TEKO i już z tydzień temu dostałam wiadomość na temat rozmowy kwalifikacyjnej.
Hej, ja tez wybieram się na Via.Dobrze byłoby jechać z jakaś znajomą osobą:)wysłałaś już może aplikację na zakwaterowanie?
Witam wszystkich. Ja zlozylem aplikacje na VIA. Czy jest ktos z pomorza, ktory sie tam wybiera?
ja z zachodniopomorskiego ;)
tak, złożyłam już aplikacje o zakwaterowanie
moje [gg]
albo [email]
He he no to zyczmy wszystkim powodzenia :)
Czy ktos z obecnych jest w stanie mi powiedziec o ktorej godzinie mial to spotkanie kwalifikacyjne w Wawie?? Z gory dzieki
Witam wlasnie otrzymalem wiadomosc o ktorej odebdzie sie spotkanie środa 11.30 test jezykowy 14.15 rozmowa kwalifikacyjna. I want to hear them say - welcome to VIA ^^
ja mam test językowy 13.00, rozmowa 15.30
Hej wszystkim! Widze ze to bardzo dobre miejsce zeby zadac pytanie ktore ostatnio mnie nurtuje. Probuje sie dostac na erasmusa do Business Academy Copenhagen North, ale poki co zastanawiam sie czy dam rade finansowo. Czy ktos z was forumowiczow moglby napisac w przyblizeniu ile kosztuje go miesieczne utrzymanie? w sumie jedzenie, mieszkanie, jakies transport, ksiazki i inne koszty. Na stronie akademii pisze ze to okolo 750 Euro /miesiac. akademik 2500 DKK itd... jak to u was? czytałam watek an poczatku, ale wierze ze ceny sie zmienily od tego 2004 roku ;) A i jeszzce... czy Kopenhaga jest dobrym miastem na wyjazd ? Czy myslec o innym kraju? Bardzo prosze o jakies informacje. Z gory dzieki:)
Sam sie wybieram w tym roku do Danii na AP do Aarhus. Nie wiem jak wyglada cenowo utrzymanie, ale z tego co czytam i slysze, Dania jest dobrym miejscem na studia, ze wzgledu na sposob nauczania- stawiaja na praktyke niz wkuwanie regulek. Pozdrawiam
bardzo prosze o jakies info np. na maila, :)
Czesc wszystkim. Miałam pojawić się na rozmowie kwalifikacyjnej we wtorek, w warszawie, ale niestety mam w tym czasie mature ustną z angielskiego. Zgłosiłam to i jutro będzie do mnie dzwonić ktoś z uczelni i rozmowa bedzie przeprowadzana telefonicznie, więc bardzo watpie w swoje szanse...Bo pewnie na rozmowie będzie bardzo dużo osób. Wiadomo przez telefon to całkiem inaczej poza tym mam problem z ocenami. Trzeba być dobrej myśli. A tak poza tym to mam zamiar dostać się do AABC na Marketing Management. Jakbym się dostała to chętnie nawiążę z kimś kontakt
[email]
5555875
Pozdrawiam Serdecznie i życzę wszystkim powodzenia:)
Valentinaa napisz do mnie na maila- [email]

Ja tez wybieram sie w tym roku na TEKO :)
Valentinaa napisz do mnie na maila- [email]

Ja tez wybieram sie w tym roku na TEKO :)
Heeej ja juz po wszystkim, teraz tylko czekam na wyniki. Chcialabym tylko zapytac ile mniej wiecej kosztuja wszystkie ksiazki itp potrzebne w czasie studi ?
sorki ze pisze 2 raz , ale na serio potrzebuje odpowiedzi. Prosze!

Hej wszystkim! Widze ze to bardzo dobre miejsce zeby zadac pytanie ktore ostatnio mnie nurtuje. Probuje sie dostac na erasmusa do Business Academy Copenhagen North, ale poki co zastanawiam sie czy dam rade finansowo. Czy ktos z was forumowiczow moglby napisac w przyblizeniu ile kosztuje go miesieczne utrzymanie? w sumie jedzenie, mieszkanie, jakies transport, ksiazki i inne koszty. Na stronie akademii pisze ze to okolo 750 Euro /miesiac. akademik 2500 DKK itd... jak to u was? czytałam watek an poczatku, ale wierze ze ceny sie zmienily od tego 2004 roku ;) A i jeszzce... czy Kopenhaga jest dobrym miastem na wyjazd ? Czy myslec o innym kraju? Bardzo prosze o jakies informacje. Z gory dzieki:)
ja dzis dostalem komplet dokumentow do podpisania z Aarhus technical College.
Umowe i fakture na 2100DKK za ksiazki.
Podali mi tez adres WWW na ktorym sie aplikuje o zakwaterowanie.
Chialbym nawiazac z kims kontakt odnosnie zakwaterowania, kto sie wybiera lub studiuje w Aarhus.
Prosze pisac na [email] lub [gg]
Dzieki i powodzenia.
Marek
Czy wie ktos moze czy w Horsens jest silownia??
jest. jest nawet cały kompleks sportowy, basen itd.
Czy ktos juz placil fakture za ksiazki na uczelnie?
Termin platnosci mija za 2 tyg, a w bankach mi mowia, ze platnosc moze zajac 2,3 dni lub 2 tyg albo i miesiac.
CZESC WYSZYSTKIM
ZACZYNAM NIEDŁUGO STUDIA W ROSKILDE, W KOPENHADZE JESTEM OD 5 MIESIĘCY. SZUKAM ZNAJOMYCH Z POLKI, KTÓRZY Z CHECIOM WESPRĄ SIE NAWZAJEM (SZUKANIE PRACY, MIESZKANIA) I DOBRZE SIE ZABAWIĄ:)
POZDRAWIAM
[gg]
EMAIL [email]
Hej to wy juz macie odpowiedz czy sie dostaliscie ? Mi powiedieli ze do Roskilde beda we wtorek
ja miałam rozmowe w srode, wyniki maja byc w tym tyg podobno, na VIA ;)
A ja dzisiaj dostalam potwierdzenie, ze dostalam sie do TEKO! Ktos jeszcze sie wybiera?? :)
Ja też się dostałam :) Już wysłałam Ci wiadomość na mail-a :) Pozdrawiam
No to ja też poinformuję, że się dostałem do Roskilde Business College. Mam nadzieję, że jeszcze parę osób się załapie. A dostałem się na Marketing Management :D
Gratuluję Wszystkim :) Czy Wasz rok szkolny też zaczyna się 13 sierpnia?? Strasznie wcześnie...
a czy ktos dostal sie do aarhus?:) chętnie nawiążę z kimś kontakt:)
Valentinaa ja idę na Roskilde Business College i tam rok zaczyna się 7 września. Jak ktoś się jeszcze tam dostał, albo już jest to piszcie na [email]
Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 1614

 »

FCE - sesja letnia 2004