Studia w Danii.

Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 1614
Olenka1990 ja dostalem sie do Aarhus, ale my to chyba juz mamy kontakt na gg miedzy soba?:)
Czy ktos sie orientuje w akademikach lub mieszkaniach? Czy jesli chodzi o kawalerki oferowane przez organizacje studenckie, Total price oznacza cene z rachunkami? Dowiedzialem sie wlasnie, ze wiekszosc z nich jest nieumeblowana.
Prosze o kontakt na [email] lub [gg]
Ja wlasnie otrzymalem wiadomosc ze dostalem sie na VIA
ja też dostałam się na VIA ;)
Hej! Gratuluje wszystkim szczesciarzom dostania sie, widze ze duzo was :) jest ktos z was lub bedzie w ASB? Ja aplikowalam, zobaczymy jak bedzie, decyzja ma byc dopiero 30 lipca. Mam troche stresa, nie wiem jak tam jest, ponoc dobra uczelnia... Boje sie ze nie dam rady, az taka zdolna nie jestem.Z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi! Pozdrawiam Iza
hej, ja się chcę wybrać na studia do Danii w przyszłym roku. ale martwią mnie moje niezbyt wysokie oceny (matma: 3, ang: 4). angielski mam już na wysokim poziomie (od matury minęły 2 lata ;p). chcę pójść na Multimedia Design & Communication na Aarhus Business Collage - wg eduabroad trzeba mieć przynajmniej 3 z matmy na świadectwie. no w sumie mam, ale nie wiem, czy to nie za mało. poza tym, nie siedzę jakoś mocno w multimediach (nie znam sie na projektowaniu stron www, itd).
jakie Wy mieliście oceny? myślicie, że mam jakieś szanse?
jeśli to konieczne to zdam jeszcze tę matmę na maturze. sam nie wiem.
No troche w tym temacie moge Ci napisac. Faktycznie 3 z matmy wymagaja, a angielski to jest rozmowa kwalifikacyjna (eduabroad ja organizuje w Wawie) i sprawdza Twoj poziom. (ale slyszalem o osobach z 2 z matmy ale super angielski i znajacy sie na prjektowaniu juz co sie dostali)

Oceny 3 z matmy i 4 pewnie Ci wystarcza, angielski jak masz faktycznie na wysokim poziomie to super. Bardziej sie zainteresuj faktyucznie multimediami (to nie tylo www) i komunikacja, wtedy zaplusujesz na rozmowie kwalifikacyjnej, bedziesz mogl pokazac ze to Twa pasja :P dla tych co prowadza rozmowy to sie bardziej liczy.
Witam, we wrześniu zaczynam 3 klasę liceum i po maturze planuje studia w Danii na uniwersytecie VIA, czy ktoś orientuje się jak wygląda tam studiowanie kierunku Civil Engineering? albo jak wygląda zakwaterowanie i sprawa pracy? poszukuję wszelkich informacji ^^ jeśli ktoś posiada owe to piszcie na [gg] , mail: [email] albo tutaj na forum : P pzdr. Kuba ^^
Czy sa tu osoby które dostały się na studia magisterskie w Danii po licencjacie lub magistrze w Polsce... ?
dzięki wielkie Mariolka. oprócz Multimediów znalazłem jeszcze jeden kierunek, gdzie 3 z matmy wystarcza - mianowicie Marketing Management w Roskilde. w przyszłym roku ukończę studia na kierunku animator i menedżer kultury, więc z marketingiem i zarządzaniem w sumie mam coś wspólnego (nawet pracę licencjacką będę pisał z tego działu). może jednak w tym kierunku? tylko nie wiem, jak z kontynuacją - bez problemu przyjmą mnie na Aarhus Business College na BA z International Sales and Marketing Management po AP zdobytym w Roskilde?
CZY W DANII SĄ STUDIA FILOLOGICZNE WYKŁADANE PO ANGIELSKU??? BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDŹ ! PODAJĘ [gg] , MÓJ E-MAIL TO [email]
SIEMA LUDZISKA :D
dobrze, że jest takie forum jak to!
Mam pytanie: Kto z Was studiuje Computer Science na Business Academy Copenhagen North w Danii?

A tak w ogóle to korzystaliście z biura Perfect?
Hej.

Studiowałem Advanced Computer Science (na Aarhus Business College, nie w Kopenhadze) i jestem zadowolony. Studia są 2,5-letnie (AP) z możliwością kontynuacji do BA. Ciekawe zajęcia nastawione na praktyczne umiejętności, masa projektów, sporo dobrej międzynarodowej zabawy :) Wykładowcy pracują dla studentów, czego nie można powiedzieć o wielu polskich uczelniach. Polecam, tym bardziej, że w Danii żyje się łatwo.

W kwestii pośrednika - mną 'zaopiekowała' się ekipa eduabroad.pl i też nie narzekam, robią to już od jakiegoś czasu i znają się na rzeczy :)
w Perfekcie musisz zaplacic kaucje zwrotna 500zl.
5stow? wow! a za co ta kaucja-za to ze pomagaja w aplikacji, itd?
W eduabroad sie nie placi kaucji :)
Ja mam wplacic na ksiazki i materialy itd, ale to do uczelni juz.
Duzo ludzi zapisuje sie na studia, a potem nie podejmuja nauki. Dlatego 500stow.
chyba się przerzucę na ten Wasz eduabroad.pl, bo tego przedstawiciela z 'perfectu' tak zamęczyłem pytaniami, że już mu się nie chce odpowiadać na moje maile....

A tak nawiasem mówiąc, to w Polsce jest za nudno na studiowanie.... tak mi się wydaje....
Pytanie do tych, którzy już w Danii studiowali:
no a jak tam z kasą u Was? Trzeba dużo pracować, żeby utrzymać się przez miesiąc?
Czy Dania jest droga?
Pozdro
hej! słysze same dobre rzeczy o studiowaniu w Dani i zaczynam powaznie myslec czy nie skorzystac z tej oferty. Nistety, z tego co zdążyłam sie zorientowac nie ma w Dani wtererynari.? ktoś sie może orientuje czy to prawda? w serwisie eduabroad nie mają tego kierunku na uniwesytetach.
prosze o odpowiedz, pozdrawiam!
He he, przez to ze w Danii moja kolezanka nie znalazla weterynarii po angielsku to stracilam funfele na wyjazd ze mna na studia do Danii.

Ona teraz jakos wysyla albo wyslala juz papiery tez przez eduabroad.pl do Irlandii na veterynary cos tam - kierunek sie nazywa na tej uczelni co maja na stronie. To sobie napisz do nich.
Dziewczyny, ktore dostaly sie do TEKO, informujcie pozniej jak tam Wam jest! Ja wybieram sie w przyszlym roku...
Dania jest cholernie droga. w pierwszy miesiac stracilem 7900DKK zyjac dosc skromnie:) Bilet miesieczny na autobusy w miescie Århus kosztuje 430DKK. Musze ograniczyc swoj apetyt:)
studiuje ktoś może na Multimedia Design and Communication?? :) w AArhus lub Kopenhadze?? w ogóle jak dostać się na studia do Kopenhagi?? bo EduAbroad można aplikoważ się ttylko do Aarhus :(
studiuje ktoś może na Multimedia Design and Communication?? :) w AArhus lub Kopenhadze?? w ogóle jak dostać się na studia do Kopenhagi?? bo EduAbroad można aplikoważ się ttylko do Aarhus :(
sprawdz przez perfekt.
Mam do Was pytania. co prawda do studiów mam jeszcze prawie 2 lata, ale bardzo zainteresowała mnie Dania. zastanawiam się nad fashion design w TEKO... czy ktos wie na jakiej uczelni mozna studiowac filologie angielska? bo nigdzie nie znalazłam ....
AP - IT and Electronic Eng w AArhus. Okazuje sie, ze po tym kierunku nie ma mozliwosci kontynuowania studiow inzynierskich w Danii czy w Szkocji. Tylko licencjat niestety. Sami wykladowcy niezabardzo sa zorientowani do konca w tej kwestii. Wynika z tego ze w Polsce w niektorych biurach ''wiedza'' lepiej....
zastanawiam się nad Multimedia design and communication w Aarhus lub Kopenhadze... czy korzystał ktos może z Perfektu? albo studiował na Buisness Academy Copenhagen North?? proszę o jakieś rady i informacje :)
ja jestem z perfektu.
Hej wszystkim,
ponawiam pytanie, które już było zadane :) Czy studiował/studiuje ktoś "Multimedia Design and Communication" w Aarhus?
Albo "Bachelor of Architectural Technology and Construction Management", również tam?
Byłabym bardzo wdzięczna za informacje jak te studia wyglądają w praktyce :)
Czy te kierunki nadają się dla umysłu humanistycznego? Bo niestety większość tam jest nastawiona raczej na przedmioty ścisłe.. A wiem, że edukacji w Polsce do tej zagranicznej nie ma co porównywać, stąd to pytanie.
Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 1614

 »

FCE - sesja letnia 2004