Studia w Danii.

Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 1614
A jak w ogóle dostajecie się na uczelnie?? Samolotem, autobusem, samochodem? Wiecie jakimi liniami lotniczymi najlepiej latać? (Chodzi mi o loty do Aarhus):)
Najpierw muszą Cię przyjąć a później możesz martwić się o transport;]
No wiem.. ale jeśli koszt transportu będzie kolosalny, to zacznę się zastanawiać nad innymi uczelniami/krajami. trzeba brać wszystko po uwagę. Co z tego, że mnie przyjmą jeśli się okaże, że nie dam rady finansowo...
Business Academy Copenhagen North
Chcę tam zdawać na studia ( AP Marketing Management) przez Perfect, bo nie znam innej uczelni, na którą da się aplikować przez biuro. Czy ktoś z was zna taką szkołę? Bardzo zależy mi na tym żeby studiować w stolicy, bo wydaje mi się, że szybciej znajdę pracę, mylę się?
Czy na prawdę studia w tej szkole to rzeczywiście kiszka ? Ktoś z Was wie coś na ten temat?
Jak wygląda sytuacja z akademikami, czy trzeba wpłacać wcześniej pieniądze na depozyt, jeśli tak to ile? Czy dużo jest zagadnień matematycznych na kierunku Marketing Management?
Niestety Aarhus odpada bo miałam 3 z matematyki )-;
A może Roskilde, jak tam wygląda sytuacja z pracą?
Cześć czy możesz mi coś więcej napisać o Business Copenhagen North?
Czy znasz może jakieś inne uczelnie w stolicy, na które można aplikować przez biuro w Polsce? Redę wdzięczna za odpowiedz. Bardzo.
[email]
zapomniałam jeszcze podać maila, proszę Was bardzo o pomoc.
A może lepiej Roskilde?
widze że jeszcze o mojej uczelni nie było. od 2008 studiuje na Aarhus University- Institute of Business and Technology w Herning. Niewielki instytut universytetu w Aarhus (ok. 2000 studentów). Są 4 kierunki licencjackie i 2 magisterskie nauczane po angielsku. polecam odwiedzić hih.au.dk lub polska.hih.au.dk
Siemka Ja właśnie mam zamiar jechać do Business Academy Copenhagen North z programu erasmus z mojej uczelni, tzn mam zamiar złożyłam juz dokumenty i zaczynam od wrzesnia nauke. Wyjezdzam na jeden semetstr ale mam możliwość przedłużenia pobytu o kolejny semestr. :) Miło by było znać kogos kto równiez sie wybiera w tą strone^^
Witam! Jeśli chcesz jeszcze dowiedzieć się więcej na temat uczelni Roskilde to ja zajmuję sie rekrutacja na tę uczelnie m.in. mozliwość składania aplikacji przedłużona do 10 kwietnia:D więcej inf [email]
Witam! Pracę i naukę mozna pogodzić ale na uczelniach pozwalają pracować ograniczoną ilość godzin tygodniowo. Jesli chodzi o znalezienie pracy to angielski musi być komunikatywny i myśle że napewno sie uda!!!
Studiując dziennie równiez jest mozliwość pracy większość studentów pracuje i się sami utrzymują tam już tak jest.jesli chodzi o kryzys to pracę i tak mozna znaleść ale musi być język na dobrym poziomie
o, widzę że masz taki sam plan jak ja:D gdzie zdajesz? napisz do mnie na [email] to podzielę się zdobytą wiedzą:D
Hej :) no ja się właśnie wybieram do Herning Na ICM (Inetrnational Communication and Multimedia). Słyszałam o tej uczelni wiele dobrego aczkolwiek byłoby fajnie gdyby ktoś jeszcze dorzucił swoją opinię na temat tego miejsca ;) mój mail: [email] , [gg] . Ci co tam składali zapraszam do rozmowy, myślę że będzie raźniej znając więcej osób:)
Witam:)
Mam pytanie... czy ktoś z Was studiuje na Roskilde University?
Jestem zainteresowana tymi studiami. Za dwa tygodnie mam już rozmowę kwalifikacyjna, czy ktoś możne mi powiedzieć jak ona przebiega? I jak wygląda pobyt w Roskilde, jakie są koszty utrzymania i czy łatwo jest o prace?
Z góry dziękuje i pozdrawiam:)
Też chciałabym zapytać o rozmowę kwalifikacyjną, ale na VIA University.
Jak wygląda test językowy? Wiem, że trzeba napisać esej na jeden z pięciu podanych tematów, jaka jest tematyka tych wypracowań?
Pozdrawiam :)
Witam jeśli nadal chcesz informacji na temat uczelni Roskilde w Danii odezwij się do mnie na maila [email] to wszystko opisze co i jak
witam jeśli ktoś wybiera się na Business Academy Copenhagen North lub bedzie w kopenhadze od wrzesnia/października napisz do mnie:) mój mail: [email] [gg] . Myślę że będzie łatwiej się zaaklimatyzować znając kogoś "swojego" :)
Hej!
W celu uzyskania wiecej informacji o TEKO dołączcie do facebook'owej grupy TEKO International. Tam możecie zadać pytania zarówno po polsku jak i po angielsku dotyczące każdych aspektów życia i studiowania w TEKO. Odpisujemy na wszystkie pytania!
Hej. Czy mógłby ktoś powiedzieć kilka słów na temat studiowania na kierunku Multimedia Design & Communication na UCN lub jakiejś innej uczelni? Jak wyglądają zajęcia? Potrzebne jest duże obeznanie matematyczne?
Zobacz sobie wypowiedz Kasienka z 23 Wrzesnia 2009 r. odnosnie Multimedia Design & Communication w Aarhus, pisze ona tam jak to jest z matematyka przeciez :P
Witam jest ktoś kto będzie startował na Business Academy Aarhus, kierunek Multimedia Design and Communication, Kampus Halmstadgade ?
chciałbym porozmawiać z osobą która tam już studiowała jak i z osobą która się tam wybiera ;) numer [gg] e-mail: [email]
Witajcie. Mam pytanie wie ktos czy jakies uczelnie w Dani rozpoczynaja rok studencki w okresie zimowym? Nie wiem czy nie jest za poxno zebym teraz skladala od sierpnia... Prosze, jezeli ktos cos wie niech napisze.
eMa lamko poczytaj trochę na stronie ;D rekrutacja już minęła ale jak spytasz o miejsca mailem to powiedzą Ci że są, jestem w tej samej sytuacji co Ty, jak coś pisz na maila albo gg podany powyżej.
Pozdrawiam
Ktoś dobry mógłby napisać jakieś konkrety na temat egzaminu z gramatyki?
bo to co na stronie jest mnie nie zaspokaja, z kolei nic konkretnego w necie nie znalazłem na ten temat.
Pozdrawiam
Hej!
Dla ludzi ktorzy w tym roku wybieraja sie na TEKO- mam ksiązki do sprzedania na pierwszy semestr po bardzo okazyjnej cenie. Mniej niz polowa ceny oryginalnej!!
Piszcie- [email] [nie piszcie na tym forum bo rzadko czytam]
Pozdrawiam
A ja mam pytanie jeszcze, ile mniej więcej tej kasy na początek trzeba jak się jedzie? bo kurcze zaczyna mnie ten temat przerażać jak sam zacząłem liczyć,
fajnie jakby ktoś odpowiedział.
z góry dziękuje,
Pozdrawiam.
trzeba liczyc kolo 10-11tys za 1sze 2 miesiące
trochę jak na polskie warunki tegorocznego maturzysty kosmiczne.
czy są jakieś solucje na to?
http://www.studiazagranica.pl/strona.php?m=studiowanie&p=dania&co=dania
więc jakie jeszcze wydatki by dochodziły oprócz tych? (dojazd do Danii autokarem jakieś 300+ w jedną stronę)
to by wychodziło koło 5ęciu tysięcy złotych
Hej
Za miesiąc jadę na service m. do business academy copenhagen north. Poszukuję mieszkania w okolicach Lyngby itp., więc jeżeli ktoś ma mieszkanie, a brakuje lokatora chętnie podzielę pokój i wszystkie opłaty z tym związane. Sama aktywnie szukam lokum, ale ciężko jest coś znaleźc w pojedynkę. razem raźniej :)
[email] lub [gg] czekam na wiadomości :)
p.s nie mam zadnych nalogow, a i z tego nie robie problemow jak ktoś je ma :
Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 1614

 »

FCE - sesja letnia 2004