szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
2971-3000 z 3652
Witam, ktoś chętny na wyjazd do Irlandii?? :) Mam 20 lat, angielski na poziomie komunikatywnym, jestem z okolic Krakowa, chce wyjechać w połowie sierpnia. Kontakt w wiadomości prywatnej lub na maila [email]
Cześć, w sierpniu chciałbym wyjechać do Anglii w okolice Manchesteru, mocno szukam zakwaterowania pomaga mi w tym jeszcze jedna osoba.

Jestem z bliskich okolic Rzeszowa, szukam chętnej osoby na wyjazd z komunikatywnym ponieważ tak tylko teraz można znaleźć pracę dzisiaj. Ja już raz byłem, posiadam NIN i konto. Jeśli jest ktoś chętny zapraszam do kontaktu.

[email]

6[tel]

Pozdrawiam
Kamil
Hej. Planuje rzucic moje nudne zycie i sprobowac sil w londynie. Moj email [email] monika
Hej, Mam 20 lat. Chciałbym wyjechać na początku sierpnia za granice do Anglii, Holandii lub Niemiec do pracy. Poszukuje pracy od miesiąca i szczerze powiedziawszy nie sądze żeby jakaś się znalazła. Mieszkam dokładnie 40 km od Kielc. Jesli ktos chcialby pomoc, badź szuka towarzystwa zeby samemu/samej nie jechac, jestem chetny. Proszę pisać na priv lub na email: [email]
Hej.
Mieszkam w Londynie zachodnim dokładnie Hayes, będę miał do wynajęcia pokój dwójkę od 10 sierpnia do końca września albo i trochę dłużej.
Pokój za 150f + 2 tyg depozytu.
Jeżeli ktoś z WAS jest zaintereowany to piszcie do mnie, jest to dobra opcja na sam początek bo sam dobrze pamiętam że ciężko jest co kolwiek wynająć mieszkając jeszcze w Polsce a każdy punkt zaczepienia jest dobry.
Mi też kiedyś ktoś pomógł dlatego tutaj daje ten wpis może komuś i ja pomoge zdobyć przygodę z UK.
Ewentulnie jeszcze dam kontakt do mojej firmy praca na magazynie jest duża możliwość że będą przyjmować ludzi.
Do pokoju szukamy pary bez nałogów w domu mieszkamy w 3 osoby. mój mail: [email]
Proszę o kontakt tylko osoby które bardzo poważnie myślą o wyjeździe jeżeli będzie duże zainteresowanie to z każdą parą pogadam i dla wierzytelności bedzięmy mogli bliżej terminu pogadać np na skype.
Hej. Mam 23 lata i chętnie wyjade z Polski za lepszym życiem i praca :) gdzie ? Wszystko jedno ! :p jestem zakręcona, z wielka pozytywną energia :) mieszkam niedaleko POZNANIA :P KTOS COS? wiadomo ze nikt sam nie chce jechać wiec z kimś razniej :) piszcie [email]
Cytat: Michal123456789
Hej.
Mieszkam w Londynie zachodnim dokładnie Hayes, będę miał do wynajęcia pokój dwójkę od 10 sierpnia do końca września albo i trochę dłużej.
Pokój za 150f + 2 tyg depozytu.
Jeżeli ktoś z WAS jest zaintereowany to piszcie do mnie, jest to dobra opcja na sam początek bo sam dobrze pamiętam że ciężko jest co kolwiek wynająć mieszkając jeszcze w Polsce a każdy punkt zaczepienia jest dobry.
Mi też kiedyś ktoś pomógł dlatego tutaj daje ten wpis może komuś i ja pomoge zdobyć przygodę z UK.
Ewentulnie jeszcze dam kontakt do mojej firmy praca na magazynie jest duża możliwość że będą przyjmować ludzi.
Do pokoju szukamy pary bez nałogów w domu mieszkamy w 3 osoby. mój mail: [email]
Proszę o kontakt tylko osoby które bardzo poważnie myślą o wyjeździe jeżeli będzie duże zainteresowanie to z każdą parą pogadam i dla wierzytelności bedzięmy mogli bliżej terminu pogadać np na skype.

tj 5 strefa pewnie i 150F plus 2 tygodnie depozytu (pokoj na 6 tyg)-śmieszne .(ktos pewnie do pl jedzie i zeby nie stał pusty przez wakacje)

za 150 to można znalezc piękny pokoj dwuosobowy w strefie 2/3 np stradford gdzie mamy komunikacje we wszystkie strony i agencji na każdej ulicy po kilka .
Poprostu stoi pusty pokój, można znaleź i za 130 jeszcze jakis pokój ale warunki tez są nie ciekawe.
A teraz niestety życie tutaj podrozało i dwójki są nawet za 180f i nie ważne jaka strefa, w 4,5 strefie najwiecej jest magazynów i pracy a co do pokoju to jest bardzo duży, a juz sie naskakałem po tych pokojach i jeszcze nigdy nie miałem tak dużego pokoju.
O właśnie, dobrze, że rozpoczął się wątek o Londynie, w Londynie byłem ale nie mieszkałem, interesuje mnie która strefa jest najlepsza do zamieszkania, najbezpieczniejsza z polskimi sklepami i wokoło agencjami czy pracą, na magazynach chyba robiłem najdłużej, więc fajnie by było na wózku w Londynie pojeździć. Co byście polecali?
edytowany przez kesh: 22 lip 2016
Cytat: kesh
O właśnie, dobrze, że rozpoczął się wątek o Londynie, w Londynie byłem ale nie mieszkałem, interesuje mnie która strefa jest najlepsza do zamieszkania, najbezpieczniejsza z polskimi sklepami i wokoło agencjami czy pracą, na magazynach chyba robiłem najdłużej, więc fajnie by było na wózku w Londynie pojeździć. Co byście polecali?

od Londynu trzymaj się z daleka, zarobki niewiele większe jak w środkowej Anglii, a koszty o wiele większe. Unikaj jak ognia.
Cytat: mailru
Cytat: kesh
O właśnie, dobrze, że rozpoczął się wątek o Londynie, w Londynie byłem ale nie mieszkałem, interesuje mnie która strefa jest najlepsza do zamieszkania, najbezpieczniejsza z polskimi sklepami i wokoło agencjami czy pracą, na magazynach chyba robiłem najdłużej, więc fajnie by było na wózku w Londynie pojeździć. Co byście polecali?

od Londynu trzymaj się z daleka, zarobki niewiele większe jak w środkowej Anglii, a koszty o wiele większe. Unikaj jak ognia.
Niestety przez jakiś czas muszę zamieszkać w Londynie bo chcę znaleźć w końcu pracę w zawodzie a nie tułać się po fabrykach czy magazynach za 8 funtów na godzinę. Kilka miesięcy można poświęcić a potem się zobaczy faktycznie czy opłaca się tam zostać czy nie, spróbować zawsze można a nawet trzeba, w innych rejonach Anglii nie mam szans na takie oferty jak tam. Przewiduję, że będę wydawał na utrzymanie w Londynie z 1000 funtów i jakieś 300 mi chyba zostanie do odłożenia, czy się mylę?
Pilnie poszukuje osoby z ktora moglbym wyjechac do Anglii do pracy, piszcie tutaj albo mail [email]
;)
Witam, planuję wyjechać do pracy do UK, ewent. Holandii, ale przez agencję, gdyż muszę mieć zapewnioną pracę. może jest ktoś kto pracował przez agencję pracy i może coś powiedzieć ?
Mój e-mail [email] . Pozdr.
A wie ktoś coś o agencji Zeitmann ? Mają dobrą ofertę jako pracownik hotelu w UK i zastanawiam się czy warto :)
hej ;) chciałabym wyjechać za granicę, ale nie sama. wiadomo, że z kimś jest zawsze razniej. może to być UK, Holandia, Niemcy... na pewno się dogadamy ;)
Ancia 195 masz wiadomosc na priw
Jadę do Bristolu, jak ktoś ma jakiś namiar na pokój albo pracę to proszę dać znać!!! Kto chce jechać do Bristolu ze mną to zapraszam.
Witam

szukam spokojnej rozsądnej koleżanki aby wyjechać zarobkowo kraj najlepiej z używanym angielskim czyli Holandia , Uk ale też nie tylko. fajnie by było jakby to była osoba z doświadczeniem pracy za granicą ale tez nie jest to warunek najbardziej liczy sie zdrowe podejście, świadomośc po co się jedzie i normalność:)

Pozdrawiam
P.s
Najlepiej aby była w podobnym wieku czyli ok 30.
Witam. Mam 23 lata. Chcialbym wyjechac za granice do Anglii, Holandii, badz Niemiec do pracy. Jesli ktos chcialby pomoc, badz szuka towarzystwa zeby samemu/samej nie jechac, jestem chetny. Moj e mail : [email]
Siema mam 23 lata i chętnie wyjadę najlepiej Holandia choć mogę przemyśleć nad innym kierunkiem jeżeli ktoś chciałby dołączyć to zapraszam we dwoje raźniej :D
Mogę jechać swoim autem.
Ja chcę wyjechać pracować jako stolarz :) Skończone mam technikum w tym kierunku, poza tym chodzą słuchy, że bardzo się opłaca być stolarzem w UK. Widziałem na stronie paracross.pl ofertę dla stolarzy, która wydaje się sensowna. Zapewniają dobre warunki pracy, pomagają się tam odnaleźć. Jakby ktoś coś wiedział, to pisać :)
Cytat: matylenka
Ja chcę wyjechać pracować jako stolarz :) Skończone mam technikum w tym kierunku, poza tym chodzą słuchy, że bardzo się opłaca być stolarzem w UK. Widziałem na stronie paracross.pl ofertę dla stolarzy, która wydaje się sensowna. Zapewniają dobre warunki pracy, pomagają się tam odnaleźć. Jakby ktoś coś wiedział, to pisać :)

kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Stolarza
umiejętność czytania rysunku technicznego
samodzielność i dobra organizacja pracy
znajomość języka angielskiego nie jest wymagana ale będzie premiowana

Masz doświadczenie to aplikuj przez firmę a na miejscu sobie coś znajdziesz jak ci nie będzie pasowało, stolarz to dobrze płatny zawód nawet w Polsce.
Cytat: matylenka
Ja chcę wyjechać pracować jako stolarz :) Skończone mam technikum w tym kierunku, poza tym chodzą słuchy, że bardzo się opłaca być stolarzem w UK. Widziałem na stronie paracross.pl ofertę dla stolarzy, która wydaje się sensowna. Zapewniają dobre warunki pracy, pomagają się tam odnaleźć. Jakby ktoś coś wiedział, to pisać :)

W UK opłaca sie byc fachowcem ,miec zawód.
Czy to stolarz cieśla murarz czy zbrojarz to zarobki sa dobre a nawet bardzo dobre .
Napewno jak jestes fachowcem i masz doswiadczenie to na dzien nie zarobisz mniej jak 1[tel]( zobacz ogłoszenia płaca od 15-18 F )
Nie wiem jak bedziesz miał na początku bo duze firmy nie zatrudnia cie bez CSCS ,ale do czasu wyrobienia karty mozesz popracować za mniejsze pieniadze aby sie utrzymać w uk i startować na stolarza za konkretne pieniadze .
Hej :) szukam chętniej osoby najlepiej koleżanki ktora chcualaby jechać że mną do uk. Termin wyjazdu do uzgodnienia :) tylko zdecydowane dziewczyny :)
Cytat: matylenka
Ja chcę wyjechać pracować jako stolarz :) Skończone mam technikum w tym kierunku, poza tym chodzą słuchy, że bardzo się opłaca być stolarzem w UK. Widziałem na stronie paracross.pl ofertę dla stolarzy, która wydaje się sensowna. Zapewniają dobre warunki pracy, pomagają się tam odnaleźć. Jakby ktoś coś wiedział, to pisać :)

400F /tydz na reke i zakwaterowanie -jak jestes zainteresowany to napisz.
Pozniej mozesz ogarnac sobie papiery i szukac pracy za lepsze pieniadze.
Tutaj na start nie trzeba Ci duzo kasy bo nie płacisz za pokoj ani depozyt za pokoj .
a zna może ktoś firmy lub oferty lub pośrednictwa dla spawaczy mig dla czarnej lub nierdzewnej stali
Witam mam 29 lat jestem techniki farmacji , mieszkam obecnie w Londynie w najbliższym czasie chciałbym się przenieść do Nottingham bo życie w Londynie jest drogie , mój język jest raczej podstawowy dog dc się idzie .Szukam pracy w Nottingham w zawodzie lub na magazynie leków , kosmetyków czy co kolwiek będę wdzięczna za wszelką pomoc .NIE CHCE WRACAĆ DO KRAJU :(
Cześć, potrzebuje pracy dla trzech osób, dla mnie i dwóch znajomych, znajomi powiedzieli, że pojadą ale poda warunkiem, że im załatwię pracę, więc aby nie jechać znowu samemu to pytam, czy znalazłaby się praca dla trzech ludzi w tej samej firmie, ewentualnie dla dwóch bo ja mogę sobie sam poradzę na miejscu.

Pierwszy znajomy chce pracować jako kierowca, ma prawo jazdy C+E od pięciu lat, ostatnio robił w Polsce odnowienie, pracował już kiedyś w anglii, pracował na tirach, jeździł po całej europie, pracował także na betoniarkach trochę, więc ma tam jakieś pojęcie o tym, ponoć trzeba wiedzieć jak mieszać beton itp. Mógłby jeździć gdzieś lokalnie na betoniarce, śmieciarce lub coś dowozić ale lokalnie w granicach miasta tak aby noce spędzać w domu bo na tirach to jest tak, że pracujesz 4 tygodnie w trasie a potem tydzień odpoczynku w domu, on tak nie chce.

Drugi znajomy robi fizycznie i tylko fizycznie, nie ma żadnych uprawnień.

Ja natomiast mogę pracować fizycznie, na wózkach lub gdzieś w biurze.

Lokalizacja, jakieś większe miasto, ewentualnie mniejsze jeżeli była by faktycznie praca albo ostatecznie Londyn ale ponoć dużo ludzi teraz z niego wyjeżdża. W razie czego proszę pisać do mnie na priv.
kesh ma żółte papiery uważajcie na niego
Temat przeniesiony do archwium.
2971-3000 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia