szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
1471-1500 z 3652
Ja mam 22 lata i chcę (co prawda dopiero od około sierpnia) wziąć dziekankę na studiach i wyjechać. Ale nie bardzo mam z kim i nie bardzo wiem od czego zacząć te wszystkie przygotowania. Trochę mnie to przeraża mówiąc szczerze. :/
Witam. Jesteśmy parą, ja 38lat (z Poznania) i baaardzo chcemy nauczyć się angielskiego. Ażeby to zrobić należałoby wyjechać do UK albo Irlandii lub gdzieś indziej ;) Nie wierzę w kursy w PL, poza tym nie ukrywam, że chciałoby się coś zarobić i odłożyć, pozwiedzać i pożyć gdzieś indziej. Myślimy o wyjeździe ok. maja/czerwca br., online-owo szukamy jakiejś pracy (a pracy się nie boimy), ogólnie jesteśmy dość flexible ;) Może ktoś ma podobne plany? Ja trochę znam ang., byliśmy parę razy w UK i Irlandii. Wiadomo, że razem raźniej ;) Mail: [email]
Witam. W lutym planuję wyjechać do anglii, może to być Londyn, Manchester lub jeszcze inne miejsce, mam 21 lat i dobrze znam angielski, szukam natomiast drugiej chętnej osoby do wspólnego wyjazdu, najlepiej przedział wiekowy 19-22 lata, ponieważ jestem z podkarpacia i chciałbym wylecieć z rzeszowa więc ktoś z tego regionu, nieważne czy chłopak czy dziewczyna, zna czy nie zna angielskiego, w dwie osoby zawsze raźniej damy sobie radę, jeżeli ktoś byłby zainteresowany proszę pisać na [email] , dodam że z zainteresowanym/ną chciałbym się wcześniej spotkać. Pozdrawiam wszystkich.
Witam, jeżeli jest tu ktoś kto rzeczywiście chce wyjechać, a obawia się jechać sam i nie rozmyśli się za parę dni proszę o kontakt. Mam 30 lat, jestem ze Śląska i chciałabym wyjechać do Anglii ( najlepiej jak najwcześniej). Znam angielski i stawiam na agencję pracy, ale nie wykluczam wyjazdu na własną rękę. Proszę o kontakt głównie dziewczyny, obojętnie w jakim wieku, najlepiej ze Śląska i bliskich okolic. Chcę też spotkać się z osobą, z którą wyjadę. Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt. Ale tylko osoby zdecydowane na 100%
cześć
Mam 35 lat (mężczyzna) i chcę wyjechać do UK (najlepiej Manchester) jakoś na poczatku lutego. Cel wyjazdu znalezinie pracy ..bo męczy mnie juz PL. Zamierzam jechać samochodem. Jeśli ktoś jest chetny do wspólnego wyjazdu i wynajmu pokoju (dzielimy koszty na 2 osoby) to zapraszam. Znam angileski więc moge pomóc załatwić formalności na początku. Gawędziarzom, gołodupcom i tępakom mówie stanowcze nie. Tylko osoby obyte i kumate.
pozdrawiam jestem z małopolski
Cześć, szukam osoby do zaplanowania wyjazdu i wspólnej emigracji do Anglii - do pracy, na dłuższy okres lub nawet na stałe. Termin wyjazdu najlepiej w lutym . Będzie to moja pierwsza emigracja, języka nie znam zbyt dobrze, i mam trochę obawy ale mam nadzieję że jakoś we dwójkę dalibyśmy radę ;)
Mam 21 lat pochodzę z województwa kujawsko-pomorskiego , jestem , uczciwy, miły ,pracowity chłopakiem.
Szukam osoby mniej więcej w moim wieku, być może nawet też takiej która niezbyt dobrze zna angielski . Jeśli masz plany się usamodzielnić, coś zmienić, nic Cię w Polsce nie trzyma i jeśli naprawdę Ci zależy na tej emigracji to pisz :) ! Generalnie fajnie byłoby się zaprzyjaźnić jeśli wspólnie mamy tam żyć ;) Wybór miasta i cała reszta jest jeszcze do dogadania i zaplanowania,dodam jeszcze że posiadam pieniądze które pozwolą mi przeżyć przez czas w którym znajdę jakąś pracę . kontakt poniżej:
536-533-324 lub pisz na [email]
Cześć, szukam osoby do zaplanowania wyjazdu i wspólnej emigracji do Anglii - do pracy, na dłuższy okres lub nawet na stałe. Termin wyjazdu najlepiej w lutym . Będzie to moja pierwsza emigracja, języka nie znam zbyt dobrze, i mam trochę obawy ale mam nadzieję że jakoś we dwójkę dalibyśmy radę ;)
Mam 21 lat pochodzę z województwa kujawsko-pomorskiego , jestem , uczciwy, miły ,pracowity chłopakiem.
Szukam osoby mniej więcej w moim wieku, być może nawet też takiej która niezbyt dobrze zna angielski . Jeśli masz plany się usamodzielnić, coś zmienić, nic Cię w Polsce nie trzyma i jeśli naprawdę Ci zależy na tej emigracji to pisz :) ! Generalnie fajnie byłoby się zaprzyjaźnić jeśli wspólnie mamy tam żyć ;) Wybór miasta i cała reszta jest jeszcze do dogadania i zaplanowania,dodam jeszcze że posiadam pieniądze które pozwolą mi przeżyć przez czas w którym znajdę jakąś pracę . kontakt poniżej:
536-533-324 lub pisz na [email]
Witam
----Ja ma pracę na budowlańców w londynie,jak ktoś chętny to zapraszam 65f/dzień.
Wymagane chęci do pracy.
Tzn nie ja mam bo ja nie płacę ale mogę pomóc na starcie.
Chciałabym polecić użytkownika poligon123, oboje z narzeczonym wahaliśmy się przed przylotem do UK a konkretnie do Londynu. To olbrzymie miasto i baliśmy się, że trudno nam będzie się tu odnaleźć. Użytkownik ten jednak na prawdę wiele nam pomógł, do tej pory jak mamy jakieś wątpliwości rozwiewa je a jak zdarzało mi się rezygnować- nagadał, nagadał i robiłam to co kazał. Dziś jestem mu wdzięczna bo oboje z narzeczonym mamy pracę, jest to co prawda praca przez agencję ale nie od razu Rzym zbudowano. Małymi krokami można dojść dalej :)
Jeśli ktoś wątpi w szczerość postów tego użytkownika, rozumiem macie do tego prawo, ale siedzicie sobie w PL i tylko piszecie że chcecie wyjechać. Ja zaufałam, jestem w UK, mieszkam w Londynie i jestem z siebie dumna :) Czasem strach jest złym doradcą, niektóre decyzje trzeba podejmować od razu. Masz myśl, podejmij takie decyzje aby ją spełnić :)
poligon 123- dziękuję i pozdrawiam : ) Widzimy się na herbacie :D
Witam wszystkich jak prawie kazdy na tym forum szukam osoby ,ktora moze pomoc w zaadoptowaniu sie w anglii-Londynie .Mam 29 lat i wraz z mezem i trojka dzieci chcielibysmy wyjechac do Londynu gdzies w granicach wrzesnia wiem ze to dopiero styczen ale chcialam sie zorientowac czy sa ludzie dobrego serca ,ktorzy pomogliby rodakom w ciezkiej sytuacji zyciowej ,nie ukrywam fajnie byloby poznac inna rodzine z dziecmi do towarzystwa moim dzieciom . Potrzebowalibysmy pomocy w znalezieniu pracy jakiegos pokoju na poczatek ,zalatwieniu formalnosci oraz szkoly dzieciom .Pieniadze na poczatek jakies tam sa .Z zawodu jestem farmaceuta moj angielski jest chyba raczej podstawowy ,tyle co ze szkoly .Bede wdzieczna za naprawde szczere odpowiedzi bez haczykow i podtekstow na maila [email] Dziekuje Urszula
Nie wiem ile osób tu piszących na prawdę znalazło kogoś z tego forum i wyjechało. Mi się udało, pisałem tu chyba z pół roku po kilka postów... aż w końcu znalazłem jedną zdecydowaną dziewczynę i wyjechaliśmy do Londynu - w ciemno. Ja z 400 funtami w kieszeni, ona też. Nie mieliśmy żadnej nagranej pracy, pokój załatwiliśmy na miejscu bo przed wyjazdem spisaliśmy numery telefonów z ogłoszeń na londynku. Nie będę tu opowiadał wszystkich przygód... ale był to prawdziwy survival przez pierwsze dwa miesiące. Mi się ledwo co udało bo znalazłem pracę przez londynka w ostatniej chwili, koleżanka nie miała tyle szczęścia, zatrudniała się u hindusów w KFC gdzie nie pracowała pełny etat, nie wypłacali jej aż w końcu zwolnili. Pieniądze się jej skończyły i musiała wrócić, baa... nie miała już nawet za co wrócić bo przecież trzeba było opłacać pokój, a to w Londynie nie jest tanie, rodzice jej kupili bilet z Polski. Ja jakoś przebrnąłem bo byłem bardzo zdeterminowany ale potem zostałem sam. Praca którą miałem była chyba jedną z najgorszych, bo w niskich temperaturach, fizyczna, nie było lekko, i jeszcze pracowałem z polką - typowa zołza ale przynajmniej stałe godziny pracy i pewne pieniądze co tydzień. Nie polecam wyjeżdżać samemu, w święta to była masakra, pisałem że planuje wyjechać na dłużej, że może nawet na stałe ale nie spodziewałem się że będę w ogóle tęsknił a jednak... i w związku z tym wróciłem w styczniu, mógłbym zostać i znaleźć lepszą pracę ale mówię wam, siedzieć tam samemu to serio ciężko wytrzymać, mimo że kraj jest na prawdę fajny to cieszę się że wróciłem. Oczywiście udało się odłożyć pieniądze i to całkiem sporo jak na pracę przez kilka miesięcy i za minimalną krajową. Zarobki i jakość życia to nawet nie ma co porównywać do tego co jest Polsce... przepaść, tylko że stolica jest droga, bardzo, szczególnie wynajmowanie pokoi i komunikacja miejska - metro. Też nie wiem jak znalazłbym pracę gdyby nie londynek.net, ze względu że nie znałem dobrze języka szukałem właśnie polskich ogłoszeń o pracę na tej stronce, gdyby nie to, to mogłoby się skończyć gorzej. Teraz będę szukał pracy w Polsce, wiem że to nie będą zarobki nawet w połowie tak dobre jak w UK za minimalną krajową ale cóż, pieniądze to nie wszystko. Ale też nie mówię że nigdy nie wrócę do UK, bardzo chętnie wróciłbym kiedyś bo już wiem co i jak, mam numer NIN itd. pod jednym warunkiem, że będę miał z kim, i też nie wiem czy kolejny raz zdecydowałbym się na taki całkowity wyjazd w ciemno i na wariata, myślałem że to wszystko przyjdzie łatwiej a wcale tak nie było, to była dobra lekcja życia. Piszę tak tylko dla tych którzy planują wyjeżdżać całkowicie w ciemno, weźcie troszkę więcej niż 400 funtów ze sobą... :D i szukajcie pracy od razu, nie zwlekajcie. Odpowiednie samozaparcie tak jak ja i dacie radę.

PS. też pozdrawiam poligona123, miałem z nim kontakt telefoniczny w Londynie :)
edytowany przez Marcin_7: 22 sty 2015
Witam,

Szukam jednej osoby chętnej na wyjazd do Londynu w celu zarobkowym. Więcej szczegółów na [gg] .
Jak by ktoś wybierał się do Londynu,posiadam pokój do wynajęcia..... z pracą też pomogę....
[email]
Witam.Ja również szukam kompana/kompanki do podróży na wyspy. Mam 22 lata . Jestem po technikum elektronicznym . Planuje wyjechac na polnoc Anglii (Manchester lub okolice Liverpoolu) .Pracowalem wcześniej za granicą fizycznie wiec wiem jak sytuacja naprawde wyglada . Moj angielski w bardzo dobrym stopniu ,pisany i mowiony. Jesli jestes z wojewodztwa malopolskiego albo podkarpackiego ,chcesz wyjechac to daj znac . Przed wyjazdem chcialbym sie spotkac zeby Cie poznac bo z zupelnie obca osoba nie zaryzykuje wyjazdu. Jestes zainteresowany/na ? Prosze napisz na moj e-mail : [email] . Pozdrawiam
Witam wszystkich ;)

Zostałam przyjeta w warszawie na rozmowe kwalifikacyjna do pracy jako opiekunka osob starszych przez firme Care By Us Ltd. - London. Może ktos tez sie tam wybiera. Pisze poniewaz chcialabym kogos poznac kto tez sie wybiera do pracy w okolicach londynu za posrednictwem tej firmy, wolalabym jechac z kims do londynu a potem dotrzec na wybrane miejsce. Razem razniej. :)
Moj email : [email]

Pozdrawiam Barbara ;) (19 l.)
Witam
Mam na imię Darek . Zaznaczam od razu nie jest to oferta matrymonialna,ani żadna w tym rodzaju - zatem co to za ogłoszenie? poszukuję 1-2 osób zdeterminowanych do wyjazdu do UK i zamieszkanie w tym kraju będziecie brali udział (pomoc przy nowym projekcie)więcej informacji tylko i wyłącznie podczas spotkania . Preferowane osoby z inicjatywą, samodzielne, język na poziomie dobrym. Komunikatywny to za mało (będzie sprawdzany).Min. średnie wykształcenie. Wiek także ma znaczenie preferowane osoby 35+ (oferuję pracę szybki start.)
Szukam czterech osób na wyjazd do pracy w Glasgow (min. 6 m-cy) plus ja, ważne żeby co najmniej jedna osoba miała samochód. Praca przez agencję przy przepakowywaniu butelek z szarych kartonów do ozdobnych, oraz przy sprzątaniu stadionu po meczach i w Scotbeef przy pakowaniu mięsa... Praca od maja wyjazd pod koniec kwietnia. Więcej informacji na skype: raster-mario, pozdrawiam Mariusz.
witam
w lutym planuję wyjechać do UK.
proszę o kontakt osoby,które też
w najbliższych dniach planują wylot,
a wolałyby lecieć w towarzystwie.
interesuje mnie najbardziej szukanie pracy
w magazynach - picker/packer.
jeśli ktoś z wybierających się wkrótce do
UK ma już może namiary gdzie taką pracę
na pewno by się teraz dostało będę bardzo
wdzięczny za informacje. proszę pisać
na: [email]
Witam mam na imię kamil, mieszkam w leeds jeśli ktoś by posiadał pewną pracę na jakimś magazynie do załatwienia to byłbym bardzo wdzięczny za pomoc nr [email]
Witam serdecznie,
Wraz z kolega chcielibysmy wyemigrowac do anglii jakos w lutym/marcu. Wiek 24 i 25 lat, sprawni fizycznie oraz spore doswiadczenie przy pracy fizycznej(magazyn, produkcja, budowa). Jesli ktos potrzebuje osob do wspolnego wyjazdu lub potrzebuje dwoch mezczyzn do pracy prosze pisac na priva.

Pozdrawiam Piotr
Witam,jestem z okolic Wrocławia,mam 40l. szukam osób chętnych na wspólny wyjazd do UK.
Jestem osobą pracowita,komunikatywna,bez zobowiązań. Nigdy nie byłam w Anglii dlatego szukam pomocy na forach.
Witam.
Poszukuję koleżanki do wspólnego wyjazdu do Londynu, w listopadzie. Na dłuższy okres lub na stałe .
Mam 23 lata, w tym roku kończę studia. Jestem z Warszawy. W Londynie byłam już kilka razy i od dawna chciałam tam zamieszkać. Planuję zacząć tam pracę, a później studia. Poszukuję osoby mniej więcej w moim wieku, młodej dziewczyny, która również chciałaby wyjechać. Mogę zagwarantować, że wyjazd jest pewny, dlatego poszukuję osób zdecydowanych, które nie rozmyślą się kilka dni przed : ). Piszę dużo wcześniej, gdyż chętnie najpierw poznałabym tę osobę/spotkała się z nią : ). Jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana, to proszę o kontakt na maila: [email]
Pozdrawiam! : )
Cześć.
Poszukuję chętnej drugiej osoby, który jest zainteresowana wyjazdem do Anglii. Jest to mój pierwszy wyjazd - a w pojedynkę jest ciężko. Przeszukuję ogłoszenia, znalazłam parę ciekawych, ale wiadomo każdy ma obawy. Jeśli jesteś chętny/chętna odezwij się.
Najlepiej woj. podkarpackie, małopolskie; wiek 19-23 lata.

Alicja
Joanna.40 sprawdź proszę PW
Witam, jestem ze śląska mam 26 lat, szukam chętnej osoby na wyjazd do pracy za granicę, Anglia-Londyn, chciałbym wyjechać w Lutym jeszcze, szukam chłopaka bądź dziewczyny obojętne, we dwójkę raźniej i pokój tańszy, jakby ktoś był ze śląska najlepiej i chciałby również wyemigrować z PL to podaje nr [gg] oraz e-mail: [email]
Cześć ;)

Tak jak większość z Was planuję wyjazd do Uk kierunek Londyn.
Aktualnie jestem na 3 roku studiów dlatego będę chciał zaraz po obronie wyjechać.
Szukam osób chętnych na wspólną przeprowadzkę dosłownie w nieznane.
Byłem już w Londynie kilkakrotnie jednak nie mam możliwości się u nikogo zatrzymać.

Wyjazd planuję najpóźniej w połowie września.
Jeśli ktoś chciałby do mnie dołączyć to będzie mi bardzo miło. W końcu z kimś zawsze jest raźniej.

Zostawiam swój kontakt mailowy [email]

Pozdrawiam
Cześć.
Poszukuję chętnej drugiej osoby, który jest zainteresowana wyjazdem do Anglii. Jest to mój pierwszy wyjazd - a w pojedynkę jest ciężko. Przeszukuję ogłoszenia, znalazłam parę ciekawych, ale wiadomo każdy ma obawy. Jeśli jesteś chętny/chętna odezwij się. Zależy mi, aby jak najszybciej wyjechać ;) ££
Najlepiej woj. podkarpackie, małopolskie; wiek 19-23 lata.

Zapraszam do kontaktu.
Alicja
Cześć.
Jesteśmy parą, dziewczyna 19 lat, chłopak 21 lat. Chcemy w czerwcu wyruszyć do UK za pracą i w tym wypadku poszukujemy osób chętnych które może chciałyby się przyłączyć, w grupie raźniej i bezpieczniej oczywiście :) Będzie to nasz pierwszy wyjazd.
Witam serdecznie jestem zainteresowany wyjazdem do Anglii w celu zarobkowym lub na stałe.
Mam 21 lat jestem skłonny do pracy, bezkonfliktowy, uczćiwy.
Myśle o wyjeżdzie z kimś w mniej więcej moim przedziale wiekowym(chłopak lub dziewczyna), J Angielski
myślę że średnio komunikatywny.
Jeżeli jesteś również zainteresowany/a wyjazdem to czemu by nie wyjechać we dwójkę wiadomo zawsze rażniej.
Pozdrawiam serdecznie i zostawiam dane kontaktowe
[email]
tel: 691961770
Hej! Ja również planuję wyjechać, a sama trochę się boję, dlatego zapraszam do kontaktu, mail [email]
Jestem z Warszawy, mam 20 lat.
Temat przeniesiony do archwium.
1471-1500 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia