szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
jest ktoś, kto chce wyjechać w przeciągu 2 tygodni?
Cytat: polacy3majmysierazem.pl
kesh ma żółte papiery uważajcie na niego
Masz jakiś problem kolego, że ubliżasz ludziom na forum? Zgłaszam twój post odo administracji i proszę o twoje ip aby podać cię na Policję, miłego dnia.
Szukam osób,które chciałyby wyjechac najpózniej do końca sierpnia. Aktualnie mam jedną ofertę pracy do Holandii na bukiety. Ale nie chcę jechac sama.
Obecnie do domów zjeżdżają studenci i uczniowie,wię ofert naprawdę jest dużo,jeśli chodzi o Holandię.
Jeśli któraś z Was ma podobny problem i nie chce jechac w pojedynkę,zapraszam do kontaktu.
[email]
Cytat: margarita993
Szukam osób,które chciałyby wyjechac najpózniej do końca sierpnia. Aktualnie mam jedną ofertę pracy do Holandii na bukiety. Ale nie chcę jechac sama.
Obecnie do domów zjeżdżają studenci i uczniowie,wię ofert naprawdę jest dużo,jeśli chodzi o Holandię.
Jeśli któraś z Was ma podobny problem i nie chce jechac w pojedynkę,zapraszam do kontaktu.
[email] już w Holandii? Jak tam jest z pracą? Ile mozna zarobić a ile odłozyć przy pracy na produkcji, magazynach, i czymś takim. Czy trzeba wyrabiać jakieś dokumenty i ubezpieczenia czy od razu można dostać pracę?
Hej czy jest jakaś dziewczyna chętna na wspólny wyjazd do angli, końcem sierpnia / początek września. Ja mam 20 lat, planuje dłuższy wyjazd. Jak coś to proszę o kontakt, wiadomo raźniej we 2 osoby. Pozdrawiam.
Witam wszystkich. Czy znajdę tu osobę mieszkającą w Londynie, która zgodziłaby się użyczyć mi swojego adresu (oczywiście za opłatą)? Najlepiej Londyn Zachodni, ale innych części nie odrzucam. Pozdrawiam.
Witam, chętny ktoś na wyjazd do Norwegii ?
Cytat: andrzej92
Witam, chętny ktoś na wyjazd do Norwegii ?
Myślałem o Norwegii bo mam tam znajomego ale jednak nie, dlaczego? Z pracą nie jest łatwo jeżeli nie jesteś wykwalifikowanym robotnikiem fizycznym, spawacz itp. Do tego podstawy norweskiego, zimno, drogo a o pensjach opowiadają różne cuda ale wychodzi na to, że generalnie odłożysz z dwa razy więcej niż w UK na tę chwilę, jednak problem z tym, że musisz dostać pracę a z tym nie jest łatwo. Norwegia tylko dla fachowców, inaczej to nie ma sensu. Jeżeli już jesteśmy przy skandynawii to powiem Ci, że ponoć w Szwecji też nie ma raju i wielu szwedów jeździ pracować do Norwegii. Najlepsze kierunki - 1. Niemcy (dla tych którzy lubią ten kraj i język) 2. UK. 3. Holandia (tutaj też sprawa języka, wielu holendrów jak widzi Polaka to przechodzi na holenderski...). Ja też mam dylemat bo powinienem już od kilku miesięcy siedzieć w UK ale w związku z brexitem nie czuje tego wyjazdy w 100% i zastanawiam się nad Holandią ale tutaj też wysyłam CV do firm, gdzieś tam piszę na forach ale nikt nie odpowiada, podejrzewam, że jak wszędzie, trzeba być na miejscu i osobiście łazić inaczej to nie ma sensu.
szukam bezdzietnego kawalera domatora 37-43 lat powyzej 175 cm z kraju wsi zagarnicy na stałe
moze razem wyjedziemy
[email]
wybiera się ktoś do Londynu? możemy połączyć siły a razem zawsze raźniej. Ja wybieram się juz niebawem. piszcie na priva, dam email do siebie
edytowany przez Mia86: 16 sie 2016
Cześć, również szukam osoby, z którą można by wyjechać - kraj bez znaczenia, byleby zacząć tam pracę. Ostatnio mi nie wyszedł kompletnie wyjazd, więc wolę jechać z kimś. Szukam pracy obojętnie w czym - zbiory, ogrodnictwo, produkcja i reszta tego typu. Nic konkretnego nie mam na oku, szukam dużo, ale wszystko to są agencję pracy, którym jakoś nie ufam :D.
[email] małopolskie, Wad.

pozdrawiam
Cytat: Mia86
wybiera się ktoś do Londynu? możemy połączyć siły a razem zawsze raźniej. Ja wybieram się juz niebawem. piszcie na priva, dam email do siebie
Londyn nie ma w tej chwili żadnego sensu. Ani nie pożyjesz ani nie odłożysz, funt już po 4,91 zł!
Gdzie najlepiej jechać na początek, gdzie szybko mozna znalezc prace na produkcji magazynie ? Bez doswiadczenia
Do poligon123. Sprawdź proszę pocztę wysłałam Ci wiadomość.
Cytat: confess2234
Gdzie najlepiej jechać na początek, gdzie szybko mozna znalezc prace na produkcji magazynie ? Bez doswiadczenia
Według mnie najlepsze miejsce w tej chwili to Bristol, dlatego tam jadę na 99%, możesz jeszcze jechać w okolice Manchesteru, w samym Manchesterze jest ponoć ubogo w pracę ale w okolicach jest zagłębie fabryk i produkcji, jeszcze może Birmingham, Coventry i okolice, też są fabryki.
Szukam chętnych osób do wyjazdu do pracy Holandii. Nie chcę jechać sam, więc szukam towarzysza/towarzyszki, który tak samo chce podjąc prace za granicą. Chciałbym wyjechać do konca sierpnia. Mój e mail [email]
Cytat: arcz22
Szukam chętnych osób do wyjazdu do pracy Holandii. Nie chcę jechać sam, więc szukam towarzysza/towarzyszki, który tak samo chce podjąc prace za granicą. Chciałbym wyjechać do konca sierpnia. Mój e mail [email] masz już jakiś plan na Holandię bo też o niej myślę, zastanawia mnie w którym rejonie Holandii jest dużo pracy? Dowiedziałem się też, że od września do grudnia jest martwy sezon ale do końca nie wiem jak to wygląda, cała Holandia przecież stanąć nie może ale takie mam informacje od ludzi którzy tam pracują, że w tym okresie idą na bezrobocie, zatrudniani są tylko ci pracownicy którzy robią tam już trochę lat itp. Jak masz jakieś sprawdzone informacje to się podziel.
Szukam kogoś kto tak jak ja chce wyjechać zagranice do pracy, wszystko jedno gdzie. Jest ktoś chętny, kto wie jak ugryźć temat, jak się do tego zabrać? Ja sama nie mam pojęcia. Pisać na priv.
Witam w pazdzierniku jade autem do UK w poszukiwani pracy,szukam chetnych na wyjazd, wyjezdzalem juz wczesniej wiec moge troche pomoc na poczatek. sanovia82gmail.com
Witam! pod koniec września lecę do Anglii jest jakiś chętny/chętna.Szukam spokojnych poważnych ludzi , którzy chcą polepszyć sobie byt i przy okazji zobaczyć trochę świata.Proszę pisać : [email]
Hej! Jestem Kamil, 20 lat, ze śląska. We wrześniu chciałbym wyjechać do Anglii do pracy. Jest ktos chetny na wyjazd? Byłby to mój pierwszy raz w tym kraju, wiec szukam kogoś w miarę ogarniętego z tematem :)) piszcie: [email]
Cześć pisałem już kiedyś w tym temacie, ale niestety nie udało mi się wyjechać. Jestem Marcin, 21 lat z Lublina. Chciałbym w chwili obecnej wyjechać gdziekolwiek byleby zdobyć jakąś pracę i zarobić jakieś pieniądze. Liczyłem na znajomych że coś załatwią, ale się przeliczyłem. Może to być Anglia, Norwegia, Holandia. Szukam osoby która również chcę wyjechać lub takie która może mogła by jakoś pomóc na początek. Praca też aż takiego znaczenia dla mnie nie ma ponieważ nie boję się żadnej pracy i mogę robić prawie wszystko (w granicach rozsądku). Więc gdyby ktoś miał ochotę mi pomóc lub wspólnie wyjechać to proszę o kontakt na mail: [email] Pozdrawiam ;)
witam chetnie dolacze do grupy ludzi chcacej zorganizowac wyjazd za granice w kilka osob jaki kraj nie ma wiekszego znaczenia znam jezyki angielski i hiszpanski jestem gotowy jechac od zaraz dysponuje pewna iloscia gotowki na start prosze o informacje mail: [email] :)
Witam, w listopadzie wyjeżdzam do Cork, poszukuję kogoś do dzielenia pokoju na początek, jeśli ktoś jest chętny to proszę pisać na [email]
Cytat: Matixs
Liczyłem na znajomych że coś załatwią, ale się przeliczyłem.
Do wszystkich którzy liczą na znajomych, nie liczcie na nikogo bo się przeliczycie jak kolega, ja też aktualnie miałem już jechać do Holandii ale znajomy się wyłamali i nie jadą, tak to jest ludzie, jak chcesz zmienić swoje życie to musisz działać sam, niestety. Idealne jak masz rodzinę za granicą, to jedź do nich, jak nie to sam, sam działaj, bierz kasę, wynajmuj pokój i jedź... innej rady nie ma, wiem co mówię bo mam wielu dobrych znajomych :)...

PS. Jest ktoś chętny na wyjazd do Amsterdamu lub Rotterdamu?
ja chetnie pojade z grupa obcych najlepiej 3-5 osoby do uk/holandia
hej wszystkim :)
na razie szukam pracy w pl, ale jeśli nie znajdę czegoś konkretnego to chciałabym wyjechać. Myślałam o Anglii lub innym kraju, tylko nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Wołałabym jechać do pracy którą bym załatwiła w pl niż szukać tam. Tez z tego względu, ze nie umiem jakoś dobrze ang, jedynie trochę powyżej podstawy, dogadam się w prostych słowach. Mozecie polecić jakieś agencje\ biura? jestem ze śląska.
Byłam już kilka razy w Holandii w pracy, ale nie było jej ciężko zalatwic (przez biuro), a teraz chciałabym spróbować czegoś innego bo Holandia już mi się trochę znudziła :)
Hej
szukam spokojnej rozsądnej koleżanki aby wyjechać zarobkowo za granice kraj najlepiej z używanym angielskim czyli Holandia , Uk ale też nie tylko. fajnie jakby to była osoba z doświadczeniem pracy za granicą i znała angielski wtedy można szukać ofert z podobnymi kryteriami ale tez nie jest to warunek najbardziej liczy sie zdrowe podejście, świadomośc po co się jedzie i normalność:) Pozdrawiam
Witam posiadam mozliwosc zalatwienia pracy w angli jak i zameldowania
wyjeżdżam 9 lub 12 do Anglii, chętna kompanka może do mnie dołączyć
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia