szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
szukam chętnych na wyjazd do Anglii do pracy, wyjazd w okolicach drugiej połowy września, chętni pisać pw albo mail: [email]
pzdr ;)
Witam wszystkich, za powyższymi ogłoszeniami dołączam się i ja. Szukam również chętnych na wyjazd do UK. Jestem osobą z doświadczeniem w pracy w UK. Poszukuję osób odpowiedzialnych i poważnych, mail: [email] pozdr
Witam. Jak wszyscy na forum poszukuje towarzyszki do wyjazdu za granicę, wiadomo, że razem jest zawsze łatwiej i raźniej. Interesuje mnie praca w UK lub Holandii. Jesli jestes zainteresowana napisz do mnie wiadomość.
Witam posiadam mozliwosc zalatwienia pracy w angli jak i zameldowania
Cytat: dogulas
Witam posiadam mozliwosc zalatwienia pracy w angli jak i zameldowania

Napisz mi dokladnie od kiedy 'melduje' sie w UK, jestem bardzo ciekawa tego..
Witam posiadam mozliwosc zalatwienia pracy w angli jak i zamieszkania
Cytat: dogulas
Witam posiadam mozliwosc zalatwienia pracy w angli jak i zamieszkania
W jakim mieście i jaka praca, konkrety prosimy.
Szukam chętnych wyjazd do Irlandii, [email]
jade do uk pod koniec wrzesnia, zainteresowani pisac [email] :)
Witam,

Mam na imię Gosia, wraz z mężem możemy zaoferować kobiecie/dziewczynie pokój, pomóc w znalezieniu pracy w UK (miasto Bristol), załatwieniu formalności w zamian za pomoc przy opiece nad dwójką dzieci w wieku 3,5 lat dziewczynka i 8 lat chłopiec.

Osoba, która z nami zamieszka musiałaby spędzać 4-5 wieczorów w domu.
Od godziny 19:30 gdy my wychodzimy do pracy, trzeba zająć się dziećmi, zrobić im kolację, wykąpać i położyć spać około 22.
Później już trzeba tylko być w domu do 5 rano, kiedy to ja wrócę z pracy.
Noc z soboty na niedzielę zawsze jest wolna i jeden-dwa dni ruchome na tygodniu.

My jesteśmy normalna rodziną, oboje jesteśmy przed czterdziestką, nie mamy nałogów, nie kłócimy się.
Jeśli ktoś zamieszka z nami, to będzie mieszkać w normalnym domu gdzie jest sympatyczna atmosfera.

Zależy nam na czasie, nasza obecna opiekunka wyprowadza się 15 września i musimy kogoś do tego czasu znaleźć.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt na priv.

Pozdrawiam
Gosia
Witam. Szukam koleżanki do wyjazdu do Anglii do pracy. Wiadomo że z kimś raźniej niż samej. Jestem z wami i Mazur.
Witam. Szukam koleżanki do wyjazdu najlepiej pod koniec września do Niemiec lub Holandii do pracy. Wiadomo że z kimś raźniej niż samej. Jestem z Lublina. [email]
Hej
Miałam w planach wyjazd do Uk na kilka mesiecy Trochę mnie wycofują ostatnie doniesienia apropo tego co dzieje sie teraz na wyspach ... Czy jest sens się tam wybierać kiedy coraz częściej pokazują że nas nie chcą .. Spadek funta też jakoś nie nastraja optymistycznie Co o tym myślicie ?
>>> Miałam w planach wyjazd do Uk na kilka mesiecy .Co o tym myślicie?
Troche aside, ale ja zawsze zyje z tym maxim: Nie pchaj sie na ha....tam gdzie Cie nie chca.
Cześć:)
Szukam poukładanej dziewczyny do wyjazdu za granicę. Najchętniej do Niemiec (ale nie wykluczam Holandii - wszystko do dogadania) Razem raźniej, więc jeżeli jest jakaś dziewczyna, która jest zdecydowana na wyjazd, to proszę o wiadomość priv.
Pozdrawiam
Szukam chętnych na wyjazd do Cork, Irlandia. [email]
Cytat: wyjade
Hej
Miałam w planach wyjazd do Uk na kilka mesiecy Trochę mnie wycofują ostatnie doniesienia apropo tego co dzieje sie teraz na wyspach ... Czy jest sens się tam wybierać kiedy coraz częściej pokazują że nas nie chcą .. Spadek funta też jakoś nie nastraja optymistycznie Co o tym myślicie ?

Nie ma co przesadzać. Na taką liczbę Polaków jaka mieszka w UK, ostatnie incydenty na tle rasistowskim są marginalne. To polskie media sieją panikę. Dla nas żyjących w UK nic się nie zmieniło, nie odczuwamy wrogości ze strony Brytyjczyków.
Witam wszystkich, właśnie wszystko mi się zawaliło i to w sferze zawodowej jak i prywatnej. Szukam kogoś do wspólnego wyjazdu, najlepiej do Anglii. Jestem osobą po 30,bez nałogów i nie interesuje mnie imprezowanie. Szukam kogoś rozsądnego ewentualnie jakiejś pomocy na miejscu. Już pracowałam kiedyś w Anglii, więc myślę, że jest możliwość sprawdzenia mojej osoby :-) Jestem w stanie spakować się nawet jutro :-)
Muszę to napisać ale nie jestem jakimś tam gląbem a jak nasz jakieś wątpliwości to się ze mną spotkaj:-)
Witam, szukam chętnych do wyjazdu do pracy w Hiszpanii (najlepiej posiadających numer N.I.E.) praca zapewniona, szczegóły na email: [email]
Cytat: Jannczar
Cytat: wyjade
Hej
Miałam w planach wyjazd do Uk na kilka mesiecy Trochę mnie wycofują ostatnie doniesienia apropo tego co dzieje sie teraz na wyspach ... Czy jest sens się tam wybierać kiedy coraz częściej pokazują że nas nie chcą .. Spadek funta też jakoś nie nastraja optymistycznie Co o tym myślicie ?

I stalo sie wyjeżdzam ...wydaje sie ze te kilka meisiecy to najlepszy okres .. trzymajcie kciuki wiem ze jeśli się sama nie przekonam to bede sie sugerować opiniami innych oprócz własnej ...Mam nadzieje że wam sie poukłada i nam wszystkim którzy dopiero stwiaja pierwsze kroki ... Najbadziej mimo wszystko obawiam sie rodaków ....

Nie ma co przesadzać. Na taką liczbę Polaków jaka mieszka w UK, ostatnie incydenty na tle rasistowskim są marginalne. To polskie media sieją panikę. Dla nas żyjących w UK nic się nie zmieniło, nie odczuwamy wrogości ze strony Brytyjczyków.
Jeszcze moj wlasna aktualna wypowiedz wpisała mi sie jako cytat :) Przyjmijmy wypowiedz jako wersję dla zaawansowanych :) lubiących łamigłowki :)
AA i jeszcze jedno czy ktoś z was móglby doradzić/polecić jakiś starter który dobrze kupić ? Gdzie będzie dużo minut do Polski ? W kazdym sppożywczym sklepie mogę sie zaopatrzyć ?
Cytat: wyjade
Hej
Miałam w planach wyjazd do Uk na kilka mesiecy Trochę mnie wycofują ostatnie doniesienia apropo tego co dzieje sie teraz na wyspach ... Czy jest sens się tam wybierać kiedy coraz częściej pokazują że nas nie chcą .. Spadek funta też jakoś nie nastraja optymistycznie Co o tym myślicie ?

Nie ma żadnego sensu jeżeli nie masz zawodu, dlatego ja załatwiam teraz Holandię, a jak się nie uda to pozostanie ta angielska speluna...
IMO, po brexicie może być ciężej , są bardziej wyczuleni na problemy migracji z EU ...zresztą wszystko zależy co się chce robić tam i po co się jedzie ;)
Juz oglosili: Po oficjalnym Brexicie bedzie trzeba miec wizy do GB, tak samo jak do EU. Wszystko zalezy ile bedaskosztowaly, bo jak za duzo, to 'tourism' ktory dotad byl wspierany przez GB residents zmniejszy sie i wtedy kraje EU nie beda mieli tyle pieniedzy co teraz.
podobno nawet wiekszosć w GB żaluje decyzji referendum,..większość byla ' misinformed' i chcą teraz powtórzenia całego glosowania
Hej Kochani,
Tak patrzę na te wpisy i nie dowierzam ile Was jest, chetnych na porzucenie wszystkiego i wyjechanie z Ojczyzny. Mieszkam w UK juz z 7 lat, początkowo sezonowo. Nigdy nie przypuszczałem, że się tu zaklimatyzuje, ale jakoś poszło :D Ogólnie pamiętam strach kiedy musiałem podjąć tę decyzję i dać ten krok. Doskonale pamietam scenariusze, plany, obawy jakie sie w głowie tworzą. To, że nie odnajde się w urzędach, zgubie, nie dogadam z obcym człowiekiem, etc. Ale z drugiej strony od początku powtarzałem sobie w głowie, że przecież ludzie od wieków sobie jakoś radzili i bez map i bez telefonów,gps-u, pokemonów i innych cudów. I ta myśl, że dam rade pomogła mi zrozumieć iż nie ma rzeczy niemożliwych. Juz po roku smiałem sie z siebie i z tych obaw, ponieważ Anglia jest megasuper prostym krajem do życia, poprostu nie może się nie udać... Obecnie mieszkam w Bournemouth choć przez te pare lat mieszkałem w Menchesterze, St.Ives, Eastbourne, Isle of Wight, Ilfracombe i nabrałem doświadczenia w szukaniu pracy mieszkania i załatwiania wielu innych ciekawych spraw :) Pamiętam gdy zaczynałem jak Wy szukać informacji i pomocy w necie i na forach. Bywało tak, że szukałem ludzi w uk na skype/fb żeby znalezć jakieś dane :D Nie wspomniałem też, iż nie znałem angielskiego praktycznie wogóle. I było ciężkawo dlatego jeżeli ktoś siedzi już na walizkach albo dopiero je pakuje i chciałby zaczerpnąć informacji to zapraszam na priv lub moj fb facebook.com/tna.dgtl A jeśli ktoś aimuje w Bournemouth/Poole/Christchurch jestem skłonny pomóc w wizycie w JobCenter albo temu podobnym, daj znać zobaczymy co da się zrobić :)
ja też bylem w Manchester- ale to na chwilę i przejazdem , dłużej natomiast w Southampton i Londynie:)
edytowany przez Robbertoxx: 11 wrz 2016
Zabralem swoja dziewczyne do Uk, niestety okradlem ja i zdradzilem z mezatka, moi przyjaciele mnie do tgo namowili.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia