szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
witam.szukam chętnej osoby do wspólnego wyjazdu do holandii do pracy.najlepiej z województwa podlaskiego.pozdrawiam czekam na szybka decyzję,wyjazd 1 pazdziernika ; )
Nie będzie żadnych wiz a jak już to koszt 10-20 funtów to nie dużo za wjazd na wyspy :D.
Witam w polowie Pazdziernika jade autem do Angli Birmingham,moge pomuc na poczatku w zalatwieniu formalnosci miezkania i pracy.Prosze pisac na pri.
Witam
Chciałabym wyjechac w najbliższym czasie za granice do pracy najchetniej pakowanie , magazyny Nie bede sie powtarzac ze razem raźniej :) Bo wszyscy tutaj o tym piszą . Jestem spkojna niekonfliktowa zależy mi na pracy a nie na imprezach.
Pozdrawiam i prosze pisać tylko zdecydowane zmotywowane osoby które wiedzą czego chcą.
Cześć wszystkim,
Planuję wyjazd na początku próbny, na cel obrałem UK/Holandię. Głównie z uwagi na język, nie ukrywam niemiecki bardzo słabo znam. Jak każda nowa osoba, próbuje zdobyć trochę wiarygodnych i przydatnych informacji odnośnie wyjazdu. Liczę na pomoc, wskazówki albo nawet chętną osobę do wspólnego wyjazdu. Nie ukrywam, że chętnie najpierw bym się spotkał i poznał z osobą, która wykazała by chęć wspólnego wyjazdu. Moim celem nie są codzienne imprezy, tylko poznanie nowego miejsca, ludzi i zarobienie pieniędzy. Wszelkie szczegóły odnośnie terminu itp do ustalenia. Jeżeli znajdzie się ktoś taki proszę o kontakt! Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum!
Witam wszystkich

Jestem poważnym człowiekiem, który już pracował za granicą w Irlandii. Na początku października chciałbym wyjechać do Anglii. Szukam poważnej, odpowiedzialnej osoby z którą mógłbym współpracować i się wspierać nawzajem. Wiadomo jest raźniej z kimś. Zaznaczam, że jestem człowiekiem bez nałogów, nie lubię imprezować i chcę ciężko i odpowiedzialnie pracować na swoją przyszłość. Zaznaczam, że nie jestem anonimowy i każdy kto się zdecyduje do mnie napisać uzyska odpowiedź. Umówimy się na skypie, porozmawiamy, ustalimy wszystko i powinno być dobrze:) Proszę o kontakt osoby poważnie myślące o życiu i wyjeździe. Piszcie na [gg] lub mail: [email]
P.S. Mam też kontakty do 2-óch miejsc gdzie ta praca może być od zaraz. Jak coś to piszcie jak najszybciej.
Cytat: mony1
Witam wszystkich

Jestem poważnym człowiekiem, który już pracował za granicą w Irlandii. Na początku października chciałbym wyjechać do Anglii. Szukam poważnej, odpowiedzialnej osoby z którą mógłbym współpracować i się wspierać nawzajem. Wiadomo jest raźniej z kimś. Zaznaczam, że jestem człowiekiem bez nałogów, nie lubię imprezować i chcę ciężko i odpowiedzialnie pracować na swoją przyszłość. Zaznaczam, że nie jestem anonimowy i każdy kto się zdecyduje do mnie napisać uzyska odpowiedź. Umówimy się na skypie, porozmawiamy, ustalimy wszystko i powinno być dobrze:) Proszę o kontakt osoby poważnie myślące o życiu i wyjeździe. Piszcie na [gg] lub mail: [email]
If it smells like a duck and quacks like a duck - it is a duck. I can smell a scam miles away.
Interaction Recruitment
Address:
First Floor, 30 Oxford Street, Southampton, SO14 3DJ
Tel:
[tel]Pytac o Justyne od Marcina

I zaden scam, dzwonia znajomi z agencji bo mam samochod i jezyk ale nie potrzebuje pracy od nich. Wiec daje ogloszenie tutaj ktorzy chca pracowac.

P.S Jakby to byl scam to nie podawalbym swojego prywatnego telefonu.
edytowany przez Mandavar: 17 wrz 2016
Cytat: Mandavar
Witajcie. Ostatnio dostalem telefon od znajomej z Agencji pracy gdzie szukaja 20+ osob do stalej pracy. Praca znajduje sie w Hampshire. Od pon do piatku + weekendy, duzo godzin, overtime dodatkowo. Zalatwiamy: NIN, Prace, pokoje, odbior po przyjezdzie do docelowego miasta w Anglii. Wymagane: Checi do pracy, motywacja. Po 3 miesiacach - Kontrakt w firmie. Typ pracy: Pakowanie, ukladanie produktow, magazyn, kwiatki, zabawki itp itd. Kontakt prosze zostawic na [email] lub na telefon "WHATSAPP TYLKO" [tel]. Pozdrawiam

Ameryki nie odkryłeś, sam dostaje smsy od agencji aby wracał do uk do pracy bo do końca roku jest jej pełno. Gdzie nie pojedziesz to praca do końca roku jest. Oczywiście w takie po 3 miesiącach kontrakt to nie wierzcie, bo to bajka dla naiwnych roboli. Mało kto bez konkretnego zawodu robi na kontrakcie w firmie.
Kazdy glupi moze dostac kontrakt, trzeba tylko checi ale jak sie cpa lub chleje to nie dziwne ze uciekacie do kraju bo nie macie gdzie.
Witam, a ja sobie lece w listopadzie do Islandii w poszukiwaniu pracy, jak ktoś chciałby mi współtowarzyszyć to zapraszam! :D [email]
Witam
Mam na imię Dawid mam 19 lat najlepiej bym chciał jechać do Niemiec ale nie koniecznie najlepiej żeby ktoś byl
Witam
Mam na imię Dawid mam 19 lat najlepiej bym chciał jechać do Niemiec ale nie koniecznie najlepiej żeby ktoś był z okolic Białegostoku ale nie koniecznie chętni niech piszą na e-mail: [email]
edytowany przez dawido123: 19 wrz 2016
Hej szukam chętna osobę ( dziewczynę ) z Podkarpacia do wspólnego wyjazdu do angli :) jeśli jesteś zdecydowaną na 100% to napisz :)
Cytat:
do wspólnego wyjazdu do angli :)
..Anglii :) Nazwy państw = Duża litera . Najpierw trzeba znać biegle ojczysty jezyk :)
Widze ze Polinista sie znalazl :P
Witam. Może ktoś zechciał by się dołączyć do mnie na wyjazd w celu założenia nowego startu/początku. W moim rejonie umarły wszystkie nadzieje ludzie nie wypłacają za pracę miasto upada ludzie emigrują wyjeżdżają. Na 30 Października kupiłem okazjonalnie tani lot za 80 zł z Warszawa-Modlin do Leeds-Bradford. Emigrację już od roku planowałem uzbierałem kapitał na start £1000 funtów, a także kułem angielski i zrobiłem sobie prywatnie C 1 poziom. Mam prawko jak większość z was na walizkach w sumie już siedzę. Za pomocą e-maili ugadałem się z kilkoma polakami że jak pojawię się na miejscu to będę mógł wynająć od nich pokój żeby nie było że zostanę bez dachu nad głową to na słowo zaklepałem sobie w 5 miejscach a więc szansa ze pokój będzie czekał jest duża :-) A jeśli ktoś z was też chcę zmienić coś w swoim życiu to zapraszam do przygody w poszukiwaniu lepszego życia. Jestem z Podlasia mam 23 lata bezkonfliktowy. Sam/sama poznasz możemy porozmawiać na skype poznasz mnie zobaczysz co i jak. Ewentualnie zostaw jakieś namiary na priv numer telefonu to SMS a ci wyślę i zaczniemy działać. Pomóżmy sobie bo w pojedynkę naprawdę trudno.
Witam moge pomoc w zalatwieniu pracy w zakladzie w ktorym pracuje jako tapicer lub montazysta stelazy, jezyk ang nie wymagany. Okolice Bristol-Swindon. wiecej info [email]
Cześć wszystkim. Nazywam się Rafał, mam 29 lat. Jeszcze w tym roku chciałbym wyjechać za granicę. Jeśli chodzi o kierunek to celowałbym Holandia, Niemcy, Francja, Belgia. Szukam fajnych osób z pozytywnym nastawieniem do życia, takich których nie boją się wyjechać, a też szukają kogoś. Nie jestem imprezowiczem, nie chce jechać poza kraj po to by przechulać całą kasę na alkohol. Cel jest jeden, wyjechać za pracą, poznać nowe otoczenie, nowe życie, zarobić i może zostać na stałe. Jeśli masz takie myślenie jak Ja i chcesz wyjechać, ale boisz sama/sama to napisz do mnie. Coś na pewno wymyślimy i wykombinujemy. Ze swojej strony dodam, że jestem spokojną osobą, bez nałogów, nie palę, uwielbiam porządek i dbam o niego. Wiem po co chce jechać i proszę o kontakt zdecydowane osoby.
Kontakt do mnie:
[email]
skype: clifter6
Pozdrawiam serdecznie,
Rafał
Jestem nastawiony na wyjazd do Amsterdamu w każdej chwili, chętni pisać. Plan zakłada kupno biletu i na miejscu szukania lokum i w dalszej perspektywie pracy. Jak komuś nie pasuje Amsterdam to możemy uderzyć do UK.
Rayanair-em lecę ale już na ten lot nie ma biletów a więc może kogoś na miejscu znajdę tam w Leeds bo chyba już się n ikt tu do mnie nie przylepi bo każdy chcę na gotowe pójść a tak nie ma.
Kesh co powiesz na Nottingham? Lece prawdopodobnie pod koniec pazdziernika, i jesli polece to na pewno Nottingham. W najblizszych dniach (mysle ze jakos pod koniec tego tygodnia) bede wiedzial wszystko na 100% bo musze cos jeszcze zalatwic tutaj w PLu... Tesknie cholernie za UK ale przez pewne niewiarygodne kwestie tym razem moj wyjazd to wielka niewiadoma... Mieszkalem tam kilka miesiecy i wiem co i jak (mam nin itd) ale tym razem mozna powiedziec lece w ciemno bo nie bede mial nawet pokoju zalatwionego i dopiero na miejscu bede musial wszystko ogarniac... Wiec duzo ryzykuje no ale jak to mowia, kto nie ryzykuje... :D
Sciemaaa zobacze, ja na razie od kilku tygodni załatwiam Holandię ale nie wiem czy się uda, nawet myślałem, żeby kupić bilet 99 zł autokar do Amsterdamu i jechać w ciemno tylko czy znajdę pokój na miejscu. W Holandii nigdy nie byłem więc może być problem. Rozmawiałem dzisiaj ze znajomą która tam siedzi kilka lat i mówi, ze mogę nic nie znaleźć w jeden dzień. W UK obstawiałem Bristol po kilku miesiącach spędzonych na kalkulacjach wydaje się najlepszym miejsce do życia i pracy. W Nothingam nie byłem, jak tam jest z pracą, jest tego trochę na miejscu czy trzeba kursować autostradami po fabrykach naokoło?
sciema :D to przez to ze myslalem ze ktos tu na forum przekrety robi i nie myslalem ze cos wiecej tu napisze oprocz pierwszego posta :D zle to wszystko ocenilem, niewazne. pracowalem w dwoch fabrykach ale w okolicy jest tam jeszcze kilka innych. mieszkalem 15 minut rowerem (tym razem jak wyjdzie to trzeba autko zakupic :D) od tych fabryk i mam nadzieje ze bede mogl wrocic do ktorejs z nich do pracy. jak tam pracowalem to potrzebowali na wozki i na nocki wiec chyba problemu nie bedzie dla kogos nowego kto ma uprawnienia a dla mnie... to troche skomplikowane :D szczegoly opowiem jak ktos bedzie chcial ze mna leciec :D bo to baaaaardzo dluga historia. wiadomo praca to loteria wiec na to jestem przygotowany ze np pracy nie znajde albo znajde i strace i bede musial wracac. no a troche sie boje o to ze nie znajde pokoiku od razu. mieszkalem w dwoch miejscach wiec tam bede probowal po przylocie. np u znajomych jak mieszkalem to mieli 2 wolne pokoiki no ale nie wiem czy oni tam jeszcze mieszkaja i czy maja wolny pokoj, niestety nie mam ich numeru wiec kontakt tylko na miejscu, niestety brexit mogl spowodowac ze nie ma ich juz w UK, nie mam pojecia. no ale jest kilka mozliwosci, wiadomo, sprobuje tez zalatwic cos przez neta przed lotem i mam tez kilka innych pomyslow... tylko to tez nic pewnego. to moj trzeci wyjazd i powiedzialem sobie ze jak nie wyjdzie to koniec z UK, wracam i ogarniam zycie w PLu, przez brexit to chyba ostatnia szansa w tym roku bez wiekszych ewentualnych brexitowych konsekwencji, i to tez wielka niewiadoma co sie bedzie dzialo... ok, dam znac czy lece za kilka dni. jak cos lece z Łodzi do East Midlands a pozniej skylink do Nottingham :)
sciemaaa z pokojami zawsze jest problem, szczególnie teraz od października do końca roku, praca jest, dostaje ciągle smsy abym się stawiał w agencji bo potrzebuje, taki okres, do końca roku praca jest potem do wiosny na pół etatu... ja też miałem dobrze, bo jeździłem przez większość czasu do pracy rowerem ale samochód na dłuższą metę to podstawa w UK, w sumię żałuje, że wcześniej nie kupiłem fury bo bym miał pretekst do zostania a tak zjechałem do Polski i się zasiedziałem, teraz żałuje. Znowu trzeb wszystko załatwiać od początku. Ja bym został w Polsce gdybym miał minimum 3000 zł na rękę ale we Wrocławiu dla mnie to nierealne więc za 15[tel]zł nie ma sensu tutaj siedzieć. Najlepiej się z kimś jeszcze ustawić i załatwić dom na wynajem dla 3 lub 4 osób, wtedy można myśleć.
Witam szukam osoby która pomoże mi z wyjazdem i praca lub osobę która też chciałaby na poważnie wyjechać pracować i żyć (razem można wspólnie coś zaplanować)
Mam 18 lat chce wyjechać do pracy nie dla imprez. Ale wiadomo rozrywki każdy lubi.
Pracowałem już w fabrykach np.Skoda na 3 zmiany więc nocki ranki popołudniowki wszystko jedno.
Jestem z dolnoslaska
Jak na swój wiek jestem ogarnięty.
Kontakt :
Tel. +48515[tel]w godz 9-18
Lub na Pw dogadamy się z Fejsem albo Skype
Język znam biegle i b.d
Problem tylko z wymowa
Byłem w Anglii w Londynie na 2 tyg w sprawach prywatnych
Więc wiem że z moją znajomością języka mogę się dogadać
dogadać
Jest 80% że znalazlbym miejsce do spania w Londynie na sam początek jeśli nic nie ogarniemy
a 20% to spanie pod mostem :P ja mam wielki dylemat, nie wiem co robic... :D
i tak w ogole Kesh nie wiem czy tak od razu komus dom wynajma. wiesz, bez referencji np. jak dom to wiadomo, tylko agencja wiec dochodzi tez depozyt. a ja mam ograniczona kaske. mam na okolo miesiac zycia tam bez pracy i tez na ewentualny powrot. wiec dla mnie najlepiej by bylo wynajac pokoj za 50f/tydzien. no a jak okazaloby sie ze moi znajomi tam jeszcze mieszkaja i maja pokoje to wiadomo, moze bym ugadal za mniej i wtedy moglbym dluzej zostac bez pracy no ale tak jak pisalem, nie wiem czy tam jeszcze mieszkaja i nie sa to jacys bardzo dobrzy znajomi wiec kto wie czy by sie zgodzili na np 40f :D tak wiec ja nic na 100% nie wiem i zaczalem sie zastanawiac czy nie przelozyc tego wyjazdu na kwiecien, bo tak jak piszesz do konca roku jest duzo pracy a pozniej styczen, luty, marzec to martwy okres wiec chyba sie juz nie oplaca na te 2 miesiace chociaz roznie moze byc nawet na poczatku roku z praca np na wozki czy nocki moga potrzebowac... poza tym jesli o mnie chodzi to chyba troche za malo funduszy posiadam wiec dobrze by bylo jeszcze troche dorobic do tego kwietnia kilka tysiecy i sytuacja by lepiej wygladala, moze od razu bym sobie male mieszkanie wynajal przez agencje (to co chcialem tak czy inaczej zrobic po jakims czasie jak troche tam zarobie) a nie tylko pokoj. nie wiemmmmm co robic :D
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia