szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
451-480 z 3652
proszę rowniez o jakies namiary na prace w Doncaster,gdzie szukac.Porady prosze wysylac na emaila [email]
Witam szkukam osoby która pomogłaby mi wystartować w Anglii. SZukam pracy mam 25 lat bez nałogów angielski podstawowy lecz to jest do nadrobienia. Chce wyjechać na zawsze nic mnie tu nie trzyma. Jestem po studiach pracuje w Polsce ale mam juz dosyć. Jestem silny pracowity pochodze ze wsi żadnej pracy się nie boje. Jeżeli któś ma takie możliwości prosze o pomoc pozdrawiam Dawid
kontakt [email]
Hej... Chcialabym wyjechac do pracy do Anglii najlepiej na początku kwietnia ale nie przez agencje bo juz raz sie przejechalam... Szukam chętnych do wspólnego wyjazdu na dłuższy czas,kogos kto pomoze mi się tam ogarnąć... Mam 22lata, wykształcenie srednie chociaz to i tak jest nie ważne... Znam angielski w stopniu podstawowym i mysle ze potrafilabym sie dogadac... Jednak boje sie sama podjac taki wyjazd i wolalabym miec kogos (najlepiej osobę w miare ogarnietą w tych sprawach)... Chcialabym znalezc prace np na produkcji, w hotelu itp... Nie boje sie pracy i potrzebuje pieniedzy... Jesli znajdzie się jakas chętna osoba moj nr [gg]
Witajcie,
Moja koleżanka wynajęła duży pokój w Glasgow i szuka współlokatorki. Wiem, ze cena jest dość przystępna wiec jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę pisać bezpośrednio do niej
[email] pokój wolny od 5 kwietnia
pozdrawiam
Witam
Szukam chętną osobe do wyjazdu na Wyspy.Najlepiej do pracy w hotelu.Kogoś kto ma już doświadczenie w takiej pracy ze znajomością języka ang.Zaczyna się sezon a we dwójke zawsze razniej.ja 33 latek
mój email- [email]
witam szukam do wyjazdu do pracy w angli osoby z samochodem szkolenie jest w piatek tzn praca pewna trzeba tylko n amiejscu znalezc pokoj do wynajecia osoby zainteresowane pisac na moje gg oto nr 44778044
Dobra do mnie już nie piszcie, bo już znalazłam chętną : ) Pozdrawiam!!!
Hej! Jestem chętna do wyjazdu za granicę. Zastanawiam się nad Holandią lub Anglią. Mieszkałam rok w Londynie oraz kilka miesięcy w Venlo (Holandia). Szukam osoby/osób która pochodzi ze mną po agencjach pracy np w Opolu albo np ma jakiś namiar na pracę;) Mam nadzieję że znajdę osobę która wyjedzie ze mną, wiadomo zawsze to lepiej z kimś lecieć ;) Mam 24 lata. Proszę o kontakt na miala: [email] .
Porszę również o kontakt na [gg] ;)
witam!
18 kwietnia wylatuje do Doncaster i potrzebuje jakies namiary na polskie agencje pracy tam lub jakies oferty pracy jesli ktos ma.Oferty prosze kierowac na emaila [email]
Cześć,
Szukam towarzysza/ki do wspólnego wyjazdu na Wyspy w celu bezpośredniego poszukiwania pracy (wiadomo - koszty wynajmu i zawsze sympatyczniej). Mógłbym lecieć nawet zaraz po świętach. Moją znajomość j. ang. oceniam na b.dobry+. Wiek 26. Wykształcenie wyższe niepełne :)
Osoby chętne proszę o kontakt: [email]
PS. Szukam osoby zdecydowanej, z poważnym podejściem, ze znajomością języka.
edytowany przez lukasz358: 26 mar 2013
PPS. Jestem z W-wy więc najlepiej też ktoś z okolic.
POMÓŻCIE
CO myślicie o tym ogłoszeniu >
Dam pracę w Anglii przy produkcji i pakowaniu zabawek.
Stawka 8 funtów za każdą przepracowana godzinę,
Nie wymagany język angielski, praca w polskim zespole.
Wymagania:
- motywacja do pracy
-ważny dowód osobisty lub paszport
-dobry stan zdrowia

MOŻNA TO TRAKTOWAĆ POWAŻNIE ?
>>>>Dam pracę w Anglii przy produkcji i pakowaniu zabawek.
Mozna, ale tylko wtedy kiedy jest podana firma, stacjonarny numer telefonu, ktory mozesz sprawdzic i imie osoby z ktora mozesz sie skontaktowac. Inaczej to jest sciema.
witam
jestem z okolic Rzeszowa, podkarpacie
jestem juz zdecydowana na wyjazd do Anglii
poszukuje juz teraz jakiejkolwiek pracy - jezeli ktokolwiek ma jakies namiary na prace lub moglby mi pomoc juz tam w Anglii to baaardzo prosze o pomoc
mam licencjat z filologi angielskiej, jestem tez kosmetyczka ale zadowole sie nawet praca w fabryce
nie mam nikogo za granica prosze o jakakolwiek pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!
hej a ja jestem z lubelskiego i też szukam pracy :) mam 22 lat :) jak coś możemy sie zgadać
moj mail [email] pisz
Poszukuję kierowców kat E+C z ważnymi badaniami, psychotestami, kartą tacho, z uprawnieniami ADR w zakresie podstawowym + cysterny. Praca w Birmingham, od 14F/godz. Realny czas pracy to ok 50-65g w tygodniu. Dla zainteresowanych więcej informacji poprzez e-mail: [email] lub [gg] . Kom: [tel]
pozdrawiam
Cześć,
mam 20 lat, jestem z dolnośląskego. Szukam pracy i ludzi chętnych na wyjazd najlepiej do Wielkiej Brytanii. Wiadomo, razem raźniej i łatwiej. Angielski znam komunikatywnie. Mam kilku znajomych w UK u których możnabyłoby się zatrzymać na pewien okres czasu, gdyby była potrzeba. Ale lepiej jakby udało się znaleźć coś na własną rękę. Jeśli ktoś chciałby wpsólnie ze mną wyjechać proszę o kontakt: [email]
Pozdrawiam
Witam Michał z tej strony.

Nie wiem czy ktoś zainteresuje się moją osobą, ale też chciałbym wyjechać za pracą... mam kiepską sytuację, nawet bardzo kiepską i potrzebuję jakiegoś zarobku, Mam 23 lata, obecnie studiuję Politologię, język znam na poziomie coś pomiędzy B1 i B2, rozumiem więcej, gorzej z mówieniem i gramatyką, łatwiej piszę. Dogadać się w zwyczajnych sprawach to nie mam problemu. Mam także prawo jazdy kategrii B, ale w anglii to raczej się nie przyda.

Jestem miłą i sympatyczną osobą, dogadam się z każdym, nie znoszę tylko syfiarzy co nie dbają o miejsce kwaterunku. Pracy ogólnie sie nie boję, jednak przez taniec uszkodziłem sobie kolana i nie mogę wykonywać ciężkich robót, a tak to zgodzę się na każdy rodzaj pracy. Wyjechac mogę już maj/czerwiec na conajmniej kilka miesięcy.

Niestety nigdy tego nie robiłem i samemu boję się, masa oszustów, a co z ubezpieczeniem itd. itd.

W każdym razie bardzo ale to abrdzo potrzebuję zarobku...

Kotnakt do mnie:
[email]
[gg]
tel: 5[tel]najlepiej puścić najpierw smsa, bo mogę nie odebrać.
Cześć,
Szukam odpowiedzialnej, sympatycznej, bezkonfliktowej koleżanki w wieku podobnym do mojego (26 lat) na wyjazd w poszukiwaniu pracy (raczej w ciemno) do takich krajów jak Irlandia, Anglia, Holandia, Skandynawia też może być, lub nawet gdzieś dalej.. Kwestia dogadania się. Koleżanka musi być koniecznie z Krakowa ( albo często bywać w Krakowie) żebyśmy mogły spotkać się na kawie, trochę poznać i ustalić szczegóły. Wyjazd planuje nie wcześniej niż koniec lipca. Mój mail: [email] :)
Pozdrawiam,
Kasia
Witam,ktos planuje jakis wyjazd do UK ?, bylem koło Heathrow, pracowalem rok w hotelu ; ), ostatnio wrocilem do pl, juz dlugi czas jestem tutaj,bo sprawy sie troche skomplikowały, niestety nie moge juz do tego hotelu wrócić, jestem spalony,jesli ktos by był chetny na wyjazd to prosze pisac na [gg] ,albo tutaj, angielski znam,komunikatywny dobry, moge jechac odrazu, albo dolaczyc do jakiejś paczki ;),wiadomo ze w grupie razniej :)
edytowany przez misio1337: 05 kwi 2013
Hej.
Macie może jakieś sprawdzone strony z ogłoszeniami pracy za granicą ?

Tyle tego jest, ale większość to jedna wielka ściema. Może udało się komuś znaleźć dobrą pracę przez internet .
Ja tutaj szukałem pokoj dla siebie zawsze http://londynek.net , z tej strony moj kumpel tez znalazl sobie prace ; ) , ale to zalezy gdzie jestes :P, ja bylem w londyn-zachodni, i tam jest duzo ogloszen o prace i o pokoje, chcialbym tam wrocic, tylko szukam pare osob, zeby tam poleciec, w grupie razniej :)
edytowany przez misio1337: 07 kwi 2013
Witam nazywam się Kacper mam 19 lat i też szukam osób chętnych na wyjazd do UK.
[gg]
też mam 19 lat i ostatnio identyfikuję się z pojęciem anglofil (anglophile), co okazuje się być dosyć powszechnym zjawiskiem. uwielbiam angielski odkąd pamiętam, moim celem jest mówić jak najbardziej płynnie plus mieć brytyjski akcent (a właściwie któryś z angielskich akcentów).
podobnie jak wy chciałabym wyjechać do uk do pracy na wakacje, a za 3-4 lata możliwe, że i na dłużej. raczej nie chciałabym jechać już teraz w ciemno, choć jednocześnie wiem, że byłabym zdolna podjąć tak desperacki krok.
anyway, podaję link do filmiku o emigrantach na wyspach, nie widziałam, żeby się to pojawiło w innym temacie.
ningun najpierw to troche ochłoń, z takim podejściem urpzedzam cię, iż nie będziesz miała dobrze w anglii, żaden naród nie lubi, jak wpierdzielają się tam obcy i chcą udawać, że są kimś innym niż są. Najpierw ochłoń, zdaj sobie sprawę z własnej narodowości i dopiero wróć do fascynacji językiem angielskim.
Jadę 23 maja i mogę zabrać ze sobą jeszcze dwie osoby. Posiadam Multivana T4 (7 osobowego). W aucie łącznie będą tylko 4 osoby i piesek. Planujemy dojechać do Amsterdamu a następnie promem do Newcastle (ew. Hull - do ustalenia). Ostatni punkt podróży to Edynburg (Szkocja). Osoby zainteresowane mogę zabrać po drodze lub bezpośrednio z Olsztyna. Szczegóły podróży do ustalenia - proszę o kontakt mailowy [email] podając swój nr telefonu - oddzwonię lub odpiszę.
Jestesmy parą i poszukujemy pracy w Anglii!! Męzczyzna lat 26 i kobietA lat 22. POrozumiewamy sie w jezyku angielskim komunikatywnie i mozemy wyjechac od zaraz!! Bardzo nam zalezy aby zaczac nowe życie w Anglii. Mamy znajomych w Worcester i Leeds, ktorzy mogliby nas przenocowac na poczatek lub zalatwic mieszkanie. Ja chcialabym pracowac przy sprzataniu hoteli lub na produkcji, natomiast mój partner jako tapicer, dekarz lub na produkcji. Mozemy podjac sie tez innych podobnych prac. Jesli ktos cos wie na temat pracy lub chcialby wyjechac na przelomie czerwca/ lipca prosimy o kontakt na maila: [email] PROSIMY o POMOC!!
Temat przeniesiony do archwium.
451-480 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia