szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
541-570 z 3652
Chodzi mi o podzial kosztow paliwa jedynie.

Zainteresowanych prosze o kontakt:

[email]

Wyjazd z wroclawia 15 lipca z rana
edytowany przez Tomekldn: 14 cze 2013
Hej.
Przyłączam się do osób szukających towarzystwa do wspólnego wyjazdu, "w ciemno". Poza granicami Polski nigdy nie pracowałam, będzie to więc moja pierwsza podróż. Termin, lokalizacja (poza UK rozważam jeszcze Holandię) do uzgodnienia. Najchętniej nawiążę kontakt z zainteresowanymi wyjazdem przynajmniej na rok, osobami spokojnymi, ułożonymi. Mam 28 lat, angielski znam w stopniu podstawowym, obenie mieszkam w Trójmieście.
Chętnych proszę o wysłanie wiadomości na maila: [email]

Pozdrawiam
Witam Jestem z Bydgoszczy i szukam osoby najlepiej dziewczyny z dobra znajomoscia angielskiego do pomocy w wyjezdzie i znalezieniu pracy, mieszkania a najlepiej mieszkajacej juz w Anglii. termin i miejsce do ustalenia.prosze o pomoc!!Pilne
Cytat: kasioola87
Witam Jestem z Bydgoszczy i szukam osoby najlepiej dziewczyny z dobra znajomoscia angielskiego do pomocy w wyjezdzie i znalezieniu pracy, mieszkania a najlepiej mieszkajacej juz w Anglii. termin i miejsce do ustalenia.prosze o pomoc!!Pilne

chetnych na wyjazd nie brakuje ale to nie takie proste szczegolnie bez znajomosci jezyka i bez konkretnego planu potrzebna jest rowniez minimalna wiedza co i jak.
Cytat:
chetnych na wyjazd nie brakuje ale to nie takie proste szczegolnie bez znajomosci jezyka i bez konkretnego planu potrzebna jest rowniez minimalna wiedza co i jak

Byłam w Angli pol roku dogadam sie ale nie wiem jak z reszta czy dam rade.musze miec kogos kto pomoze.
edytowany przez kasioola87: 18 cze 2013
Jestem obecnie w Reading. Szukam pracy od ponad tygodnia. Jest straszna lipa. Jeslu znalazlby sie tu ktos kto moglby mi pomoc to prosze odezwij sie do mnie. [email]
Male miasto male mozliwosci, nie wiecie tego z polski?
Cytat: alka560
Jestem obecnie w Reading. Szukam pracy od ponad tygodnia. Jest straszna lipa. Jeslu znalazlby sie tu ktos kto moglby mi pomoc to prosze odezwij sie do mnie. [email]

Tydzień, dwa to normalne tyle gdzies szuka sie pracy.Polecam przenieśc sie blizej Londynu szanse wzrosną 50%
W tej chwili mieszkasz 50 mil od Londynu zredukuj te odlegość do 10 mil.
edytowany przez SpaceMaker: 20 cze 2013
Pewnie co nie którzy mnie kojarza :P

Kilka miesiecy temu zaczalem szukac osob na wspolny wyjazd w pierwszy tydzien maja :)

Wyjechalem w ciemno bo takie bylo z góry założenie.

Nikt sie nie znalazl, jechalem sam swoim samochodem 1700km (25godz za kółkiem) ktore pokonalem na raz bez snu,
na promie wpatrywalem sie moimi zaczerwienionymi ze zmeczenia oczami w okno bo stres nie pozwalal zasnac ;)

Obecnie jestem w Manchesterze, dojechalem tu 3 maja, majac tu samochod szukalem pracy 3 tygodnie, zrobilem setki kilometrów , zwiedzilem mase agencji, z poczatku bylo zle. nie ma pracy...,nie dzwonia... a fundusze z polski ubywaja...

Ale cierpliwosc i wytrwalosc poplacila. Mimo ze Swieżak z Polski.
22 maja dostaje telefon z agencji w Blacknurn (33mile od Manchester)-(dystans ktory pokonuje codzieennie)

Od nastepnego dnia zaczalem prace, pracuje obecnie iszykuje sie kontrakt :)

Ja jako ze pojechalem w ciemno tu swoim samochodem , gdzie polski samochod to jak igla w stogu siana, a zdziwienie ludzi a zwlaszcza dzieci pokazujacych palcem ("ten siedzi po lewej stronie :P') bezcenne.

Czuje sie zadowolony z tego co zrobilem i to co osiagnalem :)

Wiec ludzi kpiących z wypraw w ciemno nie rozumie ;)

Dla chcacego nic trudnego.
Nie Ty pierwszy i nie ostatni, polak potrafi :) 25 godzin to Ty skad jechales z bialegostoku czy ukrainy? Czy meega oszczednie? :D
Gratuluje Adrpak znalezienia pracy. Ciekawi mnie jak wygląda ten proces z punkt widzenia osób, które szukają pracy w Anglii. Czy Twój język angielski był na poziomie komunikatywnym i jakich prac szukałeś jak tu przyjechałeś ?

Zbieram informacje do mojego bloga, w którym staram się zaadresować niektóre problemy, jakie większość osób szykujących się na przyjazd do UK posiada. Ja już tutaj jestem ponad 8 lat, więc mam nadzieję że mój punkt widzenia może okazać się wartościowy. Pozdrawiam i zapraszam do dzielenia się opinią.

Rafalh
polishadvantage.blogspot.com
Szukam chetnych na wyjazd do UK, najbardziej interesowałoby mnie Blackpool, na drugim miejscu Londyn, jednak inne miasta tez wchodza w gre. Mam 21lat i posiadam insurance number. Angielski komunikatywny. Jestem z Gdanska. Wyjazd w sierpniu. Ktos chetny? moje [gg] , moj mail [email]
Cytat: Tomekldn
Nie Ty pierwszy i nie ostatni, polak potrafi :) 25 godzin to Ty skad jechales z bialegostoku czy ukrainy? Czy meega oszczednie? :D

Wyjechalem godzina 19 z Konina (Wielkopolska) a w Manchesterze byłem ok 21 wieczorem.
Jechalem sam , wiec bez szaleństw, poprostu musiałem madrze jechac,
wszystkie takie rzeczy jak chwilowe postoje, jedzenie, niekiedy male zabladzenie czas zabieraly.

Jechalem seobie srednio z predkośćia 120km/h :P
Cytat: hitty
Szukam chetnych na wyjazd do UK, najbardziej interesowałoby mnie Blackpool, na drugim miejscu Londyn, jednak inne miasta tez wchodza w gre. Mam 21lat i posiadam insurance number. Angielski komunikatywny. Jestem z Gdanska. Wyjazd w sierpniu. Ktos chetny? moje [gg] , moj mail [email]

Kolego nastaw sie ze tu w tych rejonach manchester , liverpool , blackpool itp.
jest ciezki akcent, wazne jest osłuchanie.
Nie kwestia jest cos do nich powiedziedziec skoro i tak sie ich nie zrozumie :D
Tez jechalem z komunikatywnym a problemy byly i sa...
Cytat: PolishAdvantage
Gratuluje Adrpak znalezienia pracy. Ciekawi mnie jak wygląda ten proces z punkt widzenia osób, które szukają pracy w Anglii. Czy Twój język angielski był na poziomie komunikatywnym i jakich prac szukałeś jak tu przyjechałeś ?

Zbieram informacje do mojego bloga, w którym staram się zaadresować niektóre problemy, jakie większość osób szykujących się na przyjazd do UK posiada. Ja już tutaj jestem ponad 8 lat, więc mam nadzieję że mój punkt widzenia może okazać się wartościowy. Pozdrawiam i zapraszam do dzielenia się opinią.

Rafalh
polishadvantage.blogspot.com


Ja szukałem wszystkiego. Wiadome jest to gdy sie wchodziło do agencji to sie zaznaczało wszystko, od warehouse operative, waste operative, ftl driver itp.

lecz zadnych z takich prac nie przyjałem gdzyz dostalem zaproszenie na interview z oferty zaaplikowanej na internecie (cv-library.co.uk), jedynie co jakis czas na part time na nocke w weekend ide do fabryki papieru :P

Powiem ze poszedlem w kontynuacje doswiadczenia z polski, czyli rodzaj prac "profesional" operator wyspecjalizowanej maszyny.

Jezyk moj przez agencje ktora mnie zatrudnila na dobry i wystarczajacy do tej pracy :)
problemy z komunikacja sa , pracuje z ludzmi z roznych rejonow UK, ze szkotem, nawet australijczyk, no i wiadomo bełkoczacy Manchesterczycy :P
Cytat: adrpak
Cytat: hitty
Szukam chetnych na wyjazd do UK, najbardziej interesowałoby mnie Blackpool, na drugim miejscu Londyn, jednak inne miasta tez wchodza w gre. Mam 21lat i posiadam insurance number. Angielski komunikatywny. Jestem z Gdanska. Wyjazd w sierpniu. Ktos chetny? moje [gg] , moj mail [email]

Kolego nastaw sie ze tu w tych rejonach manchester , liverpool , blackpool itp.
jest ciezki akcent, wazne jest osłuchanie.
Nie kwestia jest cos do nich powiedziedziec skoro i tak sie ich nie zrozumie :D
Tez jechalem z komunikatywnym a problemy byly i sa...


po pierwsze jestem kobieta

po drugie nie pouczaj mnie, bylam w blackpool juz dwa razy i nie mialam zadnych problemow

a po trzecie ostatnio przyjechala ekipa z fleetwood do gdanska a fleetwood jest niedaleko blackpool i jakos nie mialam problemow ze zrozumieniem 15 brytyjczykow a spedzilam z nimi cale 3dni
Cytat: hitty
Cytat: adrpak
Cytat: hitty
Szukam chetnych na wyjazd do UK, najbardziej interesowałoby mnie Blackpool, na drugim miejscu Londyn, jednak inne miasta tez wchodza w gre. Mam 21lat i posiadam insurance number. Angielski komunikatywny. Jestem z Gdanska. Wyjazd w sierpniu. Ktos chetny? moje [gg] , moj mail [email]

Kolego nastaw sie ze tu w tych rejonach manchester , liverpool , blackpool itp.
jest ciezki akcent, wazne jest osłuchanie.
Nie kwestia jest cos do nich powiedziedziec skoro i tak sie ich nie zrozumie :D
Tez jechalem z komunikatywnym a problemy byly i sa...


po pierwsze jestem kobieta

po drugie nie pouczaj mnie, bylam w blackpool juz dwa razy i nie mialam zadnych problemow

a po trzecie ostatnio przyjechala ekipa z fleetwood do gdanska a fleetwood jest niedaleko blackpool i jakos nie mialam problemow ze zrozumieniem 15 brytyjczykow a spedzilam z nimi cale 3dni


bylam tam dwa razy po kilka miesiecy bo mam tam rodzine ktora mieszka tam od jakis 7lat tzn w blackpool konkretnie i nie zauwazylam zeby akcent w tej czesci anglii byl jakis trudny do zrozumienia, wrecz przeciwnie, uwielbiam sposob w jaki tam mowia
Cytat: hitty
Cytat: hitty
Cytat: adrpak
Cytat: hitty
Szukam chetnych na wyjazd do UK, najbardziej interesowałoby mnie Blackpool, na drugim miejscu Londyn, jednak inne miasta tez wchodza w gre. Mam 21lat i posiadam insurance number. Angielski komunikatywny. Jestem z Gdanska. Wyjazd w sierpniu. Ktos chetny? moje [gg] , moj mail [email]



Kolego nastaw sie ze tu w tych rejonach manchester , liverpool , blackpool itp.
jest ciezki akcent, wazne jest osłuchanie.
Nie kwestia jest cos do nich powiedziedziec skoro i tak sie ich nie zrozumie :D
Tez jechalem z komunikatywnym a problemy byly i sa...


po pierwsze jestem kobieta

po drugie nie pouczaj mnie, bylam w blackpool juz dwa razy i nie mialam zadnych problemow

a po trzecie ostatnio przyjechala ekipa z fleetwood do gdanska a fleetwood jest niedaleko blackpool i jakos nie mialam problemow ze zrozumieniem 15 brytyjczykow a spedzilam z nimi cale 3dni


bylam tam dwa razy po kilka miesiecy bo mam tam rodzine ktora mieszka tam od jakis 7lat tzn w blackpool konkretnie i nie zauwazylam zeby akcent w tej czesci anglii byl jakis trudny do zrozumienia, wrecz przeciwnie, uwielbiam sposob w jaki tam mowia

to swietnie :) wybuchowa jestes. pozdrowionka :)
edytowany przez adrpak: 04 lip 2013
Szukam odpowiedzialnych i zdecydowanych osób z Warszawy w wieku 25-30 do wspólnego zorganizowania wyjazdu do UK. Szczegóły na [email] pozdrawiam
Cytat: Tomekldn
Witam jade w polowie lipca z wroclawia do anglii (londyn) moge zabrac do 3 osob ktore chca sie dolozyc do paliwa. Auto ma klimatyzacje skore jest duze i wygodne. Chodzi o podzial kosztow podrozy troche bezsensu jechac samemu pustym autem. Mieszkam w anglii juz 7 lat moge pomoc na miejscu. Pozdrawiam i czekam na maile Tomek. [email]

Polecam kolege ;) bezproblemowo, tanio i ciekawie bo jazda sie nie dluzyla
Siema, w środę wylatujemy z kolega do Londynu, nie mamy zarezerwowanego mieszkania, pracy, w sumie niczego, żadnych znajomych. Jedziemy kompletnie w ciemno, ale to może być przygoda życia.

Tylko co będzie jak wysiądziemy z samolotu na lotnisku?
Co bedzie ?, bedzie wielka lipaa :P, jak ogarniacie troche jezyk to sobie poradzicie, podziwiam takich ludzi :D, co leca nie wiedza gdzie ale leca :D, wysiadziecie z samolotu i wielkie oczy gdzie ja jestem ; > , teraz trzeba dojechac autobusem wiecie gdzie? , sprawdziliście chociaż w jakie miejsce jakis cel gdzie sie zatrzymac ?, to nie polska ;p wszystko inaczej tam dziala : p, no ale podziwiam, i powodzenia ;p,daj znac :P
edytowany przez misio1337: 24 lip 2013
Cytat: daremus17
Siema, w środę wylatujemy z kolega do Londynu, nie mamy zarezerwowanego mieszkania, pracy, w sumie niczego, żadnych znajomych. Jedziemy kompletnie w ciemno, ale to może być przygoda życia.

Tylko co będzie jak wysiądziemy z samolotu na lotnisku?

Ludzie z takim podejściem to za daleko nie zajedziecie. Ktoś na dole odpisał że może byc nieciekawie itd... Ręce opadają.Co ma być ? Wysiadasz szukasz taniego hostelu rezerwujesz sobie tam ze 2-3 noclegi w ciągu tych dni wynajmujesze jakiś pokój.Później konto w banku - teraz są już banki ktore nie wymagaja zadnych poswiadczen o dochodach ani adresu poswiadczonego dajesz dowod osobisty podajesz adres na jaki ma przyjsc karta do bankomatu i masz konto.Pozniej dzwonisz umawiasz się o przyznanie NIN-u wysnaczają ci termin.Pozniej szukasz pracy . To nie jest kuzwa afryka żeby tam bylo jakoś nadzwyczajnie inaczej niż u nas.Nie demonizujcie tego aż tak. W Pl też trzeba sobie konto założyć i pracy szuka się podobnie czyli agencje pracy, urzędy pracy, ogloszenia z prasy z neta oraz osobiste pytanie o prace w roznych miejscach.Jeśli osoba która tam jedzie ogarnia chociaż podstawy angielskiego to sobie wszystko pozałatwia nie ma w tym specjalnej filozofii.



Adamo chyba jesteś kretynem skoro piszesz takie brednie. Skoro chłopak napisał coś w stylu, wysiadamy z samolotu i co potem ? to uważasz że ktoś taki jest ogarnięty i sobie bez problemu poradzi? Wątpię.
Co więcej jak się większości wydaje znalezienie pracy w Anglii takiej z której coś jeszcze można odłożyć to dzisiaj wcale nie takie proste.


Może i chłopak chce przeżyć przygodę życia ale niech się nie zdziwi jak oprócz przygody niczego więcej nie osiągnie.
edytowany przez Hatsumomo_San: 24 lip 2013
Cytat: Hatsumomo_San
Adamo chyba jesteś kretynem skoro piszesz takie brednie. Skoro chłopak napisał coś w stylu, wysiadamy z samolotu i co potem ? to uważasz że ktoś taki jest ogarnięty i sobie bez problemu poradzi? Wątpię.
Co więcej jak się większości wydaje znalezienie pracy w Anglii takiej z której coś jeszcze można odłożyć to dzisiaj wcale nie takie proste.


Może i chłopak chce przeżyć przygodę życia ale niech się nie zdziwi jak oprócz przygody niczego więcej nie osiągnie.

Kretynem to ty jesteś polaczku, zważaj jak do kogo piszesz.Nie takie "pierdoły" jak Daremus17 się poogarniali za granicą.Tam pracują nawet debile co nie umieją do 10 zliczyć a po angielsku umieją powiedzieć pare podstawowych zwrotów.Nie demonizuj bo grubo przesadzasz, może sam jesteś jeszcze większą pierdołą dlatego żadnej powazniejszej roboty ci nie zaproponowano.Suma sumarum milcz jak do mnie mówisz, zamknij jadaczke polaczku i idz poszczekac gdzie indziej.

Bez odbioru barani łbie.
Szukam osób zdecydowanych i ogarnietych do wyjazdu do Londynu. Data wyjazdu do ustalenia. Osoby najchetniej z Krakowa,zeby latwo bylo ustalic podróz, zakwaterowanie i tego czego szukamy. Mam nadzieje,ze ktos sie tutaj znajdzie - bo z kims to zawsze raźniej wyjeżdzać. Odpowiedzi prosze na maila [email] Pozdrawiam
Witam!! Ja również szukam chętnych do wyjazdu do Anglii na przełomie sierpień-wrzesień. Byłem już na wyspach w latach 2[tel]w okolicach miasta Birmingham, pracowałem w hotelu Holiday Inn. Język angielski znam na poziomie komunikatywnym. Ostatnie kilka lat przepracowałem w Polsce jako handlowiec. Na wyjazd jestem zdecydowany, w Polsce jakoś wszystko mi się przewróciło do góry nogami, w każdym razie nic mnie tu nie trzyma. Mam 30 wiosen więc taki stary to też nie jestem :-) . Interesuje mnie wyjazd na dłuższy czas. Zainteresowanych proszę o kontakt na [email] . Pozdrowionka Mariusz
Witam,mam zamiar wyjechać po Wakacjach do Anglii za praca w cemno jesli sa chetni prosze o kontakt na email [email]
Cytat: Konra122
Witam,mam zamiar wyjechać po Wakacjach do Anglii za praca w cemno jesli sa chetni prosze o kontakt na email [email]

Chłopie nie zaciemniaj ludziom , już jedziesz jedziesz i pojechać nie możesz , ile już razy wyjeżdżałeś palcem po mapie ? Twój mail przewija się tutaj co chwila a jak do ciebie sie pisze to zadnych konkretow.Zresztą tu duzo takich co jadą palcem po mapie., tylko śmiecicie na forum.
Witam, chciałbym wyjechac tylko nie mam za co,moze jakies propozycje ???
Temat przeniesiony do archwium.
541-570 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia