szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
511-540 z 3652
Hej,
Ja wybieram się w czerwcu do Reading w UK, niedaleko Londynu, i też szukam chętnych na wyjazd, jadę swoim autem. Jeśli ktoś byłby zainteresowany wyjazdem do Reading to mogę pomóc tam szukać pracy, znaleść pokój, oprowadzić po agencjach, pomóc z kontem w banku czy insurance number, (mam to już za sobą, byłem kilka razy w Uk). Jeśli komuś by to odpowiadało to możemy się dogadać w sprawie terminu wyjazdu. Będę jechał z Rzeszowa na trasie A4 przez polske wiec Kraków,Śląsk , Opole , Wrocław, do samego Reading więc jak ktoś chętny z tych okolic, lub mogę trochę podjechać.
Pozdrawiam Marek
Ktos chetny do wyjazdu do pracy w lipcu do Londynu?Jestem z pomorza fajnie byloby sie spotkac przed wyjazdem :) Pisz smialo na [email]
edytowany przez iArthur: 02 cze 2013
Cześć, szukam chętnych do wspólnego zaplanowania i wyjazdu do UK. Nie chcę niczego robić pochopnie, więc szukam osób odpowiedzialnych i odważnych. Mam 27 lat i jestem z warszawy i mniej więcej w tych kategoriach szukam osób zainteresowanych. [email] pliss o info pozdrawiam
Cześć Wam,
Również planuje wylot do Anglii termin 1-4 lipca 2013.
Jestem z Łodzi. Interesuje mnie kierunek Liverpool/Manchester/Bradford/Leeds.
W tej aglomeracji , napewno będzie większa szansa na znalezienie pracy. Ceny pokoju wachają się w granicy 40-80 GBP /tydzien. Tanie linie mają stamtąd częste wyloty w razie niepowodzenia...Londyn to koszt 80-150 GBP/tydzien.
Ktoś chętny?
edytowany przez Darcami: 03 cze 2013
Cytat: pankafar
Hej,
Ja wybieram się w czerwcu do Reading w UK, niedaleko Londynu, i też szukam chętnych na wyjazd, jadę swoim autem. Jeśli ktoś byłby zainteresowany wyjazdem do Reading to mogę pomóc tam szukać pracy, znaleść pokój, oprowadzić po agencjach, pomóc z kontem w banku czy insurance number, (mam to już za sobą, byłem kilka razy w Uk). Jeśli komuś by to odpowiadało to możemy się dogadać w sprawie terminu wyjazdu. Będę jechał z Rzeszowa na trasie A4 przez polske wiec Kraków,Śląsk , Opole , Wrocław, do samego Reading więc jak ktoś chętny z tych okolic, lub mogę trochę podjechać.
Pozdrawiam Marek

Jak nadala kogoś szukasz to daj znać:) nr [gg]
Witam, ja wybieram sie około końca czerwca.Mam na imie Darek 38 lat i jestem z Krakowa.Jade po raz drugi, w tamtym roku bylem kilka miesiecy ale musialem zjechac w zwiazku ze sprawami rodzinnymi.
Docelowo jade do Londynu, ale inne miasta nie wykluczone.
Osoby zainteresowane prosze o pm lub mail [email]
Witam szukam osoby/ób wybierających sie do Anglli w ciemno za pracą w czasie wakacji lub wczesniej,Jestem z Małopolski,jesli jest ktos chetny prosze o kontak na E-mail [email]
Wybiera sie ktos moze z was do Londynu czerwiec/lipiec/sierpien na kilka miesiecy? Szukam kompanki/komapana na wyjazd (18-23wiek). Insurance Number, konto bankowe mam takze moge udzielic wskazówek :) Szukam osob z komunikatywnym angielskim. ( dogadanie sie w banku i w sprawie Insurancu) :)
Oskar
Jak możesz to daj znac na [email]
Myśle ,że Londyn to nie jest kiepski pomysł, aczkolwiek jest tam o wiele drożej...
Też myślę do końca września tam zostać/albo an stałe.
Witam!
Poszukuję osoby w podróż w ciemno do Anglii do pracy, niestety jestem żółtodzibem i jest to moja pierwsza taka wyprawa. Jakby komuś brakowało towarzystwa to bardzo chętnie się dołączę bo cholernie mi na tym wyjeżdzie zależy. Jakby co to [email]
Pozdrawiam
edytowany przez lulek10: 05 cze 2013
Hej wszystkim:)poszukuje ludzi do pracy przy sklepie internetowym i potrzebuje narazie 30 osob ktore sa pewne podjecia dzialania, pieniadze sa bardzo duze i mowie to z przekonaniem, poniewaz nasza firma jest tak rozwinieta na skale europejska ze mala glowa:)
Pierwsza 30-stka osob z woj. Łódzkiego ktora odezwie sie do mnie, ma zapewnione godne warunki i naprawde ladne pieniadze, ale to juz nie o tym tutaj:D potem bede robil selekcje wojewodzka i bede potrzebowal wiecej osob z innego wojewodztwa. Przypominam ze PRACA jest LEGALNA!!!! jest sie ubezpieczonym, mozna dostac dotacje i co najwazniejsze prowadzimy wszystkie osoby przez CALY CZAS, nikt nie zostaje sam:)
Kiedys oglaszalem sie tutaj, poniewaz tez byly mi potrzebne pieniadze i chcialem wyjechac, ale teraz sie wszystko zmienilo i naprawde nie ma czego zalowac i przedewszystkim nie ma sie NIC do stracenia!

moj nr:726 954 540
badz mail: [email]

Warunkiem jest podejscie do tematu BARDZO POWANIE! i zapraszam osoby ktore ukonczyly oczywiscie 18 lat:D czekam na odpowiedzi:)

Pozdrawiam:)
edytowany przez Patryk91: 05 cze 2013
Hey, szukam osoby chętnej/ chetnych do wyjazdu zagranice. Wolałabym żeby to byla kobieta. Mam 22 lata.
Moje gg : 44321688
Witam ja również chciałbym zaryzykować wyjazd do Anglii za pracą , jak najszybciej , niestety jestem żółtodziobem , jak by ktoś jechał w czerwcu jestem chętny jestem z dolnośląskiego mój E-mail [email] Pozdrawiam
Marek mógłbyś zostawić jakieś namiary na siebie?
Witam.
Również chciałbym wyjechać do Anglii do pracy. Niestety jestem świeżakiem i byłby to mój pierwszy wyjazd! prosze o kontakt : [email]
HEJ!
Mam 17 lat w polowie lipca skoncze 18, wybieram sie na wakacje do Londynu szukac pracy, jada ze mna jeszcze dwie osoby dwa lata starsze(moja siostra i jej kolega).Szukam dziewczyny ktora zechcialaby z nami jechac najlepiej gdyby byla w moim wieku.Szukam glownie osoby ktora chce pracowac, nastawiona jest na to aby szukac pracy juz tam na miejscu,oraz zeby wrocila ze mna ok.28-31 sierpnia do Polski, bo nie chce sama wracac bo moja siostra bedzie tam do konca wrzesnia.
Wynajelibysmy jakies mieszkanie w 4 osoby, bedzie taniej,podzielilibysmy sie kosztami.
Prosze tylko o powazne propozycje czasu jest malo do konca nastepnego tyg.trzeba rezerowawac juz bilet-koszt biletow w obie storny to mniej wiecej 400 zl.Planowany wylot to 2-4 lipcaz Krakowa.Jezeli ktos sie zdecyduje proponuje spotkanie aby lepiej sie poznac i wszystko omowic>moge dojechac do Reszowa ew.do Krakowa

powazne oferyt prosze kierowac na email : [email]
Cześć,
Jestem studentem z Łodzi i szukam kogoś w wieku 20-25 do wyjazdu do U.K.
Najlepiej na wakacje + ewentualne przedłużenie tego okresu.
Najlepiej północna część Wyspy.
pzdr,
[email]
Witam wszystkich,

W sierpniu planuję wylot do UK (Manchester) jeśli są jakieś osoby zainteresowane wspólnym wyjazdem, proszę o kontakt. Planuję zostać tam na dłużej nia tylko na wakacje. Znam angielski więc wierzę że dam sobie radę, tymbardziej że żadnej pracy się nie boję... Ja mam 25lat i jestem z Wawy.
Zainteresowanych proszę o maila [email]
Witam jade w polowie lipca z wroclawia do anglii (londyn) moge zabrac do 3 osob ktore chca sie dolozyc do paliwa. Auto ma klimatyzacje skore jest duze i wygodne. Chodzi o podzial kosztow podrozy troche bezsensu jechac samemu pustym autem. Mieszkam w anglii juz 7 lat moge pomoc na miejscu. Pozdrawiam i czekam na maile Tomek. [email]
Witam.
Mam 35 lat i szukam konkretnej osoby która będzie sie wybierać do anglii bądź irlandii w celach zarobkowych.Chciałbym wyjechać pod koniec czerwca bądź na początku lipca.Moje [gg]
Szukam koleżanki do wspólnego wynajęcia pokoju w Londynie koniec czerwca/początek lipca. Jadę w celach zarobkowych i chciałabym wydać jak najmniej na mieszkanie. Proszę pisać na adres: [email]
WYJAZD DO ANGLII.
Witam, będę wyjeżdzał do Anglii do pracy, generalnie planuję zostać tam na dłużej. Nie wiem czy Londyn czy inne miasto, bedę tam szukał pracy prawdopodobnie przez agencję albo ogłoszenia na necie. Może jako pomocnik na budowie na początek, ale tam trzeba mieć kartę CSCS, albo na magazynie Chętnie pojechałbym z kimś, kto juz tam wcześniej był, żeby było raźniej. Cena wynajęcia zakwaterowania też jest wtedy niższa na osobę. jestem zdecydowany, mam 30 lat jestem z Wrocławia, będę chyba leciał Ryanair'em, za ok250zł. kontakt: [email]
Cytat: pankafar
Hej,
Ja wybieram się w czerwcu do Reading w UK, niedaleko Londynu, i też szukam chętnych na wyjazd, jadę swoim autem. Jeśli ktoś byłby zainteresowany wyjazdem do Reading to mogę pomóc tam szukać pracy, znaleść pokój, oprowadzić po agencjach, pomóc z kontem w banku czy insurance number, (mam to już za sobą, byłem kilka razy w Uk). Jeśli komuś by to odpowiadało to możemy się dogadać w sprawie terminu wyjazdu. Będę jechał z Rzeszowa na trasie A4 przez polske wiec Kraków,Śląsk , Opole , Wrocław, do samego Reading więc jak ktoś chętny z tych okolic, lub mogę trochę podjechać.
Pozdrawiam Marek



Jestem zdecydowany na wyjazd, jestem z Wrocławia, proszę o kontakt jeżeli jeszcze sprawa jest aktualna. [email]

Tomek 30 lat
Cytat: TomWRO
Cytat: pankafar
Hej,
Ja wybieram się w czerwcu do Reading w UK, niedaleko Londynu, i też szukam chętnych na wyjazd, jadę swoim autem. Jeśli ktoś byłby zainteresowany wyjazdem do Reading to mogę pomóc tam szukać pracy, znaleść pokój, oprowadzić po agencjach, pomóc z kontem w banku czy insurance number, (mam to już za sobą, byłem kilka razy w Uk). Jeśli komuś by to odpowiadało to możemy się dogadać w sprawie terminu wyjazdu. Będę jechał z Rzeszowa na trasie A4 przez polske wiec Kraków,Śląsk , Opole , Wrocław, do samego Reading więc jak ktoś chętny z tych okolic, lub mogę trochę podjechać.
Pozdrawiam Marek



Jestem zdecydowany na wyjazd, jestem z Wrocławia, proszę o kontakt jeżeli jeszcze sprawa jest aktualna. [email]

Tomek 30 lat
witam szukam osoby do pracy w uk praca jest pewna 20 czerwca induction ale trzeba byc tam na 16 na interviev praca jest nie od osoby prywatnej ale musi byc to osoba z wlasnym samochodem i znajacym jezyk angielski zainteresowanych prosze pisac na [gg]
Witam
Planuję na czerwiec/lipiec wyjazd do Londynu w ciemno i na miejscu szukać pracy. Szukam odpowiedzialnej i sympatycznej koleżanki (w wieku zbliżonym do mojego - ja mam 31 lat), która byłaby chętna na taki wyjazd. Najlepiej z małopolski żeby można się było spotkać, poznać i obgadać szczególy. Mój email; [email]
Witam.
Razem z koleżanką planujemy na 18 czerwca wyjazd do Londynu najprawdopodobniej busem który przejeżdża przez SANOK, KROSNO, JASŁO, BIECZ, GORLICE, GRYBÓW, NOWY SĄCZ, LIMANOWA, MSZANA DOLNA, MYŚLENICE, KATOWICE, CHORZÓW, BYTOM, ZABRZE, GLIWICE, STRZELCE OPOLSKIE, OPOLE, WROCŁAW, LEGNICA, ŻARY, OLSZYNA, BE ANTWERPIA, MAIDSTONE, LONDYN, GUILDFORD, PORTSMOUTH, SOUTHAMPTON. Jedzie on ok. 25 godzin, jednak jest ponad 100 zł tańczy niż bilet lotniczy i można mieć bagaż 25 kg + 5 kg podręczny (bez dopłaty. w samolocie tylko 10 ;)). Mamy po 19 lat, szukamy pracy i dziewczyny (lub nawet 2 ;)) mniej-więcej w naszym wieku które również się wybierają a nie mają towarzystwa żeby w miarę tanio wynająć pokój, no i wiadomo - razem raźniej. ;) Jeśli ktoś chciałby się "z nami zabrać" - gg - 7875984, lub wiadomość prywatna. pozdrawiam!!! ;)
Witam

Planuje po 6 lipca wyjechac do Angli do końca września(włącznie) do Angli aby sobie dorobić na wakacjach.

Miasto : do dogrania
Termin : do dogrania

Należy zdecydowac sie na maisto, termin i potem szukanie zaakwaterowanai i pracy.

Ja oferuje od siebie to , że znam dobrze język, jestem uczciwy i lubie sprzątać ;)

Nie pale, nie pije .



Kontakt : [email]

Napisz : napewno coś wykombinujemy
Przejazd preferowany: Busem ponieważ 100zł tańszy i bagaż 25 kg +5kg podręczny


Pozdrawiam
Taki wyjazd to nie takie proste :)
Tak czytam nie które posty i serce mi się kraje. Jadę do Anglii po raz trzeci i coś nie cos już wiem. Większość z was decyduje się jechać w grupie, tylko musicie pamiętać o jednym że w grupie nikt wam mieszkania nie wynajmie. Żadna agencja ani osoba prywatna, bo to tego jest potrzebne konto w angielskim banku, payslipy, referencje i kupa kasy (miesiąc z góry i depozyt który wynosi miesięczny czynsz, razem około 3000 £) .Pozostaje wynajęcie pokoju ale to maksymalnie dwu osobowe. Więc kwestia „szukam chętnych bo chce jechać w grupie” nie ma najmniejszego sensu, ponieważ wasza współpraca zakończy się na lotnisku. Poszukajcie sobie kolegę lub koleżankę i organizować sobie podróż w dwie osoby.

Kwestia dojazdu, większość z was decyduje się jechać busem ze względu na oszczędność. Nic bardziej mylnego. Średnio 25 godzin męczarni w zatłoczonym busie, gdzie ludzie kaszlą, kichają, smarkają, pierdzą i bóg wie co jeszcze tylko po to aby zaoszczędzić 20 £ czasami mija się z celem. Jechałem busem dwa razy tylko dla tego że nie miałem innego wyjścia, powiedziałem nigdy więcej. Teraz jadę na lotnisko wsiadam w samolot i za 2h jestem w Anglii, czyż nie prostsze ?

Ostatnia kwestia, termin wyjazdu. Jak wiecie lato to najlepszy okres na fajny zarobek. Ludzie kończą szkoły, biorą urlopy i jadą sobie dorobić. Tylko takich jak wy jest dziesiątki tysięcy którzy przyjeżdżają na wyspy w lecie. Czerwiec to ostatni dzwonek na znalezienie jakieś przyzwoitej pracy. W lipcu i sierpniu prawdopodobieństwo znalezienia czegoś, spada do minimum. Chyba że macie konkretny zawód, wykształcenie i szukacie pracy pod tym kontem. Ponieważ młodzi i studenci (mowa o osobach bez zawodu, wykształcenia i jakiegokolwiek doświadczenia) zalewają Anglie niczym tsunami :)

Przemyślcie te kwestie i sami wyciągnijcie wnioski.
Pozdrawiam

W razie pytań postaram się pomóc:
[email]














Zgadzam sie z przedmowca ale wyobraz sobie kogos pierwszy raz w uk na lotnisku oddalonym od miasta o srednio 50 mil z ograniczonym angielskim i chcacym dojechac do miasta czymkolwiek national express lub pociagiem i sie dowiaduje ze taki bilet to koszt srednio £20 jak nie lepiej dociera do centrum miasta i dobrze jak to bedzie jakies mniejsze miasto a jak londyn lub podobnie to sie zorientuje ze wynajem mieszkania w centrum to niezla sztuczka za ogromne pieniadze wiec wydaje kolejne prawie £10 na metro/pociag zeby dotrzec na dzielnice oddalone od centrum/ przedmiescia zeby poszukac pokoju a nastepnie pracy przez agencje pracy. Zycze wam oczywiscie powodzenia.

Dlatego ja jade wlasnym autem do polski i z polski wiem ze nie znajde tutaj nikogo kto zabralby sie ze mna do polski ale szukam kogos kto chce jechac ze mna z polski (wroclaw) na przedmiescia londynu. Wyjazd z wroclawia 15 lipca rano) Auto jest 5 osobowe ale w 5 osob nawet w duzym aucie z segmentu D nie podrozuje sie komfortowo. Wiec sa tylko 3 miejsca wolne. W czasie drogi chetnie pogadam i podpowiem co i jak i gdzie. Mieszkam juz ponad 7 lat w londynie wiec cos wiem. Pozdrawiam
edytowany przez Tomekldn: 14 cze 2013
Temat przeniesiony do archwium.
511-540 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia