szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
601-630 z 3652


Czesc , mam na imie Gosia mieszkam w Katowicach , i szukam osob ktore chca jechać ze mna do BIRMINGHAM w Anglii. Jestem osoba kontaktowa, uczciwa i odpowiedzialną, szukam zdecydowanej osoby ktora jest konkretna, kraeatywna i ma ochote zmienić swoje aktualne życie oraz pracować i żyć w Anglii, nie ma znaczenia wiek i płeć. Szukam osób uśmiechnietych,pomysłowych które nie boja sie wyzwań ;-) no bo jak to stare przysłowie mówi we dwoje zawsze raźniej i taniej ;-)=) PROSZE PISAĆ NA [email]
Witam mieszkam w Szkocji od 3 lat z mezem jesli wybierasz sie tutaj w ciemno odezwij sie , moge pomuc Ci na start wynajmujac pokoj :-) [email]
Witam wszystkich zainteresowanych wyjazdem do UK. Promocja na darmowe CV po angielsku za rekomendacje na NK ciagle trwa dla uzytkownikow ang.pl. Wiecej szczegolow na www.polishadvantage.co.uk.

Profil z opinia tych ktorzy juz skorzystali jest dostepny na: http://nk.pl/#profile/46892890

Pozdrawiam i zapraszam do wspolpracy.
edytowany przez PolishAdvantage: 16 wrz 2013
Myślisz o wyjeździe do Anglii, ale nie chcesz jechać sam/a? Jedźmy razem! Napisz do mnie na maila -
[email]
Płeć i wiek bez znaczenia, najważniejsza jest otwartość na nowe wyzwania :)
Artur
Witam serdecznie.
Od kilku miesięcy szukam pracy za granicą. Niestety, obecna sytuacja w kraju zmusza mnie do wyjazdu. Mam liczne doświadczenie w pracy na produckji (serwis drukarek, obsługa maszyn do produkcji)Pracowałem również na budowie, nie boję się nowej pracy, każde dni próbne przechodziłem bez przeszkód.
Jeśli ktoś chce kompana ze swojego kraju i ma propozycję pracy - prosze o kontakt.
[email]
http://www.fenixbirmingham.co.uk/ (sprzątanie hotelu)
słyszał ktoś o tej agencji na necie nic nie ma a własnie zadzwonili czy nie chcę przylecieć w najblizszym czasie.

Trochę się waham dlatego proszę o pomoc może ktoś coś wie?

Z góry dzięki
Hej kurczaczku! Nie odpowiadaj na ich propozycje! Jak widzisz ich - a raczej jego, bo tak to wygląda - strona wygląda bardzo dziwnie. Reklamy które są tam wstawione są fikcyjne bo kliknąć w nie się nie da ( typowe kopiuj-wklej obrazek) brak numerów reg i nip firmy i mocno nieprofesjonalna strona. Przypomina raczej kawałek kartki w sieci a nie stronkę agencji a to że nic o nich nie znalazła/eś to tylko potwierdzenie do tego, że to jakiś oszust. Osobiście tutaj troszkę się o tym dowiedziałam za co jestem wdzięczna forumowiczom ponieważ sama szukam pracy ale o wiele ostrożniej i z dystansem do agencji.
Może się trochę rozpiszę, ale jak znajdę jakąś agencję to sprawdzam wszelkie informacje o niej. Mimo to łudzę się, że uda mi się wyjechać na kontrakt z jakąś normalną żeby się "zaczepić" w UK. Nie ukrywam, że jestem osobą poszukującą=bezrobotną obecnie więc i kasy nie mam wiele i dziwię się, że chcecie jechać na własny koszt do tego w ciemno... Jesteście aż tak bogaci czy to tylko ja jestem tu "biedna"? :D
Ah Polska... Piszcie jak coś macie, chętnie poczytam. Polecam jak na razie firmę PROMEDICA24 ma oddziały w wielu miastach w Polsce a do tego jest sprawdzona przez Urząd Pracy gdzie się ogłasza. Ciekawe warunki jako Opieka starszych w Niemczech. Opłacają przejazd itp. Ja mam z nimi rozmowę w Urzędzie Pracy ale nie wiem czy się zdecyduję ponieważ chcę do Anglii, znam angielski (9 lat w szole + maturka zdana na 80% z ustnego) i jakoś nie uśmiecha mi się nad Niemką stać... :D Ale to już taki mój problem :D Oczywiście w razie co wyjadę z nimi ale priorytetem jest u mnie UK. Pozdrawiam!
Pisalem juz na forum kiedys, do osob co byly zdecydowane w 100% zeby wyjechac, pisaly zeby pisac do nich na priv albo na GG, napisalem i oczywiscie zero odzewu, ja szukam osob ktore by chcialy wyjechac, aktualnie znalazlem prace w pl , ale nie widzi mi sie robic za 1200 miesiecznie, nic nie odlozyc... takze czekam na propozycje, w UK bylem wszystko mam, konto bankowe, ubezpieczenie ;)i wiem co i jak
Witam
odezwij się na PW. może wyjedziemy razem?
1200 mies to fajnie w pl.... U mnie w mieście zarabia się 700zł netto... ;/ farciki mają 900zł netto a ogólne sklepiki potrafią ci tylko 500zł zapłacic za całego miecha bez dnia wolnego. Polska to koszmar;/
http://praca-anglia.co.uk/
Co myślicie o tym?
avialona ... serio po 700 zl ?, to jest dramat jak tutaj zyc... ja przy 1200 nie wyrabiam do konca msc ... jestes zainteresowana wyjazdem do uk ? ...
Co jakis czas staram sie pomoc i odpisac komu moge.Nie zawsze mam na to czas wiec nie wymagajcie cudow.
Najlepsze portale o pracy itp to:
http://londynek.net/
http://www.poloniusz.pl/
http://www.angolia.co.uk/ads/search/regionid/14/catid/2_Praca
http://www.etrybuna.co.uk/start?catid=99

Popatrzcie sobie za ofertami pracy, wynagrodzeniem itp.Potem wyciągnijcie wnioski.
A dokumenty jakie bedziecie potrzebować to:
Dla Kobiet: konto w banku, NIN
Dla Panów troszke więcej: konto w banku, NIN, UTR, CSCS
Konto w banku to nie problem, na NIN czeka sie okolo miesiąca, UTR nie problem, CSCS trzeba postudiowac 400 pytan, zdać egzamin i czekać na karte okolo 4-6 tygodni.
Z takimi dokumentami dopiero mozna myslec o szukaniu pracy :)

Pozdrawiam, mam nadzieje ze informacje sie komuc przydadzą.
edytowany przez SpaceMaker: 22 wrz 2013
Siedzę całymi dniami szukając czegokolwiek i żadnej odpowiedzi.
Jutro sprawdzę to co podałeś.
Pozdrawiam.
Czy w tej chwili osoby, które słabo znają język mają szansę znaleźć pracę na terenie uk? Z góry przepraszam jeśli powtarzam pytanie...
Cytat: kurczak861
http://www.fenixbirmingham.co.uk/ (sprzątanie hotelu)
słyszał ktoś o tej agencji na necie nic nie ma a własnie zadzwonili czy nie chcę przylecieć w najblizszym czasie.

Trochę się waham dlatego proszę o pomoc może ktoś coś wie?

Z góry dzięki
Cytat: kurczak861
http://www.fenixbirmingham.co.uk/ (sprzątanie hotelu)
słyszał ktoś o tej agencji na necie nic nie ma a własnie zadzwonili czy nie chcę przylecieć w najblizszym czasie.

Trochę się waham dlatego proszę o pomoc może ktoś coś wie?

Z góry dzięki



Niestety jest to kolejne oszustwo, agencja fenix już nie istnieje (na wielu forach można znaleźć informację o nich)
siwa2626, oczywiscie ze znajdziesz prace ze slabym angielskim.Nie wszedzie jest potrzebny angielski.Trzeba tylko szukac.Poprzegladaj ogloszenia na forach ktore podalem i na pewno cos znajdziesz.
SpaceMaker dziękuję za pomoc :)
Cytat: misio1337
avialona ... serio po 700 zl ?, to jest dramat jak tutaj zyc... ja przy 1200 nie wyrabiam do konca msc ... jestes zainteresowana wyjazdem do uk ? ...

Serio po tyle się u mnie zarabia a żeby było ciekawiej mieszkam na podlasiu. Tu pracę masz góra na 3/4 etatu ale większość robi na 0,5 etatu. I tak myślę, że mam dwa wyjścia: nazbierać kasy na czarno gdzieś na zmywaku i jechać do Anglii w ciemno albo znaleźć wiarygodną agencję z którą można jechać na kontrakt z zakwaterowaniem i przejazdem w cenie.
Jestem bardzo zainteresowana wyjazdem jednak tutaj na własną rękę płacić za lot plus zakwaterowanie i jedzenie to mnie nie stać. Mogę uzbierać 500zł na wszystko w tej chwili a to marne 100 funtów więc z czym do ludzi;/
A tutaj u mnie za samo mieszkanie płaci się ok 600zł o rachunkach nie wspominając. Nasz kraj mnie przeraża...
Ach no i trafiłam na fajną pracę w Anglii ale myślę, że raczej dałam się w jajo zrobić z tego co tu czytałam :) Za to wiem już na co uważać, uczymy się na błędach ;/
Wybierajac sie do UK, zabezpieczcie sie finansowo.Ja wziolem 1000 £ to po 3 tygodniach zostało mi niecale 300£.Naprawde nie jest lekko.
Mieszkanie+depozyt, jedzienie, przejazdy kominikacja miejska, i wiele wiele innych wydadkow a jest ich sporo po przyjezdzie.
:)
Cytat: SpaceMaker
Wybierajac sie do UK, zabezpieczcie sie finansowo.Ja wziolem 1000 £ to po 3 tygodniach zostało mi niecale 300£.Naprawde nie jest lekko.
Mieszkanie+depozyt, jedzienie, przejazdy kominikacja miejska, i wiele wiele innych wydadkow a jest ich sporo po przyjezdzie.
:)



ten depozyt to rownowartosc jednego tygodnia czy wiecej?
Szukam osoby chętnej do wyjazdu (Blackpool) w okolicach 18-22.10 , wylot z Krakowa do Manchester. Płeć nie ma znaczenia. Tylko osoby, które mają zapas pieniędzy żeby się utrzymać do czasu znalezienia pracy. Generalnie chodzi o to żeby zmniejszyć koszt wynajęcia pokoju (nawet w hotelu). mail: [email] PROSZĘ O POWAŻNE MAILE
Cytat: siwa2626
Cytat: SpaceMaker
Wybierajac sie do UK, zabezpieczcie sie finansowo.Ja wziolem 1000 £ to po 3 tygodniach zostało mi niecale 300£.Naprawde nie jest lekko.
Mieszkanie+depozyt, jedzienie, przejazdy kominikacja miejska, i wiele wiele innych wydadkow a jest ich sporo po przyjezdzie.
:)



ten depozyt to rownowartosc jednego tygodnia czy wiecej?

rownowartosc jednego tygodnia :)
edytowany przez SpaceMaker: 24 wrz 2013
dziekuje :)
Hej
mam pytanie i pewnie sie powtórzę ale kochani proszę pomóżcie . Otóż zdecydowałam się na wyjazd , znalazłam tak samo przez internet osobę chętna do wyjazdu ale 2 tygodnie temu koleżanka wyleciała do Manchesteru ( napisała że może będzie mogła mi pomóc ale najwcześniej za 2 miesiące a ja wolałabym już teraz wyjechać bo podobno teraz jest dobry czas na szukanie pracy bo studenci wracają ) ona mówi że praca jest tylko ona leciała z pracą załatwioną przez bratową - a koleś z którym się dogadałam odnośnie wyjazdu mówi że lepiej do Londynu . Napiszcie coś , poradźcie gdzie lepiej jechać ? Dodam że mój angielski nie jest najlepszy w miarę rozumiem mniej mówię ale jestem zdeterminowana żeby szybko się uczyć i odrazu planuję na kurs się zapisać , więc praca to raczej w jakieś fabryce ... Pozdrawiam i czekam na jakąś podpowiedz :)
Hej, chcę stworzyć ekipę na wyjazd do Anglii, może ktoś myśli o wyjeździe w ciągu miesiąca, to zapraszam. Myślę o Londynie, ale nie wykluczam innych pomysłów. Ominął mnie wyjazd wrześniowy, bo jeszcze kończyłam tu pracę. Angielski znam, mam certyfikat i studia językowe, słucham BBC ;-)
W październiku są całkiem tanie loty z Warszawy do Londyn Stansted :-) Gdyby ktoś był chętny, piszcie na [email] :-) Mam 28 lat, gdyby dla kogoś to miało znaczenie :-)
hej, szukam kontaktu lub chętną osobę na wyjazd do uk w okolicach listopada. Chcę wyjechać z zamiarem stałego pobytu. Interesuje mnie osoba która ma kontakty na miejscu lub wie jak zaczepić się do jakiejkolwiek pracy na początek, żeby się nie spłukać na samym starcie. I druga istotna sprawa czyli zakwaterowanie, przynajmniej na 2-3 miesiące cokolwiek, nie musi być luksusów, też oczekiwał bym małej pomocy w tej kwesti, ważne żeby podzielić się tymi największymi kosztami na początku. Najlepsza by była opcja pracy z zamieszkaniem. Anglelski znam w stopniu dobrym, przynajmniej jeśli chodzi o dogadanie się w codziennych sprawach ;) Jeśli znajdzie się ktoś taki proszę o kontakt. Wtedy umówimy się na konkretną rozmowe, aktualnie mieszkam w dolnośląskim. Piotr 25 lat.
Cytat: Anka1374
Hej, chcę stworzyć ekipę na wyjazd do Anglii, może ktoś myśli o wyjeździe w ciągu miesiąca, to zapraszam. Myślę o Londynie, ale nie wykluczam innych pomysłów. Ominął mnie wyjazd wrześniowy, bo jeszcze kończyłam tu pracę. Angielski znam, mam certyfikat i studia językowe, słucham BBC ;-)
W październiku są całkiem tanie loty z Warszawy do Londyn Stansted :-) Gdyby ktoś był chętny, piszcie na [email] :-) Mam 28 lat, gdyby dla kogoś to miało znaczenie :-)

z Modlina maja ponoc byc bardzo tanie loty :)

Cytat: ewelinkac
Hej
mam pytanie i pewnie sie powtórzę ale kochani proszę pomóżcie . Otóż zdecydowałam się na wyjazd , znalazłam tak samo przez internet osobę chętna do wyjazdu ale 2 tygodnie temu koleżanka wyleciała do Manchesteru ( napisała że może będzie mogła mi pomóc ale najwcześniej za 2 miesiące a ja wolałabym już teraz wyjechać bo podobno teraz jest dobry czas na szukanie pracy bo studenci wracają ) ona mówi że praca jest tylko ona leciała z pracą załatwioną przez bratową - a koleś z którym się dogadałam odnośnie wyjazdu mówi że lepiej do Londynu . Napiszcie coś , poradźcie gdzie lepiej jechać ? Dodam że mój angielski nie jest najlepszy w miarę rozumiem mniej mówię ale jestem zdeterminowana żeby szybko się uczyć i odrazu planuję na kurs się zapisać , więc praca to raczej w jakieś fabryce ... Pozdrawiam i czekam na jakąś podpowiedz :)

Londyn, ja bym powiedzial.Jestem juz jakis czas i naprawde jesli chodzi o ofery pracy to tu jest chyba najwiecej.
a
edytowany przez ewelinkac: 26 wrz 2013
Temat przeniesiony do archwium.
601-630 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia