szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
571-600 z 3652
Cytat: Adamo831
Cytat: Konra122
Witam,mam zamiar wyjechać po Wakacjach do Anglii za praca w cemno jesli sa chetni prosze o kontakt na email [email]

Chłopie nie zaciemniaj ludziom , już jedziesz jedziesz i pojechać nie możesz , ile już razy wyjeżdżałeś palcem po mapie ? Twój mail przewija się tutaj co chwila a jak do ciebie sie pisze to zadnych konkretow.Zresztą tu duzo takich co jadą palcem po mapie., tylko śmiecicie na forum.


Adamo831
no niestety tak to juz jest.Pamietam jak ja organizowalem wyjazd, mialem moze kilka konkretnych maili od osob w miare zdecydowanych.Wiekszosc sama nie wiedziala czego chce.

Ludzie za nim podejmiecie jakiekolwiek kroki zastanowcie sie 100 razy.Tu naprawde nie jest latwo.Z pracą tez juz coraz gorzej, pracodawcy stawiaja coraz wieksze wymagania.
Na chwile obecna jesli nie masz jezyka komunikatywnego, NIN,Konta w banku I CSCS to znalezienie pracy jest praktycznie niemozliwe.
Koszty utrzymaia tez nie sa male, bo srednio na tydzien idzie jakies 200£ (mieszkanie, wyzywienie, koszty komunikacji miejskiej + inne wydatyki).Nie ktorym sie wydaje ze jak przyjada od razy bedzie praca i odlaza kupe kasy, no przykro mi ale te czasy juz minely.
Nie chce nkikogo straszyc ani zniechecac, ale jak juz macie zamiar przyjechac na wyspy to przemyslcie to.Nie podejmujcie pochopnych decyzji, bo potem jest zal, rozczarowanie i telefon do rodzicow aby przyslali na bilet powrotny.

Pozdrawiam.
Cześć, mam na inię Mariusz (40l, Opole), planuje wyjazd do Anglii sierpień/wrześni/październik.
Od jakiegoś czasu przymierzam się do wyjazdu ale nie mam z kim ani do kogo, dlatego szukam chętnych (zrównoważonych).
Dwie, trzy, cztery osoby zawsze raźniej i wspólnie można wynająć lokum, załatwić nr ubezpieczenia, rachunek w banku, pobiegać za pracą...
Pozdrawiam.

e-mail: [email]
Panowie niema sie o co spinac, po to jest forum aby na nim pisac :)
Jak ktos potrzebuje jakies wzakzowki wzgledem Londynu, chetnie doradze.
[email]
Powodzenia zycze przyszlym emigrantom :)
Cześć :)

Szukam chętnych (1-3 osób) na wyjazd w ciemno do Londynu, najchętniej w dniu 24 sierpnia lub najpóźniej do połowy września.
Zainteresowanych proszę o kontakt na email: [email]
Hej szukam osoby ktora wybiera , sie do Londynu we wrzesniu w tak zwany wyjazd w ciemno i jedzie samochodem , i ma miejsce wolne .W zamian za pomoc ,pomoge zalatwic konto , numer ubezpieczenia ,i moze jakas prace w agencji sam bede szukal to moge szukac z kims we 2 razniej ,znam pelno w londynie , jesli ktos ma prawojazdy na kat.C do pracy w smieciach jako kierowca ciezarowki ,bylem w anglii lacznie 7 lat w maju musialem zjechac z powodow , klopoty rodzinne .Oferte skladam do osob ktore troche chociaz gadaja po Angielsku , jesli nic nie gadasz lepiej zostan w Polsce .A jesli chcesz sprawdzic swoj poziom angielskiego ogloadaj BBC albo inna angielska tv i sprawdz ile rozumiesz z ich trudnego akcentu ,poniewarz w swoim zyciu spodkalem pelno osob ktore mialy mature z angielskiego na 6 a w angli plakaly bo nic nie rozumialy , ofery kierowac na [email] 33
Witam . Szukam zdecydowanych osob chetnych do wspolnego wyjazdu do UK w celu szukania pracy na wlasna reke. Biegla znajomosc ang. Wylatuje na poczatku wrzesnia ( max. w polowie ) gdyz bilety w tym okresie sa duzo tansze niz teraz. Moj wyjazd jest pewny w 100% gdyz nawet bez partnera zamierzam wyleciec . Poprostu szukam osoby z ktora moglbym zlozyc sie na mieszkaniew badz hotel co wyjdzie duzo taniej . Chetnych prosze o kontakt na e-mail : [email] albo [gg] Marcin 20
Hey!
Ja również wybieram się do Wielkiej Brytanii (Londyn) na początku września i szukam towarzyszy w podróży w celu wynajęcia razem pokoju lub mieszkania. Razem zawsze taniej. Jest już to mój trzeci wyjazd do Londynu. Zainteresowani pisać w wiadomości prywatnej.
Hej,
szukam osób z Warszawy i okolic, które wybierają się do UK (lub może innych państw) na jesieni. Warto wcześniej się poznać na żywo, i zaplanować to jakoś. Wiek obojętny, ale najlepiej 20-30.
Moje [gg] .
Pozdrawiam
Szukam ZDECYDOWANYCH osób na wyjazd w ciemno do Londynu w najbliższym czasie (najchętniej osoby w wieku 20-30lat). Prosze o kontakt mailowy [email] Pozdrawiam
Hej wszystkim!! :) Ja również wybieram się do Anglii ale w styczniu. Czy wybiera się ktoś w tym terminie? Pozdrawiam ;)
Organizuje promocje na moimi profilu NK dla 5ciu zainteresowanych osob, ktore bada sklonne skorzystac z moich uslug darmowo w zamian za rekomendacje na 'naszej klasie'. Serwis, ktory oferuje to napisanie profesjonalnego CV do pracy w UK.

Prosze o kontakt - PW - na profilu: http://nk.pl/#profile/46892890
O firmie: www.polishadvantage.co.uk
Hey!
Ja również wybieram się do Wielkiej Brytanii (Londyn) na początku września i szukam towarzyszy w podróży w celu wynajęcia razem pokoju lub mieszkania. Razem zawsze taniej. Jest już to mój trzeci wyjazd do Londynu. Zainteresowani pisać w wiadomości prywatnej lub [gg] / e-mail: [email]
Cześć
Szukam dziewczyny lub pary w wieku do 30l. do wyjazdu UK. ja jestem z Krakowa. Wyjeżdzam
z początkiem września
prawdopodobnie będę miał już prace angielski mam na 4-
Jestem 29 letnim żonatym chłopakiem, mam wspaniałą córkę więc moja
propozycja jest bez żadnego podtekstu
Po prostu nie znam nikogo w uk. i do momentu kiedy sprowadzę rodzinę chce
kogoś poznać i zamieszkać a daj Panie Boże przejść na własny apartment
więc trzy osoby pewne i pracujące wskazane. osoby bez nałogów i nie imprezujące (ale bez przesady)
Jak coś to pisz
Pozdrawiam
Hey!
Czy wybiera się ktoś do Angli i ma pewną prace ? Pracowałem kilka lat temu w Londynie .
wraz z 3ma dziewczynami i 1 chlopakiem wybieramy sie 14go wrzesnia do Londynu . Mamy juz pobukowane bilety i okreslone miejsce docelowe . Planujemy wynajac 3pokoje 2os. dlatego szukamy dziewczyny do uzupelnienia skladu. Chetne dziewczyny prosze pisac na maila [email] lub gg : 3399437 . pozdrawiam Marcin ps . wzyscy sa w wieku od 20-27 lat.
Siemanko z tej strony Andzej (lat 20) Planuję wyjazd za granicę, języka za bardzo nie znam(wyjazd tak zwany w ciemno) Jeśli ktoś ma coś już nagrane jakąś pracę lubi mieszkanie i poszukuje kogoś żeby nie zostać samemu ( bo we 2 zawsze rażniej ) proszę o kontakt. nr kontaktowy to 723-488-386 lub email [email]
Czesc, mam na imie Andrzej (38l) Bede jechał do UK samochodem, jade w ciemno, szukam chętnych do wyjazdu. [email]
Witam Wszystkich, ja poszukuję jakiejś pewnej opcji wyjazdu za granicę, ale z rodziną. Jeśli jest ktoś, kto może pomóc, będę wdzięczna. Pozdrawiam:)
Aaa mój mail: [email]
Witam wraz z dziewczyna mamy po 21 lat planujemy wyjazd do Londynu w Listopadzie jeśli jest ktoś chętny się dołączyc to pisać
Witam, mam na imię Gosia, mam 21 lat. Szukam osoby, która wyjechała by ze mną do Anglii w najbliższym czasie do pracy. Wiadomo, razem zawsze raźniej! Najlepiej w wieku 19-27 lat. Czekam tutaj: [email] pozdrawiam!
Witam, mam na imię Sylwia i szukam osoby chętnej do wyjazdu do Anglii do pracy.
Cześć mam na imię Tomek mam 23 lata i jestem z Katowic. Jestem zdecydowany wyjechać do UK bądź jakiegoś innego kraju. Poszukuję osoby która tak jak ja miałaby ochotę zacząć coś nowego w swoim życiu. Mam doświadczenie w pracy za granicą ale to były tylko prace sezonowe. Jestem pomocny, ogarnięty, zaradny. Angielski znam może nie perfekcyjnie ale się dogadam. Jeśli jesteś zdecydowany/zdecydowana tak jak ja to napisz. Moje motto to: "we dwójkę to nawet na ławce raźniej się przespać. Mój mail [email] Pozdrawiam:D
Cześć. Jestem Piotrek, mam 27 lat i mieszkam na co dzień w Płocku. Pracowałem za granicą przez blisko 1 rok czasu, jednak nie w Anglii, do której właśnie bardzo chcę wyjechać. Jeśli chodzi o znajomość języka angielskiego to poziom "upper intermediate" - czyli na start w Anglii, gdzieś w magazynie / fabryce / gastronomii powinno raczej wystarczyć.
Szukam osoby zdecydowanej, która posiada min. 7[tel]GBP oszczędności - według opinii większości na forach, bez takiej kwoty w kieszeni nie warto wybierać się do Anglii, bo może się to źle skończyć. Ja już byłem bliski wyjazdu z jedną osobą z Internetu do Anglii, jednakże przed zakupem biletów, ta osoba się rozmyśliła, dlatego proszę o kontakt osoby, które są już niejako "spakowane" albo są w stanie się spakować w krótkim czasie. Mój email: [email]
Czesc , mam na imie Michal mam 25lat mieszkam w szczecinie , i szukam osoby ktora ze tak powiem ma juz prace nagrana lub tak jak ja szukam jej za granica w anglii. Jestem osoba kontaktowa, uczciwa i odpowiedzialną, szukam zdecydowanej osoby ktora trakuje ten temat bardzo powaznie. Niestety nie znam jezyka na tyle dobrze , tak wiec tez bym proponowal prace przy innych polakach w anglii. Zeby na miejscu spokojnie szlifowac język. Moge jechac z kobieta jak i z mezczyzna , chodzi przeciez o prace , a we dwoje razniej . Moje [gg] , email [email] telefon 514-649-772 sms na poczatek ,
Witam :) Mam 21 lat. Razem z moim chłopakiem (26 l.) planujemy wyjazd do Anglii z końcem października- początkiem listopada. Będzie to nasz pierwszy wyjazd, więc szukamy pary lub po prostu osób chętnych na wyjazd z nami, w celu wspólnego poszukiwania pracy i mieszkania, bo jak wiadomo- razem raźniej. Wiek nie jest istotny, choć mile widziane byłyby osoby w wieku od 20 do 30 lat. Zainteresowanych proszę o kontakt. Mój adres e-mail: [email] . Pozdrawiam :)
Dolaczam do trzeciej fali emigracji. Planuje sprobowac swoich sil w UK. Prawdopodobnie pracy szukal bede na miejscu, poniewaz polskim agencjom zwyczajnie ufac nie warto. Interesuja mnie miasta, w ktorych koszt wynajecia mieszkania jest niski relatywnie do zarobkow. Chcialbym popracowac jako 'warehouse operative' i odlozyc pare groszy. Nie planuje poki co zostac na stale, ot sprawdzic, z czym sie je ten zagraniczny rynek pracy. W Polsce mam dziewczyne, dlatego korzeni poki co nie zapuszcze, jest kochana i cierpliwa, ale nie zasluguje na lata rozlaki:)
Mina 2-3 miesiace, zanim bede mogl wyruszyc. Samemu to tak nudno. M/26/szczecin [email]
edytowany przez pawwww: 15 wrz 2013
[]
edytowany przez pawwww: 15 wrz 2013

Czesc , mam na imie Gosia mieszkam w Katowicach , i szukam osob ktore chca jechać zemna do BIRMIGHAM w Anglii. Jestem osoba kontaktowa, uczciwa i odpowiedzialną, szukam zdecydowanej osoby ktora jest konkretna, kraeatywna i ma ochote zmienić swoje aktualne życie oraz pracować i żyć w Anglii, nie ma znaczenia wiek i płeć. Szukam osób uśmiechnietych,pomysłowych które nie boja sie wyzwań ;-) no bo jak to stare przysłowie mówi we dwoje zawsze raźniej i taniej ;-)=)
prosze pisać na meila [email]
Temat przeniesiony do archwium.
571-600 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia