szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
2161-2190 z 3652
Do tomek2801 wiesz co ludzie pisza w wiekszosci bzdury ...byli tacy co pojechali w ciemno...pisalem z nimi tlumaczylem i ladowali na ulicy lub zostali oszukani ...chcieli byc madrzejsi....mimo moich rad robili po swojemu...ich sprawa...jestem w Anglii 11 lat to juz troche wiem...duzo pisalo ze chce wyjechac zaczynali rozmowe lub nie i znikali...od nikogo nigdy nie chcialem i nie chce nic...uwazam ze mi sie udalo niech uda sie nastepnym-no coz czasem nie chca posluchac rad a czasem mysle ze tylko sa to drwiny czy zabawa ze niby chca wyjechac...Niedlugo pojade po jedna znajoma-tak az tam do polski by mogla cos zarobic i byc pewna oraz czuc sie swobodnie...a to ze jestem czesto w polsce i gdy wiem ze jest sporo pracy to pisze przyjezdzaj teraz a nie kiedy ci pasuje...np chca wyjechac w listopadzie-ciekawy jestem po co ale niech kazdy decyduje za siebie gdy nie chce pomocy....
Doskonale Ciebie rozumiem. I na prawde dziekuje za Twoje rady, ale spojrz na to z tej strony ze w Polsce nie ma zycia.. Tobie sie udalo to miejmy nadzieje ze i mi sie uda. Nie lubie sie prosic ludzi o pomoc wiec jestem dobrej mysli. A co do ofert pracy to jak mowilem juz troche posprawdzalem nawet mowili ze jak bede na miejscu to mam dzwonic..tez nie moge tego byc pewny ale jak czlowiek nie bedzie ryzykowal w zyciu to nigdy nie zrobi w zyciu kroku na przod. Mysle ze z uparciem jakie mam cos znajde. Jeszcze tylko bym chcial bys mi powiedzial ile pieniedzy trzeba miec by sie zabezpieczyc na 1,5-2 mies. Jeszcze raz dziekuje!
Do tomek2801 Nie potrzebujesz na 1-2 mies max na miesiac...Pisalem duzo lecz mi to wszystko zniknelo bo odszedlem na 20 min.ale moze jeszcze raz choc troche nie wiem ile tam kosztuje pokoj ale powiedzmy 80f to musisz miec to razy min 5 czyli czynsz z gory plus 2 tyg kaucji bo przynajmniej tyle biora plus ze 2 tyg na czynsz bo gdybys podjol zaraz prace to pierwsze pieniadze mozesz dostac za 2 tyg..powiem tak jak masz pieniadze to 1000 wystarczy swobodnie gdyz dojazdy do pracy czy poszukiwanie pracy tel najlepiej o2 i doladuj za 15f.i jeszcze nadmienie ze pisala tu jakas klementynka ktora chce wyjechac z dzieckiem...nie odpisala czyli tak pewnie szuka pracy...nikomu nie bede klanial sie w pas...a chcesz wiedziec wiecej to np [gg] [email] mam skype lub fb..ze wszystkim doradze o ile bede wiedzial....
Pazdziernik listopad to chyba najlepszy okres zeby wyjechac, przed swietami pelno pracy jest? Czy jakis inny miesiac najlepszy?
Pazdziernie listopad duzo pracy?przemyslcie ta decyzje owszem moze jest i duzo moze wiecej gdyz zjezdzaja uczniowie tylko jeszcze jedno-zanim zajedziecie podejmiecie prace to ile tego zostanie?zblizajace sie swieta a pozniej dluga przerwa moze nastapic...wasze koszty przejazdu wynajecie mieszkania pokoju a pozniej co?powrot?to ile wam zostanie?czytajcie chociaz forum wszysko co inni pisza jak jada szukaja pracy...jedziesz i juz czekaja zaczynaj...zycze jak wszystkim by sie udalo by bylo ok tylko nie liczcie ze tu jest az tak duzo pracy a jezeli juz traficie to nie te czasy gdy bylo jej tyle ze czlowiek wybieral przebieral...kazdy chce jechac i zarabiac oooooooooooo....trzeba tu byc i od czegos zaczac zaczac pracowac i utrzymac sie to juz jest sporo a dalej?Niech wam sie wszystkim nie wydaje ze tu jest tyle pracy ze zaraz wrocicie lub zarobicie walizke pieniedzy...jezeli juz wyjechac to poczatek wrzesnia to juz lepsze niz pazdziernik...i moze jeszcze jedno spojrzcie ze nie tylko polacy tu jada wiec jezeli cos robic to z glowa....Pozdrawiam i zycze powodzenia kazdemu...
Witam. Mam 19 lat, może jestem jeszcze młody, ale nie ma sie czego bać, pracowalem już w kilku miejscach, aktualnie robię na magazynie. Planuje wyjazd w okolicach 10 pazdziernika(jak wypłata wpłynie :D), prawdopodobnie w najbliższym czasie bedę staral sie zakupić bilet i podzwonić za mieskaniem(racej w dużym mieście). Jak powszechnie wiadomo zawsze raźniej zacząć od niczego razem z kimś, wiec jeżeli ktoś ma plany podobne do moich prosze o kontakt na maila [email]
najlepiej ktoś w podobnym wieku, ale to nie gra dużej roli, tak samo jak płeć, chociaz nie ukrywam, że kobieta lepsza ;)))))
Szukam osoby do wyjazdu w październiku mam 18 lat
Witam.Poszukuję pracy w Anglii, najchętniej z zakwaterowaniem. Pochodzę z zachodniopomorskiego. Mam 40 lat . Oprócz papierosów ,bez nałogów.Szukam pracy na budowie, magazynie ,produkcji. Ale wszystkie inne oferty też biorę pod uwagę . Najchętniej w okolicach Londynu ,problem jednak w tym ,że na odległość mieszkanie i pracę nie tak łatwo znalezć .Chętnie nawiążę kontakt z kimś kto mógłby pomóc w wyjezdzie,ew ma jakieś sprawdzone oferty.Wiem ,że to nie takie proste. Planuję jechać samolotem lub autokarem ew. mogę się z kimś zabrać autem (oczywiście , nie za darmo) kontakt ; [email] +48 5[tel].Pozdrawiam wszystkich
Gibon nawet nie myśl ze znajdziesz prace w uk będąc jeszcze w Polsce. Zasada jest taka. Pakujesz sie jedziesz jwaterunesz i szukasz pracy po agencjach. W ciagu 2 tygodni prace znajdziesz. Caly czas jednak szukasz pracy stalej. Im szybciej przyjedziesz tym większe szanse. Codziennie ktos nowy do uk naplywa.
Nie jest tak łatwo. Wyjechać w ciemno? I co dalej? Tym bardziej jak nie ma się pomocy znajomych w UK.
Gibon, masz 40 lat a użalasz sie jak baba. Nic prostszego samemu wyjechać. Dom mozesz se zalatwic jeszcze przed wyjazdem, nawet w hostelu mozesz kilka nocy wykupic i juz na miejscu szukac pokoju do wynajecia. Zazwyczaj sa ogloszenia na witrynach polskich sklepów. Robote tez szukasz na miejscu po agencjach. Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Gibon. Ważne abyś miał pieniadze na przeżycie pierwszego miesiąca i możesz jechac w ciemno. Nikt za ciebie nic nie zalatwi. A czas leci i twoje miejsce w pracy może zająć ktos z Afryki... Zastanów sie dobrze dokąd chcesz jechac bo u mnie w Peterborough kiepsko ze znalezieniem Full Time Job. Jedynie narazie agencje. Jak jyz to wyczytalem dzis ze dhl potrzebje 700 osób u nas. Są tez inne fabryki. Mysle ze jakbys przyjechal to jest szansa ze w ciagu kilku dni byś zaczal jeździć na jakies fabryki. No ale musisz byc na miejscu miec adres w uk i numer telefonu i chodzić po agencjach. Napisz w jaki zawód celujesz?
Dzięki kesh za rady. Najchętniej budowa. Ale wiem, że mnóstwo formalności trzeba ogarnąć. Magazyny, fabryki. To chyba najlepsze rozwiązanie. Nie mam zamiaru wyjechać w ciemno. Ani po to żeby się przejechać. Kokosów napewno nie ma to wiem. W Peterborough byłem 2 lata temu, tzn nie całkiem. Ale jeździłem tam co dwa trzy dni. Pozdrawiam
Cytat: gibon132
Dzięki kesh za rady. Najchętniej budowa. Ale wiem, że mnóstwo formalności trzeba ogarnąć.

-Jakie formalności?
-Robisz cscs, i w tydzień idziesz, napisz do poligona jak chcesz pracować na budowie,jak jesteś budowlancem z dużym doświadczeniem to z 500f dostaniesz na tydzień
edytowany przez krzychukrzychu: 09 wrz 2015
Cytat: gibon132
Dzięki kesh za rady. Najchętniej budowa. Ale wiem, że mnóstwo formalności trzeba ogarnąć. Magazyny, fabryki. To chyba najlepsze rozwiązanie. Nie mam zamiaru wyjechać w ciemno. Ani po to żeby się przejechać. Kokosów napewno nie ma to wiem.
-nie ma kokosów :-)śmieszy mnie coś takiego.
Ja nie mam 25 lat i zarabiam dobre 2500f i to dobre2500f na miesiac.
Jedyny minus to ze co.miesiąc płacą
Gibon ty nie chcesz jechac ani nie masz potrzeby z tego co widzę. Jezeli ci to obojętne to na twoim miejscu bym nie wyjeżdżal bo po co. Ja tu jestem bo musze nie mam innego wyjścia . Jezeli ktos ma w Polsce dobre pieniadze i życie bez problemów to niech zostaje w Polsce.

Druga sprawa. Skoro byles tu to po co się pytasz. Wszystko powinieneś wiedziec.

Trzecia sprawa. Na magazynie i fabryce masz 6.50. Na budowie więcej. Faktycznie napisz do poligona on podobno od reki załatwia prace na budowie jak masz cscs o nin
aleks__a odezwij się :) na mojego maila: [email]
Pewna praca dla pary (malzenstwo, chlopak z dziewczyna) w rodzinnym hotelu na housekeeping w Szkocji na minimum rok, wiecej szczególow [email]
Hej!
Odstąpię dom w Wigan (między Manchesterem a Liverpoolem). Razem z moim partnerem dłuższy czas temu wynajęliśmy miły domek z ogródkiem , duzy parking Los chciał, że wracamy do PL. W związku z tym szukamy kogoś na swoje miejsce. Odstępne to 1200 funtów. W tym kaucja, meble, sprzety takie jak odkurzacz, suszarka, czajnik, szczotki i inne "drobiazgi", lodówka. Zależy nam na odzyskaniu przynajmniej części wkładu (wszystko kosztowało nas sporo więcej...). Dom jest w pełni wyposażony w spokojnej dzielnicy. Własciciele są przemili i bezproblemowi. Właściwie ich "nie ma" :) Dom ma trzy sypialnie (w tym jedna malutka), salon, kuchnię i łazienkę.
W kuchni stół,lodówka, mikrofalówka, pralka. Zostawiam dodatkowo czajnik i część sprzętów której nie uda sie zabrać do PL. W salonie dwie kanapy, stół i szafki (w tym jedna narożna, podświetlana), pokoje wyposażone w szafy, łóżka, w jednym pokoju sam materac. W całym domu wykładziny, w jednym pokoju świeżo kupiny dywan który niestety też musze zostawić.
Szukamy rodziny, bądz trójki przyjaciół.
Dom tygodniowo kosztuje 120 funtów plus opłaty wg zużycia (prąd i gaz ładowane na karty prepaid).( jest to przychód z pracy mniej więcej 2,5 dni po 8 godzin pracy jednej osoby ) Na trójkę osób to wychodzi duzo taniej niz wynajęcie pokojów u osób prywatnych. Na zarobki możecie liczyć minimum około 250 funtów na tydzin na osobę. ( minimum to około 6,7 funta na godzine -najniższa stawka ).
Dodatkowo, żeby być pewnym, że i wam sie powiedzie i właściciele nie będą miec problemów z płatnościami z waszej strony pomożemy wam w znalezieniu pracy. Niedaleko sa fabryki w których pracujemy my i znajomi-pomożemy wam wskoczyć na nasze miejsce lub dogadać sie w agencji. Zotaniemy z wami przez 2-3 tygodnie bycie mogli przejąć płatnosci bieżace za dom by zaprzyjaźnieni z nami właciciele nie mieli problemów z płatnociami od was za dom i bycie ni emieli problemów z utrzymaniem sie.
Szansa dla rodzin w Polsce żyjących od 1 do pierwszego. Tutaj normalnie żyjąc w ładnym domku możecie odłożyć co miesiąc żyjąc normalnie i planując przyszłość.
Niestety agencje w tej chwili wynagają komunikatywnego angielskiego, wiec weźcie to pod uwagę. Osoby bez jezyka jakiegokolwiek-mają problem!

Wszelkie zapytania kierujcie na adres: [email]
Zainteresowanym wyślę zdjęcia i filmiki.
Hej!
Odstąpię dom w Wigan (między Manchesterem a Liverpoolem). Razem z moim partnerem dłuższy czas temu wynajęliśmy miły domek. Los chciał, że wracamy do PL. W związku z tym szukamy kogoś na swoje miejsce. Odstępne to 1200 funtów. W tym kaucja, meble, sprzety takie jak odkurzacz, suszarka, czajnik, szczotki i inne "drobiazgi", lodówka. Zależy nam na odzyskaniu przynajmniej części wkładu (wszystko kosztowało nas sporo więcej...). Dom jest w pełni wyposażony w spokojnej dzielnicy. Własciciele są przemili i bezproblemowi. Właściwie ich "nie ma" :) Dom ma trzy sypialnie (w tym jedna malutka), salon, kuchnię i łazienkę.
W kuchni stół,lodówka, mikrofalówka, pralka. Zostawiam dodatkowo czajnik i część sprzętów której nie uda sie zabrać do PL. W salonie dwie kanapy, stół i szafki (w tym jedna narożna, podświetlana), pokoje wyposażone w szafy, łóżka, w jednym pokoju sam materac. W całym domu wykładziny, w jednym pokoju świeżo kupiny dywan który niestety też musze zostawić.
Szukamy rodziny, bądz trójki przyjaciół.
Dom tygodniowo kosztuje 120 funtów plus opłaty wg zużycia (prąd i gaz ładowane na karty prepaid). Na trójkę osób to wychodzi duzo taniej niz wynajęcie pokojów u osób prywatnych.
Dodatkowo, żeby być pewnym, że i wam sie powiedzie i właściciele nie będą miec problemów z płatnościami z waszej strony pomożemy wam w znalezieniu pracy. Niedaleko sa fabryki w których pracujemy my i znajomi-pomożemy wam wskoczyć na nasze miejsce lub dogadać sie w agencji.
Niestety agencje w tej chwili wynagają komunikatywnego angielskiego, wiec weźcie to pod uwagę. Osoby bez jezyka jakiegokolwiek-mają problem!

Dom posiada spory ogród i duzy parking. Jest jednopiętrowy. Niedaleko jest firma sałatkowa w której zawsze jest multum pracy. Praca jest łatwa i dla każdego. Obok jest piekarnia gdzie także przewija sie mnóstwo ludzi i łatwo sie tam dostać do pracy.
Tygodniowo można zarobić od 200 funtów wzwyż (nawet do 350-400 funtów), jest to ogromna szansa dla rodzin z dziećmi którym w UK zaczepić sie najtrudniej-wynajęcie domu z agencji jest właściwie nieosiągalne dla kogoś kto nie ma kontraktu.
Tutaj naprawdę można spokojnie żyć, mieć samochód i jeździć na zagraniczne wakacje :)

Wszelkie zapytania kierujcie na adres: [email]
Zainteresowanym wyślę zdjęcia i filmiki.
witam. Jesli jest tu osoba z zamiarem wyjazdu do szkocji to chetnie pomoge w starcie.
Szukam osoby spokojnej nie imprezowiczow. Jestem osoba po 40 stce i cenie sobie spokoj. Pozdrawiam joanna.
Po wiecej szczegolow prosze pisac na maila [email]
Witam.Mam zamiar jechać do Anglii,a wiadomo że lepiej zawsze z kimś,jak są chętni piszcie [email]

Dzięki .
Ampa111 ktos ma ci zaplacic 1200 any wprowadzic sie do do u ktory ty zdajesz? Nie czytajcie nawet postow od takich ludzu jtorzy chca na was zarobic I omijajcie takie atrakcje szerokim lukiem. Na poczatek I tak was stac bedzie tyllo na pokoj. Na Dom po kilky miesiacach lub gdy bedziecie mieli pewna umowe. Uwaga. Umowa z agencjami jest nc nie warts. Praca jest ale jutro moze jej nie byc. To die zmienia jak angielska pogoda. Nieprawda jest ze agencje wymagaja jezyka. W kazdej agencji sa polacy I na kazdej firmie polacy... Fakt jest taki ze przez agencje zawsze traficie do pracy z polakami. Braky jezyka sie nie bojcie. Inna sprawa to lepsza praca tutaj jezyk wymagany. Nie bierzcie zadnych dzieci ze soba. Dopiero pozniej jak bedziecie mieli pueniadze I peace stala to mozecie o tym myslec. I jeszcze jedno. Radze nie czekac na logos kto z wami pohedzie z forum I jechac samemu. Nie ma co sie ogladac na nikogo. Tutaj na miejscu I tak jestescie sami tak naprawde.
Razem z chłopakiem chcemy wyjechać w celach zarobkowych do UK. Problem w tym, że w zasadzie nikt ze znajomych nie jest w stanie nam pomóc. Jest opcja przesłania CV do miejsc pracy jeszcze z Polski? Żeby pojechać już na coś pewnego, nie w ciemno.
A czy nie mozna wysylac CV uzywajac 'email'? Bo cos nie rozumiem tutaj....
Chodzi mi o to czy Pracodawca będzie wgl brał pod uwagę CV od osoby której aktualnie nawet nie ma w kraju (UK). Nie chcę jechać w ciemno i dopiero na miejscu zaczynać od 0 poszukiwania pracy.
Nie ma takiej opcji any znalezc prace bedac w polsce. Albo jedziecie w ciemno I szukacie pracy na miejscu albo nigdzie nie jedziecie.
Trzeba zrozumiec tych co chca wyjechac wysylajac cv...ludzie tu jest tyle pracy a pracodawcy czytaja wasze cv wysylaja zaproszenia do Polski nawet kupuja bilety znajduja wam mieszkania....Przeciez tu jest samo bezludzie....Czy naprawde uwazacie ze my tu ktorzy jestesmy i chcemy wam doradzic napisac jak jest-zadajecie glupie pytania....Trzeba poprostu tu byc a nikt was nie bedzie szukal po polsce lub czy moze kiedys ktos tu sie zjawi....wiec piszcie i nie dziwcie sie braku odzewu...Chyba lepiej wierzycie tym ktorzy naciagaja was na kase....ooooooooooo tak jad dasz w lape to masz wszystko zalatwione...No moze bystry Polak wezmie kase i tyle wam zalatwi ze jeszcze szybciej wrocicie do Polski...Jednym i drugim gratulacje skoro nic do was nie dociera..
Pozdrawiam Andrzej....
Cześć.
Szukam OGARNIĘTEJ osoby, z którą mogłabym wyjechać o Anglii w celach zarobkowych. Fajnie, gdybym co najmniej w pierwszych dniach mogła z tą osobą dzielić pokój :).
Jestem z okolic śląska i mam 24 lata.
Płeć żeńska mile widziana :P
Mój mail: [email]
Hej! Mam 24 lata i chcjalabym wyjechać do pracy za granica by uzbierać na wymarzone wakacje. Dysponuje czasem paź -lipiec, może być krotszy okres! Nie chcialabym jechać sama stąd ten post! Jakkolwiek jestes w podobnej sytuacji daj znać! ;) [email]
Temat przeniesiony do archwium.
2161-2190 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia