szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
1141-1170 z 3652
Za kazda rejestracje i napisanie posta bede wdzieczny. Strona w czesnej fazie projektu:) Wiec sporo pracy przedemna ale ze wzgledu ze mam zlamana noge to mam sporo czasu ... a wasza pomoc bedzie bardzo pomocna chodzi o np pisanie postow zeby potem firmy sie oglaszaly ze poszukuja pracownikow i wogle. Chce stworzyc takie male kompedium wiedzy dla ludzi ktorzy juz tutaj z nami sa oraz ktorzy chca wyjechac :)
edytowany przez senti87: 28 cze 2014
Cytat: senti87
Za kazda rejestracje i napisanie posta bede wdzieczny. Strona w czesnej fazie projektu:) Wiec sporo pracy przedemna ale ze wzgledu ze mam zlamana noge to mam sporo czasu ... a wasza pomoc bedzie bardzo pomocna chodzi o np pisanie postow zeby potem firmy sie oglaszaly ze poszukuja pracownikow i wogle. Chce stworzyc takie male kompedium wiedzy dla ludzi ktorzy juz tutaj z nami sa oraz ktorzy chca wyjechac :)

Już się zarejestrowałam, fajnie jakbyś dodał taki obszerny post z FAQ ;)
Poszukuje jednej osoby na mieszkanie ... nie palajacej nie sprawiajacej problemow... i nie majacej problemow ze soba... Przedewszystkim... Mieszkam w spokojnym sredniej wielkosci miasteczku w Uk Wakefield (70-80 tys mieszkancow) Jezeli chodzi o mieszkanie to 2 pokoje + salon + kuchnia + lazienka a bym zapomnial o ogrodeczku na ktorym mozna zapalic grilla.. wypic piwku w spokoju bez ingerencji sasiadow. Jezeli ktos sie zdecyduje w miare szybko... Postaram sie pomoc w ogarnieciu tematu z praca..:) Pozdrawiam i czekam najlepiej na moj telefon: [tel]lub na PRIV... Pozdrawiam! Gregg
Cytat: emilka9398
Cytat: senti87
Za kazda rejestracje i napisanie posta bede wdzieczny. Strona w czesnej fazie projektu:) Wiec sporo pracy przedemna ale ze wzgledu ze mam zlamana noge to mam sporo czasu ... a wasza pomoc bedzie bardzo pomocna chodzi o np pisanie postow zeby potem firmy sie oglaszaly ze poszukuja pracownikow i wogle. Chce stworzyc takie male kompedium wiedzy dla ludzi ktorzy juz tutaj z nami sa oraz ktorzy chca wyjechac :)

Już się zarejestrowałam, fajnie jakbyś dodał taki obszerny post z FAQ ;)


Powoli dodam wszystko... mam sporo czasu... tylko fajnie jakbyscie dalej przekazali strone i by ludzie odwiedzali zaczeli pisac wtedy wiadomo ze jest dla kogo to tworzyc. Jak forum sie ozywi dodam polska telewizje i nie tylko. :) Wszystko przyjdzie z czasem porady takze bede pisal nie odrazu krakow zbudowano;)
Cytat: senti87
Powoli dodam wszystko... mam sporo czasu... tylko fajnie jakbyscie dalej przekazali strone i by ludzie odwiedzali zaczeli pisac wtedy wiadomo ze jest dla kogo to tworzyc. Jak forum sie ozywi dodam polska telewizje i nie tylko. :) Wszystko przyjdzie z czasem porady takze bede pisal nie odrazu krakow zbudowano;)

No pewnie, że tak. Spróbuje polecić forum, na kilku babskich stronkach ;)
Mam 21 lat i szukam jednej osoby do wspólnej emigracji do Wielkiej Brytanii, szukania pracy, wspólnego mieszkania itd. kierunek - raczej Londyn.
We dwójkę zawsze jest raźniej i łatwiej :)
Chcę wyjechać po wakacjach, we wrześniu, szukam osoby mniej więcej w moim wieku, zdecydowanej, takiej która tak jak ja chce zostać tam na dłużej jeśli wszystko się ułoży ;) kontakt poniżej:

email: [email]
gg: 4[tel]

PS. najlepiej aby była to osoba z okolic Kielc, Łodzi, Lublina, Warszawy a najlepiej Radomia... by było w miarę blisko do siebie, nie musisz mieć doświadczenia czy dobrze znać angielskiego, jakoś damy radę ;)
Dzieki Emilka mowie sporo pracy przedemna ale dam rade i tak nie mam co robic teraz:) Jak dobrze pojdzie z wasza pomoca to bedzie duza baza firm ktore szukaja ludzi do pracy. Wiec zachecam bo zeby rozeslac meila do firm zeby sie rejestrowaly musze mic cos na tym forum w postaci postow :)
edytowany przez senti87: 28 cze 2014
Cześć wszystkim.
Wraz z kolegą i 2 koleżankami mamy zamiar emigrować do UK a dokładniej do Portsmouth.
Czytałem dużo na forach i wiem co mamy zrobić po wylądowaniu i wiem też że na pokój dla naszej 4-ki nie mamy co liczyć wiec chcemy wynająć 2 x 2 osobowe pokoje w różnych miejscach.
Z faktów:
- Bierzemy po ok 1000f.
- Ja i kolega angielski na poziomie B1 czyli typowy intermediate, dziewczyny słaby angielski.
- Koleżanka ma znajomych w Portsmouth którzy oferują pomoc.
- Mam dużo znajomych i przyjaciół rozsianych po UK którzy też oferują pomoc(zdalną) w tym mam najlepszego przyjaciela który właśnie skończył studia w Newcastle.
- Lecimy w 2-3 rzutach, w lipcu leci koleżanka która ma znajomych w Portsmouth, kolega z koleżanką lecą na początku sierpnia, a ja chce dobić we wrześniu bo czytałem że w okresie letnim agencje pracy są zapchane studentami.

Biorąc pod uwagę powyższe fakty jakie są szanse na powodzenie całej akcji? Wiem że dziewczynom może być bardzo cieżko ale uparły się że chcą jechać niech jadą.
Jak aktualnie jest z pracą w UK bo docierają do mnie sprzeczne informacje?
Cytat: Storm90
Cześć wszystkim.
Wraz z kolegą i 2 koleżankami mamy zamiar emigrować do UK a dokładniej do Portsmouth.
Czytałem dużo na forach i wiem co mamy zrobić po wylądowaniu i wiem też że na pokój dla naszej 4-ki nie mamy co liczyć wiec chcemy wynająć 2 x 2 osobowe pokoje w różnych miejscach.
Z faktów:
- Bierzemy po ok 1000f.
- Ja i kolega angielski na poziomie B1 czyli typowy intermediate, dziewczyny słaby angielski.
- Koleżanka ma znajomych w Portsmouth którzy oferują pomoc.
- Mam dużo znajomych i przyjaciół rozsianych po UK którzy też oferują pomoc(zdalną) w tym mam najlepszego przyjaciela który właśnie skończył studia w Newcastle.
- Lecimy w 2-3 rzutach, w lipcu leci koleżanka która ma znajomych w Portsmouth, kolega z koleżanką lecą na początku sierpnia, a ja chce dobić we wrześniu bo czytałem że w okresie letnim agencje pracy są zapchane studentami.

Biorąc pod uwagę powyższe fakty jakie są szanse na powodzenie całej akcji? Wiem że dziewczynom może być bardzo cieżko ale uparły się że chcą jechać niech jadą.
Jak aktualnie jest z pracą w UK bo docierają do mnie sprzeczne informacje?

Ja tutaj nie chcę być nie miły....sam twierdzisz że masz przyjaciół w UK w całym uk, to powinni ci naswietlic obraz tego jak tam jest(jak tu jest) oferują wam pomóc, zapewne i o pracy też rozmawialiscie to przecież wiesz jak jest prawda?
Z mojego punktu widzenia-to jak będziesz chciał pracować to będziesz żył,wydaje mi się ze lepiej jak w pl.
Dzięki za odpowiedz i nawet te mniej miłe są mile widziane... oczywiście pisanie o znajomych w UK nie miało na celu chwalenia się bo chyba tak to zostało przez ciebie odebrane tylko naświetlenia sytuacji bo jest inaczej jak jedzie się do obcego kraju totalnie bez żadnych znajomych na miejscu a inaczej jak jedziesz i troche ich tam jest, i jak napisałem w pierwszym poście pytam o to ponieważ znajomi wysyłają mi sprzeczne informacje mimo że wszyscy mieszkaja w podobnym regionie UK.
edytowany przez Storm90: 29 cze 2014
Cytat: Storm90
Dzięki za odpowiedz i nawet te mniej miłe są mile widziane... oczywiście pisanie o znajomych w UK nie miało na celu chwalenia się bo chyba tak to zostało przez ciebie odebrane tylko naświetlenia sytuacji bo jest inaczej jak jedzie się do obcego kraju totalnie bez żadnych znajomych na miejscu a inaczej jak jedziesz i troche ich tam jest, i jak napisałem w pierwszym poście pytam o to ponieważ znajomi wysyłają mi sprzeczne informacje mimo że wszyscy mieszkaja w podobnym regionie UK.

Tylko Storm tak jak poligon napisal jezeli masz znajomych tutaj w UK to po co tutaj zagladasz ... oni powini ci wszystko wytlumaczyc co i jak ... Chyba ze sami sa zieloni .... i nie wiedza nic :) takie moje zdanie
Ja tylko zbieram informacje, doskonalne zdaje sobie sprawe jak ludzie lubią kolorować rzeczywistość lub przeklinać emigracje bo im nie wychodzi a jako że moi znajomi to też ludzie, wiec naturalnym jest zbieranie różnych opinii na ten temat i wyrobienie sobie zdania.
Storm jednym sie udaje innym nie bo porywaja sie z motyka na ksiezyc i Bog sam jeden wie czego oczekuja ale prawda jest taka wedlug mnie ze jezeli ktos chce to znajdzie tutaj prace bez problemu wystarczy samozaparcie i chec zanlezienia tej pracy :)
Cytat: Storm90
Dzięki za odpowiedz i nawet te mniej miłe są mile widziane... oczywiście pisanie o znajomych w UK nie miało na celu chwalenia się bo chyba tak to zostało przez ciebie odebrane tylko naświetlenia sytuacji bo jest inaczej jak jedzie się do obcego kraju totalnie bez żadnych znajomych na miejscu a inaczej jak jedziesz i troche ich tam jest, i jak napisałem w pierwszym poście pytam o to ponieważ znajomi wysyłają mi sprzeczne informacje mimo że wszyscy mieszkaja w podobnym regionie UK.

.....jak sprzeczne jakie info jest sprzeczne według twoich znajomych... Napisz co dokładnie ci się nie zgadza a może uda nam się odpowiedzieć w następnym poscie
Pytałem znajomych o prace szczególnie o agencje pracy bo raczej od tego będziemy musieli zacząć to usłyszałem kilka wersji ale mniej wiecej brzmią one:
1. Jest dużo ofert dotyczących prostych prac np. magazyn, sprzątanie itp ale ciężej o jakąś lepszą prace.
2. Wszystko zależy od miasta do którego sie pojedzie ale ogólnie sytuacja sie polepsza w całym UK.
3. Jest totalna kicha na rynku pracy Polacy, Rumuni i Bługarzy zapchali agencje.

I tu jest duża rozbieżność między odp. 1 a 3
I jeszcze jedno pytanie czy prawdą jest że miesiące wakacyjne są tym gorszym okresem na start z emigracja, przez studentów którzy zapychają agencje pracy?
Z 1 pkt sie zgadzam Takze z 2 Co do 3 nie wiem wiec sie nie wypowiadam ale nie slyszalem nic na ten temat przynajmniej u mnie
Co do okresu wakacyjnego jedni mowia ze najlepiej na start bo latwo i szybko znalesc prace sezonowa i od niej zaczac inni mowia ze przerabane. Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia :)
Jakby ktos chcial mnie wespierzec a jestem w trakcie tworzenia strony dla ludzi ktorzy chca wyjecha do UK gdzie bedzie baza agencji firm w calej UK gdzie bedzie mozna znalesc prace to zapraszam do rejestracji
www.moja-anglia.pl
Za kazda rejestracje oraz napisanie Postu dziekuje bardzo. Strone tworze z mysla o nowych ludziach ktorzy chca wyjechac do UK. :)
Witam :)
Pewnie na lipiec się już nie załapię, ale również szukam kogoś (najlepiej dziewczynę) na wyjazd do UK. Jestem tegoroczną maturzystką z Rzeszowa. Jestem kompletnie zielona jeżeli chodzi o pracę tam, ale w dwójkę zawsze raźniej, wiadomo. Jestem bez nałogów, bezkonfliktowa także nie sprawiałabym trudności :) Zainteresowani [email]
Pozdrawiam !
Anna to wszystko zalezy czy chcesz wyjechac na wakacje dorobic co juz sie mija z celem moim zdaniem prawie ... bo zanim wszystko ogarniesz to 2 tyg po 2 jezeli chcesz wyjechac sprobowac na stale to spokojnie nie badz w goracej wodzie kompana.
Proponuje pierw uzbierac troche grosza zeby miec za co przezyc wynajac pokoj gdzies. Poczytac dokladnie o przepisac jak zdobyc NIN, czy co potrzebujesz. Po 2 odpowiedzcie mi na pytanie czym sie rozni pojechanie we 2 czy nawet w 3 z Polski z osoba ktoerymi sie nie znacie ... przeciez mozna trafic na ludzi ktorzy was oszukaja... nigdy nic nie wiadomo tak jak mozna wyjechac do kogos i zostac wyrolowanym.
Dlatego postawnowilem stworzyc portal z forum gdzie wlasnie dla takich ludzi jak ty bedzie mozliwosc wyjechania do kogos za posrednictwem strony beda osoby zaufane ktore my bedziemy osobiscie weryfikowac... (takze posrednikow czy agencje pracy)zeby nie bylo oszustw oraz klamstw zeby zmienijszyc ryzyko. Na chwile obecna pracuje nad wszystkim wiec ciebie tez Anno zapraszam www.moja-anglia.pl strona ukonczona w okolo 35% sporo pracy przedemna ale mam teraz sporo czasu wiec ciebie zachecam do rejestracji jak i przekazanie dalej i za kazdy post serdecznie dziekuje.
Kompletnie nie wiem co i jak. W tamtym roku decyzję o wyjeździe podjęłam w ciągu 2 dni i po prostu pojechałam, z tym że była to Francja i na czarno. 2 tyg to nie tak długo, zawsze tam więcej zarobię niż tu, gdzie pracując jako kelnerka i wynajmując pokój w Warszawie wyszłabym na zero. Wyjazd na stałe nie wchodzi w grę, przynajmniej teraz. Masz rację, że wyjazd z nieznajomą osobą jest dość ryzykowny, ale w pojedynkę, bez żadnych znajomości chyba jeszcze gorszy. Generalnie to mi się posypało, bo miałam jak w tamtym roku jechać do Francji, ale niestety po raz kolejny się przekonałam, że nie ma co liczyć na ludzi.
Dlaczego tak konkretnie Twoim zdaniem wyjazd na wakacje już nie ma sensu ??

Pozdrawiam
Hej. Razem z chłopakiem planujemy w tym roku wyjazd za granice. W zeszłym roku byliśmy w Londynie, pojechaliśmy w ciemno, po miesiącu z powodu braku znalezienia pracy na dłużej niż tydzień wróciliśmy goli i weseli. W tym roku postanowiliśmy szukać pracy przez agencje. Wysłaliśmy już chyba z milion aplikacji, odzew niewielki. Szczerze mówiąc mam wrażenie, że oni w tym biurach pośrednictwa siedzą i piją kawę.. ;/ zna ktoś jakieś biura pośrednictwa, najlepiej we Wrocławiu, ew inne miasta, sprawdzone, zaufane, lub zna jakiś inny skuteczny sposób na znalezienie pracy za granicą, ma konkretną ofertę, namiar na jakiś wyjazd grupowy, cokolwiek? Wyjechać możemy z dnia na dzień, szukamy pracy sezonowej ze względu na studia w kraju.
Pozdrawiam
Cytat: spin_
Hej. Razem z chłopakiem planujemy w tym roku wyjazd za granice. W zeszłym roku byliśmy w Londynie, pojechaliśmy w ciemno, po miesiącu z powodu braku znalezienia pracy na dłużej niż tydzień wróciliśmy goli i weseli. W tym roku postanowiliśmy szukać pracy przez agencje. Wysłaliśmy już chyba z milion aplikacji, odzew niewielki. Szczerze mówiąc mam wrażenie, że oni w tym biurach pośrednictwa siedzą i piją kawę.. ;/ zna ktoś jakieś biura pośrednictwa, najlepiej we Wrocławiu, ew inne miasta, sprawdzone, zaufane, lub zna jakiś inny skuteczny sposób na znalezienie pracy za granicą, ma konkretną ofertę, namiar na jakiś wyjazd grupowy, cokolwiek? Wyjechać możemy z dnia na dzień, szukamy pracy sezonowej ze względu na studia w kraju.
Pozdrawiam
Pisałem pół godziny z telefonu i się nie dodało.
SPIN JAK CHCECIE to zostawcie gg
poligon123- nie mamy gadu gadu. wiadomosc prywatna? ew. mogę założyć gg ;)
No nie zakładaj możesz pisać na @ jak chcesz.
[email]
To ci odpiszę
Poligon ja ci wspolczuje :D pisac 30 minut i wszystko w pizdu :D ach ta technologia :D
Napisałem potem system kazał się zalogować i zostało nic
Wiem ze nie powinienem ale poprawiles mi poligon humor :D
Jestem w Doncaster, mam 19 lat i mogę pomóc ogarnąć coś na start. Szukam osoby najlepiej w moim wieku. Więcej [gg]
Witam cie Tomasz. Zbieram w sumie ludzi ktorzy wlasnie chca pomoc i nie tylko tworze stronke www.moja-anglia.pl
Caly czas jest w trakcie tworzenia ale dziala wiec zapraszam nie tylko ciebie jak i innych :)
Temat przeniesiony do archwium.
1141-1170 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia