szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
1231-1260 z 3652
Witam wszystkich. Szukam osoby która chce wyjechać z Hiszpanii do Anglii i nie wie jak to zrobi, z chęcią przenocuje, i pomogę. Mam tylko jeden wymóg, żeby mi przywiozła moje rzeczy z Hiszpanii do Anglii, za to oferuje pomoc i nocleg na kilka dni. układ jest prosty. Rzeczy mam w Alicante a w Anglii mieszkam nad morzem w Paignton. Pozdrawiam
Witam wszystkich!
Szukam koleżanki do wyjazdu do UK w celu poszukiwania pracy, najlepiej z woj. podkarpackiego, wiadomo z kimś jest zawsze raźniej. W razie zainteresowania, kontakt na priv lub [email]
Pozdrawiam.
Witam, jeśli ktoś ma zamiar przyjechać do Anglii to mam do wynajęcia pokoje, szukam mw trzech lokatorów okolice bradford.
Cytat: zxcwojtek
Witam, jeśli ktoś ma zamiar przyjechać do Anglii to mam do wynajęcia pokoje, szukam mw trzech lokatorów okolice bradford.

.....a ile chcesz za 3 lokatorów?.... Bo moi znajomi właśnie szukają w tamtych okolicach.JEST TO PARA Z DZIECKIEM
????????czyli dwójka by im pasowala???????
edytowany przez poligon123: 20 lip 2014
ja tez jestem zainteresowana wraz z mężem bardzo chętnie podejmiemy mieszkanie i pracę w anglii
Co do kosztów to chce podzielić na pół, tak żeby wszyscy płacili po tyle samo, płace za chatę 450£ to na cztery osoby było by 112 miesięcznie plus tax 120 na 4.
Ja mieszkam z kolega więc nie zza bardzo by dziecko z nami zamieszkalo, mamy po 22 lata czasami robimy imprezy, troche jest głośno.
Cytat: aleksandra_509
ja tez jestem zainteresowana wraz z mężem bardzo chętnie podejmiemy mieszkanie i pracę w anglii

Ja mam tylko pokoje do wynajęcia, pracy nie załatwiam, chyba że ktoś by potrzebował pomocy to z pracą pomogę, ale już nie z załatwianiem konta bankowego itp. Najlepiej jakby osoba dobrze mówiła po angielsku.
Milły sympatyczny bezkonfliktowy chłopak z doswiadczeniami zdobytymi w UK i Kandzie. Posługujący sie angielskim na poziomie srednio-zaawansowanym . Bez nalogów i nie karany, szuka rozsadnej osoby w wieku do 30 lat w celu zorganizowania wspolnego wyjazdu do UK na początku sierpnia do pracy w magazynach , przemysle itd.Mam telefony do sprawdzonych brytyjskich agencji pracy ktore rekrutuja pracowników. [email] Pomogę z NIN i rachunkiem bankowym jak trzeba pracowałem w Anglii 2.5 roku i troszkę sie znam.Jak masz dosyc proszenia szefa o swoje pieniadze za prace, przechodzenia durnych procesow rekrutacyjnych przez pracownice które ni
nigdy z granicą nie pracowały i oczekują absurdalnych wymagań na stanowiska niskiego szczebla w zamian za upokarzajace pieniądze i obietnicy . Czesto wyplacają wynagrodzenie w złotowkach na Polskie konto i nie płacą za urlop albo zatrudnionym osoba daja 3 dni pracy .
szukam mieszkania dla 2 osób w okolicach Luton :)
Cytat: poligon123
Cytat: Storm90
Ok, stało się 6 sierpnia wylatujemy ze znajomymi z Poznania do Luton następnie kierujemy się na Reading (miejscowość koło Londynu) znajomi to parka i maja już pokój, ja musze sobie sam załatwić hostel na start tak wiec jeżeli ktoś chce obniżyć koszty przez podzielenie kosztu hostelu na 2 os i później wynajęcia pokoju 2 os to zapraszam.

Jak mozna obniżyć koszty hostelu,czy zdajesz sobie sprawę ile kosztuje noc w hostelu?
A jak jeszcze chcesz 1 łóżko w pokoju.......radzę poczytać...... A nie obniżać kosztów

W Reading najtańszy hostel/hotel to Travelodge i oferują oni albo Double Room lub Family Room w double room zapłace 35f nawet jak bede sam wiec lepiej kogoś dobrać i podzielić kwote na 2 os. Hostel chce na 2 dni żeby na spokojnie poszukać pokoju.
Szukam kogoś do wspólnego wyjazdu do Anglii w celu poszukiwania pracy.
Mam 21 lat, jestem z okolic Torunia. Nie znam angielskiego. Jestem gotowy do wyjazdu i mogę wyjechać od zaraz.
Jestem uczciwy, sumienny, pracowity, szybko uczę się nowych rzeczy.
Podejmę się praktycznie każdej pracy na początek.
Osoby które są chętne na wyjazd lub pomogą mi na miejscu w znalezieniu pracy i zakwaterowania, proszę o kontakt ze mną.
Z góry dziękuje.

numer tel : 886139744
email : [email]
edytowany przez TheMakaveli93: 22 lip 2014
Witam mam wolne dwa pokoje w Glasgow. Jestem tu od niedawna załatwiłem formalności z NIN i konto w banku, teraz będę się rozglądał za pracą. Mieszkanie jest 4km. od lotniska, a ponoć tam zawsze jest praca. Znam angielski na tyle żeby się dogadać, coś zawsze mogę pomóc. Z kimś było by raźniej poszukać tu pracy, rozejrzeć się za kursem angielskiego itp. Mieszkanie odremontowane przestronne w domu czterorodzinnym z ogrodem. Koszt pokoju to 200f/m-c+ opłaty, w tej chwili opłaty tylko za prąd i gaz 20f/m-c, jak będzie tu więcej osób można podpiąć kablówkę itd. samemu mnie narazie nie stać na luksusy... ważne żeby chętne osoby nie miały skłonności do nałogów, czas wolny można spędzać na rowerze, piękna okolica, fitnes centrum po drugiej stronie ulicy, nawet jest hala dla narciarzy czynna cały rok. porozmawiać można ze mną na skype: raster-mario. Pozdrawiam Mariusz.
Mam możliwość wyjazdu do anglii - facet do mnie dzwonił że mieszkanie mam za darmo, jedzenie za darmo, dojazd do pracy za darmo i w dodatku na swój koszt ściąga mnie do Anglii.
Praca jest na budowie- ocieplanie itp za 150F tygodniowo, lub też praca na myjni samochodowej za 120F tygodniowo.

I tu moje pytanie, czy warto ? opłaca się jechać do UK i pracować za te 120f tygodniowo czyli ok 500f miesięcznie ? - z tym że nie płace za mieszkanie i jedzenie ?

Mam możliwość zwerbowania kogoś ze sobą.
Planuję wyjazd w przyszłym tygodniu. Wiem że jest to nie duże wynagrodzenie ale zawsze coś. Lepiej jechać i popracować tam niż siedzieć w Polsce. A na miejscu w między czasie można szukac innej pracy.

Każdy zainteresowany niech dzwoni lub pisze :
886139744
tak po mojemu to ktos kto szuka osoby do naciągnięcia lub innych celów o ktorych przekonasz sie po przyjezdzie . Wiec popros o post code i sprawdz czy wogóle taki adres istnieje czy moze to sklep . praca prawdopodobnie na czarno , pamietaj że numery z karty bankomatowej w UK moga cie kosztowac utrate wszystkich pieniedzy i zwracaj uwage czy koperty z karta i pinem sa dobrze datowane czy nie ma dwoch kart jak to się czasami zdarza , z jedzeniem to wątpie bo czy sa jakies osoby ktore robią zkupy innym i czy czytaja w myslach profil smakowy -wreszcie dlaczego z wyzywieniem czy to z uwagi na fakt ze moze nie możesz ,masz daleko do sklepow, czy zalezy im na tym żeby czlowiek -pracownik nie mial dostepu do innych osób ktore by mu pomogly ewentualnie uciec .Pamietaj rodacy za granica nie sa az tak mili i zyczliwi a apirance can be deceptive (pozory mylą) Oni nie dzialaja w pojedynke i latwo ich sie nie pozbedziesz bo dokumenty moga ci szybko zginac jak zekomo beda pomagac ci zalatwic NIN bo sa w cenie podrobione dowody i paszporty a osob ktore ich nie maja jest dużo . Zalezy im na osobach z brakiem angielskiego. Ale moze sie myle przeciez cuda sie zdarzają . I jescze jaka masz pewnosc że te obiecane pieniadze dostaniesz bo tez może byc ciekawie ostatnio w Londynie złapano polakow co rekrutowali osoby do fabryki a trafiły do domów ... i bez względu na płec bo odszczepiencow nie brakuje .Mam nadzieje że to nie oszust
Zawsze znajdzie się ktoś taki jak ty i nawpierdala swoich bzdur w takim stopniu że człowiekowi się odechciewa wyjazdu.
Facet mówił że za noclegi nie płacimy bo mieszkamy u niego w domu. Jedzenia też nie będzie wszystkim indywidualnie kupował - to co będzie to będziemy jeść..

A jeśli chodzi o zarobki to tak jak pisałem wcześniej, 120f tygodniowo na myjni.
Wiem że trochę kręci bo mówił że 120f tygodniowo czyli ok 600f miesięcznie, potem że ok 700f miesięczenie - tak jak by myślał ze nie mam mózgu i nie policze ile miesiąc ma tygodni i ile zarobie.
Dziś z nim gadałem to znów na szybko że tyle ile zrobimy, tyle będzie kasy i od razu zmiana tematu hah
Ale chyba warto jechać i spróbować, tym bardziej że są tam osoby z mojej okolicy i nawet jeden koleś ode mnie z miasta.
Miał dziś do mnie dzwonić i dać mi go do telefonu żebym pogadał chwile ale jak na razie cisza.
Trochę mnie przestraszyłeś tym komentarzem.
Podał mi adres swój, telefon wszystko.
Myślę że spróbuje. Mam możliwość kogoś zwerbować, sam mówił że jeśli mam kogoś kto by chciał jechać to mam brać. w prawdzie te ok 500f na miesiąc to nie dużo ale jeśli będe odkładał to po roku już dobre autko będe miał
Teraz się dowiedziałem że praca jest od 8 do 18 czyli 10godzin
wiec warto jechac i pracować za 480f miesięcznie ?
Cytat: TheMakaveli93
wiec warto jechac i pracować za 480f miesięcznie ?

Nie nie warto jechać bo na dociepleniach jest dobra 100f na dzien.......480 tyle to zarabia budowlaniec na tydzień,sory więcej nawet. Nie wiem skąd wziąłeś tego kolesia co ci prace oferował ale to bez sensu.....
Co nie którzy piszą na tych forach to jest śmieszne..... Z miesiąc temu dałem chłopakowi adres mailowy do biura księgowego.
Dziś mi odpisał na gg ze pani z biura odpisała mu ze ustalenie nin to koszt 50f a zrobienie konta 75f.....i to jest ściema gościa który niby chce wyjechać bo nawet nie pisał do babki.tylko sobie ubzdural w głowie...... I moje pytanie.....po huj takie ściemy ze biura księgowe biorą taka kasę jak to nie jest prawdą,jeśli biorą to z 15 f za ustalenie nin(można zrobić to samemu,wystarczy zadzwonić i bezpłatnie)tak samo można pójść do banku gdzie są Polacy i otworzą tez bezpłatnie. Wiec po huj takie Ściemy ludzi którzy niby chcą wyjechać do uk
Cytat: poligon123
Dziś mi odpisał na gg ze pani z biura odpisała mu ze ustalenie nin to koszt 50f a zrobienie konta 75f.....i to jest ściema gościa który niby chce wyjechać bo nawet nie pisał do babki.tylko sobie ubzdural w głowie...... I moje pytanie.....po huj takie ściemy ze biura księgowe biorą taka kasę jak to nie jest prawdą,jeśli biorą to z 15 f za ustalenie nin(można zrobić to samemu,wystarczy zadzwonić i bezpłatnie)tak samo można pójść do banku gdzie są Polacy i otworzą tez bezpłatnie. Wiec po huj takie Ściemy ludzi którzy niby chcą wyjechać do uk

http://www.uploadir.com/u/16mqz4la <--- zanim się zacznie oczerniać ludzi na forum i przeklinać dobrze byłoby najpierw się zorientować w temacie bo biuro księgowe "Omega" na Ealing pobiera taką właśnie opłatę. Inne polskie biura (np. "PolStar") do których pisałem biorą trochę mniej ale są to i tak porównywalne ceny, już lepiej to próbować załatwić samemu niż komuś tyle płacić...

PS. do zobaczenia w Londynie :P

Ktoś tu z czytających mieszka jeszcze w Londynie ?
edytowany przez Marcin_7: 25 lip 2014
Witam wszystkich. Razem z dziewczyną rozważamy wyjazd do UK ew inny kraj. Mamy troche kasy zaoszczędzone na start. Mamy po 23 lata, ja znam budowlanke, ang komunikatywny, prawko kat b. Jedyny problem to taki że nie mamy nic nagrane. Szukamy osoby która jest chętna do wyjazdu z woj małopolskiego. Za ew pomoc w znalezieniu pracy oraz lokum, jestem w stanie zapłacic dobrą kase. [email]
Hejka,jestem Daga i chciałabym wyjechać do Londynu najlepiej koniec sierpnia-początek września. Mam 20 lat, angielski komunikatywny,wykształcenie średnie :P Poszukuję osoby,która wyjechałaby ze mną (:P) ponieważ wiadomo- w dwie osoby raźniej. Jeśli masz ochotę, odezwij się na [email] :)
Cytat: Marcin_7
Cytat: poligon123
Dziś mi odpisał na gg ze pani z biura odpisała mu ze ustalenie nin to koszt 50f a zrobienie konta 75f.....i to jest ściema gościa który niby chce wyjechać bo nawet nie pisał do babki.tylko sobie ubzdural w głowie...... I moje pytanie.....po huj takie ściemy ze biura księgowe biorą taka kasę jak to nie jest prawdą,jeśli biorą to z 15 f za ustalenie nin(można zrobić to samemu,wystarczy zadzwonić i bezpłatnie)tak samo można pójść do banku gdzie są Polacy i otworzą tez bezpłatnie. Wiec po huj takie Ściemy ludzi którzy niby chcą wyjechać do uk

http://www.uploadir.com/u/16mqz4la <--- zanim się zacznie oczerniać ludzi na forum i przeklinać dobrze byłoby najpierw się zorientować w temacie bo biuro księgowe "Omega" na Ealing pobiera taką właśnie opłatę. Inne polskie biura (np. "PolStar") do których pisałem biorą trochę mniej ale są to i tak porównywalne ceny, już lepiej to próbować załatwić samemu niż komuś tyle płacić...

PS. do zobaczenia w Londynie :P

Ktoś tu z czytających mieszka jeszcze w Londynie ?

No do zobaczenia jak przyjedziesz!!!!
Hej:) jestem Ania mam 22 lata :) z podkarpackiego :) szukam kogoś chętnego na wyjazd do Anglii najlepiej w sierpniu :) angielski komunikatywny:) Odezwij się na [email]
Siema, jestem Michał, szukam chętnych osób na wyjazd do Anglii(preferuje Londyn i Liverpool ale na 99% pojade tam gdzie będzie praca) na początku września. Mam 20 lat, mój angielski jest średni, porozumieć raczej bym się porozumiał ale z kłopotami, wykształcenie średnie, jestem z dolnegośląska, jako zalete dodam może prawko kat. b.
Mieszkanie i praca to są rzeczy które trzeba załatwić, na razie szukam tylko chętnych.
Kontakt: [email]
Witam.

Jestem tegoroczną maturzystą, wraz z chłopakiem zostaliśmy przyjeci na studia ale... Patrząc na sytuacje w kraju odechciewa się studiować 5 lat, a potem i tak pracować w biedronce czy w innym supermakcie za 1200zł. Juz od jakiegoś czasu myslimy o wyjezdzie do UK niestety nie mamy w niej ani rodziny ani znajomych. Dlatego zrodził się pomysł zeby pojechać do Angli niby rekreacyjnie a jednak w poszukiwaniu pracy. Nóż widelec sie uda a jak nie to powrót do Pl i rozpoczecie studiów od października. Szukamy osoby która mieszka w UK i pomogłaby nam ogarnac sytuacje z mieszkaniem, zeby podpowiedziała jak szukać pracy i gdzie, do jakiego miasta sie wybrać itp. Oczywiście nie liczymy na pomoc bezinteresownam, za "Bóg zapłać" :D :):) Znamy realia rzeczywistości, także zapłacimy za pomoc. Jeżeli ktos by chętny się znalazl bardzo prosze odezwać się na maila: [email]

P.S wyjazd planujemy koniec sierpnia, poczatek wrzesnia poniewaz do tego czasu pracujemy w Pl.

Pozdrawiam, Kinga.
Witam. Nazywam się Mateusz, mam 22 lata, pochodzę ze Śląska i szukam osoby chętnej do wyjazdu wraz ze mną. Jeżeli chodzi o moją osobę to jestem komunikatywny, wesoły i od zawsze chciałem zamieszkać w Anglii. Planuję wyjazd do UK (Londyn) w okolicach koniec września/początek października! Wybrałem ten okres bo chcę przyjechać kiedy większość 'sezonowców' wyjedzie, dopełnić wszystkich formalności i zacząć pracę jeszcze przed okresem zimowym.
Zainteresowanych proszę o kontakt na:
*e-mail: [email]
*prywatną wiadomość
Cytat: dolar92
Witam. Nazywam się Mateusz, mam 22 lata, pochodzę ze Śląska i szukam osoby chętnej do wyjazdu wraz ze mną. Jeżeli chodzi o moją osobę to jestem komunikatywny, wesoły i od zawsze chciałem zamieszkać w Anglii. Planuję wyjazd do UK (Londyn) w okolicach koniec września/początek października! Wybrałem ten okres bo chcę przyjechać kiedy większość 'sezonowców' wyjedzie, dopełnić wszystkich formalności i zacząć pracę jeszcze przed okresem zimowym.
Zainteresowanych proszę o kontakt na:
*e-mail: [email]
*prywatną wiadomość

Juz od grudnia2013 planujesz ten wyjazd to trochę długo.---nie będę komentowal bo to strata czasu, ale ludzie co planowali wyjazd w grudniu ubiegłego roku to już po 2 razy na urlopy zjechali.

Cześć, wyjeżdżam w tym miesiącu do Anglii do pracy, bylem juz w Anglii, pracę mam pewną do załatwienia,wiec tylko jechać i pracować mam 24 lata,z Anglieskim nie mam problemow, szukam koleżanki jako dobrego kompana, papiery itd mogę pomuc zalatwic w Anglii. Fajnie jak była by to osoba ogarnięta i mająca jakieś względne pojecie o języku, lubiąca porządek. Nie wiem co mam tu konkretniej napisać zainteresowane Panie proszę o kontakt PW. I myslę ze w mire rozmowy i pytań wyjda szczegóły wyjazdu zamieszkania i czy sie porozumiemy :). Pozdrawiam.
Temat przeniesiony do archwium.
1231-1260 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia