szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
1171-1200 z 3652
Witam,szukamy pracy w Niemczech,Holandii,ewentualnie Hiszpanii.
Ma ktoś namiary na KONKRETNĄ sprawdzoną firmę,pracodawcę,agencję pracy?
Mamy doświadczenie w pracy za granicą (zbiory warzyw i owoców).

Moje [gg]
Pozdrawiam
Małgorzata

PS. Absurdalne propozycje i wiadomości ignoruję.
Cytat: margarita993
Witam,szukamy pracy w Niemczech,Holandii,ewentualnie Hiszpanii.
Ma ktoś namiary na KONKRETNĄ sprawdzoną firmę,pracodawcę,agencję pracy?
Mamy doświadczenie w pracy za granicą (zbiory warzyw i owoców).

Moje [gg]
Pozdrawiam
Małgorzata

PS. Absurdalne propozycje i wiadomości ignoruję.

........
Tytuł tego forum
Szukam chętnych do wyjazdu do Anglii
Ps.szukasz nawet nie wiesz gdzie, piszesz aby się pisało.
-Ogarnij się

gdzie mogę sprawdzić ile będzie kosztował bilet z podlondynskich miejscowosci do Londynu?
Online nie ma?;)
Oczywiscie ze online jest tylko ciezko wpisac w google wszystko trzeba podac ... ludzie czy wy nie umiecie korzystac z wyszukiwarek czy po prostu lenistwo przez was przemawia ... ? No chyba ze ktos nie potrafi zklecic 1 zdania po angielsku zeby znalesc to inna kwestia :D jezeli tak jest to proponuje w PL zostac ... :) Nie chce nikomu ublizyc bo to nie o to chodzi ale dla mnie to jest po prostu pojscie na latwizne wchodzicie pytanie o pierdoly ktore mozna znalesc w google ... nie dosc ze ktos traci czas zeby kogos tutaj sprowadzic pomoc ... to jeszcze niektorzy maja czelosc wszystko olac ... przez takich ludzi sie odechciewa... Z calym szacunkiem Fakt w UK jest lepiej niz w PL ale z takim podejscie to nie sadze zeby kto kolwiek cos tutaj osiagnal.
jak ktos chce poczytac FAQ na temat wyjazdu do UK zapraszam: http://moja-anglia.pl/forum/79-faq/
edytowany przez senti87: 05 lip 2014
Zeby pisac na forum odnsnie pracy w UK ze szukasz pracy w Hiszpani czy gdzies indziej to tez jest dosyc ciekawe sadze ze juz wiele osob napisalo ... no coz ... powodzenia zycze. No coz moze ja sie nie znam :D
edytowany przez senti87: 05 lip 2014
Senti zaczynasz ludzi irytowac,bo nic nie wnosisz do dyskusji tylko nieustannie sie kogos czepiasz.
Pytam bo wpisując to co trzeba,wyskakuje mi milion stron,i nie wiem ktore sa godne zaufania,ktory sposob transportu wybrac etc.
Przestan zgrywać ważniaka i przestan odpisywać jeśli i tak nikomu tutaj nie pomagasz.
A ja mam za ciebie wybrac srodek transportu prosze cie ... Zkad ktos ma wiedziec zkad dokad chcesz jechac .... Wrozka nie jestem z tego co podrozowalem i kupowalem to mi nie wyswietlalo Bog wie ile stron...
Podpowiem ci wystarczy wpisac miasto z ktorego jedziesz plus miasto docelowe i np autobus albo pociag i juz masz :) Mam nadzieje ze pomoglem :P
edytowany przez senti87: 05 lip 2014
"z podlondynskich miejscowosci"
może przydałoby się trochę nauki czytania?
nie oczekuje odpowiedzi i jeszcze podania ceny,tylko np.pociągi sprawdz tu www. i nie dlatego, ze nie chce mi sie szukac,tylko dlatego że wpisując train tickets wyskakuje mi 10 stron conajmniej.

http://www.nationalrail.co.uk
2 klikenicia myszka :) no coz ...
z podlondynskich miejscowosci dosc obszerne nie sadzisz.
edytowany przez senti87: 05 lip 2014
Cytat: vdfl
Senti zaczynasz ludzi irytowac,bo nic nie wnosisz do dyskusji tylko nieustannie sie kogos czepiasz.
Pytam bo wpisując to co trzeba,wyskakuje mi milion stron,i nie wiem ktore sa godne zaufania,ktory sposob transportu wybrac etc.
Przestan zgrywać ważniaka i przestan odpisywać jeśli i tak nikomu tutaj nie pomagasz.

....zrozumcie wreszcie ze tu nie chodzi że ktoś sie czepia tylko że takie rzeczy jak dojechać ze stacji do stacji,to każdy powinien mieć obcykane.
są mapy ,są rożne aplikacje na telefony.wpisujesz adres stację kod pocztowy i ci wyskakuje cena,przewożnik i transport
Dokladnie Poligon zgadzam sie z toba ... :) Nawet dziekuje za podanie strony nie otrzymalem hmmm no coz tak juz bywa nic nowego :)
Ale to my jestesmy ci zli bo nie chcemy wszystkiego podac na tacy... Przepraszam :D ide piwo otworzyc z tego wszystkiego :D
edytowany przez senti87: 05 lip 2014
Cytat: vdfl
"z podlondynskich miejscowosci"
może przydałoby się trochę nauki czytania?
nie oczekuje odpowiedzi i jeszcze podania ceny,tylko np.pociągi sprawdz tu www. i nie dlatego, ze nie chce mi sie szukac,tylko dlatego że wpisując train tickets wyskakuje mi 10 stron conajmniej.

z podlondynskich miejscowosci to pytanie tak brzmi jak ,,ZGADNIJ GDZIE TERAZ JESTEM,,
kto cię wie gdzie ty jesteś czy w Londynie w 9 strefie,czy całkiem po za londynem.czy w innym miescie.
dziwisz sie ze ktos ci tak odpisuje ale jak ma ci odpisac skoro zadajesz chore pytania.
piszesz ze wyskakuje ci 10 stron gdzie mozna kupic bilet ,kup na 9 stronie i dojedziesz od Ado Z.
moge admini blokowac mnie mam to w d-pie ale 50 procent z tego forom powinno sie wybrac nie do uk,tylko zaczac jeszcze raz od przedszkola.
VDFL-NAPISZ MI PROSZĘ ILE MNIE BEDZIE KOSZTOWAŁ BILET Z LONDYNU DO MOJEJ PRACY?
PS ....PRACUJĘ W JEDNEJ Z POD LONDYNSKICH MIEJSCOWOSCI-TO PYTANIE PODOBNE DO TWOJEGO.
Dokladnie ta miejscowsco moze byc odalona o 30 mil a moze byc o 3 mile :) Poligon zgadzam sie z toba w 100 % to sa pytania typu Kutas co to jest i do czego sluzy :)
3 mile lub 30 mil - rozumiem ze w jednym przypadku lepiej rowerem a w drugim odrzutowcem?
Krytykujecie tu wszystkich,cebulaczki pomieszkały w Anglii i zgrywają Panów.
Po to jest internet żeby pytac - nie znasz odpowiedzi to nie pisz nic.
Lepiej nic nie odpisac niż pisać idiotyzmy.
Jakie pytanie by nie było rzucacie odpowiedzi typu "ciężko sobie wyszukać?"
I Mówi to ktoś,komu ciężko zajrzeć do słownika.Parodia
Nie zkomentuje tego nawet co napisales bo po prostu zal.... Tak czasem lepiej dojechac 2 czy 3 mile rowerem bo jest szybciej niz innym srodkiem lokomocji albo nie ma o tej godzine pociagu czy busa, Po 2 podalem ci strone powyzej a ty kuzwa nawet tego chyba nie przeczytales. Wiec powiem morda w kubel bo ci podalem strone ... ale wlasnie o tym mowie ciezko cos poszukac samemu....
Czy napisalem gdzies ze nie podales?
Typowe - brak argumentow wiec rzucę bluzgami :D
ps tak mozesz mowic do swoich kumpli z rynsztoku
Po 1 nie jestesmy na ty . Po 2 czy ja cie obrazilem ? Napisalem ze jestes debil czy cos ? Nie ale widac zrozumiales dobrze moj przekaz ktory chcialem ci przeslac. Po 3 ty obraziles :)
"Po 1 nie jestesmy na ty" a chwile wczesniej "Nie zkomentuje tego nawet co napisales ""Po 2 podalem ci" ,a u psychologa juz byles?
Gdzie napisalem ze mnie obraziles?:D napisalem tylko ,ze rzucasz bluzgami.
Nie wiem czy Ty udajesz,czy serio masz takie problemy z czytaniem

Radzę skonczyć tę kłotnie juz,bo nie masz argumentów i tylko sie kompromitujesz,Wielki Polaczku w Wielkiej Anglii.
edytowany przez vdfl: 05 lip 2014
zal mi cie dziecko....;)
Jakbys czytalm forum to bys wiedzial ze pomagamy ludzia jak mozemy ale widac nie czytales ... A odpowiadac po 50 raz na te same pytania sie nie chce bo ludzia sie nie chce szukac ... i wlasnie jetes jedna z tym osob bo takie pytania padlo i nawet byla podana strona gdzie szukac co i jak :)
edytowany przez senti87: 05 lip 2014
nie chce Ci sie odpowiadac a piszesz komentarz na kilka linijek jak glupie wedlug Ciebie bylo pytanie?
nie chce Ci sie - nie odpowiadaj.gdzie widzisz problem?
Tak widze problem... a nazywa sie Lenistwo ... :)
Robiles kiedys testy psychologiczne?wszystko z Toba w porządku na pewno?
zarzucasz komus lenistwo samemu argumentujac ze nie chce Ci sie odpowiadac na pytanie :D
Dobrze ze wyjechales z Polski :D
Hehehe i znow w kolko to samo przeciez ci odpowiedzialem a ty piszesz ze mi sie nie chce odpowiadac na pytanie ... Zebys chociaz 1 osobie pomogl wyjechac jak wyjedziesz do UK to bedzie dobrze :), ale znajac zycie nawet dziekuje cie uslyszysz ...
kończę dyskusje,nie da się dogadać z kims z zaburzeniami.
Cytat: vdfl
kończę dyskusje,nie da się dogadać z kims z zaburzeniami.

Proszę cię
cześć, mam na imię Ada i mam 19 lat, szukam osoby, która doradzi mi w jakie rejony się wybrać, przedstawi jak wygląda załatwianie formalności, ile zabrać ze sobą pieniędzy - kogoś kto już przebywa w uk i ma jakieś tam doświadczenie.
Ada wszedzie warto jechac teraz jest sezon letni wiec bez problemu prace na wakacje mozna znalesc wszystko zalezy czy chcesz na stale czy nie ... a jak chesz info sobie poczytac zapraszam tutaj http://moja-anglia.pl/forum/79-faq/
Jezeli natomiast na stale no to na start najlepiej miec te 1000 funtow zeby sobie spokojnie przezyc i sie nie stresowac :) Kwota sie roznie w zaleznosci gdzie jedziesz wiadomo im wieksze miasto czy cos w ty mstylu np londyn liverpool to drozsze mieszkania chociaz nie zawsze.
edytowany przez senti87: 05 lip 2014
Dzięki za stronę, przyda się. Miałam na myśli raczej wyjazd na stałe,ale zobaczymy jak to będzie, jestem zdeterminowana, mam w sobie dużo zapału i żadnej pracy się nie boję, język angielski na poziomie komunikatywnym, ale ostatnio cały czas się uczę i idzie mi coraz lepiej, liczę na to, że mi się uda.
Tak jak raz pisalem moim daniem okres wakacyjny jest moim zdaniem lepszy na start bo pelno pracy sezonowej jest inni twierdza wrecz przeciwnie. Roznie to bywa ... :)
Temat przeniesiony do archwium.
1171-1200 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia