szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
1201-1230 z 3652
Cytat: ada834
Dzięki za stronę, przyda się. Miałam na myśli raczej wyjazd na stałe,ale zobaczymy jak to będzie, jestem zdeterminowana, mam w sobie dużo zapału i żadnej pracy się nie boję, język angielski na poziomie komunikatywnym, ale ostatnio cały czas się uczę i idzie mi coraz lepiej, liczę na to, że mi się uda.

Spoko wystarczy ze się dogadasz ,do biura od razu nie pójdziesz.
Wyjazd na stałe....zaczynaj od czego kolwiek abyś miała na życie itp.nawet przy minimum ci zostanie kasa-spokojniej. Ludzie w Londynie pracują za minimum i żyją, mniej zarobisz trochę ci państwo dołoży(working -tak senti?,,tylko trzeba czasu).i wszystko sobie ogarniesz.
Z czasem prace zmienisz na lepszą.
Kasy sobie weź 800f -1000 żeby Ci nie brakło.
Lidl zarabiają 1400.
edytowany przez poligon123: 05 lip 2014
czyli na początku lepiej wybrać jakieś mniejsze miasto, tak?
W mniejszym mieście może mniej pracy. Ja mieszkam w Londynie-ja bym polecał większe miasto, zrobisz jak zechcesz. Abyś miała prace czy to będzie większe czy mniejsze bez znaczenia.ja tam dałem przykład Lidia bo ostatnio pracowałem obok tych magazynów i ludzie są zadowoleni z tej pracy...bo stała praca
Dokladnie zalezy tez od miasta ale ogolnie w sezonie letnim prawie w kazdym miescie ktore ma ponad 100 tys ludzi jest praca sezonowa :)
Mam 21 lat i szukam jednej osoby do wspólnej emigracji do Wielkiej Brytanii, szukania pracy, wspólnego mieszkania itd. kierunek - raczej Londyn.
We dwójkę zawsze jest raźniej i łatwiej :)
Chcę wyjechać po wakacjach, we wrześniu, szukam osoby mniej więcej w moim wieku, zdecydowanej, takiej która tak jak ja chce zostać tam na dłużej jeśli wszystko się ułoży ;) kontakt poniżej:

email: [email]
gg: 4[tel]

PS. najlepiej aby była to osoba z okolic Kielc, Łodzi, Lublina, Warszawy a najlepiej Radomia... by było w miarę blisko do siebie, nie musisz mieć doświadczenia czy dobrze znać angielskiego, jakoś damy radę ;)
Cześć mam 20 lat kolo września chciala bym wyjechać do anglii do pracy może i nawet na stałe ale nie mam z kim . Lepiej jechac tam z kimś to mieszkanie i w ogole więcej sie opłaci. Byłam tam nie dawno trochę i tam jest inne i lepsze życie niż w naszym durnowatym kraju..
Nawet może moja kumpela ma 21 lat też by wyjechała :P
Cytat: marczi94
Cześć mam 20 lat kolo września chciala bym wyjechać do anglii do pracy może i nawet na stałe ale nie mam z kim . Lepiej jechac tam z kimś to mieszkanie i w ogole więcej sie opłaci. Byłam tam nie dawno trochę i tam jest inne i lepsze życie niż w naszym durnowatym kraju..

Przyjedź do mnie zmieniam żonę na młodszy model;-)
Koleżankę też weź ze sobą
Poligon moze bys sie podzielil :D ja wezme kolezanke :P W twoim wieku wiesz juz nie wypada bo mozna na zawal zejsc :P
Witam
Chcialbym gdzieś koło końca lipca na około 2 miechy(musze wrócić na studia) wyjechać do roboty do Anglii. Mam 21 lat i językiem posługuje się na tyle żeby się dogadać :D

1.Słyszałem o tym całym ubezpieczeniu na które się czeka około miesiąc(tyle czekał znajomy). Ale w faq było napisane, że w niektórych przypadkach pracodawca zgadza się na prace bez tego tzn zgadza się na zatrudnienie w trakcie wyrabiania. Jest duża szansa na ugadanie się czy raczej nie? Nie chciałbym siedzieć tyle czasu bez roboty :/

Druga sprawa to chętnie znalazłbym osobe która chcialaby pojechać do roboty na podobny okres czasu, wiadomo z kimś raźniej i kwestie mieszkania itp wychodzi taniej :) Obecnie czekam na odzew od kolegi który jest na miejscu w sprawie mieszkania i pracy, ale to nie ma pewności, że uda mu się coś ogarnąć, także może się okazać, że trzeba będzie samemu wszystko ogarnąć.

Kontakt do mnie [gg]

I generalnie wiem, że takie rzeczy powinno załatwiać się wcześniej ale byłem w dość ciężkiej sytuacji i z powodu braku czasu teraz to ogarniam "na ostatnią chwile" :/
edytowany przez patrixes: 08 lip 2014
Patrixes to ze w polsce sie umiesz dogadac to nie znaczy ze tutaj sie dogadasz bedziesz musial sie przestawic to napewno.

1. Nie prawda jest ze bez NIN nie mozesz podjac pracy z tego co pamietam masz jakis czas jak podejmiesz prace zeby to wyrobic ... nie pamietam czy to miesiac czy wiecej.
chcesz poczytac dokladnie zapraszam http://moja-anglia.pl/forum/79-faq/
za kazda rejestracje i zostawienie sladu po sobie dziekuje mozecie przeslac dalej. Wlasnie tworze strone dla ludzi ktorzy chca wyjechac do angli wraz ze spisem firm ktore zatrudniaja w angli... dlatego wasza pomoc bedzie pomocna. Prosze o rejestracje i przslanie dalej jak mozecie :) A jak posta napiszecie bede wdzieczny :)
Cytat: senti87
Patrixes to ze w polsce sie umiesz dogadac to nie znaczy ze tutaj sie dogadasz bedziesz musial sie przestawic to napewno.

Nie zabardzo rozumiem, co chciałeś mi przekazać, generalnie chłopak mojej siostry jest Anglikiem i sam mi powiedział(około 2 tygodnie mieszkania pod jednym dachem), że nie jest źle z moim angielskim, chociaż fakt, raz byliśmy z jakimś jego kolegą i nie byłem w stanie go zrozumieć przez ten dziwny akcent i dość szybko wypowiadane słowa. Ale myśle, że ogarne skoro kolega poleciał i dał sobie rade a z językiem miał gorzej.

FAQ czytałem, przydatna strona napewno się zarejestruje :)
Patrixex napisalem co znam z autopsi ... a nie mowiles ze rozmawiales z rodowitym anglilkiem tylko ze masz komunikatywny angielski a wiem jak taki angielski wyglada u wielu osob ktore tu przyjezdzaja aaa sorry ale gdzies moja krysztalowa kule do wrozenia zgubilem ... musze nowa kupic :)

Dzieki bede wdzieczny za rejestracje na stronce i przekaz znajomym :) chcemy storzyc jeden duzy portal walsnie dla ludzi ktorzy chca do nas dolaczyc w UK :) Pozdrawiam
edytowany przez senti87: 08 lip 2014
Mam na imię Nina i szukam kogoś zainteresowanego wyjazdem za granicę z naciskiem na Anglię (ale może być jakikolwiek inny Europejski kraj). Mam 21 lat, jestem studentką filologii angielskiej, mieszkam w Gliwicach. Wiadomo, samemu ciężko się wybrać, a pracodawcy są zainteresowani zatrudnieniem duetów.
Mój brat obecnie pracuje w Holandii z dziewczyną, pieniądze są naprawdę spoko, warunki jeszcze lepsze - relacjonuje nam wszystko na skype. Chciałabym właśnie pojechać w to miejsce, gdyż jest sprawdzone. Może byż też inne miejsce, cokolwiek bo zwariuję w Polsce. Jeżeli ktoś was jest zainteresowany odpisujcie tutaj albo na gadu 47475818, ewentualnie na maila [email]
a pracodawcy są zainteresowani zatrudnieniem duetów. ... szczerze pierwszy raz cos takiego slysze ... :)
Cytat: bohinam
Mam na imię Nina i szukam kogoś zainteresowanego wyjazdem za granicę z naciskiem na Anglię (ale może być jakikolwiek inny Europejski kraj). Mam 21 lat, jestem studentką filologii angielskiej, mieszkam w Gliwicach. Wiadomo, samemu ciężko się wybrać, a pracodawcy są zainteresowani zatrudnieniem duetów.
Mój brat obecnie pracuje w Holandii z dziewczyną, pieniądze są naprawdę spoko, warunki jeszcze lepsze - relacjonuje nam wszystko na skype. Chciałabym właśnie pojechać w to miejsce, gdyż jest sprawdzone. Może byż też inne miejsce, cokolwiek bo zwariuję w Polsce. Jeżeli ktoś was jest zainteresowany odpisujcie tutaj albo na gadu 47475818, ewentualnie na maila [email]
-Czemu nie pojedziesz do brata?,sprawdzone miejsce, super kasa -nie bardzo rozumiem nie ma szans na pracę u brata?
-
Przecież to nie on zatrudnia, tylko biuro pracy, więc jedyna jego pomoc to dokładne sprawozdanie jak tam wszystko wygląda i potwierdzeni autentyczności... Podobno jets git.
A co do duetów, często na stronkach jest dopiska "chętnie przyjmiemy pary". Mi się wydaje to jest z powodu dostępnych 2osobowych pokoi ale to są tylko moje przypuszczena.
Cytat: bohinam
Przecież to nie on zatrudnia, tylko biuro pracy, więc jedyna jego pomoc to dokładne sprawozdanie jak tam wszystko wygląda i potwierdzeni autentyczności... Podobno jets git.
A co do duetów, często na stronkach jest dopiska "chętnie przyjmiemy pary". Mi się wydaje to jest z powodu dostępnych 2osobowych pokoi ale to są tylko moje przypuszczena.

Rozumiem. Myślałem może ze brat tam pracując wyrobił sobie jakieś,, ukladziki,, żeby mógł tam cie wkręcić. Ale tylko myślałem
Witam!
Również skorzystam z okazji oraz dodam informację o tym, że również poszukuję kompana do wylotu do pracy w Anglii. Nie mam jeszcze niczego konkretnie umówionego, nadal przeglądam oferty i wysyłam CV. Co do moich danych, to na forum publicznym mogę podać tylko podstawowe informacje. Mam na imię Michał, mam 22 lata, studiowałem 3 kierunki różne, jednak zrezygnowałem, chciałbym wylecieć do Anglii na dłużej, nie tylko na okres wakacji, chciałbym zostać na stałe. Mój język angielski nie jest na poziomie mistrzowskim, jednak komunikatywnym, w większości rozumiem, co kto do mnie mówi, chyba, że używa specjalistycznej terminologii.
Wspólny wylot oznacza również wspólne mieszkanie no i najlepiej wspólne miejsce pracy.
Kontakt ze mną, [gg] , mail: [email]
Mieszkam w okolicach Łodzi, jednak dojazd gdzieś indziej nie jest problemem.
Wyjechać fajnie by było jak najszybciej, sierpień +

Ps.
Dodam to, bo sądzę, że dla niektórych osób może być to ważna informacja. Dookoła siebie utrzymuję porządek, lubię jak jest czysto i porządnie. Również tyczy się to mojej osoby, nie ma mowy o chodzeniu w tych samych ubraniach przez długi czas bez prania czy zmiany. Zawsze staram się schludnie wyglądać jak i ładnie pachnieć. Nie jestem typem samoluba, uwielbiam się dzielić, również potrafię ugotować sporo rzeczy.
edytowany przez Megocki: 10 lip 2014
Cytat: Megocki
Witam!
Również skorzystam z okazji oraz dodam informację o tym, że również poszukuję kompana do wylotu do pracy w Anglii. Nie mam jeszcze niczego konkretnie umówionego, nadal przeglądam oferty i wysyłam CV. Co do moich danych, to na forum publicznym mogę podać tylko podstawowe informacje. Mam na imię Michał, mam 22 lata, studiowałem 3 kierunki różne, jednak zrezygnowałem, chciałbym wylecieć do Anglii na dłużej, nie tylko na okres wakacji, chciałbym zostać na stałe. Mój język angielski nie jest na poziomie mistrzowskim, jednak komunikatywnym, w większości rozumiem, co kto do mnie mówi, chyba, że używa specjalistycznej terminologii.
Wspólny wylot oznacza również wspólne mieszkanie no i najlepiej wspólne miejsce pracy.
Kontakt ze mną, [gg] , mail: [email]
Mieszkam w okolicach Łodzi, jednak dojazd gdzieś indziej nie jest problemem.
Wyjechać fajnie by było jak najszybciej, sierpień +

Ps.
Dodam to, bo sądzę, że dla niektórych osób może być to ważna informacja. Dookoła siebie utrzymuję porządek, lubię jak jest czysto i porządnie. Również tyczy się to mojej osoby, nie ma mowy o chodzeniu w tych samych ubraniach przez długi czas bez prania czy zmiany. Zawsze staram się schludnie wyglądać jak i ładnie pachnieć. Nie jestem typem samoluba, uwielbiam się dzielić, również potrafię ugotować sporo rzeczy.

Ja mam takie pytanko
-Przeglądasz oferty i wysyłasz cv-gdzie do pl.agencji?czy do agencji w uk?
Kolega polecił mi jedną agencję, która specjalizuje się w pracy przy osobach starszych/niepełnosprawnych, wysłałem CV w języku angielskim, oddzwonili po paru dniach, przeszedłem dopiero 1 etap rekrutacji.
CV wysyłałem do tej pory do polskich agencji, które szukają pracowników dla firm brytyjskich. Jak na razie nie szukałem innego źródła pracy. Nie mam w sumie nikogo, kto mógłby mi w tym pomóc (bo jest na miejscu).
Cytat: Megocki
Kolega polecił mi jedną agencję, która specjalizuje się w pracy przy osobach starszych/niepełnosprawnych, wysłałem CV w języku angielskim, oddzwonili po paru dniach, przeszedłem dopiero 1 etap rekrutacji.
CV wysyłałem do tej pory do polskich agencji, które szukają pracowników dla firm brytyjskich. Jak na razie nie szukałem innego źródła pracy. Nie mam w sumie nikogo, kto mógłby mi w tym pomóc (bo jest na miejscu).

Przyjedź tutaj i szukaj a napewno szybciej dostaniesz prace jak,,za pośrednika polska agencję,,
Cytat: poligon123
Przyjedź tutaj i szukaj a napewno szybciej dostaniesz prace jak,,za pośrednika polska agencję,,

Przyjazd w "ciemno" samemu odpada niestety.

Chcesz zaczynać w sektorze budowlanym napisz na tym forum.
Napisz tylko jak będziesz zdecydowany na wyjazd,będziesz miał pieniądze na przeżycie, bilety,wynajem pokoju itp.
Nie jest to rewelacja może ale 330f -360F/tyg(na czysto,na rękę) .-na początek, na start myślę że ok.i tak więcej niż najniższa w uk.potem zrobisz nin,cscs,utr-będziesz chciał, będziesz ambitny to będziesz zarabiał więcej.
Nie dajesz odstępnego, ani prowizji (albo zacznę zarabiać ;-)-żartowałem).
Nie pytaj mnie o pracę bo jest różnie od zwykłego pomocnika (daj podaj itp) -jak umiesz więcej to wielki plus dla ciebie-ale na początek zaczynaj od czegokolwiek, jak bedxiesz,, ogarnięty,, to po kilku tygodniach sam będziesz sobie zmieniał i szukał czy wybierał coś lepszego.
Nie mogę też zagwarantować ze w pierwszym tygodniu ci znajdę prace ale 2 tygodnie to max,choć nie zdarzyło się jeszcze ze by to dłużej trwało jak tydzień (te 2 tygodnie to taka moja furtka w razie co).
5[tel]gg.
To skopiowalem ze strony kolegi
Senti87. To jest moje info,chcę zobaczyć czy ludzie chcą pracować czy tylko pisać i pytać jak i co jest w uk.



Jest jakaś osoba chętna na wyjazd w ciemno? Taka z przynajmniej komunikatywnym ang i może jakimś doświadczeniem w polsce ewentualnie ogarnięciem?:)
Chciałabym jechać za miesiąc może dwa, popracować w barze lub kawiarni, jako kelnerka. Mam doświadczenie i nie boję się ciężkiej pracy:)
Ok, stało się 6 sierpnia wylatujemy ze znajomymi z Poznania do Luton następnie kierujemy się na Reading (miejscowość koło Londynu) znajomi to parka i maja już pokój, ja musze sobie sam załatwić hostel na start tak wiec jeżeli ktoś chce obniżyć koszty przez podzielenie kosztu hostelu na 2 os i później wynajęcia pokoju 2 os to zapraszam.
Cytat: Storm90
Ok, stało się 6 sierpnia wylatujemy ze znajomymi z Poznania do Luton następnie kierujemy się na Reading (miejscowość koło Londynu) znajomi to parka i maja już pokój, ja musze sobie sam załatwić hostel na start tak wiec jeżeli ktoś chce obniżyć koszty przez podzielenie kosztu hostelu na 2 os i później wynajęcia pokoju 2 os to zapraszam.

Jak mozna obniżyć koszty hostelu,czy zdajesz sobie sprawę ile kosztuje noc w hostelu?
A jak jeszcze chcesz 1 łóżko w pokoju.......radzę poczytać...... A nie obniżać kosztów
Witam wszystkich!
Szukam koleżanki do wyjazdu do pracy do UK, najlepiej z woj. podkarpackiego, wiadomo z kimś jest zawsze raźniej. W razie zainteresowania, kontakt na priv.
Pozdrawiam.
edytowany przez ivy8: 17 lip 2014
Temat przeniesiony do archwium.
1201-1230 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia