szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
2461-2490 z 3652
niebawem bo już aż w lutym tzn 23 jadę do UK dołączyć do grona emigrantów oczywiście nie mam zamiaru z nimi trzymać. Jak chcesz to mam nagraną robotę w Cukierni Haribo w West Yorkshire jak jesteś wolna chętna na wyjazd jesteś w przedziale wiekowym 18-30 to możemy wynająć pokój rachunki będą tańsze, opłaty, dojazdy. Jak chcesz zobaczyć jak wyglądam zapraszam na skype, fb, czy gg w sumie przez tel tez możemy pogadać. Mogę wysłać skan z dyplomu ze znajomości angielskiego wraz z skanem dowodu osobistego na potwierdzenie. Z resztą i tak zainteresowani się odezwą jak zechcą jak nie to do zob w uk wkrótce
Cześć Wam wszystkim.

Na początku chciałam napisać, że bardzo się ciesze, że mimo stereotypu "polaczka-cebulaczka" panującego za granicą jest grono rodaków niosących pomoc. Jestem z tego niebywale dumna i oby takich ludzi więcej.

Ja także wyrażam ogromną chęć wyjazdu do Anglii w celach zarobkowych. Ale niestety jestem studentką która sama się utrzymuje stąd brak funduszy na start za granicą.. Niebawem biorę urlop żeby zarobić gdzieś na kolejny rok studiów.

Stąd moja prośba o jakąkolwiek pomoc, chyba największą w lokum i szukaniu pracy. Studiuję grafikę projektową, wielokrotnie opiekowałam się dziećmi, jestem przede wszystkim odpowiedzialna, sumienna i uczciwa. Mój angielski nie jest powalający ale jakoś się dogadam.

Z góry dziękuje nawet za przydatne informacje, mój mail: [email]
Pozdrawiam
witam jesli ktos mialby do zaoferowania stala prace w anglii a chcialby zarobic w zamian za pomoc , prosze o kontakt [email] lub [gg] pozdrawiam
Cytat: job.uk
Cytat: poligon123
Jedrek-Andrzej.......
Nie bede pisał o pracy dla kobiet bo dla dziewczyn jest ciężej ale facet jak po 3 miesiacach nie ma minimum 450-500f na tydz na reke to sie powinien zastanowic co z nim nie tak.

Tez sie zastanów nad sobą i juz pisałem to kiedyś pomóż sobie a potem pomagaj innym
takie zarobki po trzech miesiącach daj mnie i wszystkim panie boże :-) panie poligon :-) i nie jest to szyderstwo poligon tylko pytanie o sposób, metodę lub możliwości. Pozdrawiam Cię serdecznie.

To od Ciebie zależy ile będziesz zarabiał w Uk,czy jedziesz tam do pracy składać długopisy przez agencję za 6,7F/godz(brutto) gdzie dostaniesz 220-250F na tydz o ile będziesz pracował cały tydzień.

Albo zaczynasz pracę od pomocnika budowlanego za 9,4F na godz co daje na tydzień około 450 F(brutto) za około 45-48 godz pracy czyli na rękę 360F na tydzień(to jest tylko 60F na dzień za 9 godzin ,8 godzin płatne czyli 8 godzin pracy bo odejmujemy godzinę przerwy )

Jak sam widzisz dostajesz 360 F na tydzień za 45-48 godz pracy i to jest mało moim zdaniem -ale na pierwszy miesiąc ok.

może się zdarzyć że dostaniesz 70F na dzień za pomocnika ,więc dostaniesz 420F na rękę na tydzień
(11F na godz *48godz na tydz=528F brutto minus 20%tak-cis daje ci 422F na tydzień na rękę,jak podzielisz to na 6dni pracy to Ci wyjdzie 70,4 dzień.

wyżej masz opisane stawki pomocników,teraz zobacz ogłoszenia ile zarabiają doświadczeni budowlańcy,kierowcy .....no ale jak nie masz doświadczenia to zaczynasz od pomocnika i przez 3 m-ce z palcem w dupie albo w dupie z palcem powinieneś zarabiać 450F na tydzień na rękę.
Ale to wszystko zależy od Ciebie gdzie będziesz pracował i za ile -być może pójdziesz do pierwszej firmy i staniesz w rozwoju i będziesz pracował za 360 F na tydzień przez kilka lat.

*dodam że podatek który ci zabierają przy pracy na budowie jest w dużej części do zwrotu , z jednego tygodnia jak dostajesz 360F na rekę zabierają ci 90f .
*45-48 godzin bo czasami w soboty pracujesz 5 godzin a płacą ci za 8 godzin pracy.

Przyjedź a dam ci znajdę Ci taką pracę
Witam
Ja trochę z innej beczki
Sam miałem wyjechać z tego kraju i ostro uczyłem się języka ale znalazłem program który przynosi mi spore dochody
Zarabiam przyzwoite pieniądze w trafficmonsoon

Są 4 możliwości zarabiania z Trafficmonsoon

1. Zakup pakietów reklamowych - 110%
Firma dzieli się zyskami ze swoimi partnerami w 100%
2. Cash Links - opcja darmowa /bez wkładu własnego /
3. Pozyskiwania klientów do Twoich innych biznesów
4. Prowizja od poleconych - 10%

Jeśli komuś się nie spodoba ten sposób zarabiania ,zawsze można zrezygnować i konto jest usuwane

Trzeba posiada konto email na gmail i konto bankowe paypal lub payza

DARMOWA REJESTRACJA

https://trafficmonsoon.com/?ref=rafalkopyc
edytowany przez rafalkopyc: 16 sty 2016
Witam , po nowym roku zamierzam wyjechać za granicę do pracy (nie ważne do jakiego kraju ) nie mam rodziny ,a ni znajomych którzy mogli by mi pomóc w znalezieniu pracy .Za czasów szkoły byłem u kolegi miesiąc w Holandii i w tym roku na zbiorach w Norwegii jakieś obycie jest z jezykiem ciężko , znajomość słowek duża ale brak przełamiania się do prowadzenia konwersacji . Mam 21 lat i jeśłi byłby ktoś wstanie mi pomóc byłbym wdzięczny mój e-mail [email]
Hej ;) Szukam osoby na wyjazd najlepiej dziewczyny w wieku od 19-28 lat na wyjazd do Anglii, najlepiej Liverpool lub Manchaster ale wszystko jest do dogadania. Chcialabym wyjechac jeszcze w styczniu lub poczatek lutego. Fajnie jakby znalazla sie osoba z kujawsko-pomorskiego latwiej byloby sie spotkac i zaplanowac wyjazd. Mieszkalam wczesniej w Anglii takze mniej wiecej wiem co i jak no ale wiekszosc trzeba bedzie zalatwic. Jezeli znajdzie sie ktos zainteresowany to prosze o wiadomosc i podam nr tel lub fejsa do obgadania szczegolow. Pozdrawiam ;)
ciekawe ilu z tego forum procentowo udaje się ugadać/dogadać i wyjechać bo z tego co widzę to nie idzie się z ludźmi dogadać jak dobrze że na gotowe jadę do Angli bo inaczej było by ciężko hmmm jak tu jakiś świeżak załatwi nin, bank, potwierdzenie adresu ogólnie język jeśli jest słaby lub wcale nie widzę tego oj może z 10ciu ze 2 da radę jak ma kasę w zanadrzu :)
Birmingham pomogę z wyjazdem.... pozdrawiam
Witam wszystkich serdecznie Kasia ze Śląska z tej strony .Jako ze to forum dotyczy wiadomo wyjazdów to nie zdziwi was ze i ja bardzo bym chciala wyjechac w celach zarobkowych .Niestety Angielski u mnie bardzo kuleje a nie mam nikogo znajomego czy nawet rodziny w Angli zeby sie gdzies zachaczyc na poczatek . Wiec jesli by ktoś z was wiedzial o pracy i jakims lokum nawet wspolnie zeby koszty byly wiadomo mniejsze to byla bym wdzieczna za Kontakt na maila [email] . Ogólnie Jest mi bez różnicy w jakie miejsce (nie wybrzydzam) .Pozdrawiam serdecznie
hej, jestem z warszawy. Czy jest ktoś chętny do wspólnego wyjazdu za granice w celach zarobkowych. Myslałam o Anglii, bądz Holandii. Razem zawsze raźniej. Interesuje mnie wyjazd w lutym, jestem po 30, Polska mnie coraz bardziej przytłacza. Jeżeli ktoś zainteresowany to piszcie swój mail na forum, a ja sie odezwę.
Hej ;) Szukam dziewczyny na wyjazd za granice wieku od 20 do 27 lat sama mam 21 Chcialabym wyjechac jeszcze w styczniu lub poczatek lutego. Jesli ktos bedzie zainteresowany prosze o wiadomość Pozdrawiam ;).
Czesc
Jetsem Marek, mam 23 lata i jestem z Włocławka
Chce wyjechac do UK ale nie mam z kim, tam nikogo praktycznie nie mam ;/
szukam osoby z którą mógłbym sie wybrać, we 2 zawsze raźniej no i przede wszystkim taniej;)
Jestem spokojnym chlopakiem, chce jechac głównie w celach zarobkowych ale tez nie wiadomo co tam sie trafi;) Po Angielsku sie dogadam, ale tez chce dopracować jezyk. Szukam cały czas pracy, prosze o kontakt e-mail [email] pozdrawiam
Smieszni jestescie z tymi wyjazdami w styczniu, lutym czy marcu... poczytajcie troche bo kiepsko to widze
czemu tyle dziewczyn wypisuje posty a ja jadę w lutym i znam angielski i mam pokój, nagraną pracę w cukierni w sam raz dla kobiet i mam transport i każda olewa no może lepsze pomysły mają :) lecę z szopena w wa-wie 23 lutego mam już wszystko załatwione i może powinienem patrzeć tylko na siebie. jak masz kłopoty lub obawy dołącz albo działaj sama uwierz ludzie z forum mówią prawdę zobaczysz jak ci tam będzie bez chaty, angielskiego i kasy a przyda się rodak (bliźni) jak znalazł :)
hej. mam 25 lat. nie znam jezyka. pracowalam juz w holandii i niemczech i bez jezyka jakos dalam rade. nie licze na super prace sa agencje ktore porzebuja bez jezyka na magazyn czy pakownie. mi obojetne od czegos trzeba zaczac a pracy sie nie boje.chcialabym wyjechac do uk z osoba podobnego wieku ktora chcialaby zarobic odlozyc a nie tylko sie bawic.wiem ze forum na tego typu sprawy to chyba najgorsza deska ratunku bo sami oszusci itd alemoze akurat sie uda. nie mam tam nikogo pojechalabym w ciemno jak i wczesniej jezdzilam tylko z kims, samej jednak balabym sie. polska to fajny kraj ale wyplaty,,, nic nie moge odlozyc a mam juz 25 lat... moj adres [email] naprawde zainteresowane osoby prosze o odzew.
Kochani szukam do wyjazdu(Anglia) najlepiej kobiety na cito
Pod koniec stycznia planuję wyjazd samochodem.
Kierunek Kraków -> Dunkierka we Francji, potem prom do Dover w UK.

Jak ktoś z południa (np Częstochowa, Katowice, Wrocław itp) chce się zabrać to miejsca w aucie jest sporo - z 900 litrów bagażnika na dwóch to można zapakować niemało.
Potem każde może się udać w swoją stronę albo możemy coś wynajmować na spółkę - będzie sporo taniej. Osobiście planuję zostać na południu - w okolicach Portsmouth.
Witam! Mam na imię Łukasz i mam 27 lat. Planuje emigrować po latach bicia się z myślami. Z angielskim radzę sobie komunikatywnie, mam trochę doświadczenia w pracy po magazynach, marketach, fabrykach, trochę budowlanki ogólnej, elektryka, trochę sezonowych prac w Niemczech. Szukam spokojnych osób do wspólnego wyjazdu na wyspy. Co do terminu nie mam na myśli nic konkretnego ale to myślę zawsze w kwestii dogadania. Potrzeba trochę czasu żeby zakończyć wszystkie sprawy na miejscu. Możliwości wyjazdu są dwie. Jeśli zebralibyśmy paczkę paru osób możemy uderzyć w wynajęcie małego mieszkanka na start i walkę z agencjami pracy które uda się zweryfikować jeszcze będąc w kraju lub zacząć od agencji i jechać z jakąś tam pewnością pracy i kwaterunku na start. Osobiście wyjazd traktuję bardzo poważnie, gromadzę kapitał i nastawiam się na wyjazd długotrwały ( nie tylko w celach zarobkowych ale być może znalezienie sobie swojego miejsca w życiu). Jeśli jesteś/jesteście zainteresowani taką opcją proszę o kontakt poprzez facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=1[tel]&fref=ts bądź email: [email]
ludzie wiedzą czego chcą czy w internecie naprawdę anonimowo można pozostać postanowiłem że zbędnego balastu drugiego człowieka/osoby nie będę brał bo nikt nie jest zdecydowany a przede wszystkim nie ma kasy na wyjazd może i angielskiego lizneli ale co mnie tam każde grabie grabią do siebie a nie od siebie :)
Czesc.Ja rowniez planuje wyjechac do Uk (choc nie koniecznie) okolicach marca. Mam 38 lat. Bylam tam 4 lata i nie obawiam sie jechac sama..ale moze we dwoje byc razniej... Mam syna ktorego zamierzam sciagnac po ogarnieciu wszystkiego.. [email]
Witam, nie typowe ogloszenie skierwone do pan. Poszukuje kobiety ktora by chciala wyjechac do Anglii zeby sie zwiazac z facetem i miec prace. Praca za godziwe pieniadze(wyplata co tydzien), lepsze warunki do rozwoju i chce miec faceta ktory zapewni jej wszystko i sie zatroszczy.

Panie w przedziale wiekowym 18-35.

Ja 26 lat, wysoki brunet, bez nalogow.

To jest powazny wpis. Wiecej info na poczte lub email [email]
Witam mam zamiar wyjechać do Anglii na początku Lutego w związku z tym szukam osoby która również chciałaby wyjechać i wynająć pokój na osoby lub domek na więcej osób żeby było taniej.
Dobrze znam Angielski mam 29 lat jestem z Łodzi.
Bardzo możliwe że miejsce do zamieszkania będę miał już na początku załatwione z pomocą rodziny która znajduje się na miejscu ale chodzi o opłaty za mieszkanie zawsze byłoby taniej:)
Jestem osobą bez konfliktową i kulturalną z poczuciem humoru.
Do Anglii nie lecę samolotem lecz jadę busem.
Okolice Londynu.
Zainteresowane osoby zapraszam do wymiany wiadomości na mailu na pewno się dogadamy:)
[email]
Pozdrawiam!
Kamil
czy jakaś wić odważna zechcę dołączyć do wyjazdu do Anglii miasta Leeds mam nagrany pokój, pracę, transport a formalności się w międzyczasie ogarnie. Nikt za nikogo nie założy pieniędzy ja też trochę fajek na sprzedaż biorę ale nie na skalę przemytniczą ciężko dla tych co nie mają ni kasy, ni angielskiego, ni znajomych/rodziny/przyjaciół lub kogokolwiek na miejscu. Zawsze raźniej wiem ze niektóre odważne osoby jadą w ciemno na solo i potem jest rozczarowanie i gdy ja byłem w UK nie było inaczej ciekawe co jest nie tak ludzie mają wielkie plany a moze nie potrafią czytać lub czują sie tak na siłach że dadzą radę sami toż nie każdy jest analfabetą niektóży caluteńkie życie emigrowali trochę norwegi, niemiec, belgi, holandi czy jeszcze jakieś
niech ktoś się wypowie jak widzi wyjazd dwóch obcych osób np jedno z rzeszowa a drugie ze szczecina czy to w ogóle mozliwe jakieś scenariusze bo inni wymiękaja zmieniają zdanie wycofują się i plany czyjeś i starania na marne idą są straty nerwy jak wy to widzicie podzielcie się pomysłami co to znaczy w grupie bo nie dadzą no chyba ze się dogada z właścicielem i im by pasowało w 3 lub 4 osoby siedziec w jednym pokoju zazwyczaj to ma 2 ludzkie warunki czego oczekują ludzie z forum cudów z resztą
Witam, mam na Imie Marcin, mam 26 lat, 2m wzrostu, szczuply. Jestem romantykiem bez nalogow, jestem spokojny i nie lubie przemocy.

O mnie:
Moje cechy to: Lojalnosc, uczciwosc, wrazliwosc. Jestem bardzo uczuciowym facetem i wole spedzic wieczor z kobieta ogladajac romantyczny film niz upic sie przy meczu pilki noznej(ktorej i tak nie lubie). Czesto podrozuje po swiecie poniewaz to jest moja pasja. Moje zainteresowania: Ksiazki, plywanie, podroze, historia i spacery.

Potrafie zaoferowac lepsze zycie kobiecie ktora zdecyduje sie zwiazac z mna a takze byc wiernym.
Praca, miejsce zamieszkania, bank, NIN, lekarz i inne tlumaczenia zalatwiam od reki! Mieszkam w SOUTHAMPTON
Kontakt z mna to:
FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=1[tel]
Email: [email]
Profil: https://www.ang.pl/profil/681370
Witam :)
Mam na imie Monika, mam 25lat i jestem zainteresowana wyjazdem do Anglii w lutym lub w marcu... Myśle ze o wiele raźniej jest pojechać z kims, dlatego szukam osoby która zechciałaby wyjechać razem ze mna lub ja razem z nią... Nie jade pierwszy raz bo już po raz kolejny, ale milo byłoby tym razem wybrać się z kims... jeśli ktoś jest chętny proszę o kontakt : [email] ...
pozdrawiam :)
Witam Wszystkich Szukam kogoś do wspólnego wyjazdu do pracy, wiadomo że raźniej. Może być to dziewczyna, może być to chłopak. Mam 27 lata jestem gotowa wyjechać gdziekolwiek, byle zmienić swoje dotychczasowe życie na lepsze Chce wyjechać na stałe i szukam osób zdecydowanych albo jakby ktoś mi pomógł znleść prace w UK byłabym bardzo wdzięczna Najgorszy minus to j.ang Proszę pisać na [email]
Witam, chcę wyjechać do UK za około pięć tygodni, na początku marca. Pracy chcę szukać w agencjach na miejscu. Jak to się mówi zawsze w grupie lub przynajmniej w dwie osoby raźniej więc jak ktoś też szuka drugiej osoby to może się zgadamy.

[email]
Temat przeniesiony do archwium.
2461-2490 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia