szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
1291-1320 z 3652
Witam wszystkich wyjechałem pół roku temu z tego portalu z osobą tu poznaną miała być taka zajebista a po trzech dniach się roztaliśmy w Angli.Dobra nie ważne poradziłem sobie kilka szybkich wskazówek dla was.Większość mieszkań wynajmują cyganie pierwsze co dzwonicie to pytajcie się czy Polak czy rom polskiego pochodzenia starajcie sie nie wynajmować od nich bo może się to skończyć brakem waszych dokumentów wyrzuceniem ubrań za dzwi lub inne dziwne akcje.Sprawdzcie osobe z która jedziecie spotkajcie się wcześniej i nie pożyczajcie nikomu pieniedzy.Najlepsza rada jesteście zdani na siebie i z góry nikomu nie ufajcie a zwłaszcza polakom którzy mówią mamy pracę dla ciebie łatfą miła i przyjemną.Macie pytania piszcie [email]
Witam, jestem osobą wieku 19lat z Pomorza, nie posiadam zawodu bo jestem świeżo po skończeniu szkoły średniej.. Polska to kraj bez perspektyw i nie da się tu żyć dlatego planuję wyjazd do Anglii w październiku prawdopodobnie na stałe. Przez pierwszy miesiąc zatrzymuję się u rodziny w Gloucester i tam będę załatwiał formalności takie jak konto bankowe itp. Myślę, że mój angielski jest na poziomie "w miarę" komunikatywnym by poradzić sobie z przeciwnościami życia. W listopadzie powinienem szukać zakwaterowania i powolutku się usamodzielniać. Jeśli są tu jakieś osoby który w okolicy tego miasta bądź gdziekolwiek na WB planują rozpoczynać w tym roku nowe lepsze życie to prosiłbym o kontakt najlepiej (19+).
[gg]
edytowany przez Platinium95: 25 sie 2014
HEJ WAM FORUMOWICZE PLANUJE WYJAZD NA PRZEŁOMIE 2015/2016 PRĘDZEJ WAKACJE 2015 ponieważ teraz chce troszkę zarobić i jeszcze mam kilka spraw do załatwienia w Polsce. Mam 24 lata mam na imię Przemek no i jestem bardzo wporzo :) szukam osób najlepiej dwóch do wyjazdu na Anglii prawdopodobnie na stałe ponieważ zmęczył mnie ten kraj niskie zarobki brak przyszłości godnej.. a w Anglii jest inaczej byłem i żałuje że przyjechałem tam to mi się chciało 10 km rowerem do pracy zawalać w deszcz :D modliłem się zeby zadzwonili ze jesteś potrzebny na ten dzień :).

i tak to właśnie fajnie jak by osoby były w moim wieku :) najlepiej dziewczyna i chłopak lecz obojętne to moga być nawet 2 dziewczyny :) oczywiście trzeba się poznać i wogółe wszystko razem zaplanować o to się proszę nie martwić przyszli moi wspólokatorzy angielscy :D

Miasta ktoś by pytał? Leeds londyn manchaster liverpool w leeds można powiedzieć że by była pewna praca kwestia zadzwonienia do mojej byłej agencji pracy w której pracuje 2 polaków i angielka przesympatyczna a reszta miast to wiadomo najłatwiej tam dostać posadkę :D. proszę się odzywać na profilu moim lub e-mail podam go tutaj jak coś bo nie wiem czy jest wyświetlany [email] czekam na odpowiedzi :) od ludzi zdecydowanych zmienić swoje życie o 360 stopni kwestia znalezienia pracy ponieważ jak ją już masz to nawet jeśli pracujesz 3 dni w tyg to stać Cię na wyżywienie opłacenie czynszu i kupno ciuchów :P ja tak miałem :D z początku pozdrawiam i czekam na zgłoszenia wyjazd z mojej strony 100%%!!!!
Hej
Mam na imię Ada, szukam pracy w UK bo chcę się lepiej nauczyć angielskiego
i otworzyć sobie międzynarodową bramkę zawodową w dziedzinie projektowania graficznego :)
Chciała bym z kimś znaleźć mieszkanie w obojętnie jakim mieście
Na początku mogę sprzątać, albo zmywać naczynia, raczej dłuższy pobyt planuję
odzywajcie się do mnie jeżeli szukacie kompanki, wiadomo razem weselej i łatwiej :)
[email]
Cześć:)
Mam na imię Marcin, mam 20 lat jestem z okolic Tarnowa woj.małopolskie. Szukam osoby a może osób do wspólnego wyjazdu. Chciałbym wyjechać pod koniec października. E-mail [email]
Witam wszystkich. Mam na imię Robert, mam 29 lat i jestem z Podlasia a dokładniej z okolic Białegostoku. Jestem zainteresowany wyjazdem do Anglii (możliwe że na stałe) i chciałbym zrobić to jak najszybciej jak to tylko możliwe ponieważ w naszym kraju nie widzę żadnych perspektyw zarobkowych aby godnie żyć... Nie mam z kim wyjechać a wiadomo że w towarzystwie jest weselej, raźniej i też pewniej :) Jestem pracowitym, wesołym, komunikatywnym i odpowiedzialnym człowiekiem z którym można się dogadać :) Mój j. angielski myślę że jest w miarę komunikatywny. Co mogę jeszcze powiedzieć o sobie... , przez większość mojego życia interesuję się sportem - siatkówką, interesuję się też fotografią i grafiką a moją pasją są motocykle :) Odzywajcie się: [gg] , e-mail: [email] , możemy też kontaktować się przez facebooka :)
Hej,

mam do wynajęcia pokój, http://www.emito.net/ogloszenia/tresc/1709662

jest też robota 15 min. piechotą...

Jeżeli myślisz poważnie o wyjeździe do uk, nie jestes konfliktowy, nie trzeba po Tobie sprzątać i chcesz w miarę szybko tu przyjechać to zapraszam...

Mariusz.

skype: raster-mario
Witam, na imię mi Michał, mam ukończone 22 lata. W październiku(połowa) chciałbym wyjechać do pracy do Anglii/Holandii. Pisałem już tutaj jakiś czas temu ogłoszenie, jednak osoba, z którą się ustawiłem niestety pojechała sama bez dania informacji o tym. Dlatego ponawiam poszukiwania.
Z chęcią odpowiem na ogłoszenia osób, które już tam są, a mieszkają same i przydałby im się kompan w życiu za granicą, oczywiście chodzi o czysto koleżeńskie relacje, przy tym są w stanie pomóc w szukaniu pracy. Oczywiście wchodzą w grę tez osoby takie jak ja, czyli dopiero szukające czegoś i chcące wyjechać z Polski, wtedy ustawimy się kilka razy żeby ustalić sprawy, pogadać no i wylot najlepiej z tego samego lotniska, tym samym lotem.
Wiek jaki preferowałbym, to do 25 lat, później już może być przepaść pokoleniowa, plus lepiej czuję się w dość młodym, luźnym towarzystwie.

Co do mnie, nie jestem typem zamkniętym w sobie, lubię rozmawiać, wymieniać się ciekawymi informacjami, wspólnie spędzać czas. Również z chęcią wypiję piwko wieczorem lub dwa. Porządek po sobie umiem zostawić oraz lubię jak jest czysto, bez przesady oczywiście, lecz nie lubię brudu ani smrodu. Potrafię o dziwo także smacznie ugotować.

Co do płci, to nie jestem nastawiony w jedną stronę, dlatego kobiety także mogą odpowiedzieć na ogłoszenie. Wspólny wyjazd nie oznacza dzielenia jednego łóżka czy wplątania się w związkowe relacje, wszystko może być na stopie koleżeńskiej/przyjacielskiej. Piszę to, ponieważ nie chcę wyjść na desperata, który szuka sobie kochanki na wyjazd. Po prostu mam zdrowe podejście do relacji damsko-męskich i nie widzę problemu we wspólnym dzieleniu mieszkania.

Co do pracy, języka. Jestem niestety tylko po liceum, studiowałem kilka razy, jednak sam zrezygnowałem. Pracowałem dwa lata jako bellman / ochroniarz w hotelu w Polsce. Język mam opanowany w stopniu komunikatywnym, czyli potrafię przeprowadzić rozmowę, a nie tylko się przedstawić. Praca jaka mnie interesuje to najchętniej na początek coś prostego, żeby móc się oswoić z nowym miejscem, czyli jakaś fabryka i pakowanie rzeczy do pudełek np.

Kontakt mail lub gg
mail: [email]
[gg]
witam, ja jestem z Białegostoku, mam 21 lat. planuję wyjazd po 15 stycznia 2015. ktoś chętny?? pisać na gg: 5[tel]
Również poszukuję kogoś chętnego do wyjazdu za granicę, niekoniecznie Anglia, choć mogłaby być... Przydałaby mi się bratnia dusza.. Spędziałam w Anglii 4 lata i z angielskim nie mam większych problemów. Mam 36 lat, pochodzę ze świętego miasta. Myślę o końcu września - pażdziernik [email]
Witam ;d
Szukam chętną osobę / osoby na wyjazd do UK na początek października 2014r.
Miasto jest do wyboru, a razem łatwiej będzie się odnaleźć i znieść koszty pokoju czy mieszkania ;)
Mam na imię Patrycja. Jestem po liceum , mam 19 lat ; ) .
chętnych zapraszam do omówienia szczegółów ; )
Cytat: piotrus10
Witam wszystkich wyjechałem pół roku temu z tego portalu z osobą tu poznaną miała być taka zajebista a po trzech dniach się roztaliśmy w Angli.Dobra nie ważne poradziłem sobie kilka szybkich wskazówek dla was.Większość mieszkań wynajmują cyganie pierwsze co dzwonicie to pytajcie się czy Polak czy rom polskiego pochodzenia starajcie sie nie wynajmować od nich bo może się to skończyć brakem waszych dokumentów wyrzuceniem ubrań za dzwi lub inne dziwne akcje.Sprawdzcie osobe z która jedziecie spotkajcie się wcześniej i nie pożyczajcie nikomu pieniedzy.Najlepsza rada jesteście zdani na siebie i z góry nikomu nie ufajcie a zwłaszcza polakom którzy mówią mamy pracę dla ciebie łatfą miła i przyjemną.Macie pytania piszcie [email]
-Jak chciałeś oszczędzić 10f na tygodniu to spałes u Cyganów.....
Ja się też ciebie pytałem czy masz już pracę wtedy jak siedziałes na ławeczce w parku.....wiedziałeś ze potrzebują pomocników na budowach ale to olales, nie trzeba czasami cwaniakowac a brać na początek co jest aby co tydzień była kasa, a nie potem plakac.
Cytat: nexus1990
........ to nawet jeśli pracujesz 3 dni w tyg to stać Cię na wyżywienie opłacenie czynszu i kupno ciuchów :P ja tak miałem :D z początku pozdrawiam i czekam na zgłoszenia wyjazd z mojej strony 100%%!!!!

Cóż za pierdolenie!!!!!!
Witam, mam 26 lat jestem ze śląska, szukam pracy za granica najlepiej na stałe z kimś żeby było raźniej oraz taniej, jeżeli ktoś będzie miał propozycje lub pytania to prosze pisać [email] pozdrawiam
Witam, mam na imie Kasia (lat 23) jestem z okolic Poznania. Szukam chętnej osoby do wyjazdu za granice do pracy.
Najlepiej jakby chętna osoba byla mniej wiecej w tym samym wieku. pozdrawiam
[email]
Cześć,
Mateusz z tej strony (22 lat) jestem po liceum, mam maturę i dodatkowo skończoną 2 letnią szkołę policealną o zawodzie Technik masażysta.
Chcę wyjechać do pracy(na kilka miesięcy lub też na stałe) za granicę najbardziej odpowiadały by mi kraje anglojęzyczne:) proponuję Irlandię choć otwarty jestem na inne propozycje.. rozwinąć temat mogę w prywatnych wiadomościach więc piszcie najlepiej na Facebooka https://www.facebook.com/mateusz.marcol.5 a jeśli nie macie to e-mail [email]
Szukam osoby/osób planujących jak najszybszy wyjazd, do któregoś z miast na północy Anglii (Manchester, Liverpool, Leeds). Chodzi o miejsce, gdzie poza pracą będzie też jakiś dostęp do alternatywnej kultury, czegoś poza stadionem i centrum handlowym (ew. będącego w bliskości takiego miejsca). Z mojej strony to wyjazd na co najmniej 3-4 miesiące, jeśli uda się znaleźć coś szybko. Dość dobrze znam język, 3 lata temu przez prawie rok mieszkałem w Manchesterze, pracowałem i chodziłem na koncerty. Jeżeli ktoś jest w stanie zorganizować prosty start, którego ja w tej chwili nie mam, czyli kogoś pewnego na miejscu, prawdopodobną pracę lub pokój, zbiorę się jak najszybciej. Jeżeli nie masz żadnej z tych rzeczy, a mimo to chcesz jechać właśnie teraz, interesujesz się muzyką i kinem alternatywnym, skończyłeś/aś studia humanistyczne (albo właśnie je robisz) i masz raczej lewicowe poglądy, pisz na [email] Michał, 29l.
Witam, mam na imię Daria, mam 30 lat, jestem ze Śląska. Planuję wyjazd do Anglii lub Irlandii ( październik/listopad). Jednak łatwiej i bezpieczniej wyjechać z kimś dlatego jeżeli jest ktoś chętny ( najlepiej dziewczyna ) proszę o kontakt. Przed wyjazdem chciałabym się spotkać. Więcej informacji na mail [email]
poligon 123 jeśli nie wierzysz i uważasz to za pierdolenie to raczej tam nie byłeś wychodziło mi 130 funtów przez 3 dni pracy 65 opłata mieszkania 20 funtów żarcie na tydzień full i mogłem sobie kupić jeszcze coś z ubrania w sport direct znakomity sklep polecam :)
cześć
mam 29 lat, woj. lubelskie. planuję wyjazd do Londynu, najlepiej pod koniec września-początek pazdziernika. Wcześniej wyjezdzałam za granicę do pracy ale nigdy do Anglii. Mam ukończone studia, mowię dobrze po angielsku i jestem dość zaradna. Szukam osoby raczej w moim wieku z którą będzie razniej zacząć poszukiwania pracy i mieszkania:)
Cytat: nexus1990
poligon 123 jeśli nie wierzysz i uważasz to za pierdolenie to raczej tam nie byłeś wychodziło mi 130 funtów przez 3 dni pracy 65 opłata mieszkania 20 funtów żarcie na tydzień full i mogłem sobie kupić jeszcze coś z ubrania w sport direct znakomity sklep polecam :)

----Spoko kupa kasy te 130 f
----To gdzieś tyle ile ja mam na dzien-ale mniejsza o to.
-------Jak bym miał zarabiać po 40 f na dzien to uwierz mi siedzialbym w pl.....
Cześć,
Od jakiegoś czasu przymierzam się do ponownego wyjazdu do UK w nadziei na znalezienie przyjemnego miejsca na kilka lat, a być może na stałe. Mam już w "swoim dorobku" około 6 miesięcy pobytu w Yorkshire i ponad 3 lata na wyspie Isle of Wight. Chęć spróbowania czegoś innego w tamtym czasie sprawiły, że opuściłem wyspy i pracowałem około 4 lat na statkach wycieczkowych pływających po rzekach w Europie, jednak chcę już wrócić do normalniejszego, swobodniejszego trybu życia i pracy...
Ostatni rok z zamiaru poświęciłem na wczasy i odpoczynek jednak po drugiej połowie października planuję gdzieś (najlepiej do Anglii) wyjechać i tak jak większość tutaj rozglądam się za osobami pragnącymi zmniejszyć koszty wynajmu i jak wiadomo z kimś zawsze pewniej i raźniej wystartować. Najlepiej byłoby gdzieś nad wybrzeżem, ale jeśli trafią się spoko ludzie z innymi zamiarami to również duże miasta nie będą dla mnie przeszkodą. Dotychczas pracowałem głównie w restauracjach, hotelach i pewnie w tej branży będzie przynajmniej dla mnie najłatwiej o znalezienie pracy, jednak obecnie jestem nastawiony na podjęcie niemal każdego innego zajęcia. Co do języka angielskiego, listów w nim nie pisuję, ale dogadam się na luzie.
No i trochę bardziej "matrymonialnie" ;) ... Mieszkam niedaleko Poznania, lat 29 , choć stylem życia zdecydowanie bliżej mi do 20-sto latka ;) Nie będę tu wymieniał nadmiaru swoich cech, hobby itp. więc napisze choć tyle, że lepiej odnajduję się w wyluzowanym towarzystwie z bardzo swobodnym podejściem do codzienności, zamiast rozmów o polityce i kościele wolę gadać o sporcie i luzniejszych kwestiach, a zamiast nadmiernie się czymś przejmować pozostaję przy wersji, że "będzie spoko"
Zupełnie obojętne jest mi czy będzie to kobieta/ty, facet/ci, czy parki. Chodzi bardziej o to by były podobne upodobania i łatwość w dogadaniu się. Każdego z podobnymi planami kto chciałby do mnie dołączyć, albo mnie dokooptować do swojej ekipy zachęcam do kontaktu na Facebook, https://www.facebook.com/jakub.zugaj.9 , albo na maila [email]
Wiadomo, że warto byłoby chociaż coś się poznać i wspólnie wstępnie coś zaplanować !
Pozdrawiam
Kuba
Hej. mam na imię Marta, mam 21 lat i najpóźniej do połowy października chciałabym wyjechać do UK. Miałam wyjechać do Anglii już w lipcu ale osoba towarzysząca "rozmyśliła się". Planuje wyjechać najpóźniej do połowy października. Jestem z zachodniopomorskiego, a mój język angielski jest na poziomie komunikatywnym. Jeżeli ktoś chcę się przyłączyć zapraszam do kontaktu: [email]
Pozdrawiam wszystkich aktywnych w tym wątku :)
Witam mam 30lat szukam osoby chętnej do wyjazdu: nie ukrywam że dziewczyny. Mam jakiś status materialny w Polsce ale pracuję okresowo w Anglii. Pomogłem jakiś czas temu osobie z Polski- bez zobowiązań, bo tak nie wypada inaczej i wogóle głupio.... więc teraz stawiam sprawę inaczej.Dziewczyna ta poznana na podobnym forum przyleciała do mnie do Anglii ,odebrałem ją z lotniska i po godzinie już była we własnym ładnym pokoju w nowym domu , mieszkanie z agencji nieruchomości(kto był w Anglii to wie jak trudno załatwić) .Bez pracy, zaświadczeń o dochodach P45, P60 referencji od poprzednich landlordów,małym depozytem,kontrakt na piśmie, Anglicy w domu itp. Ja zaświadczyłem za nią bo byłem ich klientem i załatwiłem single room . Następnego dnia aplikowałem o Insurance Number, pomogłem z kontem w banku, woziłem tyłek po marketach, pomogłem w agencjach pracy. Pierwszego dnia w pracy wyszło jaką jest wiochą wydarła się po polsku-angielsku na Anglika po czym grzecznie jej podziękowali za pracę... Następnego dnia zamiast szukać nowej pracy zaczęła szukać ''chłopaka'' i zaczęło się chodzenie do pubu i sprowadzanie ''dupków'' do domu na picie i bzykanie. Po 3tyg nie miała już nic kasy i jakiś 'fagas' załatwił jej prace za 6,5f za h- myślała że pana Boga za nogi złapała: nie mówiła nikomu w domu gdzie pracuje jak by się bała że ktoś tam pójdzie i jej zrobi konkurencje....Tryb życia prowadziła ten sam czyli browary,zioło, durne koleżanki tylko tym razem zainteresowali ją panowie z pracy bo bardzo chciała dostać kontrakt. Po 2miesiącach jak to w Anglii skończyło się 'busy' i koniec sezonu. Nie chciało jej się samodzielnie szukać nowej pracy wyjechała do innego miasta do jakiegoś typa co pisała z nim na czacie co obiecał jej pracę za 8f i że załatwi jej benefity... Tak więc szukam dziewczyny max w moim wieku wykształconej a jak nie to przynajmniej kulturalnej bez nałogów pracowitej, zadbanej, szanującej siebie. Cel wspólne życie w Anglii, powroty do PL i znów wyjazd , paniom: myślącym :'chciałeś panią pracuj na nią' ,dziękuję TAM jest inne życie, Pozdrawiam [email]
Hej !
Szukam osoby/osób chętnych wyjechać do Londynu. Preferowana dziewczyna, choć niekoniecznie ;) Wiadomo, że w grupie raźniej i weselej. Zależy mi, żeby to był ktoś zdecydowany i pewny wyjazdu, aby po kilku dniach nie okazało się, że już mu się nie podoba i chce wracać do Pl. W moim przypadku mogę zapewnić, że nie ucieknę tak szybko ;)

Kilka słów o mnie - mam 25 lat, w tym roku skończyłam studia na kierunku prawo. Nigdy nie byłam w Anglii, więc będzie to "coś" nowego w moim życiu i wypłynięcie na głęboką wodę. Aczkolwiek wychodzę z założenia, że do odważnych świat należy :) Wyjazd planuje w drugiej połowie października 2014 r. - najlepiej ok. 16-20 ( wcześniejszy termin nie wchodzi w grę).

Jeżeli ktoś byłby chętny proszę o kontakt, myślę, że bez problemu się dogadamy :) mój adres to [email]

Pozdrawiam ! :)
do Sonispired29
hej ,
jak możesz zostaw jakiś mail do siebie co znacznie ułatwi kontakt. Jestem z Lublina i tez myślę o wyjeździe do Londynu. Mam 28 lat.
Pozdrawiam
Witam
Mam 20 lat i skończyłem tego roku szkole średnia. Na studia wybieram się w przyszłym roku dlatego mam zamiar na parę miesięcy wyjechać do Londynu. W Londynie mam znajomego wiec na początku pomógł by z podstawowymi formalnościami, szukam osoby młodej która tez ma ochotę polecieć na parę miesięcy i zarobić jakiś grosz. Wiadomo początki najcięższe dlatego wiadoma sprawa jest ze w dwójkę jest łatwiej i raźniej :) Chciałbym wylecieć w granicach 10/15 października. Chętni proszę pisać : [email]
Witam,
Jestem z Łodzi, mam 28 lat, wykształcenie wyższe, mój angielski jest komunikatywny.
Należę do osób uczciwych, spokojnych, pracowitych. Nie piję alkoholu i nie palę.
Aktualnie pracuję w Polsce, jednak już zdecydowałem, że wyjadę do GB.
Planuję wyjazd w listopadzie b.r. lub na przełomie lutego/marca przyszłego roku.

Poszukuję osoby takiej jak ja, przede wszystkim uczciwej i spokojnej, która również chciałaby spróbować swoich sił w Wielkiej Brytanii. We dwie osoby zawsze łatwiej, szczególnie w kwestii wynajmu mieszkania.
Płeć i wiek nie ma znaczenia. Chciałbym jednak, żeby ta osoba była z Łodzi lub okolic, abyśmy mogli się wcześniej spotkać i omówić szczegóły osobiście.

Mój adres e-mail: [email]

Proszę o kontakt wyłącznie, jeśli jesteś osobą uczciwą, spokojną i poważnie myślącą o wyjeździe.
Witam serdecznie . Mam na imię Mateusz . W połowie pazdziernika planuję wyjechać do Anglii a dokładnie w stronę Manchesteru. Chciałbym poznać się z osobą która ma podobne plany . Mam 20 lat i jestem z województwa podkarpackiego. Pozdrawiam
Witam,
Mam na imię Radek, dopinam się do tematu ponieważ tak jak Wy chciałbym wyjechać do Anglii. Nie ukrywam, że razem zawsze raźniej, bezpieczniej oraz taniej. Mam 21 lat więc szukam osób, które są w moim lub podobnym wieku oraz pochodzą ze śląska lub okolic. Angielski... nie czuję się pewnie, ale to może przez moją samokrytykę (byłem w B1 w LO i na Studiach). Zawsze można zacząć od pracy, która nie będzie wymagała biegłej znajomości języka angielskiego. Start jest zawsze trudny, ale myślę, że warto próbować. Myślę nad wyjazdem na początku października, ale jestem otwarty na propozycję.
Pozdrawiam!
Temat przeniesiony do archwium.
1291-1320 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia