szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
1321-1350 z 3652
Mateusz1994pl podaj jakiś email czy fb do ciebie
Witam serdecznie,

Ja i mój chłopak mamy po 28 lat i chcemy wylecieć do Manchester liniami lotniczymi Ryanair z Krakowa 18 pazdziernika bilety są już kupione.
Mój chłopak mówi w stopniu komunikatywnym jesteśmy bez żadnych nalogów, należymy do osób uczciwych i pracowitych
jeżeli ktoś jest zainteresowany wylotem prosimy o kontakt na maila: [email]
witam wszystkich. mam na imie Łukasz (20l) i tez jestem chetny na pilny wyjazd do anglii. jezeli ktos ma jakies konkretne propozycje to pisac na maila: [email] chetnie poznam kogos z kim moglbym wyjechac. moj angielski jest w stopniu podstawowym chociaż gdy wyjeżdżałem za granice to dogadywałem się po angielsku dobrze.
Cześć! Szukam chętnych do wspólnego wyjazdu do UK. Max od stycznia, chcę aby wyjazd był dobrze zaplanowany. Nic na wariata, ale szczegóły do dogadania. Mam 28 lat i dobry angielski. Jestem z Warszawy, więc dobrze żeby osoby/a była z okolic i najlepiej w podobnym wieku. Więcej szczegółów na maila. Pozdrawiam EM [email] :)
Czy ktoś wyjeżdżał za granicę do pracy przez agencje (expressjobs.pl) ? , czy ktoś byłby chętny wyjechać ze mną ? Jestem dziewczyną, 22 lata chciałabym sobie dorobić za granicą , narazie na jakims pakowaniu warzyw, na produkcji , mój język ang jest komunikatywny. Chciałabym wyjechać w listopadzie/grudniu. Razem byłoby raźniej, najlepiej z innymi dziewczynami w podobnym wieku.
Kto chętny piszcie na priv.

Pozdrawiam.
Do dziewczyna 1992: Nie wiem co to za firma expressjobs.pl ale strona internetowa wygląda dość podejrzanie a oferty pracy są zbyt atrakcyjne,duże stawki -bez języka.... jedyny kontakt do nich to infolinia 0 700... i tu niespodzianka ponad 7zł za min..... żadnej zakładki do nich :kontakt, brak adresu firmy, e-mail , żadnych opinii . Strona internetowa z 2014r i pierwsze zapytania na forach z września 2014r. więc firma powstała dosłownie przed chwilą prawdopodobnie zarabiają na osobach dzwoniących i pytających się o pracę,może komuś tam załatwią, ale pakowanie warzyw w Londynie przed Świętami? Takich prac jest tysiące w tym czasie, łaski nikomu nie robią, do takich prac to się jedzie w ciemno- pewnie zadzwoni 1000osób każdy wyda majątek zanim się dogada poda dane osobowe itp... a do pracy wyślą 10 osób z czego 5 wyleci z roboty pierwszego dnia bo ''za wolno'' pracują , formalnie wszystko w porządku bo teoretycznie ''mają pracę'' ale będą przyjmować podania na maxa i przytrzymywać przy telefonie nawet jak będzie potrzebna jedna osoba ...a na końcu przepraszamy nie ma pan doświadczenia, pracodawca odrzucił pana podanie itp.
Sama popatrzylam na internetowa strone expressjobs.pl . Co za przekret!!!. Trzeba sie zarejestrowac na infolinii za 7.70 zl za minute, i napewno rozmowa bedzie trwala najmniej 5 minut, jak nie wiecej - przeciez musza o wszystkim sie dowiedziec. Fajny sposob na zarabianie pieniedzy za NIC. Niema zadnej gwarancji, ze jak sie zarejestrujesz to dostaniesz dana prace.
Carlos 30a ma racje - jak cos smierdzi od poczatku i widac ze cos nie tak - to napewno tym jest.
Dodam, ze widac, ze zaden Anglik/Angielka za podane stawki nie bedzie tam pracowal.
do Terri: śmiem nawet twierdzić że firma express jobs nie jest w stanie załatwić jakiejkolwiek pracy bo sam fakt uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym i powiązane z nimi koszty rozmów telefonicznych nie dają żadnych gwarancji . Jeżeli np. za 15minutowy kontakt z firmą express jobs. od momentu zgłoszenia chęci wyjazdu do ostatecznego potwierdzenia ktoś zapłaci 100zł a takich osób będzie przykładowo 1000 to już maja 100tyś zł a ja widzę że ogłaszają się dość intensywnie w Polsce , Wielkiej Brytanii m.in na londynek.net , w Niemczech na mypolacy.de to nałapią trochę jeleni ,chociaż na mypolacy.de w zakładce ''ogłoszenia'' dział ''uwaga oszust'' widziałem już pierwsze ostrzeżenia.Możliwe że wyślą rzeczywiście jakiegoś swojego przydupasa do jakiejś roboty jak już im się grunt będzie palił pod nogami po emisji reportażu w programie ''Uwaga'' i będzie później piał na forum taki- jakiej to roboty extra od nich nie dostał ale wg mnie główny i ukryty profil działalności tej firmy to zarabianie na telefonach od ludzi szukających pracy a PRZY OKAZJI organizacja pracy dla garstki osób by jak najdłużej utrzymać się na rynku i nie być posądzonym o oszustwa. Pozdrawiam forumowiczów.
Macie racje, też się zdziwiłam że żadnych opinii nie ma o tej agencji w necie.
Jakie agencje byście polecili/ły ?
Nie chciałabym jechać przez ogłoszenie wyszukane w prasie czy na londynek.net bo się boję że trafię tam gdzie nie chce trafić. :)

Pozdrawiam.
Do dziewczyna1992: mogę polecić stronę reed.co.uk jest to portal nr 1 w wielkiej Brytanii jeśli chodzi o pracę tymczasową przez agencje pracy oraz prace dla specjalistów wszystkich osób z konkretnym zawodem( kierowca C+E, spawacz, operator CNC itp). Ta strona to porównywarka zbiór ofert z całego UK wpisujesz nazwę miasta(town) lub jeśli znasz to kod pocztowy (post code) i wybierasz rodzaj pracy(keywords) np. packing możesz dodatkowo określić zarobki rodzaj pracy pełny etat(full time) niepełny (part-time) dodatkowo oferty agecji pracy (Agency) czy bezpośrednio pracodawcy (employer). W Anglii ogłoszenia o wolnych etatach w kawiarniach, sklepach są najczęściej ''na szybie''. Popularne prace agencyjne to pakowanie czegoś (packing), skanowanie(picking), prace magazynowe (warehouse operative). Nie chce robić reklamy: ludzie mają różne doświadczenia z agencjami jak jest okres tzw. ''busy'' praca dla większości agencji jest opłacalna a jak nie ma pracy zaczyna się dzwonienie 2-3razy w tygodniu... Generalnie okres tzw.''busy'' powoli nadciąga czyli od października do połowy stycznia, czas największej przedświątecznej konsumpcji i noworocznych wyprzedaży .Dobra agencja to taka która: współpracuje z dużymi firmami, zapewnia prace na cały tydzień, płaci podstawę oraz nadgodziny tzw.overtime, płaci przynajmniej za połowę przerwy, wypłaca holiday-e czyli zaległe urlopy, wystawia payslipy czyli cotygodniowe zestawienia ile zarobiliśmy , nie myli się przy szacowaniu godzin, po skończeniu pracy wystawia P45 'od ręki' czyli nasze PIT-y i najważniejsze: nie zatrudnia w biurze żadnych Polek i Ruskich a w pracy do której kierują rządzą Anglicy nie ma polskich ''supervisorów''. Ja pracowałem dla BestConnection.co.uk i InteractionRecruitment.co.uk , podkreślam to nie jest żadna reklama-poprostu mnie nie oszukali i faktycznie jak był okres ''busy'' to można było zarobić w miarę bez stresu przyzwoite pieniądze. Pozdrawiam forumowiczów.
Witam forumowiczów i ponawiam swoje ogłoszenie szukam dziewczyny do 30lat chętnej na wyjazd do Anglii, możemy jechać razem a można też do mnie dojechać gdy będę na miejscu. Ja facet 30l biorę pod uwagę wyjazd do UK na południe lub daleką północ ponieważ mam swoje sprawdzone miejsca- to nie jest mój pierwszy wyjazd.Nawiąże kontakt z osobami znającymi język angielski w stopniu przynajmniej podstawowy plus oraz zdecydowanymi -szkoda mojego pisania i tłumaczenia wszystkich najdrobniejszych szczegółów przez miesiąc a później ktoś się rozmyśli... Tak zwanym ''zdecydowanym'' szarym myszom które boją się własnego cienia też dziękuję. Piszę tak nie dlatego że jestem wredny ale zauważyłem że niektóre osoby są zalogowane od kilku lat na tym i podobnym forum i piszą posty ''chcę wyjechać do Anglii''... Ludzie ja przez ten czas zarobiłem na mieszkanie w Polsce. Jestem osobą która planuje i decyduje a nie fantazjuje dlatego oczekuje odpowiedzi od dziewczyn poważnych, nawet jak nie ''zaiskrzy'' -trudno i tak pomogę na miejscu, pozdrawiam [email]
witam
zorganizuję wyjazd do wielkiej brytani dla dziewczyn/y jestem Mateusz 21 lat angielski w paluszku
w każdym zakresie lepiej niż polski tak czy siak preferuję kobietę pomiędzy od 18 do 24 lat wolną
pracowitą i bezkonfliktową nieważne czy z warszawy czy zwioski z całej polski pobyt w angli
nieograniczony nikogo na siłe nie trzymam. Tylko poważne oferty to żaden chwyt handlowy przed
wyjazdem będziemy rozmawiać przez program skype nikt w ciemno nie wyjedzie ja zapewniam
że będę tłumaczem załatwię pracę national insurance number i pomogę otwożyć konto bankowe
jestem fajnym chłopakiem i dobrym człowiekiem + na dodatek kawaler jestem jaki biznes się zapytacie będę
z tego miał otuż to że tańsze opłaty za pokuj ewentualnie mieszkanie taka kożyść proszę się smiało
kontaktować dziewczyny nie ugryzę muj email to [email]
zachęcam bo zarobki tu są 5-cio krotne do polskich sam zarabiam 1000 funtów miesięcznie więc
nawet gdy zarobicie te 700 to pomnuż to przez 5 bo 1 funt = 5 zł w zaokrągleniu jest rużnica

ok czekam na emaile z propozycjami
z poważaniem

Mateusz
Co sądzicie o tych ofertach ?

http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/praca-w-anglii-od-zaraz-produkcja-pakowanie-zabawek-bez-jezyka-birmingham/

http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-anglia-pakowanie-slodyczy-przy-tasmie-bez-znajomosci-jezyka-sheffield/

To są prace niby przez agencje - brytyjskie ale po polsku napisane ogłoszenie :| jakieś to dziwne trochę.
Co myślicie ? Na razie szukam takich prac na produkcji bo nie znam języka perfekt.

Pzdr.
do dziewczyna1992: pierwsze ogłoszenie wygasło i jest nieaktualne było napisane mile widziane osoby z Birmingham więc by trzeba było tam polecieć znaleźć mieszkanie i spróbować piszą że pomagają z mieszkaniem- to musisz się dowiedzieć o szczegóły czy pomagają na dzień dobry za to że wogóle do nich przyjechałaś i ile ta ich ''pomoc'' kosztuje i czy będziesz mogła zostać w mieszkaniu jak np.pierwszego dnia Ci podziękują w pracy bo stwierdzą że''jesteś za wolna'' czy najpierw trzeba się sprawdzić w pracy czy wogóle się nadajesz i dopiero zaczynają Ci szukać mieszkania. Co do drugiego ogłoszenia jest napisane liczba miejsc 3 ogłoszenie jest od soboty a liczba wejść 600 więc życzę powodzenia, agencja jest ok, publikują po polsku bo taki maja ''target'' panie Polki z agencji muszą zrekrutować ileś osób nawet jak jest 1miejsce to pod telefonem chcą mieć 50 chętnych, dlatego ogłaszają się też w Polsce, ogłoszenie sugeruje że praca jest dość dynamiczna wiąże się z szybkością , zawsze znajdzie się ktoś silniejszy szybszy zdrowszy i bardziej zdesperowany od Ciebie,sama siebie znasz i oceń czy dasz radę skakać jak zając z pudełkami słodyczy układając równo,szybko na palecie przez cały dzień,tydzień, miesiąc... ale spróbować możesz jak już Cię przyjmą nawet jak nie dasz rady na jednym dziale to wyślą Cię na inny ....
Jeżeli jest ktoś zainteresowany to właśnie wróciłem z Anglii i mogę pomóc komuś znaleźć pracę.w agencji przez która pracowałem poszukują cały czas ludzi do pracy.na początek od reki praca przy pakowaniu jjedzenia za 6,31 i umowienie na rozmowę w lidlu po przejsciu której 6,70 na rękę a po 3 miesiacach 7f.dlaczego chce pomóc? Bo od każdej poleconej osoby mam 25f.jeśli ktoś chętny pisać tu lub na [gg] (preferuje gg)
Cytat: carlos30a
Witam forumowiczów i ponawiam swoje ogłoszenie szukam dziewczyny do 30lat chętnej na wyjazd do Anglii, możemy jechać razem a można też do mnie dojechać gdy będę na miejscu. Ja facet 30l biorę pod uwagę wyjazd do UK na południe lub daleką północ ponieważ mam swoje sprawdzone miejsca- to nie jest mój pierwszy wyjazd.Nawiąże kontakt z osobami znającymi język angielski w stopniu przynajmniej podstawowy plus oraz zdecydowanymi -szkoda mojego pisania i tłumaczenia wszystkich najdrobniejszych szczegółów przez miesiąc a później ktoś się rozmyśli... Tak zwanym ''zdecydowanym'' szarym myszom które boją się własnego cienia też dziękuję. Piszę tak nie dlatego że jestem wredny ale zauważyłem że niektóre osoby są zalogowane od kilku lat na tym i podobnym forum i piszą posty ''chcę wyjechać do Anglii''... Ludzie ja przez ten czas zarobiłem na mieszkanie w Polsce. Jestem osobą która planuje i decyduje a nie fantazjuje dlatego oczekuje odpowiedzi od dziewczyn poważnych, nawet jak nie ''zaiskrzy'' -trudno i tak pomogę na miejscu, pozdrawiam [email]
-Długo mnie tu nie było bo jestem trochę zapracowany ale zgodzę się z tobą ze tu jest więcej pisarzy jak ludzi chętnych do wyjazdu do pracy,...
Ale możesz sobie znaleźć dziewczynę na wyspie,nie musisz szukać w Pl.
Czy ktoś z Was wyjeżdżał za granicę do pracy przez agencja pracy - WORK SERVICE ?

Jak oceniacie tą firmę ?
A jacyś 40-letni nie wybierają się przypadkiem do pracy na wyspy?
Cytat: jOlDMaN
A jacyś 40-letni nie wybierają się przypadkiem do pracy na wyspy?

Mogę się wybrać, ale z Córką ;-)
Hej, zwalnia się pokój i zostaje też praca po dwóch chłopakach, którzy zjeżdżają do kraju. Zostają w mieszkaniu cztery osoby Marcin 24 l. z Karoliną 21 l. , Patryk 23 l. i ja, wszyscy pracujemy..... Jeżeli myślisz poważnie o wyjeździe do uk, nie jestes konfliktowy/a, nie trzeba po Tobie sprzątać i chcesz w miarę szybko tu przyjechać to zapraszam... Mariusz. skype: raster-mario… www.emito.net/ogloszenia/tresc/1709662
Hej, szukam osoby/osób które znają język angielski i chcą wyjechać do UK , koniecznie ze znajomością języka, żebyśmy nie byli ograniczeni tylko do pracy na produkcji. Nie mam nic jeszcze zaplanowanego, wszystko do dogadania jak również termin wyjazdu. [email]
hey. jest ktos zorientowany na temat pracy w Anglii dla osob słabo mowiacych po ang?wiadomo ze z czasem człowiek wiecej sie nauczy mówic po angielsku..i jak jest tam z praca dla takich słabiej mowiacych po angielsku???czytałam ze przy pakowaniu nie trzeba az tak umiec mowic po angielsku.pozdr
Hej, mam 21 lat i też z chęcią w trybie natychmiastowym ewakuował się do UK.
Jeżeli byłby ktoś chętny na wspólny wyjazd gdziekolwiek, to niech odzywa się na GG 5[tel].
Pozdrawiam! :)
Witam jestem Mateusz mam 23 lata .
Jak większość tu osób chce wyjechać za granice potrzebuje kompana do wyjazdu kogoś najlepiej doświadczonego kto dość dobrze kuma Angielski . I ogarnie wynajęcie mieszkania na start .
Osoby zainteresowane proszę pisać na [email]
Witam, mam 25 lat i też jestem chętny do wyjazdu do anglii/irlandii - znam dobrze angielski, może nie biegle, ale komunikatywnie. Jeśli czegoś nie znajdę w ciągu miesiąca, jadę w ciemno - zainteresowanych zapraszam na priv.
Witam !
Siostra (23) wraz ze mną (19) chcielibyśmy wyjechać do Anglii do pracy. Wyjazd planujemy w listopadzie jednak mamy problem ,że nikogo z tych stron nie mamy. Może ktoś chciałby wraz z nami wyjechać do UK? najlepiej ,zeby była to osoba która już jeździła i wie jak i gdzie załatwia się wszelakie papiery.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt na e-maila [email]
Pozdrawiam.
A jacyś 40-letni nie wybierają się przypadkiem do pracy na wyspy?
Witam
Wybieram się na pewno do Anglii jestem z Warszawy
Pozdrawiam
Cześć wszystkim!
Jestem Mirek, mam 23 lata. Dwa lata temu byłem w UK ponad rok w okolicach Londynu, Essex.
Chce wyjechać ponownie, gdyż jakbym nie patrzył i kombinował, próbował, to w tym kraju żył normalnie nie będę.
Znam bardzo dobrze język angielski, dodatkowo pomoge w założeniu konta bankowego, uzyskaniu Insurance number, itp.
Jestem z zawodu informatykiem. Hobby to motocykle, wyścigi, snowboard, nowe technologie.
Jeśli chcesz fajnego kolegi do pogadania, spędzenia czasu, do wspierania się to ja się nadam :)

Chce jechać jak najszybciej. Jeśli ktoś ma miejsce, możliwości, chęci i chce kogoś do towarzystwa to proszę pisać na gg : 42970699

lub tutaj na pw.
ja załatwię każdemu pracę podkreślam każdemu od urodzenia w uk żaden naciągacz tylko poważni ludzie 18- 30 lat dlaczego ograniczenie wiekowe bo im starszy tym gożej z językiem angielskim i nikt przecież rodziny nie zostawi jechać w ciemno aczykolwiek preferowane paiee ale chłobcy bezkonfliktowi też moga wyjechać
jestem zorientowany w 95 % co i jak praca przed świętami była by nawet już można byłoby tylko musiałbym wyrobić wam national insurance number taki nip podatkowy trzeba mieć koniecznie
to żadna ściema poważnie zainteresowani pisać bo miejsca limitowane kto pierwszy ten lepszy
jestem kawalerem 21 lat angielski w paluszku bez popisywania się wogule jestem polakiem
chentni niech napiszą na prywatną wiadomość bo chyba maila nie moge wstawić bo narusze regulamin
jestem Mateusz piszcie poważnie bez wyzwisk i gróźb proszę
Witam ponownie po moim pierwszym opublikowaniu oferty niewiele tylko 2 osoby się do mnie zgłosili wiem jak cienko jest w Polsce więc jest szansa złapać szympansa tu w angli wielka brytania przed świętami mają duży popyt na pracowników z róznymi poziomami angielskiego a nawet z jego brakiem, zawsze te pytanie jest kluczowe jaki jest chaczyk i gdzie ten kruczek a oto odpowiedz chcesz bieduj/głoduj w polsce nie lubie sie powtażać złej poloni nie mam zamiaru zciągać jestem prywatną osobą wiem jak się odnaleść za granicą wiem jak wszystkie formalności załatwić od a do z trzeba tylko się ze mną skontaktować przed wyjazdem obowiązkowe rozmowy skype nikogo w ciemno nie biorę to nie caritas ani nie święty mikołaj.
Ja będę służył jako tłumacz od zawsze w angli żaden kłopot nie raz już to robiłem w przyszłości będę ściągał ludzi rodzinami ale teraz preferuję dziewczynę w wieku18-25 lat wolną pracowitą no i miłą bo nie szukam problemów to NIE żadne toważyskie agencje, domy publiczne ani nie niewolnictwo czy obozy pracy, tylko zwykła praca prymitywna w magazynach fabrykach itp za lepsze wynagrodzenia niż w polsce
preferuję ludzi z wiosek bo są spokojniejsi nie chcę ludzi klnących non stop ćpających, uzależnionych od alkoholu i bez osiłków z przemocą maxymalnie zcierpię papierosy ale to wszystko. ZAPRASZAM DZIEWCZYNY/KOBIETY 18 DO 25 LAT BO JA SAM MAM 21 WIĘC MNIEJWIĘCEJ TEN SAM WIEK BYŁ BY OK.
JAK NIE ZDOŁAM NIKOGO ZNALEŚĆ to wezmę pierwszą lepszą odpowiadającą mi osobę niepatrząc na płeć ani wiek max wiek 40 lat nie więcej bo będziemy dzielić pokjuj na pół tak żeby taniej było. kontaktować się szybko na mojego e-maila ale błagam poważne oferty bez wygłupów bo to wszystko trzeba przygotować tu nie ma pochopnych decyzji pisać na e-mail mój prywatny i umwimy się na skype lub gadu gadu.
email: [email]

Szczeguły puźniej Mati
Temat przeniesiony do archwium.
1321-1350 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia