szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
1381-1410 z 3652
Witam wszystkich.
Chcę wyjechać do Anglii i szukam pracy. Mam 30 lat i mam już doświadczenie w pracy w Anglii i Szwecji. Jeżeli ktoś zwalania miejsce i wraca do Polski proszę o kontakt. Nie mam nałogów i jestem bezkonfliktowy. Po prostu normalny człowiek. Mój e-mail: [email]
Cześć, ja i mój chłopak jesteśmy zdecydowani wyjechać do Anglii, nie mieliśmy jeszcze okazji tam pracować dlatego szukamy chętnych osób na wyjazd najlepiej, które już tam były lub są dobrze w tym ogarnięte, chodzi mi o takie sprawy jak założenie konta w banku, insurance number itp. Wiadome, że w grupie raźniej, taniej i łatwiej. Max połowa listopada.. Mam 21 lat on 23 jesteśmy z małopolski, chętnie spotkamy się z osobami zainteresowanymi wyjazdem żeby wszystko ogarnąć :) Proszę o kontakt osoby zdecydowane i bezkonfliktowe :)
[email]
Witam wszystkich.
A jest tu ktoś taki jak ja, 45+, komu życie przewróciło się do góry nogami (w Polsce) i, mimo wszystko, chce zacząć od nowa na obczyźnie? :) Mimo wykształcenia, znajomości języka ang. (B1/B2), innych uprawnień (prawo jazdy, instruktor sportu, uprawnienia do masażu) i olbrzymiego doświadczenia zawodowego, nikt mnie tu już nie chce a i ja chętnie zmieniłabym otoczenie. I jeszcze do tego na lepiej płatne...:)
Mogę opiekować się starszymi, niepełnosprawnymi, zajmować się domem, aktywować sportowo. Dużo rzeczy mogę robić, byle godnie żyć a nie, jak to widzieliby już rządzący tym upadłym krajem, szykować się do trumny...
Wierzę, że razem raźniej, dużo taniej na początku, więc szukam osób wiarygodnych, zdeterminowanych, kreatywnych i nie bojących się ciężkiej pracy. Oczekuję też jakiegokolwiek potwierdzenia swojej wiarygodności np. polskiego zaświadczenia o niekaralności - ja też takie przedstawię, jeśli dojdziemy do porozumienia.
Proszę o kontakt tylko osoby, które są chętne na wyjazd już, mają jakieś pomysły na siebie/na nas.
Chętnie też komuś zapłacę za wiarygodną ofertę pracy.
Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia w "nowym" życiu:)
Hej, mam 28 lat i też z chęcią wyjechałbym do pracy za granice
Jeżeli byłby ktoś chętny na wspólny wyjazd gdziekolwiek, to niech odzywa się na maila [email]
Pozdrawiam! :) Przemek
Witam wszystkich, mam 26 lat i jestem z województwa zachodniopomorskiego. Chcę wyjechać do UK, kwestia miasta do uzgodnienia. Mój angielski jest na poziomie komunikatywnym ale to wyjdzie w praktyce. Jeśli jesteś miłą, bezkonfliktową, przyjazną i zdecydowaną osobą na wyjazd to pisz ;) https://www.facebook.com/profile.php?id=1[tel]
Witam, razem z narzeczonym i użytkownikiem mateusz1988i poszukujemy chętnych na wylot do UK dnia 11.12.2014 o godzinie 12:00 z Gdańska. Cena biletu liniami wizzair wynosi na dzień dzisiejszy 79zł. Ja mam lat 19, narzeczony 23, dobrze by było gdyby osoba ta była mniej więcej w naszym wieku co nie znaczy że nie może być to ktoś starszy. Ważne by była to osoba chociaż komunikatywnie posługująca się j. angielskim i nie bojąca się podjąć tak ważną decyzję jaką jest wyjazd. Chętnych proszę o wiadomość na [gg] bądź na facebook-u: https://www.facebook.com/monika.zurniewicz
ciężko dziś dobrać ludzi żeby jeszcze byli z tego samego okręgu, z takim samym poziomem angielskiego, z zastrzykiem pieniędzy na wyjazd, w podobnym wieku i determinacją, w podobnej sytuacji finansowej lub jakiej by nie było i takich chętnym w końcu wszyscy tu jesteśmy dla siebie kompletnie obcy. Jestem ciekaw czy ktoś tu kogoś nie wystawia lub wystawi bo większość wygląda za aż dobrze żeby było to prawdziwe. Ale praktyka czyni mistrza to albo bilet w jedną stronę albo furtka na przyszłość co do mnie może nie ma tak co narzekać i zostać w polsce bo spaść z deszczu pod rynnę to łatwo chwila moment. Skoro anglia wykarmia przeludnienie to polska powinna wykarmić nie doludnienie ale na konto wyjeżdzających polaków zawsze jacyś inni emigranci legalnie lub nie legalnie wepchną się do polski i dla nich polska bedzie jak dla nas anglia czyli miód malina. W moim przypadku muszę grać wabank wszystko albo nic takie raz kozie śmierć bo jest taka sprawa jak żyć i mieszkać w angli tylko za pracę to już lepiej mieszkać tu na miejscu i tu żyć i mieszkać za prace przynajmniej znajome kąty swoje strony. Co kraj to obyczaj jeszcze mi brakuje żeby mnie rodacy w konia zrobili to ostatnia rzecz którą potrzebuję. Pi razy dżwi powodzonka wszystkim śmiałkom i ryzykantom bez ryzyka nie ma zysku no i za błedy się płaci do usłyszenia

Romuś
Witam a ja od 2 tygodni siedze w UK i szukam pracy niestety z jezykiem kiepsciutko :-( a w kazdej agencji rozmowa wstepna po angielsku. Jestem w okolicach Wallsall , jesli ktos wie jak znalezc prace bez jezyka to prosze o podpowiedz. Pozdrawiam
Witam,

Dostałam pracę poprzez Urząd pracy w Gdańsku. Praca zaczyna się od 6.11.2014. Zastanawiam się nad Thurrock. Jeśli ktoś wybiera się w tę okolicę lub w tym terminie bardzo proszę o kontakt. Mój mail [email]
Hej :)
Wraz z koleżanką chcemy wyjechać do Anglii do pracy. Na razie jesteśmy na etapie poszukiwania mieszkania ktoś ma może jakieś cenne wskazówki lub namiary na mieszkanie ? Wstępnie chcemy udać się do Blackpool lecz plany mogą ulec zmianie :) Planowany termin wyjazdu koniec października początek listopada. Po znalezieniu mieszkania mamy nadzieje znaleźć pracę na miejscu. Parę słów o nas: Mam na imię Kaśka lat 25 koleżanka w tym samym wieku, obie jesteśmy po studiach. Jeśli ktokolwiek z Was ma również podobne plany wyjazdowe zapraszam do kontaktu :) może razem znajdziemy mieszkanie ? lub pojedziemy ? albo macie jakieś informacje co do pracy, mieszkania, życia ogólnie wszytskiego na temat pracy zarobkowej za granicą proszę o kontakt :) mail : kasia2002 @ poczta.fm
Pozdrawiam :)
Cześć ! Mam na imie Patrycja mam 21 lat i pochodze z woj. małopolskiego, okolice Krakowa i jestem chetna na wyjazd do Anglii w celu zarobku. Mój język angielski oceniam jako dobry , mogłabym pracowac przy taśmie, pakowanie sortowanie ,w opiece w knajpie itp zadna praca nie jest mi obca, wiec jezeli pracujesz w Anglii lub dopiero zamierzasz wyjechac i potrzebujesz towarzysza to napisz do mnie na maila lub wejdz na mój profil na facebooku, jestem osoba zdyscyplinowana bez problemową i zdecydowana na wyjazd i przede wszystkim chętną do pracy!! Pozdrawiam:)

-mój adres e-mail: [email]
-https://www.facebook.com/patrycja.jabcon.7
Cześć! Mam 18 lat i jestem zdecydowany na wyjazd do UK w celu zarobku. Miejsce w UK, gdzie bym pracował jest mi obojętne. Jestem zdyscyplinowany, uczciwy i chętny do pracy. Mogę pracować na taśmie w fabryce, w supermarkecie, rolnictwo, wszelkie budownictwo. Znam Angielski w stopniu podstawowym. Pozdrawiam.

Adres e - mail: [email]
Witam, poszukuje osoby do wspólnego wyjazdu do UK, która jest chętna wyjechać najpóźniej 13.11.2014. Nie mam preferencji co do miasta, a jeżeli chodzi o pracę to interesuje mnie produkcja lub praca w sklepie. Ja mam 23 lata i mój angielski jest na dobrym poziomie. Fajnie by było gdyby znalazły się osoby z okolic Rzeszowa ale nie koniecznie. Jeżeli jesteż w 100% zdecydowana/y na wyjazd pisz śmiało : [email] :)
Hej,
Czytam i zastanawiam sie dlaczego chcecie ryzykować tyle kasy i to ze możecie nie znaleźć pracy. Lepiej jest wyjechać na gotowe ze sprawdzona agencja. Ja jadę 12.11 z Flame. Mój kuzyn był z nimi 2 lata i rok temu. Najpierw przywiózł 2500 funtów po 10 tygodniach a potem 3500. Praca luz i sa nadgodziny. Dają gwarancje 480 godzin pracy plus bonusy. Ogólnie jedzie sie autokarem w grupie koszt to 550 zł. Oni ogarniaja chatę bank Nin itd. Trzeba zabrać 350 funtów na życie do pierwszej tygodniowki - chata depozyt żarcie takie tam , potem juz co piątek kasa na konto. Robią spotkania w Bydgoszczy i Warszawie. Praca minimum do połowy lutego, potem albo sie tam uda lub zawijam dalej do Manchester lub birmingham. Jakby ktoś chciał info to www.flamejobs.pl lub pisać na priv
A
Hej
ja i mój chłopak planujemy wyjazd do Anglii. Nasz wiek to 26 i 27 lat, jesteśmy bezkonfliktowi z poczuciem humoru. Nie mamy jeszcze konkretnych planów ale chcemy się wynieść z tego kraju bez perspektyw najpóźniej do końca listopada. Jesteśmy z woj śląskiego i zapraszamy do kontaktu, w grupie raźniej ;).
Witam wraz z dziewczyna jestem obecnie w Manchester mamy po 29l i szukamy stałej pracy gdzieś w fabryce jesteśmy zarejestrowani w agencjach pracy ale nic cisza , dziewczyna zna angielski komunikatywnie a ja słabo, Jeśli ktoś wie gdzie szukać pracy lub gdzie przyjmują to proszę o wiadomość na emaill lub [gg] . Z góry dziękujemy i Pozdrawiamy .
hej,
w 3 (dziewczyny) , planujemy wyjazd do Birmingham w połowie listopada i szukamy jeszcze jednej dziewczyny do wyjazdu. Jesteśmy w wieku 22-24 latai pochodzimy z woj. małopolskiego i lubelskiego.
Jeśli ktoś jest na 100% pewny wyjazdu i szuka towarzystwa, proszę o kontakt:)
[email]
edytowany przez malia686: 02 lis 2014
Cześć wszystkim!
Jestem Mirek, mam 23 lata. Dwa lata temu byłem w UK ponad rok w okolicach Londynu, Essex.
Chce wyjechać ponownie, gdyż jakbym nie patrzył i kombinował, próbował, to w tym kraju żył normalnie nie będę.
Znam bardzo dobrze język angielski, dodatkowo pomoge w założeniu konta bankowego, uzyskaniu Insurance number, itp.
Jestem z zawodu informatykiem. Hobby to motocykle, wyścigi, snowboard, nowe technologie.
Jeśli chcesz fajnego kolegi do pogadania, spędzenia czasu, do wspierania się to ja się nadam :)

Chce jechać jak najszybciej. Jeśli ktoś ma miejsce, możliwości, chęci i chce kogoś do towarzystwa to proszę pisać na gg : 42970699

lub tutaj na pw.
Hej!
W najbliższym czasie planuję wyjazd za granicę za pracą i szukam kogoś kto ma podobne plany i chciałby wyjechać na dłuższy okres.Miejsce oraz praca do uzgodnienia Mam 24l ,bezkonfliktowy, uczciwy . J.angielski poziom dobry , niemiecki podstawowy pozdrawiam i 100% chętne osoby zapraszam do kontaktu :)
[email]
Hej,
Ponieważ w pl nie widzę możliwości na godne życie, podjęłam decyzje o wyjeździe do uk. W związku z tym mam do was pytanie gdzie najlepiej uderzyć, aby najszybciej znaleźć prace.
Jeżeli gdzies zwalnia się miejsce pracy i najlepiej tez z jakimś pokojem, bardzo proszę o kontakt [email]
Mam 28 lat , jestem pracowita, w j. ang potrafię się porozumieć, nie pije, nie pale, zależy mi na pracy.
Pozdrawiam
Cześć . Mam na imię Magda( 22 l) i bardzo chce zarobić za granicą ale niestety nie mam odwagi sama wyjechać . Jeżeli znajdzie się dziewczyna która szuka osoby chętnej na wyjazd to jestem chętna ! [email]
szukam bezdzietnego kawalera domatora 37-42 lat powyzej 175 cm z kraju wsi zagranicy na dobre i złe
moze wyjechalibysmy razem do pracy zagranice w nowym roku
[email]
Witam. Szukam chętnej osoby (lub osób), która tak jak ja planuje wyjechać zagranicę na początku 2015 roku.
Mam 32 lata... i zaczynam wszystko nowa. Chcę wyjechać na ok rok, aby odłożyć trochę pieniędzy, podszkolić język i wrócić do Polski :). Szukam pracy przez internet i mam małe obawy jechać samej..
Interesują mnie kraje: Niemcy, Szwecja, UK, Austria, Holandia.
Moj adres email: [email]
... mieszkam w lubuskim.
Ja bardzo chętnie bym wyjechała ale jak wiadomo nie jest to proste:
3 dzieci w wieku szkolnym, wyjazd w ciemno odpada, nie mam pojecia jak, gdzie, co zalatwic.
Najbardziej odpowiadałby nam wyjazd bez kilkumiesięcznej rozłąki, wszyscy razem co raczej jest niemozliwe, więc chyba na początek musiałby wyjechac tylko mąż.
Dużo jest pytań
Nie mam juz sił tu egzystowac
hej. szukam osob ktore chca wyjechac do UK i maja pieniadze na start. posiadam troche kontaktow tam i wiem gdzie jechac zeby odrazu isc do pracy i nie marnowac czasu. wiadomo iz najwiecej pieniedzy idzie na poczatku na mieszkanie dlatego najlepiej gdyby osoba nie miala nic przeciwko koczowaniu wspolnie na jednym pokoju. jakby co pisac na [email]
Szukam chętnej na wyjazd do pracy za granicę najlepiej do Holandii bo mam namiar na Holenderskie biuro. Mam własny samochód więc z dojazdem nie będzie problemu a we dwoje zawsze to raźniej i jest z kim porozmawiać. W wolne dni możemy zwiedzać. Jeśli tak to czekam na odpowiedz .
Proszę pisać na [gg]
Witam.

Mam na imię Krzysiek , mam 20 lat i szukam osoby chętnej na wyjazd za granicę. Jeśli chodzi o kierunek , to interesują mnie Niemcy i Holandia. Więcej szczegółów priv. :) Śmiało pisać. :)

https://www.facebook.com/krzysztof.kurek.96

[gg]

e-mail : [email]
Witam,

Moja przygoda z Anglią zaczęła się 3[tel]a więc stosunkowo niedawno. Jestem w tej grupie ludzi którym było dane znaleźć pracę za godną pieniądze, mieszkanie w spokojnej dzielnicy itd..

Do czego zmierzam... Mianowicie.. Chciałbym pomóc osobom które mają zamiar wyjechać.. Na początek co mogę zapewnić... Mogę udostępnić - wynająć pokój w domu którym mieszkam za rozsądnę pieniążki.. A co najważniejsze osobom mającym chęci do pracy jestem w stanie służyć pomocą w znalezieniu pracy, załatwieniu wszelkich niezbędnych formalności związanych z podjęciem zatrudnienia.. Założeniem konta bankowego itp...
Wiem jak trudne są pierwsze kroki... Bo sam tego doświadczyłem...

Osoby konkretnie zainteresowane proszę o kontakt
e-mailowy: [email] lub FB: https://www.facebook.com/grzegorz.piotrowski.73
tel: +4474[tel]

Pozdrawiam serdecznie - GRZEGORZ
Temat przeniesiony do archwium.
1381-1410 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia