szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
1441-1470 z 3652
Cześć i czołem !
Mam 20 lat, ukończylem w tym roku technikum turystyczne, zdobyłem dyplomik, ,maturke zdałem oraz dodatkowo ukończyłem kurs spawacza metodą MAG, właśnie pod koniec stycznia kończę staż półroczny i jak to bywa w naszym kraju o pracę bardzo cięzko, owszem są oferty, ale większość za minimum ;c
Więc pomyślałem, czemu by nie spróbować :)
Szukam chętnych, okolice Oświęcimia (Małopolskie)
Zaprasz pod emial [email] !
Hej
Na wstepie chcialbym przeprosic ludzi ktorzy do mnie wczsniej pisali i chcieli wraz ze mna wyjechac badz pomoc w Anglii z ogarnieciem papierow jednak nie moglem pozwolic sobie na wyjazd ze wzgledu na to ze jedna z moich bliskich osob zachorowala na raka. Ja w zaden sposob nie chce sie tlumaczyc jednak mysle ,ze Ci ludzie zasluguja na wyjasnienie.
Teraz pisze ponownie czy ktos zechcialby wyjechac w styczniu do UK?
Preferuje strony Londynu ,poniewaz mysle,ze bedzie latwiej w znalezieniu pracy niz w malym miescie.
Mam 20 lat jestem pogodnym czlowiekiem i podejme sie kazdej pracy (wiadomo, od czegos trzeba zaczac)
Jestem otwarty na nowe znajomosci :)
Pozdrawiam
Marshall38
Witam
W styczniu/lutym zamierzam wyjechac do Anglii. Najlepiej Londyn i okolice. Do tego czasu chciałbym ogarnąc prace i jakis pokój. Czy ktoś zainteresowany wspolnym wynajęciem ? Mam 24 lata, miły, towarzyski i otwarty . Kontakt [email]
Pozdrawiam
Witam! planuję jechać z koleżanką do Anglii obie mamy po 18 lat chciałybyśmy jechać w czerwcu lecz daty jeszcze nie znamy, ponieważ to zależy od egzaminu jeżeli chciałby ktoś z nami jechać i pomógłby nam szukać tam pracy to chętnie z kimś pojedziemy :)
Witam, chętnie udzielę pomocy w wyjeździe do anglii dla osób chcących podjąć tu pracę, lecz w grę wchodzi tylko manchester, bo tu mieszkam. Oferuję załatwienie zakwaterowania, oraz rzeczy typu spis agencji pracy, jak wyrobić NIN i konto w banku oraz inne rzeczy ułatwiające poruszanie się w nowym mieście. Po więcej informacji zapraszam na email [email] oferta aktualna cały czas
szukam bezdzietnego kawalera domatora 37-42 lat powyzej 175 cm z kraju wsi zagranicy na dobre i złe
[email]
Cytat: arabela2014
szukam bezdzietnego kawalera domatora 37-42 lat powyzej 175 cm z kraju wsi zagranicy na dobre i złe
[email]
A ja szukam inteligentnego, wysokiego, przystojnego mezczyzny z doswiadczeniem, ktory ma nie wiecej jak 30 lat, wie co chce z zycia, ma swoj business gdzie zatrudnia ponad 300 ludzi, no i wie czego kobieta potrzebuje w zyciu. Te potrzeby to sa: bezlimitowe konto dla mnie, mile slowa, nie pytanie sie gdzie wychodze i po co, sprzataczke do domu, kucharke do gotowania. (Takie male drobiazki)
Szukam osoby chetnej do wyjazdu zagranice niekoniecznie Anglia inne kraje tez wchodza w gre.. Jestem z okolic Wielkopolski moj mail [email]
witam, mam 32 lata, od niedawna jestem w anglii , chetnie pomoge jakiejs dziewczynie ktora by chciala tu przyjechac i pracowac. moj mail [email]
Witam,szukam osoby chętnej do wyjazdu do Anglii. Mam 20 lat, jestem spokojnym i pogodnym człowiekiem. Wspólnie moglibyśmy poszukać jakiejś oferty i zakwaterowania. Najlepiej, aby ta osoba była z okolic Łodzi. Mój adres mailowy: [email] i numer [gg] .
Witam, mam 23 lata, jestem sympatycznym, miłym i uczciwym młodym mężczyzną, który poszukuję pracy bądź pomocy w znalezieniu pracy i załatwieniu zakwaterowania i dokumentów potrzebnych do pracy za granicą. Chodzi mi o Anglię, Szwecję, Norwegię itp. Interesuje mnie praca w budownictwie bo takie mam wykształcenie i doświadczenie bądź też jako kierowca. Osoby, które mogą i CHCĄ pomóc proszę o kontakt: [email]
Z góry dziękuję i pozdrawiam Robert.
Witam! Czy ktoś wybiera się może w styczniu bądź później do Northampton? Moje [gg] . Ania
Witam, chciałabym wyjechać do Anglii (jeszcze w styczniu). Mam 30 lat, jestem ze Śląska. Jednak nie chcę jechać sama, z kimś zawsze łatwiej. Dlatego jeżeli jest ktoś ( najlepiej dziewczyna) zdecydowana na wyjazd proszę o kontakt. Pozdrawiam
Hey. Jest ktoś zorientowany ws.pracy w pobliżu londynu??? Jakie wymogi trzeba spełniac aby np z poczatku dostac sie na produkcje lub cos podobnego??? czekam na inf pod nr [gg] . chcemy wyjechac do pracy w anglii po raz pierwszy dlatego pytam aby cos sie dowiedziec. pozdr :-)
witam jestem Polakiem mieszkam już w Angli jakiś czas samotność mi doskwiera ciężko tu o dobrą dziewczynę dlatego pomyślałem aby z polski sobie jakąś wziąć więc się ogłaszam szukam normalnej chętnej do wyjazdu za granicę pomogę znaleźć pracę sam niedawno poszukiwałem ale z angielskim sobie radzę i nauczył bym dziewczynę angielskiego chętne poważne oferty jakoś się dogadamy na skype czy gadu gadu przez telefon możemy porozmawiać facebook naszaklasa jestem kawaler mam 22 lata i szukam dziewczyny od 18-26 lat może znać angielski ale nie musi razem damy sobie radę popiszemy więcej o szczegółach na e-mailu: [email]

:) do usłyszenia
Czesc, pomozemy wyjechac do UK, znalezc prace dziewczynie bi w wieku 25-40 lat, ktora chcialaby zamieszkac z fajna para 35 latkow. Zainteresowane dziewczyny prosze o kontakt na e-maila: [email]
Witam poszukuje pracy UK czy ktoś mógłby mi pomóc
Mam 20 lat ogólnie pracuje w Polsce lecz nie odpowiada mi praca w tym kraju ponieważ nie przestrzegane są zasady BHP i ogólne warunki pracy są niezadowalające .
chciałbym jak najszybciej opuścić ten kraj czy mógł by mi ktoś pomóc ?
e-mail: [email]
edytowany przez Michal20wyszkow: 06 sty 2015
24 latek z warmii szukam osoby do wyjazdu za granice, moje [gg]
szukam bezdzietnego kawalera domatora 37-42 lat powyzej 175 cm z kraju wsi zagranicy na dobre i złe
[email]
Witam. Zabiore 1 albo 2 osoby z PL do UK, 10-go stycznia w godzinach rannych, Trasa: Grajewo- Reading, przez Lomza, Wawa, Poznan, Chętnych proszę o kontaky: 516209722
Witam serdecznie
Poszukuję koleżanki do wspólnego wyjazdu do Anglii. Mam 25 lat, i w pełni komunikatywny język angielski. Chciałabym wyjechać w lutym. Bardzo proszę o kontakt na maila: [email]
Aktualnie wolny pokój od 29 stycznia, zapraszam do kontaktu

Witam, chętnie udzielę pomocy w wyjeździe do anglii dla osób chcących podjąć tu pracę, lecz w grę wchodzi tylko manchester, bo tu mieszkam. Oferuję załatwienie zakwaterowania, oraz rzeczy typu spis agencji pracy, jak wyrobić NIN i konto w banku oraz inne rzeczy ułatwiające poruszanie się w nowym mieście. Po więcej informacji zapraszam na email [email] oferta aktualna cały czas
Witam mam na imię kamil mam 20 lat,jadę do anglii w czwartek niestety nie mam jeszcze pokoju, jeżeli ktoś by posiadał tani pokój do wynajęcia w leeds to proszę o kontakt: [email]
Witajcie
Szukam osoby zainteresowanej wyjazdem w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Prace mam zalatwioną i moge ze soba wziąc drugą osobe. Zainteresowanych prosze o kontakt na maila [email] lub tel 53[tel]
Cześć wszystkim,
z tej strony Kuba, 26 lat, po studiach anglistycznych (myślę, że to istotne, ponieważ bariera językowa dla mnie w zasadzie nie istnieje i mogę pomóc we wszelkich tłumaczeniach, pomocy etc)
Planuję wyjechać do UK - miejsce nie ma znaczenia, znaczenie ma to, że nie chciałbym wyjechać w ciemno, samotnie - branża też nie ma znaczenia, mogę robić cokolwiek (w Polsce pracowałem od magazynów po recepcję hotelową)

Do końca stycznia chciałbym już mieć mniej więcej plan i coś, choćby w najmniejszym stopniu, umówione na miejscu. :-)

Jeśli masz podobny pomysł na najbliższą przyszłość jak ja, albo jeśli jesteś już na miejscu i chętnie (oczywiście nie za darmo) pomożesz w szybkim starcie, bardzo proszę o kontakt:
[email]
ewentualnie sms/tel: 88[tel]

Dodam, że byłem już w UK (Derby) przez okres 3 miesięcy i w tym czasie naprawdę pomogłem sprawnością językową innym rodakom, którzy nie do końca rozumieli polecenia przełożonych, etc. Pomogę przy jakichkolwiek problemach językowych, mogę także udzielać korepetycji (mam w tym doświadczenie)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie, cześć!
Hej.. Mam 36 l.Chcialabym wyjechac do UK w okolicach kwietnia ..Szukam kogos jako kompana nke w podobnym wieku bez nalogow.Myslalam o Yorkshire choc nie koniecznie
Witam wszystkich, odrazu przejde do sedna, czy ktos mial do czynienia z laywadd'em? oferuje on pomoc w wyjezdzie do anglii, chodzi mi tutaj o weryfikacje autentycznosci, czy jest to oszust, czy rzeczywiscie pomaga, kazda informacja bedzie cenna
hej. szukam agencji organizującej prace w anglii . chciałabym wyjechać pod koniec stycznia albo na początku lutego właśnie z jakiejś agencji,. zna ktoś może biura pośrednictwa na śląsku? albo gdziekolwiek w Polsce?
byłby ktoś zainteresowany wyjazdem razem ze mną w okolicach lutego?
Witam !!

Jestem Jacek, mam 25 lat, i poszukuję osoby chętnej do wyjazdu do Wielkiej Brytanii do Leicester, planuje wyjechać pod koniec marca ew. początek kwietnia po świętach, co do terminu idzie się dogadać.
Jeśli chodzi o te miasto to już jestem zorientowany co i jak, znam ang bardzo dobrze i też takiej osoby do wyjazdu poszukuje, jestem z Zabrza (Śląskie) miło by było by zainteresowana osoba wyjazdem miała wiek w granicach 22-27 lat, oraz była kiedyś już w Anglii- jeśli nie to też nie problem byle by coś potrafiło po angielsku. Wiadomo na początku zawsze w 2 raźniej czy to z pracą czy wyjściem na piwo czy gdziekolwiek.
- proszę by pisały osoby które naprawdę są zainteresowane - na miejscu w Anglii pomogę również z założeniem NIN i konta w banku jeśli ktoś nie posiada. Pozdrawiam
ps: temat Anglii znam bardzo dobrze gdyż mieszkałem w praktycznie sąsiednim mieście Coventry. Niestety z pewnych powodów wróciłem do Polski czego żałuje, ale teraz jak wyjadę to śladu po mnie nie będzie. Proszę też mieć na uwadze by wyjechać do Anglii to na start powinno posiadać się min.5[tel]funtów, pokoje dwuosobowe. są w granicach 90-110 za tydzień , depozyt róznie zależy od wynajmującego też coś koło tego, tyg wyżywienie w uk waha się w miarę potrzeb mi szło 50-60 funtów na tydzień tylko że ja nie oszczędzałem, bo zawsze wychodziłem z założenia że jadę tam też żyć a nie tylko pracować, dodatkowo koszty dojazdu do pracy np bilet miesięczny autobusem 45 funtów no ale wszystko da się ogarnąć.

Dodam że to będzie moja trzecia wyprawa w ciemno w Wyspy i mam nadzieję że kolejna z sukcesem

Mój e-mail: [email] [gg] FB: Jacek Zybaczyński

POZDRAWIAM
Szukam ~NIE PARTNERKI ZYCIOWEJ ANI NIC WSPOLNEGO Z MATRYMONIALNYMI ofertami!
Szukam znajomej ktora ma ochote wyjechac za granice w celach zarobkowych i oczywiscie aby poznac troche swiata mozliwe wyjazdy pozniej do innych krajow lub po prostu aby zycie nie bylo nudne;-)
25 lat ,zlota raczka,zabawny , odwazny , leniwy co do czasu ;-) egoista jak to na faceta przystaje ale po za tym ujdzie w tloku ;-) na pewno nikt ze mna nie zginie ;-)
Post odwazny i skierowany do kogos kto chce poznac troche swiata ;-) zarobic w jakiejs pracy lub cos, jestem w uk 1,5 roku pracowalem tu i tam i sie pne tu i tam ;-) ale zawsze brakuje kompanki do podboju swiata tak to nazwijmy ;-) nie bac sie tylko pisac > JEDNO JEST ZYCIE PAMIETAJMY ;-)) I NEVER GIVE UP ! ;] [email]
Temat przeniesiony do archwium.
1441-1470 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia