szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
1501-1530 z 3652
Witam Szukam chętnych osob do wyjazdu za granice do pracy nie koniecznie do angli
jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt [email] jestem z okolic śląska
Ja na tym forum poznałem POLIGON123 i miałem bardzo dobry start dzięki niemu....naprawdę bardzo dobry bo zarabialem tyle samo co i on,razem z nim pracowałem.
Potem woda sodowa i kasa uderzyła mi do głowy,i ostro się bawiłem w Londynie....lecz musiałem wrócić do rzeczywistości bo nie miałem pracy i kasy juz, i musiałem się udać ze spuszczona głową do poligona bo byłem w dołku.
Dostałem opierdziel i znowu robotę z jego pomoca, i teraz już uważam na to co robię.....pozdrawiam poligona i jego rodzinę.
Cześć:) Szukam sympatycznej, zaradnej i odpowiedzialnej dziewczyny, która chciałaby wyjechać do pracy do SZKOCJI, do Edynburga.
Mam 24 lata, skończyłam dzienne studia, jestem z wykształcenia psycholożką;) i znam angielski, na "ucho" B2:) Jestem z Warszawy. Tu nie ma perspektyw więc zamierzam szukać szczęścia za granicą.

Jak większość osób na tym forum uważam, że przyjazna dusza to skarb i we dwie zawsze łatwiej :) Sama boję się jechać. Warunek - musisz umieć porozumiewać się po angielsku. Uważam, że nieznajomość języka to zbyt duży stres. Miło gdybyś była z W-wy lub okolic bo dobrze byłoby się spotkać i wszystko obgadać.
Liczę, że uda się wspólnie wynająć jakieś mieszkanie i znaleźć (na początek) jakąkolwiek pracę. Co dwie głowy, to nie jedna:)
Napisz jeśli uważasz, że się dogadamy :) [email]
Czesc nazywam sie Patrycja mam 20 lat, szukam osob chetnych do wyjazdu do Londynu, lepiej jechac z kims niz samemu to oczywiste, jesli jestescie zainteresowani piszcie na nr 5[tel]prace wszedzie mozna znalezc i mieszkanie wystarczy tylko chciec.
Cytat: krzychukrzychu
Ja na tym forum poznałem POLIGON123 i miałem bardzo dobry start dzięki niemu....naprawdę bardzo dobry bo zarabialem tyle samo co i on,razem z nim pracowałem.
Potem woda sodowa i kasa uderzyła mi do głowy,i ostro się bawiłem w Londynie....lecz musiałem wrócić do rzeczywistości bo nie miałem pracy i kasy juz, i musiałem się udać ze spuszczona głową do poligona bo byłem w dołku.
Dostałem opierdziel i znowu robotę z jego pomoca, i teraz już uważam na to co robię.....pozdrawiam poligona i jego rodzinę.

Ech....troszkę zminimalizowales ale niech ci bedzie
Chciałbym wyjechać do Anglii na przełomie marzec/kwiecień
Mam 37 lat
Może ktoś potrzebuje zmiennika w opiece nad starszą osobą?
nie znam języka i nie mogę wyruszyć w ciemno! a może jakiś polski weteran potrzebuje opieki?
Będę wdzięczny za info
Mam wykształcenie i doświadczenie!
Cześć, mam 30 lat, jestem z małopolski. Też chętnie wyjechałbym za granicę najlepiej w lutym, w celu podjęcia pracy. Najlepiej pojechałbym z kimś w 2-3 osoby, w grupie raźniej. Przedział wiekowy nie ma dla mnie znaczenia. Z zawodu jestem tapicerem ale pracuję jako budowlaniec, pracy się nie boję ale słabo znam angielski dlatego chętnie pojechałbym z kimś kto dobrze zna. Mój numer telefonu : 6[tel]. O kontakt proszę osoby, które są chętne na 100 %.

Pozdrawiam
Witam!!!
Mam na imie Łukasz, w drugiej polowie marca/poczatku kwietnia chcę wyjechac do anglii, dokladny kierunek jeszcze nie wybrany,myslalem o Liverpool'u lub Manchester szukam osoby/osob, ktore tez planuja wyjechac, a takze mieszkania/pokoju do wynajecia, jakis namiarow na agencje, osoby ktora pomoglaby "wystartowac" w nowym kraju. Mam 26 lat, jestem z lubelskiego. Moge leciec z dowolnego lotniska w Polsce. Moj angielski oceniam na komunikatywny. I understand more than I can say, but I learn everyday:P. Jezeli ktos ma podobne plany, informacje, chcialby pomoc to zapraszam na priv lub mail: [email]
Potrzebne 2 dziewczyny kelnerki do pracy w Londynie
Znajomy fajny człowiek potrzebuje od zaraz 2 kelnerki 20-25 lat do kawiarni
Zarobki na początek 6 funtów.
Praca 8 god 6 dni w tygodniu.
Pracodawca załatwi pokój 90 funtów tygodniowo. 45 na osobę
Proszę dzwonić tel. 79[tel]
Andrzej
Witam.
Poszukuję koleżanki do wspólnego wyjazdu do Anglii. Mam 20 lat i komunikatywny język angielski. Chciałabym wyjechać do końca lutego. Bardzo proszę o kontakt.
Planuję wyjazd na przełomie marzec/kwiecień do Anglii, poszukuję 1osoby do wspólnego wyjazdu do pracy i wynajmu mieszkania.
23l ,Śląsk j.ang komunikatywny
Cześć wszystkim! Tak jak Wy też planuje wyjechać. Mam 23 lata, mieszkam w okolicach Poznania i mam dużą motywacje do pracy. Pracowałam w Holandii więc myślę albo Anglia albo Holandia.
Hej :) Ja tez planuję wyjechać gdzieś dorobić za granicą naszej cudnej Polski z moją współlokatorką- czerwiec, lipiec ,sierpień..czy ktoś ma namiary na jakieś biuro sprawdzone, dodam,że moja współlokatorka język angielski w stopniu komunikatywnym ogarnia. Czekam na info,jeśli ktoś ,coś i przyłączajcie się. razem raźniej, pozdrawiam Sandra :) [email]
Hej :) Ja tez planuję wyjechać gdzieś dorobić za granicą naszej cudnej Polski z moją współlokatorką- czerwiec, lipiec ,sierpień..czy ktoś ma namiary na jakieś biuro sprawdzone, dodam,że moja współlokatorka język angielski w stopniu komunikatywnym ogarnia. Czekam na info,jeśli ktoś ,coś i przyłączajcie się. razem raźniej, pozdrawiam Sandra :) [email]
Hej :) Szukam chetnej, zdecydowanej osobki na wyjazd do pracy w UK pod koniec marca. Miejsce docelowe-Reading lub Brighton jeszcze do ustalenia,jestem w trakcie zbierania info.Jesli masz ciekawe pomysly, chec do pracy i odwage to prosze o kontakt. Ah..Mam 34 lata :).
Cytat: Andrzej15
Potrzebne 2 dziewczyny kelnerki do pracy w Londynie
Znajomy fajny człowiek potrzebuje od zaraz 2 kelnerki 20-25 lat do kawiarni
Zarobki na początek 6 funtów.
Praca 8 god 6 dni w tygodniu.
Pracodawca załatwi pokój 90 funtów tygodniowo. 45 na osobę
Proszę dzwonić tel. 79[tel]
Andrzej

ŻONE ALBO CORKE WYSLIJ NIECH SPRZATAJA KIBLE I ZAPIERDZIELAJA PO 8 GODZIN ZA 4f na godz.
---bo taka stawke twoj FAJNY CZLOWIEK oferuje a nie 6 f .
--A ty KOZY naganiaj do takiej pracy a nie młode dziewczyny z Polski
1. Minimalna placa powyzej 21 lat jest 6.50 F na godzine. Praca oferowana jest ponizej minimalnej placy.
2. Z zarobku trzeba zaplacic ubezp. podatek, i inne - tak, ze kobiety beda pracowaly za 4 funty na godzine, w obcym kraju.
3. Wspanialy pracodawca, bedzie mial je jako niewolniczki, bo gdzie indziej zalatwia sobie mieszkanie za tak wspaniale pieniadze.
najbardziej chore jest to ze dziewczyny wysłały scany dowodów osobistych,i koleś na podstawie ich foto z id,zaproponował im prace na minimum rok czasu.
Ja myśle ze jak by wysłały swoje wymiary to pewnie by im zaproponował na 5 lat.(bo ten naród się ślini na widok młodych ładnych polek)
Ale jak upomniały się o normalna stawkę i system płatności to pracy już nie było......
Nie będę rozkminiał tego bo nie ma sensu ale radzę iść lepiej do jakiejkolwiek agencji i co tydzień mieć pewne pieniądze jak pchać się do takich prac oferowanych przez takich,,biznesmenów,,
Witam .
Mam na imię Damian 25 lat mieszkam w Łodzi .
W Marcu wyjeżdżam do Birmingham i wynajmę mieszkanie lub dom 4 pokojowy .
3 pokoje mogę wynająć , pracę każdy będzie musiał szukać sobie indywidualnie .
Chciałbym od razu wyjechać z polski razem ze współlokatorami żeby koszty najmu rozłożyć na nasza ekipę :) Wybór domu lub mieszkania będziemy mogli wspólnie wybrać .
Uważam że taka forma wyjazdu jest bezpieczną opcją. Bo wiadomo że w grupie jest się bezpiecznym . wszystkie decyzje byśmy podejmowali wspólnie. Marzy mi się zgrana ekipa której można ufać . gdzie każdy każdego wspiera . Ja jestem katolikiem i szukam ludzi również wierzących .
W Birmingham ceny wynajmu są jedne z niższych w Anglii .
Możemy też wspólnie zrobić firmę jakaś np usługową. Opcji jest dużo przecież nie musimy na zmywaku pracować . Jesteśmy przecież dumnymi Polakami... tak?
mój tel 57[tel]i e mail [email] . Mile widziane osoby z Łodzi bo warto przed wyjazdem się spotkać na tzn. piwko.
szukam bezdzietnego kawalera domatora 37-42 lat powyzej 175 cm z kraju wsi zagranicy na dobre i złe
[email]
Cytat: Birmighammieszkanie
Witam .
Mam na imię Damian 25 lat mieszkam w Łodzi .
W Marcu wyjeżdżam do Birmingham i wynajmę mieszkanie lub dom 4 pokojowy .
3 pokoje mogę wynająć , pracę każdy będzie musiał szukać sobie indywidualnie .
Chciałbym od razu wyjechać z polski razem ze współlokatorami żeby koszty najmu rozłożyć na nasza ekipę :) Wybór domu lub mieszkania będziemy mogli wspólnie wybrać .
Uważam że taka forma wyjazdu jest bezpieczną opcją. Bo wiadomo że w grupie jest się bezpiecznym . wszystkie decyzje byśmy podejmowali wspólnie. Marzy mi się zgrana ekipa której można ufać . gdzie każdy każdego wspiera . Ja jestem katolikiem i szukam ludzi również wierzących .
W Birmingham ceny wynajmu są jedne z niższych w Anglii .
Możemy też wspólnie zrobić firmę jakaś np usługową. Opcji jest dużo przecież nie musimy na zmywaku pracować . Jesteśmy przecież dumnymi Polakami... tak?
mój tel 57[tel]i e mail [email] . Mile widziane osoby z Łodzi bo warto przed wyjazdem się spotkać na tzn. piwko.

Nawet jak masz duże środki finansowe to moim zdaniem będzie cieżko....
Może napisz jak chcesz to zrobić bo jestem ciekawy?
W jakich aspektach widzisz problem ? Będę wdzięczny za wskazówki osoby obeznanej w realiach w Anglii . Pozdrawiam :)
Witam serdecznie nazywam się Gracjan i mam 21 lat,mieszkam w okolic Poznania ,jestem zainteresowany wyjazdem do Anglii (Londyn)w połowie marca.Jeżeli także jestes zainteresowany/a wyjazdem i jestes mniej wiecej w moim przedziale wiekowym napisz do mnie na email: [email] tel-691961770.
Wiadomo że razem zawsze rażniej.
Pozdrawiam
Cytat: Birmighammieszkanie
W jakich aspektach widzisz problem ? Będę wdzięczny za wskazówki osoby obeznanej w realiach w Anglii . Pozdrawiam :)

......jak chcesz mieszkanie przez agencje wynająć ,agencja cię sprawdzi ...czy was sprawdzi ...czy macie dochód ,czy będziecie w stanie płacić za to mieszkanie....4 nowe osoby jeszcze bez pracy jest to nie możliwe żeby wam dali.
Tez są koszty nie wiem ile kosztuje wynajem mieszkania w birmigham,ale podam ci przykład ze w Londynie w 3 strefie tu gdzie ja mieszkam 4 pokoje to około 1500f plus tyle samo kaucji.
...możesz próbować od prywatnych właścicieli,może się uda,choć może być cieżko.
Ja osobiście tez mam od prywatnego właściciela śle sprawdził mnie gorzej jak agencja,.
Agencji tez musisz zapłacić za sprawdzenie was czy was stać czy nie i to jest koszt podejrzewam ze co najmniej 100f od osoby.
Moim zdaniem będzie cieżko ci lecz nie ma rzeczy nie możliwych.

Inna opcja zapłacić za cały kontrakt wynajmu z góry i nie będzie problemu....lecz to trochę cieżko nowym osobom .
edytowany przez poligon123: 10 lut 2015
Dzięki za informację :) będę się starał . Nic nie przychodzi łatwo . Jestem bojowo nastawiony. Pozdrawiam wszystkich :)
Potrzebuję pomocy w znalezienie pracy dla mnie i koleżanki, czy są tu takie osoby?
Komunikatywny angielski, chęć pracy i zarobienie pieniędzy.
Witam.Planuję wyjechać do Anglii początkiem marca.Język angielski znam na poziomie komunikatywnym. Jak ktoś chciałby dołączyć proszę pisać albo dzwonić 886172734
Witam. W lutym/marcu planuję wyjechać do Anglii, okolice Londynu, mam 21 lat i dobrze znam angielski, szukam natomiast drugiej chętnej osoby do wspólnego wyjazdu, w podobnym przedziale wiekowym, ponieważ jestem z Podkarpacia i chciałbym wylecieć z Rzeszowa więc ktoś z tego regionu, nieważne czy chłopak czy dziewczyna, zna czy nie zna angielskiego, w dwie osoby zawsze raźniej damy sobie radę, jeżeli ktoś byłby zainteresowany proszę pisać na [email] , dodam że z zainteresowanym/ną chciałbym się wcześniej spotkać. Tylko zdecydowane osoby. Pozdrawiam wszystkich.
Witam wszystkich Emigrantów oraz przyszłych Podróżników.

Mam na imię Damian, mam 23 lat i oczywiście chce wyjechać do Anglii. W odróżnieniu od innych nie nastawiam się na HAJS (bo jak to w każdej pracy początki są ciężkie). Moim celem jest poznanie języka, kultury a także chęć rozwoju osobistego ;D Posiadam jakieś tam europejskie kursy typu kat C, koparko-ladowarki, wózki widłowe etc. Ale wątpię żeby to było istotne. Termin wyjazdu to koniec Maja a początek Czerwca. Rozważę każdą propozycje (o ile jakas bedzie :)) [email]
Witam serdecznie nazywam się Sławek i mam 30 lat,mieszkam w Pile ,jestem zainteresowany wyjazdem do Anglii w możliwie najkrótszym czasie.Jeżeli także jesteś zainteresowany/a wyjazdem napisz do mnie na email: [email]
Interesuje mnie wyjazd do Anglii na stałe. Niestety jak na razie mój Angielski jest na poziomie podstawowym.
Wiadomo że razem zawsze raźniej. Obecnie nie mam jeszcze żadnej pracy. W Polsce jestem kierownikiem regionalnym ale niestety sytuacja zmusza mnie do wyjazdu. Nie boję się żadnej pracy i muszę wyjechać.

Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.
1501-1530 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia