szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
2221-2250 z 3652
cześć , czy ktoś z Was byłby zainteresowany wyjazdem do angli w styczniu? mój email [email] . o wyjeździe myślę poważnie , także jak ktoś chętny pisać
Moze spadnie snieg w grudniu lub w styczniu w Anglii to bylo by co robic....
Hej :) Mam 29 lat i jestem z Lublina. Planuję w tym miesiącu wyjechać do Anglii (oczywiście w ciemno). Szukam koleżanki z którą mogłabym wynająć pokój, szukać pracy itd. itp. Jestem osobą spokojną, bez nałogów, z optymistycznym nastawieniem ;) Jeżeli jesteś zainteresowana to napisz [gg] . Razem raźniej :) Pozdrawiam
Witajcie mam prosbe o podpowiedz :) W listopadzie minie 3 miesiace jak moj maz pracuje w UK oczywiscie legalnie ja z dziecmi przebywam narazie w kraju chcialam sie dowiedziec kiedy maz moze sie ubiegac o Child benefit ,child tax credit itp czy w ogole maze sie ubiegac jak ja jestem tu a on tam i o co jeszcze ewentualnie moze sie ubiegac dodam ze zarabia narazie najnizsza krajowa ,a dzieci mamy trojke ,Ewentualnie jakie dokumenty sa mu potrzebne poza aktami urodzenia w oryginale .Bede wdzieczna za odpowiedz :)Pozdrawiam i zycze wszystkimwszystkiego dobrego !!!
>>>W 'listopadzie minie 3 miesiace' (jak narazie jestesmy w Pazdzierniku - to tylko 2 miesiace) jak moj maz pracuje w UK 'oczywiscie legalnie' (a jak moze inaczej?)
>>>ja z dziecmi przebywam narazie w kraju. To niema zadnego znaczenia, on moze i powinniem dostawac Child benefit na 3 dzieci. O tym co potrzeba do tego powinnien sie dowiedziec w Citizen Advice albo Job Centre.
>>>zarabia najnizsza krajowa. To niema wplywu na Child benefit.
Nie wierze, po prostu nie uwierze w to, ze on sam nie moze sie dowiedziec od innych Polakow, czy z innych zrodel co mu jest potrzeba i gdzie to trzeba oddac. Przeciez w Job Centres maja bezplatnych tlumaczy co mu wszystko powiedza. Powinnien sam sie starac o to na miejscu w Anglii, a nie zostawiac wszystko na barkach zony ktora jest w Polsce, zeby ona sie dowiadywala o tym i owym.
Cytat: terri
>>>W 'listopadzie minie 3 miesiace' (jak narazie jestesmy w Pazdzierniku - to tylko 2 miesiace) jak moj maz pracuje w UK 'oczywiscie legalnie' (a jak moze inaczej?)
>>>ja z dziecmi przebywam narazie w kraju. To niema zadnego znaczenia, on moze i powinniem dostawac Child benefit na 3 dzieci. O tym co potrzeba do tego powinnien sie dowiedziec w Citizen Advice albo Job Centre.
>>>zarabia najnizsza krajowa. To niema wplywu na Child benefit.
Nie wierze, po prostu nie uwierze w to, ze on sam nie moze sie dowiedziec od innych Polakow, czy z innych zrodel co mu jest potrzeba i gdzie to trzeba oddac. Przeciez w Job Centres maja bezplatnych tlumaczy co mu wszystko powiedza. Powinnien sam sie starac o to na miejscu w Anglii, a nie zostawiac wszystko na barkach zony ktora jest w Polsce, zeby ona sie dowiadywala o tym i owym.

A co cie to obchodzi terri kto sie stara i kto sie dowiaduje? Moze mąz zapierdziela tu od rana do wieczora i nie ma czasu na zalatwianie takich spraw a poza tym nie kazdy ma glowe do takich rzeczy. Jaki problem jest w tym ze zona zadala pytanie na forum? Przeciez to tez w jej interesie to dlaczego nie mialaby sie tym zajmowac? Jak nie chcesz pomagac czy nie jestes w stanie to odpusc sobie odpisywanie a nie rozkminiaj kto zadaje pytanie.
A teraz do GGBLU:
Ja wczoraj dalem pani numer telefonu do nas, niech maz zadzwoni albo podjedzie do nas do Leytonstone to wszystko wyjasnimy.
Do złozenia pierwszej aplikacji bedą potrzebne oryginalne akty urodzenia dzieci.
Potem oni przysla pismo co wiecej trzeba im doslac, generalnie beda to bank statementy, payslipy, dostepne faktury i rachunki, itp. Ale nie bede sie tutaj na ten temat rozpisywal, jesli chcecie to zapraszam do nas.
a jak ty, poligon, chcesz pomagac i jestes w stanie, to czego nie odpowiadasz na PW?
Rzad Camerona bardzo chce uciac zasilki przyznawane na dzieci mieszkajace poza UK wiec niewiadomo jak dlugo jeszcze bedzie taka opcja ale poki co faktycznie po 3 miesiacach pobytu maz moze zaczac sie o nie ubiegac. Na poczatku beda potrzebne oryginaly aktow urodzenia, pozniej bodajze payslipy, wyciagi z banku itp. Warunkiem jest brak pobierania zasilku rodzinnego w Polsce, beda sprawdzac.
Witam.Mam 20 lat.W tym roku zdawalem maturę.Nad wyjazdem na wyspy myślę już od jakiegoś czasu.Szukam kompana(osoby w podobnym wieku jak ją,dziewczyny lub chłopaka),który również tak jak ja ma na celu zmienić coś w swoim życiu. Jestem spokojnym chłopakiem,bez nalogow, preferuje zdrowy tryb życia :) Niestety moja znajomość języka jest slaba.Wyjazd planuje w okolicach stycznia -marca 2016 roku.Jeżeli chcialabys-chcialbys porozmawiać na ten temat w celu lepszego zapoznania sie,połączenia sił ,aby jakos ten nowy etap zaczac :)to serdecznie prosze o kontakt mailowy : [email]
Pozdrawiam
Witam , mam na Imie Dawid mam 21 lat (woj.kuj. pomorskie) i szukam osób chetnych na wyjazd do angli za 2, 3 tygodnie . Wszystkie osoby myslace powaznie o wyjezdzie za 2, 3 tygodnie prosze o kontakt , razem razniej i wiecej można zdziałac. Mój email : [email]
Witam! Poszukuje pokoju do wynajecia w miejscowosci Wellingborough. Jesli ktos by cos wiedzial prosze o informacje na forum. Z gory dziekuje :)
Witam! Poszukuje pokoju do wynajecia w miejscowosci Wellingborough. Jesli ktos by cos wiedzial prosze o informacje na forum. Z gory dziekuje :)
Hej. Czy jest ktoś chętny do wyjazdu do Anglii w ciemno w tym miesiącu? Mam 21 lat i jestem miła i spokojna dziewczyna. Jeżeli ktoś byłby chętny piszcie na maila [email]
Witam, mam na imię Szymon, mam 19 lat i szukam chętnej osoby do wyjazdu do Anglii. Posiadam wykształcenie średnie, pracowałem już wcześniej. Nigdy jeszcze nie byłem w Anglii, to będzie mój pierwszy wyjazd, chciałbym wyjechać koło końca maja - początku czerwca roku 2016 do września 2016 . Używam mózgu, nie piję, nie palę, jestem oszczędny, potrafię porozumiewać się płynnie po angielsku, codziennie szlifuję język, staram się nie sprawiać problemów, szukam osoby w wieku (18-24 lat , obojętnie czy kobieta czy facet) która już była w Anglii bądź ma tam rodzinę. Mieszkam na Śląsku, niedaleko Katowic. Najlepiej gdyby była to praca ciężka ale opłacalna, chciałbym zaoszczędzić jak najwięcej z tego wyjazdu. Jeśli chciałbyś/chciałabyś pojechać ze mną do Anglii i jesteś ze Śląska napisz na mój e-mail : [email] Na pewno odpowiem. Pozdrawiam :)
Witam, chciałbym wyjechać do Anglii i mam pytanie. Jaka agencja pracy jest najlepsza według was?? Można odpisywac tutaj albo na prywatnej wiadomości :) Pozdrawiam
edytowany przez roonie29: 12 paź 2015
Witam wszystkich, witam szczególnie tych których zainteresuje moje ogłoszenie.
Mam 24 lata, po studiach, planuję wyjazd do Anglii lub Szkocji. Szukam ogarniętej (tak jak ja) koleżanki albo koleżanek, z którymi zdecydujemy się na wyjazd. Na razie nie wiem czy w ciemno czy przez agencję zatrudnienia - cel jest jeden: wyjechać. A reszta do dogadania. Termin zależy od wspólnego kompromisu: mnie obojętnie czy to będzie listopad, grudzień czy styczeń, byle nie później, bo szkoda czasu.
Info dodatkowe:płynnie mówię po angielsku, pracowałam już za granicą.
Zainteresowane piszcie na: [email]
edytowany przez nandine: 12 paź 2015
Czy jest ktoś w stanie, zwyczajnie od siebie wypowiedzieć się?
Otóż, muszę się wyprowadzić z domu, a jako samotna mama w Polsce nie przeżyje mimo tego, ze uczciwie pracuje.
Czy utrzymalabym sama, siebie oraz 1,5 r. Dziecko w Anglii? Jakie są koszta i możliwości zapisania dziecka do żłobka?
Dodam, ze istnieje szansa na wyjechanie na początek bez córki na czas "do pierwszej wypłaty".
A może jest tu jakąś samotna mama, która tez tak zaczynała i cos doradzi?
Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu tutaj bądź na maila [email]
Hej!
Mieszkam w UK od dłuższego czasu. Mam pokoje do wynajęcia. Chętnie pomogę też z pracą. Znam okoliczne agencje, pomogłam już kilku osobom, chętnym także podam do nich kontakty. Proszę o kontakt osoby z komunikatywną znajomością języka ponieważ w tej chwili agencje coraz bardziej tego pilnują. Faktycznie, jest tak, jak pisze pan wyżej-można znaleźć pracę bez języka, ale jest dużo trudniej.
Jeśli ktoś będzie miał problem z założeniem konta bankowego czy zrobieniem NIN to też pomagam. Wiem, że to nie jest trudne, ale zdarzają się osoby które wolą, żeby z nimi np iść do banku. Dla odwagi :)
Nie pobieram żadnych opłat za pomoc, nie "załatwiam" pracy. Pomagam ją znaleźć, podsuwam testy, ew idę się rejestrować z taką osobą, żeby mieć pewność, że wszystko będzie OK (pomagam wypełnić dokumenty itd). W zamian szukam kogoś kto wynajmie ode mnie pokój. Myślę, że to zdrowy układ :)

Po więcej informacji uderzajcie na mojego maila:
[email]
Hej,
My też z mężem wyjeżdżamy do Anglii. We wtorek będziemy już w Maidstone. A pracować mamy w Snodland. Jeśli ktoś ma pokój do wynajęcia lub chciałby poszukać wspólnie, to podaję kontakt do siebie: [email] Mamy 25 i 29 lat, bez nałogów, jesteśmy towarzyscy i mamy poczucie humoru. Razem byłoby pewnie raźniej ;).
Witam, planuję wyjazd do Londynu 13 listopada w celach zarobkowych i poszukuję towarzysza/szki do dzielenia double room'u. Nazywam się Dawid mam 24 lata, wykształcenie wyższe pedagogiczne po zagranicznych wymianach studenckich. Szukam zdecydowanej osoby z planem i kapitałem na wyjazd. Pochodzę z Podlasia. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany proszę kierować pytania na [email]
Pozdrawiam
Witam. Mam 23 lata, mężczyzna, szukam chętnych do wspólnego wyjazdu za granicę, oczywiście w celu zarobkowym. Sam nigdy nie pracowałem za granicą, niestety jestem całkiem zielony w formalnościach z tym związanych. Angielski komunikatywnie(?). Obecnie pracuję w sklepie internetowym, mam doświadczenie w pracy na magazynie, posiadam kurs na wózki widłowe (również z UTD). Technik logistyk.
Na razie nie mam ustalonych żadnych konkretów gdzie chcę jechać i od jakiej pracy zacząć, jestem elastyczny.
Jedyny sztywny warunek to termin wyjazdu: może listopad, ale nie później niż po początku stycznia.
e-mail: [email]
pozdrawiam
Adam
Cześć, planuję wyjazd do UK , Szkocja, rejon bez znaczenia, praca - najchętniej bar/restauracja z kuchnią polską/pomoc, lubię i umiem gotować, jeśli znacie, słyszeliście o ofertach, pomoglibyście na starcie :), dajcie znać na [email]
Cytat: gregson
Cześć, planuję wyjazd do UK , Szkocja,

Nikt Ci tego nie zrobi. Sam musisz szukac. To juz nie jest 'mi sie nalezy, daj mi na talerzu' postawa do rzeczy.
jestem panna 39 lat szukam bezdzietnego kawalera domatora 37-42 lat z kraju wsi zagranicy do stałego zwiazku i wyjazdu,jestem z zach-pom
[email]
to nie musi miec juz 175 cm?
Odświeżam swój wpis
Nie sądzę by się udało ale mówi sie ze jak sie nie spróbuje to nawet nie będzie okazji by się przekonać:)

Szukam osoby lub osób koło 30 najlepiej dziewczyna do wyjazdu w celach zarobkowych do Uk moze do Holandii. Ważne aby to był ktoś spokojny, który chce uczciwie pracować i zarobić a zwyczajnie samemu jednak strach.Można wspólnie, zastanowić sie w którą stronę i rozważyć najlepsze oferty i przede wszystkim działać.
Cytat: WaleryzMoldawii
a jak ty, poligon, chcesz pomagac i jestes w stanie, to czego nie odpowiadasz na PW?

Prosze zostaw nr telefonu
Witam, myśle o wyjeździe do Anglii, najlepiej w ok marca, kwietnia, chętnie poznam koleżankę/ki do wspólnego wyjazdu, razem wiadomo raźniej, jestem z podkarpacia, mam 25lat. A może ktoś ma ochotę zrobić wcześniej mały wypad na weekend do np Londynu :)) pozdrawiam [email]
Cześć :)

Mam 23 lata, mieszkam w okolicach Szczecina i jestem zdecydowana na wyjazd do Anglii, najlepiej październik/listopad. Mam wykształcenie średnie + dyplom szkoły policealnej na kierunku Opiekun Medyczny. Mój język jest niestety podstawowy, coś na poziomie A1, ale jestem zmotywowana, żadnej pracy się nie boje, na początku myślałam o wyjeździe z agencji. Poznam dziewczynę/chłopaka, który również jest zdecydowany i chcę wyjechać w najbliższym czasie. Jestem raczej bezkonfliktowa, miła, pomocna.

Kontakt: gg 4[tel]
POLIGON123 -szacun ,wielki szacun JESTEŚ WIELKI .
Dzieki za wszystko co zrobiłeś dla nas po przylocie do Londynu.
Temat przeniesiony do archwium.
2221-2250 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia