szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
2311-2340 z 3652
wojosek79 czemu bolą cię moje kursy czy to polska zazdrość i zawiść tobą przemawia. h.. wie kim ty jesteś i skąd. ja po tobie nie pojechałem ty (hate-eże), a ty oceniasz i osądzasz mnie a nie znasz nie życzę sobie żebyś drwił i kpił ze mnie bo ja z cb nie robię ofiary. Weź innym pojedź... poczytaj dobrze inne posty i znajdź coś na innych wytchnij im jakieś błędy ortograficzne, gramatyczne może cokolwiek co napisali na pewno coś znajdziesz jakiegoś haka jak ktoś chce psa uderzyć to kija znajdzie. Ja tylko w celach informacyjnych używam tego forum i nie mam nic więcej do wyjaśniania nikt się do mnie nie przyczepia jakoś tylko ty, a więc zejdź ze mnie i na tym koniec.
Siema chciałbym wyjechać do Anglii niestety nie mam do kogo chciałbym poznać osoby z Anglii lub Polski które zamierzają wyjechać lub już tam są generalnie ja mogę się pakować i jechać,zależy mi na w miare stałej pracy,
ogarnięcie tych wszystkich formalności po prostu nie chce jechać w ciemno znam język w stopniu komunikatywnym nie chetnię teraz pomagają ludzie ale ja od nikogo nie chce nic za darmo
jestem spokojnym chłopakiem mam 27 lat prosze o kontakt pozdrawiam
[email]
Odpowiedz nie typowa: Szukam dziewczyny do Anglii ktora by chciala wyjechac. Jestem tutaj od prawie 15 lat i od reki moge wszystko zalatwic, papiery, prace, lekarza itp. Mam 26 lat i moj jezyk jest perfect. Dom mam wiec z mieszkaniem tez nie bedzie problemu. Wiekowo 18-30 [email] Marcin

P.S Odbior z lotniska lub z przystanku takze osobiscie odbieram. Praca nie wymaga jezyka i praca jest na miejscu w tym samym miescie.
UWAGA: TO NIE JEST SEX OFERTA LUB JAKIS UKLAD TYLKO OFF-TOPIC
edytowany przez Mandavar: 15 lis 2015
chyba nie sądzisz że na to wyrwiesz jakąś polkę to ja nie mam żadnych szans a ty to co jesteś jakimś rekinem może poligon cię wysłał 15 lat a tam nie ma polek hmmm a angielki czeszki litwinki łotewki węgierki coś mi to:papiery, prace, lekarza itp. Mam 26 lat i moj jezyk jest perfect. Dom mam wiec z mieszkaniem tez nie bedzie problemu. Wiekowo kręcisz /P.S Odbior z lotniska lub z przystanku takze osobiscie odbieram. Praca nie wymaga jezyka i praca jest na miejscu w tym samym miescie. twoje słowa byś moze na sponsoring wzioł a nie do pracy toż chodzi ci o coś chyba innego niż o robotę dla niej jakie papiery żółte? może nin i bank account ale mi papierologia ja już to mam od X czasu jaki lekarz ginekolog czy psychiatra w angli nie trzeba lekarzy to nie polska wiem dobrze czym anglia pachnie byłem w London, Manchester, Esex i Leeds są tam burdele a więc wiem co się kroji
To slabo mieszkales, trzeba zarejstrowac sie u lekarza w razie co sie stanie w pracy i w zyciu a ta osobe ktora wymieniles to nie znam i nie mam zamiaru poznawac. Mieszkam w Southampton i nie zamierzam sie pchac do brudu i syfu w Londynie. Zadnych sex ofert nie oferuje i nie oczekuje tutaj sexu czy jakiegos ukladu. Jak ci szkoda to prosze idz sie uzalaj gdzies indziej. Napisalem ze to jest nie typowa odpowiedz od mnie gdyz wole zeby dziewczyna przyjechala z polski gdyz zna realia zycia a tutaj to wszystko jest ploche i leci na arabow.

P.S Jak sie komus nie udalo w Anglii to prosze sie nie wypowiadac tutaj tylko zrobic nowy temat. Ja tylko szukam drugiej polowy. Konto bankowe, NIN, Lekarz to nie jest problem, w ciagu 1 godziny da sie zalatwic.
edytowany przez Mandavar: 16 lis 2015
witam,
szukam osoby chetnej na wyjazd do pracy do UK, mam 28lat, jestem z Łodzi, chciałbym jechać jak najszybciej koniec listopada/grudzien,
kontakt do mnie, [email]
edytowany przez jankesik1234: 16 lis 2015
no to sory kolego nie gniewaj się żle cię zrozumiałem wyluzuj ja tez normalnej szukam do wyjazdu bo prawie wszystkie są jak z piosenki POPKA :) i sam się użalaj nie chciałem źle
Poszukuje dwoch kelnerek do cafe-shopu niestety angielski to podstawa. Jestem w stanie zapewnic zakwaterowanie poniewaz mamy dwa mieszkania dla pracownikow. Jest to praca w restauracji( cafe-shop) wiec wyzywienie tez jest zapewnione. miejsce pracy w Okolicy Brighton zwoli sie za tydzien a w Londynie za dwa tygodnie . Łacznie zatrudniamy na chwile obecna 12 osob mamy dwie restauracje jedna jest jak wspomnialam wczesniej w Londynie a druga w okolicy Brighton. Formalnosci to tez nie problem. 1.Loyds bank 2.insurance number 3.Lekarz. Jesli ktos jest zainteresowany wyjazdem i jest osoba niekonfliktowa (praca grupowa) i moze zostac na dluzej (minimum rok) moze sie ze mna skontaktowac. Z lotniska Gatwick albo Heathrow tez moge odebrac blisko nas. Nikt nie przychodzi teraz pytac o prace wiec sama musze kogos szukać e-mail na ktory mozna sie ze mna skontaktowac to: [email]
Czesc :)
Z tej strony Kasia, planuję w styczniu wyjazd do UK. Łatwiej i raźniej gdy jedzie się większą grupką – dlatego jak ktoś jest zdecydowany na wyjazd, to zapraszam do kontaktu. Wspólnie na pewno wymyślimy jakąś fajną opcję :)

Mój mail: [email]
Witam
Jestem kobietą po 40,poszukuję osób z którymi mogłabym wyjechać jak najszybciej do pracy w UK. lub kogoś kto
mógł mi ,za opłatą pomóc w znalezieniu jakiejkolwiek pracy i załatwieniu podstawowych formalności.Jęz.angielski znam na poziome podstawowym.
mój [email]
witaam ja tez planuje wyjazd do uk i lepiej zeby sie do kogoś dołączyc każdy wie ze samemu to nie wyjazd jestem z okolic krakowa wieć zapraszam oczywiście mój angielski podstawa pozdr
Update. Zgłosiła sie osoba chetna przyjac prace w okolicy Brighton. Zostało tylko miejsce w Londynie bedzie wolne od tej soboty. Moj mail [email]
Dziwne ze nikt jeszcze nie napisal tego a kilka podobnych postow bylo ostatnio, ludzi ktorzy planuja wyjazd w styczniu, lutym albo marcu. Nie wyjezdzajcie wtedy, najgorsze miesiace, martwy okres jesli chodzi o prace.
sciemaaa siedzisz w angli jest ci dobrze nie wypowiadaj się ja i tak w marcu ruszam bo polacy mi i tak nie pomogą inland revenue dał mi zwrot i muszę go odebrać będę miał na start 500 funtów jakoś dam rade znam english na takim poziomie jak ty no chyba że jesteś native speakerem :p
Mateusz wyjedziesz to bedziesz pomagal bo przeciez inni nie chca(Polacy) dla kilku chcialem pomoc nawet bylem w Polsce i chcialem przywiesc tu na miejsce...Oj tak wyjezdzali na 100% przejechalem nawet prawie 500 km w polsce by tu kogos przywiesc i co?Dzien przed wyjazdem juz nie odebral tel...Milo prawda?zapytaj tu na forum tych ktorzy tak bardzo chca wyjechac..ilu wyjechalo ilu chcialo wyjechac i ilu odmowilo pomocy...Moze przejrzyj cale forum i poczytaj zanim napiszesz ze Polacy i tak nie pomoga....A moze chociaz z przeczytanych rad tam wezmiesz choc z jedna do siebie...Pozdrawiam cie i tych wszystkich ktorzy niby chca wyjechac lecz chca tylko tu na forum...
Jedrek-Andrzej błagam cię toż jestem kawalerem nie pracuję już pół roku co ty będziesz mi dawał jeść nie no to widzisz ja tylko szukam chętnej która ze mną wyjedzie ale co, was to obchodzą tylko pieniążki i seks no to w anglii nieba nie znajdziecie. a co do mojego wyjazdu wyjadę i tak i tak czy zapomniałeś że mam tam tatę tak polaka i on mi pomoże bo już z nim gadałem i nie muszę w twoim andżejku warehousie pracować z twoimi polaczkami bez znajomości języka tylko pójdę gdzieś pracować z angolami wiem że to rasiści i tak dalej ale oby jak najdalej od rodaka za granicą więc ja się 3mam sam siebie bo Polacy gdyby kał był jadalny to na pewno by go już dawno wszamali. a ja się brzydzę naszych rodaków i dobrze mi z tym :) bez odbioru i komentarzy umiesz liczyć licz na siebie każde grabie grabią do siebie a nie od siebie. AMEN
Mateusz.......Chyba nie wiesz co piszesz wiec nie bede tego komentowal...Zal mi ciebie.a co do mnie to od nikogo nie wziolem zadnych pieniedzy za zalatwienie czy jakas pomoc wrecz przeciwnie chyba tacy jak ty szukaja naiwniakow..skoro masz tu czyli w Anglii tate to co szukasz na forum gdyz on ci pomoze...wiec naprawde zastanow sie co piszesz lacznie z tym kalem-mysle ze to swiadczy tylko cos o Tobie....Zal mi takich jak ty tutaj i szkoda ze tu jestes wsrod tych innych ludzi...obwiniasz innych lecz sam jestes....nie znize sie do tego wole dac sobie spokoj....jedz do taty i miej wszystkich w d....bo i tak ich masz....
kolego Jędrek-Andrzej czy ty masz jakąś firme z pracą gdzie mozna sie załapać. i jesli mozna wiedzieć to pow mi jak dostałam z angli rozliczenie z reveniue to moze mi kolezanka odebrac kase nie bedzie z tym problemu czy musze ja być tam osobiscie bo specjalnie jechać to nie ma sensu.. pozdr ;)
widzisz andżeeju musiałem ci pojechać i pocisnąć bo wy z-angielszczeni polaczki z Anglii nie dajecie nikomu szansy a w ogóle jako naród jesteście okropni mam wszystko na start CV, referencje, kasę, uprawnienia, N.I.N, znajomości, rodzinę i konto w banku plus znam as well english as u after 15 years of living in UK :) i jakim cudem mam tam zginąć za granicą jestem młody obiegany nie ma najmniejszych szans na porażkę skoro się innym udaje to i ja nie polegnę a chciałem z kimś wyjechać bo lepiej przecież z rodziną się na zdjęciu dobrze wygląda ale jako LGV i HGV to zarobię na siebie z powodzeniem nawet gdybym miał sam sobie dom wynająć i zaczoł ściągać Polonnię taki biznes mieszkasz na pokoju płacisz na czysto by mi wychodziło zysk bez ryzyka :p no dobra tam na miejscu się zakręcę bo to takie proste zawsze mam jakąś furtkę 3mam za was kciuki mam nadzieję że wy za mnie nie !!!!!!!!!
mateusz masz wszystko procz rozumu...kase te 500 funtow co pisales wiec gdyby nie rodzina to chyba bys sobie kibel wynajol abys mogl sie wysrac chyba ze strachu....o domu to mozesz pomarzyc no coz jak sie nie ma pojecia to sie pisze takie glupoty....dom to trzeba miec ze 2000 na poczatek o ile mowimy o domu a nie kurniku z dwoma pokojami bo przeciez chcesz wynajmowac...szkoda moich slow jak ktos nie ma pojecia to tylko takie bzdury bedzie pisal...jedz lepiej i niech tatus ci pomoze bo jeszcze bys tam zginol i mieli by tylko problem z toba..a mysle ze jak spotkasz jakiegos polaka tam ktory bedzie wiedzial ze tu tak o nas piszesz to pozwoli ci zjesc to g.... o ktorym tak pisales....
hahahaha ty naiwny dupku tak łatwo ci dać kit wcisnąć sam żryj gówno 500 to ja mam na start a co nie znajdę roboty na początek to gdzie ci z forum i ogólnie jadą na wakacje tam zanim baranie na ciężarówkę pójdę to popracuję z miesiąc tak gdzieś w magazynie a za wypłatę nawet kierowcy busa to już wynajmę sobie własne gniazdko tak M2 mi starczy. nie potrzebuję wąchać pierdunów innych polskich szczurów w moim domu więc sam sobie będę mieszkał i wiem co piszę a wynajem domku 2 bedroomy to około 600f miesięcznie plus opłaty. na C+E powinienem zarobić te 1600funtów a więc dam radę, cwaniaczu polski.
Po pierwsze to nie mow mi co mam robic leszczu :D po drugie to jak tak "polaczkow" nienawidzisz to po co na polskim forum te swoje brednie piszesz i oczekujesz ze ci odpowiedza no i po trzecie jakim przegrancem trzeba byc zeby szukac w ten sposob dziewczyny i ktora by byla taka glupia zeby sie na to zlapac, chyba tylko taka jak mateuszek :D jak tak nienwidzisz polaczkow to skoncz ze wszystkim co polskie, internet, jezyk, rodzina, wszystko, hipokryzjo zaloze sie ze tego nie zrobisz :D
a wiesz wyrzekłem się obywatelstwa bo jestem cyganem zadowolony jesteś hmmm i co teraz ? emigrantku brytyjski może pakistański :p
Cześć. Szukam osób ktore pracowaly juz za granica i wiedza co i jak,do wyjazdu do anglii czy innego kraju ja również szukam pracy może ktos ma coś na oku. Bardziej chodzi mi o prace na kilka msc i o wspólny wyjazd.
Cytat: pamela567
kolego Jędrek-Andrzej czy ty masz jakąś firme z pracą gdzie mozna sie załapać. i jesli mozna wiedzieć to pow mi jak dostałam z angli rozliczenie z reveniue to moze mi kolezanka odebrac kase nie bedzie z tym problemu czy musze ja być tam osobiscie bo specjalnie jechać to nie ma sensu.. pozdr ;)

A co to znaczy ze dostałaś ,jezeli bys dostała to byłby na twoim koncie lub miałabyś czek.
A kolezanka skąd niby miałaby go odebrać?
Bo z twojego wpisu wnioskuje ze nalezy ci sie zwrot nadpłaconego podatku a nie jak piszesz ,,dostałam,,możesz to wyjaśnić?
edytowany przez poligon123: 19 lis 2015
kolego poligon123 dostałam w takim sensie ze czek przyszedł mi do polski i mam odebrac kase tylko nie wiem czy do reveniue musze sie zgłosic osobiscie czy moze isc za mnie kolezanka o to sie pytałam panie ;)
Cytat: pamela567
kolego poligon123 dostałam w takim sensie ze czek przyszedł mi do polski i mam odebrac kase tylko nie wiem czy do reveniue musze sie zgłosic osobiscie czy moze isc za mnie kolezanka o to sie pytałam panie ;)

-jak masz czek idź do polskiego banku i popytaj a daje ci słowo ze zrealizujesz go w Polsce
Cytat: pamela567
kolego poligon123 dostałam w takim sensie ze czek przyszedł mi do polski i mam odebrac kase tylko nie wiem czy do reveniue musze sie zgłosic osobiscie czy moze isc za mnie kolezanka o to sie pytałam panie ;)

-jak masz czek idź do polskiego banku i popytaj a daje ci słowo ze zrealizujesz go w Polsce
Witam.
Jest tutaj może ktoś z Edinburgha? Chciałbym dowiedzieć się, czy są tam bardzo duże problemy ze znalezieniem pracy (mam na myśli kawiarnie, restauracje, hotele). Nie mam problemów z angielskim, dodatkowo dużo słucham brytyjskiego angielskiego na codzień (zamiłowanie do brytyjskich seriali). Myślę nad wyjazdem na przełomie marca/kwietnia. Pytam ponieważ jakoś cicho, o tym mieście, a właśnie takie miejsce jak to mnie interesuje. Miasta typu Londyn, czy Manchester raczej odpadają.
edytowany przez Kido: 20 lis 2015
Cześć. Chcę wyjechać do UK. Problemem jest mój poziom języka angielskiego (coś na poziomie A2) i fakt, że nie mam tam nikogo. Jestem już trochę zdesperowana, chciałabym wyjechać jak najszybciej. Poszukuję osoby, która również jest zdecydowana. Podejmę się każdej pracy na początek, nie mam dużych wymagań. Planuje zostać na stałe. Ktoś chętny? Mam 23 lata, jestem bezkonfliktowa.
Temat przeniesiony do archwium.
2311-2340 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia