PWSZ - Tarnów - filologia angielska

Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 577
Oj ja też;) a jak to jest z podręcznikami? Co rok na filologie są takie same? Bo zastanawiam się, czy odkupić je od starszych roczników, czy szukać po kiermaszach z książkami.
witam wszystkich,
czy ktos może wie jak w tym roku jest z filologia angielską z językiem niemieckim? Słyszałam że mają wprowadzić język niemiecki jako lektorat;/ to prawda?
nie wiem nic na ten temat.... a podreczniki to chyba kazdy sam sobie musi jakos cos skombinowac... nie wiem..... bedą mowic pewnei na zajeciach jaka ksiazka sie ludziom przyda ;)
Ja trochę z innej beczki :)
Jak szybko można dojść z dworca pkp na uczelnię:)i którędy:)autobusem to były 3 przystanki a i tak musiałam się cofać więc może na piechotkę to wcale nie tak daleko?:P)
Jest kawałek, od dworca to praktycznie cały czas prosto, krakowska, wałowa...
2 km, 25 minut
od PKP to chyba trochę wiecej... bo od PKS jest kawałek...
witam dziewczyny :) ja też dostałam się na fil ang profil ogólny dzienne. Miło Was poznać. Widzę, że nie jestem sama, bo też się boję jak cholera. Mam nadzieję, że dam radę. Może jest jakaś dziewczyna co będzie mieszkać w akademiku? bo mi właśnie przyszło pismo w czwartek, że się do niego dostałam.
ja jestem z dąbrowy takze mam bliziutko i bede dojeżdzac :P
ja niestety mam dokładnie 81 km do Tarnowa, więc muszę mieszkać. Troszkę się tego obawiam wlaśnie jak to jest w tym akademiku, ale wszystko wyjdzie z czasem :)
ciekawe kiedy ustala grupy i z kim bede :)
no właśnie też jestem ciekawa kiedy ;p
Grupy sa tworzone po nazwiskach ;)
nawet nie wiedziałem, że PWSZ ma swój temat na tej stronie;) i nawet z dąbrowy tarn ktoś się wybiera;p ja jestem na 2 roku zaocznie, a czy zacznę 3 rok to się okaże.. niestety wrzesień nie będzie zbyt spokojny;) gdyby ktoś miał jakieś pytania, albo potrzebował notatek to chętnie pomogę i powodzenia wszystkim, którzy zaczynają od października;-)
nie dziekuje żeby nie zapeszyć :p miło, że chcesz pomóc. Ja z chęcia skorzystam :)
no to powodzenia we wrzesniu lucasDT ! :D no i ja tez bym skorzystala ^^
Siemano ! też się dostałam na FA na dzienne, profil ogólny, turli123 ja również dostałam się do akademika i prawdopodobnie będę tam mieszkać mimo że mieszkam 30km od Trn
lucasDT! powiedz mi :) czy ksiazki ktore sa w spisie co roku sa takie same?:) i czy rzeczywiście tak jest ze wykladowcy wymagaja wszystkich tych ksiazek ? :)
antisunshine, więc bardzo możliwe, że będziemy razem mieszkać :) no właśnie też mnie ciekawi to, o co pyta samurai92.
http://www.pwsztar.edu.pl/news.php?readmore=408 <----- że niby tak pozno ? o.O a wczesniej bedziemy sobie poprostu chodzic?
a gdzie jest ten spis ksiazek? bo nie moge znalezc :)
to samo mnie nurtuje! mnie zszokowało troszkę.. ja też nie mogę go znaleźć;p
no właśnie ja też nie bardzo wiem o jakim spisie książek mówicie... ogólnie sprawa wygląda tak, że wszystkiego dowiecie się zaraz na pierwszych zajęciach z jakich książek będziecie korzystać, z jakich można dodatkowo się uczyć itp. Wszystko zależy od tego z jakim wykładowcą będziecie mieć. Czasem jest tak, że w zasadzie książki są tylko po to, żeby samemu się z nich uczyć, a na zajęciach nawet się z nich nie korzysta.. ;) grunt to robić dobre notatki, albo mieć je od kogoś;) czesem bywa tak, że wykładowca daje książkę żeby ją sobie skserować;) tak, że raczej nie radzę być zbyt nadgorliwym z kupowaniem ich z wyprzedzeniem.. ;)
i nie jest tak, że wymaga się wszystkich podręczników jakie niby są gdzieś w spisie.. tzn. jeśli są to ćwiczenia i korzysta się dużo z książki jak np. na readingu to trzeba mieć. Chyba, że wykładowca przynosi swoje teksty. Najważniejsze jest to, by wszystko co jest na wykładach było później w głowie na egzaminie;P to jest jedyne czego wymagają;P ;-)
ale czemu to rozpoczecie tak pozno???
inauguracja jest wtedy w sensie, że te wszystkie uroczystości.. a zajęcie będą już wcześniej się odbywały.. przynajmniej tak mi się wydaje;p O ile dobrze pamiętam to w poprzednik roku było podobnie;) ale nie jestem pewny. http://www.pwsztar.edu.pl/viewpage.php?page_id=109 zapewne gdzieś w ostatnim tygodniu września wszystko powinno być na tej stronie;)
no to teraz troszkę mi się rozjaśniło :) dzięki!
ehh <boisię>
ja też się boję ale myślę, że daamyy radę :)
nie bójcie się, nie ma czego.. na początku może jest taki troszkę szok, bo wiadomo jest zupełnie inaczej.. no i zajęcia po angielsku, ale idzie się przyzwyczaić;p ;) a od samego początku wiedziałyście, że chcecie iść na angielski właśnie?;) czy były jeszcze jakieś inne plany i składałyście na coś innego?;)
ja skladalam jeszcze na up na pedagogike ale sie nie dostalam ;/
Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 577