ap kraków matura

Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 533
No to... ja jestem pierwszy jeśli chodzi o tych na godzinę 11;00.. więc mogę wpaść do pod 103... pasuje??
ok. poznam po prazkach;]
ja proponuje "ustalic" tez wypad na piwo w grupie czwartkowej ;DDD
Dlatego-czwartkowi-piszcie ;))

jesli zas o moja skromna osobe chodzi, to jestem 5 tudziez lipca, godzinka 15:00, sala 105 ;))

bede ta, ktora obgryza paznokcie ze stresu, takze latwo mnie tam poznacie :DD
daniel qb milo z Twojej strony, ze tak mnie pocieszasz ale nie łudze sie;P (mimo, że na 3. imie mam Nadzieja;d)

isabellka, faktycznie o tym tez pomyslalam, myślicie, ze staromaturzysci maja wieksze szanse, zeby sie dostac?

a po tym egzaminie to beda mowic np ile kto mial pktow, czy nigdy sie nie dowiem jak mi poszlo???

ja piatek sala 201, jest tu ktos jeszcze z 201? nie sadze;)
no... to jak wyjdę z egzama odrazu śmigam pod 103...
Z czwartkowych to ja jestem też:) ja mam od godziny 14 w sali 101... A czy dostał ktoś jeszcze oprócz mnie wiadomość od MArgaret Crowe? Cio to ma być ??:/JA nie rozumieta o co chodzi z tym mail...
hej ikuska ja tez mam w piatek w sali 201 na 9.00 a ty na ktora masz??
to fajnie agusisko18, moze wpadniesz przed 15sta pod 105?? heh, poznasz mnie po obgryzaniu ze stresu paznokci :PPP
hej, takie pytanie, przeslali wam na wasze adresy emailowe daty i godziny? bo ja nie otrzymalam takiej wiadomosci
ok juz tez mam :) a wiec piatek
a ja mam na czwratek na 10...tak mi sie nie chce jechac pociagem po 6,ale coz:/
iskierka ja mam 11-12, i jestem ostatnia w grupie :( no cóż chyba sie nie spotkamy bo zanim wpadne na ap chce jeszcze zaniesc dokumenty do nkjo, no szkooda:(
mam fetysz... a może się gdzie na pks umówimy... też dojeżdżasz do Krakowa czy miejscowy jesteś...??? byśmy se razem poszli na egzama... jak co to [gg] i sie dogadamy. pozdro
boze, a ja mam o 15;00... to juz ostatnia godzina, komisja tam juz pewnie mi ziewnie na wejscie :((
ziewne komisji to ja na wejscie jak bede musiala wstac o 5 na pociag po 6 i tluc sie nim 3 godziny yyh na pewno bede przytomna i rześka ;D
agapi2, a czy daniel_gb ma jakieś realne szanse żeby się dostać na AP ?
Powiedzmy że jego rozmowa była perfekcyjna, ale ma te 69%. Pytam bo mam tylko nieco większy wynik od niego i nie chce sobie robić zbędnej nadziei.
e tam, w sumie to nie sadze, zeby godzina egzaminu miala jakikolwiek wplyw na jego wynik...
najwyzej osobom w takiej sytuacji jak Ty, 3 x coffee proponuje ;DDD
kofeina jako stymulant przy takiej ilosci nie tylko poprawi sprawnosc umyslowa ale tez proporcjonalnie zwiekszy ilosc popelnianych bledow. przetestowane na amerykanskich ochotnikach i mnie na maturze.
5 lipca sala 106, godziny 11-12 :)
ja kawy przed matura nie pilam, ale nie pomogło ;D:D:D
i nie zaszkodzilo;]
a ja codziennie pijam ;DD i nigdy nie szkodzi ;)

mam nawet taka jedna, ulubiona- z cykoria, mhm ta kawka+ duzo smietanki=mhmm :DD

przed egzaminem tez pewnie wypije, bo to juz nawyk :P
a no z cykoria to dobra dobra ;d
ja mam takie ciekawe stany nieraz, ze jak mocna kawe wypije to zasypiam;d;p
ap krakow matura ---> wywody na temat kawy ;D załóżmy temat 'wspomagacze' ;d
a teraz tak powaznie- czy Wy cos sobie powtarzacie przed tym ustnym?...
wiem, ze jak sie nie umie, to sie w w tak krotkim czasie w sumie nic nie nauczy, ale ja mam takie cos, ze jak wiem ze mam jakis wazny egzamin ( a ten na pewno takim jest) i sie nie ucze lub czegos w kierunku tego egzaminu nie robie, to mam ogromne wyrzuty sumienia...
powaznie, tylko nie wiem, czego tu jeszcze mozna by sie uczyc?... ;p
ja ćwiczę przed egzaminem ostro... rano odrazu jak wstanę robię 20 pompek, 20 przysiadów, 20 brzuszków i 40 pajacyków... Później na śniadanie jem kreatynę z ryżem i mlekiem i zagryzam to kurczakiem... po śniadaniu oblądam anglojęzyczne kanały (z lektorem) na cyfrowym polsacie... tak do 12;00 później znowu zajmuję się angielskim... wiążę wszystkie książki razem i wyciskam na klacie... jest tego z 15kg... ostatnio wycisnąłem to 9 razy... i znowu przerwa... ustne sprawy to ćwiczę w ten sposób, że sobie liczę każdą pompkę, przysiad itd. po angielsku tzn.. one two drei four funf etc... i jeszcze później czytam po angielsku na głos skład wszystkich moich odżywek... ale robiłem to już tyle razy, że właściwie umiem wszystko na pamięć... tak więc bardziej recytuję... ale zawsze po angielsku... nauczyłem się także textu piosenki "suck my motherfucking dick" na pamięć i śpiewam razem z płytą... tak dla rozluźnienia...

Widziałem ostatnio taką sztangę cyfrową, na której przy każdym podniesieniu zmienia się słówko na jej cyfrowym blacie.. ang dla zaawansowanych.. umiem już słówka takie jak: house, cat, computer... także jestem spokojny i myślę że nie zagną mnie na egzamie... pozdrawiam
Brydzo, niezbyt podoba mi sie to pytanie -- jak chciales wiedziec, to mogles zapytac o swoj wlasny wynik. ale i tak nie potrafie ci na to pytanie odpowiedziec. osobiscie nie zajmuje sie przeliczaniem wynikow, ani nie wiem w jakiej proporcji bedzie sie liczyc matura, a w jakiej rozmowa. a i tak kto sie dostal dopiero bedzie wiadomo po przesluchaniu wszystkich kandydatow. pozdrawiam i zycze powodzenia wszystkim :-)))
Dzięki za odpowiedź i wybacz to pytanie ;) nic złego na mysli nie miałem. Mój wynik to 71%.
nie wiem, jak innych, ale mnie rozbraja, to co piszesz ;DD
-prawie poplakalam sie ze smichu :)
Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 533

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Studia językowe