ap kraków matura

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 533
Hmm, markowy garniturek w prążki... zapamietamy takiego kandydata.
tylko sobie nie ubierz garniturka w prażki, zebym cie nie pomylila z metaliusem :-)
agapi2... to Ty będziesz w komisji czy se jaja robisz?? bo teraz to już fest wymiękłem... zapakuje może do plecaka kask i spodenki i koszulke... może się przydać :D:D:D

pozdrawiam
English Freak, to może się zobaczymy, bo ja też na UJ :) w ogóle nic o ujotku nie słychać na tym forum...
to ile będzie tych komisji?? szczerze to boję sie p. Bentke. tyle o nim słyszałem... natomiast gdyby był p. Okas to cudownie :D
wlasnie, niech startuja na te "lepsze" uczelnie, albo jeszcze lepiej- na zagraniczne :PP
cholera.... ja mam właśnie prążkowany... ale będe miał brązowy krawat o koszulę w jakimś odcieniu żółto brązowego... nie znam się na kolorach... tak więc to nie Metalius :D:D:D
ja tam nie widze nic zlego w jeansach, ale widze ze niektorzy koniecznie chca sie do czegos przyczepic, coz to juz nie moj problem :))
zapomniałam jeszcze napisac ze z tego co widze to wiekszosc osob z tego forum zamierza przyjsc na egzamin elegancko ale bez przesady wiec nie bede jedyna :P
Niech se każdy przychodzi jak chce... nie chodzi o to jak będziemy wyglądać między sobą i robili jakieś statystyki ili miało jeansy ilu garniak ilu dres z czterema paskami (nowiutki) itp. Ważne, żeby nazbierać jak najwięcej pkt. na tym egzamie...

i ważne też jest żeby sie ubrać do tego egzama... bo nago...;/ tzn... dziewczyny jak tam sobie chcecie... :D:D:D a faceci, żeby nie przychodzili skromniej niż w bokserkach :D:D:D

AHOJ!!!
jest już harmonogram ustnych!! wejdzcie na poczte!! pozdrawiam :D
komisji bedzie okolo 10, o ile dobrze pamietam. kto sie boi virginii wolf i Jacka B., niech sie nie martwi, bo JB nie pyta, tylko jest szefem rekrutacji.
Dla wielbicieli P.O. dobra wiadomosc -- bedzie w jednej z komisji :-)
hej Klaudo, bede w komisji -- poznasz mnie po kasku rowerowym (just kidding). gorsza wiadomosc to taka -- wszystko jedno w co sie kto ubierze, bede oceniac tylko znajomosc angielskiego (i ewentualnie poczucie homoru -- pod tym wzgledem masz duzy plus :-)
poważne pytanie do agapi2...

jeżeli naprawde jesteś w komisji to mam pytanko... może ty powiesz jak bo bedzie dokładniej wyglądało?? i co do tego ubrania... musi być ten garniak?? zapieram sie rękami i nogami ale przed chwilą usłyszałem ze inaczej nie wypada. :/

nie mam szans sie dostać ze względu na wynik ale ide na rozmowe. I don't want to be a coward!! :P greetings for all. see ya
oo to tak jak ja ;D tez nie mam szans ale ide ;p a co tam, zaplacilam 85 zl to chociaz sobie poogladam jak to tam wyglada od srodka buaah;d no i sobie porozmawiam prawda ;D
o własnie isabellka siwetny pomysl, ! sluchajcie ja moge polecic swietne uczelnie w pieknych okolicach: London, Roma, Magdeburg, Moskwaa.. naprawde goraco polecam! idźcie tam wszyscy! ;d;d;d

kurde chyba złoże podanie na UJ;d coś czuje, że bedzie niż w tym roku.. ;d
co do tej listy ja mam zapytanie bo nie moge tej zagadki rozwiklac: dlaczego na liscie jest 362 kandydatow a na koncie pisze ze zarejestrowanych jest 567 czy jakos tak?
czy ja o czyms nie wiem, czy jestem taka tępa? :|
elo... nie musisz przychodzić w tym garniaku... jak Cie to ma wkurzać przed egzaminem.... po co dodatkowe nerwy...

i pamiętaj co pisał Metalius... trzeba być sobą... :D:D:D pozdro
to sprawa zajmie sie ABW.

zanim jednak wyjdzie oficjalny raport, powiedzmy ze te 150 osob zwyczajnie nie zabulilo za rekrutacje lub nie zlozylo papierow.
kiedy macie ten ustny?? będą patrzec troszke na zdolnosći czy potencjał fonetyczny pewnie.. tzn wiadmo ze w LO fonetyki nie uczą i w sumie trudno zebyscie umieli mowic jak ludzie z BBC czy ktos, ale uwazajcie na tiejcze czyli sławny dźwięk TH. nie mowicie DE !!! okas tego nie cierpi. de house, de door, de cat.. niewybaczalne no i w słówku "their" nigdy nie wstawiajcie "i" ;P w sumie nie wiem kto ma byc dokladnie w komisji, ale P.O. pewnie bedzie casual, SZeroki założy różową koszulę:) ( na wszelki wypadek nie wypowiadajcie się źle o USA, dobrze radzę.. bądźcie poprawni politycznie) wujek jacek tez casual a ABZ sukienke co miała na PNJA LOL. ale wy przyjdzie ładnie wypucowani lepiej. i na luzie. plecam 3 tabletki NEurolu na godzine przed wejściem . .zadziałało na ustnym pnja :0 good luck , nehehehe....;) nie, serio, powodzeniA!
6.07, sala 103, godzina 11:00, ktokolwiek?
czesc Daniel, naprawde jestem w komisji. pisalam dokladnie jak wyglada egzamin w odpowiedzi na pytanie Klaudo pod haslem "egzamin ustny AP". najpierw dajesz nam swoje swiadectwo maturalne -- nie zapomnij go przyniesc. nastepnie losujesz karteczke, na ktorej bedzie prawdopodobnie jakis dżołk angielski, albo jakis inny krotki tekst. no i musisz wytlumaczyc po angielsku o co chodzi -- jesli dżołk -- to wyjasnic puente, a jak tekscik -- to powiedziec o co w nim chodzi. komisja moze zapytac o znaczenie jakiegos slowa i oglnie zadac jakies pytania zwiazane z tym tekstem zeby sprawdzic czy go zrozumiales. poza tym komisja moze zadawac dodatkowe pytania ogolne, np. hobby, gdzie mieszkasz, dlaczego sie uczysz angielskiego, itp... podczas calego egzaqminu musisz pokazac, ze mowisz poprawnie po angielsku (gramatycznie !!!), z dobra wymowa, plynnie. musisz tez wykazac sie komunikatywnoscia -- to najwazniejsze. jak czegos nie wiesz, to nie patrz w stól i nie milcz, tylko probuj sie jakos ratowac. dobrze zablysnac jakimis ciekawymi slowkami i idiomami. jesli chodzi o ubranie, to nie wiem co ci radzic -- jesli bedziesz w mojej komisji, to wszystko jedno w co sie ubierzesz. a jak u kogos innego, to trudno mi powiedziec -- bezpieczniej wygladac porzadnie -- czy koniecznie garnitur, nie wiem (byle nie w prążki bo cie moze ktos wziac za metaliusa). pozdr i zycze powodzenia
dziękuję!! trochę obawiam się tych dżołków :/ wolałbym tekst taki normalny. no zobaczymy. mam nadzieję ze cos powiem na temat :) ja oczywiście chce sie ubrać elegancko ale nie w garniak!! nie cieprie chodzić w garniaku. a butów do tego to już wogóle nie moge ścierpieć. dlatego właśnie nie chce do tego dopuścić. no ale czasem trzeba... chciałbym żeby już było po tym wszystkim... trzymam kciuki za wszytkich!! pozdr :D
ikuska88 jak na moje rozumowanie, to jest tam dlatego tych 362 kandydatow, poniewaz reszta to ludzikowie ze stara matura i oni tego egzaminu zdawac nie musza ... :)
ojj.. niezupełnie!! to nie tak ja ty :D ja mam 69%!! a ty ponad 80!! koleżanko weź sie lepiej coś poucz bo jak najbardziej masz duże szanse sie dostać!!!!! rozumiesz DUŻE!!! nawet ogromne!!! jeszcze teraz wcale nie ma wielu chętnych więc ja obstawiam ze sie dostaniesz bez problemu!! troche wiary w siebie!! :) pozdraiwam
to było do ikuśki88 :D
Heheh, ja też jestem na 11 /sala 103/6 lipca. Boże, ale mi sie iść nie chceeeeeee.............
łooooo to też mnie dołujecie z tymi prążkami.... ja też mam prążki!!!!i brązowy krawat... i nie będe metalius...aaaaaa a ja też mam 6.07 na 11;00 tylko w sali nr 205.. ale na piwo po egzaminie można chyba.... Agapi2 w komisji... a ja tu przez "Ty" nieładnie....

I pamiętajcie... brązowy krawat żółta koszula to nie metalius tylko ja!!!
mam cie! do zobaczenia przed egzaminem. a jesli jednak wybierzesz uj to bede wiedzial kogo brakuje;]
z tym piwem to nie zgorszy pomysl, bo pewnie i tak wiekszosc bedzie musiala poczekac na powrot do swoich domostw. ustalamy jakies miejsce/godzine spotkania?
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 533

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Studia językowe