ap kraków matura

Temat przeniesiony do archwium.
301-330 z 533
jakto na NKJO UJ jeszcze rozmowa kwalifikacyjna?? na stacjonarnych?? dla nowomaturzystów???
ja stara jestem (nie tylko matura:)
:D

tak myślałem... bo to pismo jakieś też masz pochyłe.... żart żart...
przez chwilę myślałem, że czegoś niedoczytałem i znów będę musiał udać się do jakże pieknego Krakowa, który tak mile wspominam z pieszych wędrówek po rynku.. podziwiania jakże okazałego w całej swej postaci Wawelu w celu zjebania kolejnego egzaminu ustnego.... ach... jakże cudnie by było... ach....

ach...
ja sie na szczescie dostalam ale powiem wam szczerze ze uwazam ze ten egzamin ustny byl bezsensowny...:/ nie dosc ze czlowiek sie stresu najdal to jeszcze go jakos dziwnie oceniali, bo z tego co widze duzo osob ktore mialy 100% z matury ustnej nie dostali sie na studia wlasnie przez ten egzamin... ja na przyklad na maturze wypadlam srednio, teraz myslalam ze mi poszlo super a mialam 76 pkt. wiec nie tak calkiem genialnie... zmierzam do tego ze ich ocena nie mogla miec wiele wspolnego z realiami licealnymi bo mi np w mojej malej miescinie nie mial kto sprawdzac wymowy wiec na starcie jestm troche do tylu.... a ci co mieli po 100pkt z ustnego na ap to albo mieli dobrych nauczycieli lub korepetytorow albo byli jakis czas za granica ze sie tak dobrze nauczyli mowic po angielsku...

do tych ktorzy sie nie dostali: nie martwcie sie, na pewno beda jakies roszady i jeszcze pare osob dostanie sie z rezerwowych wiec trzymam za was wszystkich kciuki

czesc ;D sorry ze ja tak troche juz nie na temat ale mam pytanie do Klaudo: czy miales moze kremową koszule? lol bo widzialam brązowy krawat u chlopaka z takową wlasnie koszulą ;] a ciekawam czy to ten chlopak ktorego widzialam ma taki joke ;D i pzdr
i ja Cię Aguś rozumiem... bo w sumie jakbym wiedział, że taką wage ma ustny to bym (i chyba nie tylko ja) poszedł na jakieś prywatne konwersacje, żeby sobie przypomnieć jak się mówi po angielsku...

dobra... będe narzekał... ale to że się nie dostałem zwalam tylko na siebie...

ale też mnie troche wkurza... że prof dr albo mgr nie umie napisać szczegółowych zasad rekrutacji... (i tu mi głównie chodzi o wagę ustnego) bo skoro wywiesili to na tablicy w budynku IFA, to mogli też to wysłać... (i tu ukłon w stronę szanownego pana Jacka Benke) e-maile są podobno za darmo...

No i tak sobie narzekam i narzekam... bo nic innego nie zostaje... (mogę jeszcze nie narzekać...)
tak.... to chyba byłem ja.... kremowa koszula... szczupły (tudzież chudy) i ciemne włosy (miałem też białą siatkę).. i co mi z dżołka jak drimy poszły far ałej... może napisze kiedy jaki skecz ... pt. "Komisja Rekrutacyjna"... motywy by były... jakby coś takiego powstało.. to zamieszczę na forum (ale na razie się nie zapowiada).. może ja też Cię widziałem.... miałem w sali 205...
ponawiam pytanie:
kto złożył papiery na uj?(nkja)
a jak mój opis siebie nie pasuje Tobie.. to zapewne nie byłem to ja... tzn. że mnie nie widziałaś...

kurdę będe pościł... bo co innego zostaje.... (mogę jeszcze nie pościć...)
te no... Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych... sekcja angielska... jeśli o to chodzi to ja złożyłem... ale już na nic nie liczę... bo z niemca rozszerzonego mam 66%.... (angol 87%) a tam biorą pod uwagę polski albo niemiecki... (znów na moją niekorzyść)
wiem, wiem
ja bede egz zdawac z niem i ang
na oba egz jest czas niby od 10-12:00. Ciekawa jestem, co to za testy przesprytne, że tak szybko sprawdzają wiedzę...
Niemcem się nie martwię, jestem na 5 roku germanistyki (kurka, ale czas zleciał szybko, masakra)
o to widziałam ciebie i chyba siatke faktycznie tez miałes :D:P ja ciebie mijałam juz na ulicy to nie wiem czy mnie spostrzegles wogole lol chyba z kolegą szedłes lol2 a dzołka jak masz to sobie poradzisz w przyszlosci i nie bój zaby- ja ci to mowie ;D 3mam kciku i zaluje ze sie nie dostałes ale pamietaj ze jeszcze nic straconego x]
to wiesz... zawsze możesz napisć na [gg] i se możemy pogadać... im więcej słoneczek będzie sie mi świecić tym cieplej... pozdrawiam... szedłem z kolegą ((też basista się okazało) pozdro dla Marcina przy okzaji)) i faktycznie nie spostrzegłem Cie... bo nie pamiętam, żeby ktoś mnie chyba widział spostrzegł zobaczył jak idę z kolegą, mam brązowy krawat i kremową koszulę....
przesuwam w lewo... (zostawmy już politykę)
a pewno ze sie odezwe xD to oczeqj mojej wiadomosci ;D to zeby juz nie uprawiać tu prywaty zegnam sie na dzisiaj i do poklikania ;D 3mam kciuki za wszystkich apowiczów i oczeqjących x) paaa
Ja tu przez przypadek jestem, nic mi do AP i matury, ale kto normalny mysli ze egzamin to formalność? Zwłaszcza jak jest wiecej ludzi jak miejsc? Lubia se pytac czy ki diabeł?
Na początek pragnę dodać że dzięki wam powstało naprawde Zajebiste forum fajnie się to wszystko czyta i w ogóle :D i tutaj słowa uznania dla Klaudiusza, który jest inicjatorem tego małego przedsięwzięcia ...

Dobra skończe te pie**olenie :]
Bardzo szkoda mi jest niektórych osób, które się nie dostały, ale tak już musiało być a wy musicie się z tym liczyć

życze wam wszystkim powodzenia w dalszych zmaganiach rekrutacyjnych i koniecznie piszcie bo jak przestaniecie to już w ogóle będzie...


Przyszły maturzysta Omi
PEACE OUT ;)
chopie... chcesz iść na AP... to zacznij się już uczyć... w przyszłym roku podobno ma nie być ustnych.... to nie spieprzysz sie 5 lat w 10 minut...
i powodzenia...

i dzięki za słowo uznania...
Klaudiusz no właśnie tak sobie myśle jak nie będe się uczył w wakacje to kiedy qrwa będe miał na to czas, w marcu w kwietniu ?! a to przecież nie tylko angielski na maturze trzeba zdawać :/ jak widzę że wszystko niektórym się rospieprzyło to tak się zastanawiam po co była ta nowa matura jak i tak trzeba zdawać rozmowę kwalifikacyjną
Aż dziw że niejaki Roman G nie sadzał do tego łap :P

pozdro :)
chopie... no ja Ci mówie tak... słuchaj sobie radia bbc www.bbc.co.uk/radio tam jest pełno róznych tematów... coś wybierzesz żeby nie stracić kontaktu z językiem a i w listeningu się poćwiczysz... i słówka będą Ci się przypominać... w marcu albo kwietniu to pewnie będziesz z planem ramowym albo bibliografią zapierdzielał... i prace na polaka pisał albo się jej dopiero uczył... a jak nie daj Boże jeszcze sobie wybierzesz rozszerzony niemiecki... czy jaki tam w szkole masz... to możesz mieć ciężko... ja przed maturą to tylko niemca bo miałem spore zaległości i prezentacje wkuwałem... i strasznie mi szkoda było tego czasu bo mogłem więcej angola przykuć.... generalnie.... czytać czytać i czytać... i rozwiązu jak najwięcej readingów... z resztą... pachnie to truizmem... ale widzisz po mnie... z pisemnych przu odrobinie szczęścia bym sie dostał.... doszedł ustny i zonk... tak więc.. nie życzę żebyś w przyszłym roku miał to co ja... więc... ucz się przez wakacje...rób cokolwiek.... i AP czeka...

pozdrawiam
zobaczymy ciężki rok przede mną angielski lubię bardzo ale te inne przedmioty o to właśnie chodzi że nie wykluczam że bedę jeszcze dodatkowo zdawał niemiecki ale u mnie ten język tak kuleje że wole juz nie utrudniać i zgłaszać się na uczelnie w których chcą drugiego języka ..a co do prezentacji u nas baba ma pilnować nas żebyśmy mieli juz gotowe 2 miesiące przed matura - noi chociaż to dobrze jedno z głowy . A co do nauki angielskiego staram się brac z tego max przyjemności tłumacząc teksty piosenek albo gadając na czatach ( o to bardzo przydatne polecam )
:)
Śpijta dobrze !mi się nie chce to chociaż troche sobie bazgrze:D
luke17, napisz sobie prezentacje w ferie- mowie Ci... o nauczeniu jej nie mowie bo to jest indywidualna sprawa kazdego, ale jak bedziesz mial wczesniej napisana to sobie zajrzysz do niej pare razy w weekendziki np i potem tuz na miesisc czy dwa przed matura nie bedzie takiego stresu...
w ogole to wybierz sobie fajny przystepny temat... ja mialam "motyw rozstania w literaturze"... wiesz chodzi o to zebys mial materialy i wiedzial o co biega. bedzie good :)

a teraz do tych co sie dostali ---- wlasnie sobie czytalam plan zajec I roku na anglistyce ap i...yyyyyy mi szczena opadla ;DDD

yyyyyyy

powiem krotko; bedzie ciezko ...
Z doswiadczenia wiem, ze do nauki do matury przygotowane są osoby, które ta mature maja juz za sobą ;))) ja np widzę co robiłam zle, co moglam zrobić lepiej, douczyć sie czy coś.

Nauka w wakacje - absolutnie nie.

>Dobra skończe te pie**olenie :]
>Bardzo szkoda mi jest niektórych osób, które się nie dostały, ale tak
>już musiało być a wy musicie się z tym liczyć

Gdybym sie nie dostała na wymarzony kierunek i ktoś mi cos takiego powiedział, to by mnie szlag jasny trafił.
ta, ten kolega to ja bylem;p sa moze poza nami jeszcze jacys aspirujacy muzycy na forum?
goraco pozdrawiam
Jeśli to prawda, że w zeszłym roku przyjęto 19-20 osób z list rezerwowych, to byłoby fajnie :D

Ktoś może potwierdzić tą wiadomość??
iza ja tez sie doatalam wiec jakbys chciala pogadac to moje [gg] :D

luke 17 - a ja mysle ze nauka w wakacje moze sie przydac tyle ze nie jakies wielkie zakuwanie gramatyki tylko raczej czytanie albo listening a do prawdziwej pracy i tak sie zabierzesz najprawdopodobniej po probnej jak dostaniesz kopniaka
zgadzam sie z Toba, Nefre- dopiero po maturze czlowiek jest obeznany ze tak powiem z... matura wlasnie... hehe

Podam moj nr gg- 9491755
przyszli Apowicze, piszcie -poklikamy o tym co nas czeka od pazdziernika

pozdrawiam
Nefretete.
A Twój wymarzony kierunek spośród tych licznych filologii to ..........? ;D
no... mnie też troche wkurzył ten komentarz, że muszę się z tym liczyć.. ale nie chciałem nic mówić... luke 17... kiedyś sobie to przypomnisz, co napisałeś... nie koniecznie przy wyborze uczelni... ale życzę Ci żebyś nie musiał.... BOOYAKA
Temat przeniesiony do archwium.
301-330 z 533

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Studia językowe