Studia w Danii.

Temat przeniesiony do archwium.
301-330 z 1614
hej hej, wybieram się w następnym roku na studia w Roskilde Business College na Leisure Management. Mam takie pytania: czy po BA degree warto iść na uniwersytet żeby uzyskać wyższy poziom wiedzy, czy już po BA mogę spokojnie znaleźć pracę? I jak jest z tą pracą w trakcie nauki-ciężko ją znaleźć czy nie ma większego problemu?
Hej, wybieram sie na Multimedia Design and Communication w Buisness Academy Aarhus i mam kilka pytań na które bardzo przydałaby mi sie odpowiedź (najlepiej by było dowiedzieć sie tych rzeczy od osoby która już jest tam na miejscu). Jeżeli jest tu ktoś kto byłby w stanie sie ze mną skontaktować, czy to mailowo ( [email] ) czy też przez GG ( 25325110 ) czy skype'a ( mokoslolhi ), byłbym niezmiernie wdzięczny. A dodatkowo bardzo chętnie porozmawiam z osobami które szukają współlokatorów (wiadomo że tak taniej :D ). Z góry dzięki za jakikolwiek kontakt
Hej, złożyłam aplikację na VIA UC i szukam kogoś, kto też planuje rozpocząć studia w tej szkole:) Ktokolwiek ma zamiar studiować w Horsens od sierpnia tego roku??
Czy ktoś dostał już odpowiedź z BAA?
No właśnie :x Powoli mam dość ciągłego sprawdzania poczty...
edytowany przez Kristinn: 03 maj 2011
Właśnie... Ja za każdym razem jak otwieram pocztę dostaję palpitacji serca. I za każdym razem nic.





Witam , jestem w 3 technikum ale juz mysle powaznie o studiach bo potem bedzie za pozno albo jak zawsze odloze wszystko na ostatnia chwile , chcialbym zapytac wlasnie o studia w Danii a konkretnie jak uzyskaliscie kredyt studencki i w jakiej wysokosci lub jak uzyskaliscie stypendium aby studiowac wlasnie tam? Chcialbym rowniez zapytac a te rozmowe kwalifikacyjna , na jakim poziomie musi byc angielski i jak wyglada taka rozmowa kwalifikacyjna?
Ogólnie z tego co wiem to nie możesz liczyć na żadne stypendium jeżeli nie jesteś obywatelem Danii. Z kredytami to nie wiem jak jest. Rozmowa była sympatyczna, było 2 przedstawicieli uczelni i 4 osoby ktore sie staraja o przyjecie na ten sam kierunek. Pytania w stylu: dlaczego Dania, dlaczego ten kirunek, czy chcesz uczyc sie dunskiego... Ogolnie nic czego mozna by sie nie spodziewac :)
Bardzo dziekuje ale oczekuje na wiadomosc na temat finansow , czy ktos otrzymal kredyt na studia wlasnie tam? i w jakiej wysokosci?
No i pytanie jeszcze do Ciebie o wyniki w nauce zeby sie tam dostac , jakie Ty mialas wyniki?
http://www.studiazagranica.pl/ na tej stronce są opisane wymagania na poszczególne kierunki.
ja dostalem odpowiedz od P. Ulli Poulsen o przyjęciu mnie na BAA :) czy ktos z was rowniez sie dostal? jak z mieszkaniami?
Gratulacje! :D
A ja nadal nic nie wiem. :| Ktoś jeszcze dostał odp?
z tego co wiem to potwierdzenia mialy byc wysylane ok 6 maja. moze beda po weekendzie bo u nich to normalne ze przez sobote i niedziele do takich rzeczy nie zagladaja
Ja dostalam odpowiedz pozytywna z BAA, ale waham sie czy 2 letni system AP to dobry wybor? i czy ucza tam wszystkiego od poczatku...czy jest to dla ludzi juz z doswiadczeniem w okreslonej dziedzinie? i czy jest pewnosc kontynuacji...
Ja również dostałem potwierdzenie przyjęcia. (6 maja) - BAA - Multimedia Design and Communication. :)
Tez sie dostalam ;) tylko teraz trzeba bedzie lokum znalezc..
Witajcie, ja niestety sie nie dostalam:(,z ciekawosci jaki macie poziom jezyka angielskiego?bo u mnie CPE grade C okazalo sie to za niskie??!!
Też się nie dostałam. Ktoś będzie zdawał do Sealandia College?
edytowany przez Kristinn: 10 maj 2011
a z jakiego kierunku was odrzucili?
mnie nie przyjeli na Marketing Management, ale w sumie nie zaluje bo jak sie okazalo jest to taka policealna szkola i trzebaby bylo przenosic sie na Uni zeby zdobyc jakies pozadne kwalifikacje, widocznie tak mialo byc;), ale zycze wszystkim jadacym sukcesow i dobrej zabawy przy okazji:)
pozdrawiam
Gratuluje wszystkim, ktorzy sie dostali do BAA. Tak sadzilam, ze uczelnia wyslala jakies informacje po mailach do mnie z pytaniami, tak nagle. Do wszystkich co pisali - zalatwiajcie sobie zakwaterowanie teraz po prostu :)

Cytat: coffee83
mnie nie przyjeli na Marketing Management, ale w sumie nie zaluje bo jak sie okazalo jest to taka policealna szkola i trzebaby bylo przenosic sie na Uni zeby zdobyc jakies pozadne kwalifikacje

Ha ha ha! Chyba masz troche zle zrodlo informacji - to uczelnia wyzsza - akademia, troche wiem bedac po tym wlasnie kierunku na BAA!
Cytat: coffee83
Witajcie, ja niestety sie nie dostalam:(,z ciekawosci jaki macie poziom jezyka angielskiego?bo u mnie CPE grade C okazalo sie to za niskie??!!

tez sie nie dostałam mam zdane CAE:(
kto z was jedzie na studia do BAA bezposrednio po maturze? tzn w jakim jestescie wieku?
Na Business Academy Aarhus są studia pierwszego stopnia lub 2letnie programy studiów. Większość osób studiujących z Polski są od razu lub np. rok czy dwa po maturze, ale są też osoby starsze, np.już po studiach w Polsce. Dobry jest taki mix, bo wszyscy uczą się tez od soebie! Na szczescie studia sa praktyczne wiec osoba w kazdym wieku duzo się nauczy! Mieliśmy w grupie osobę przed czterdziestka (ale nie z Polski) :d
Czesc, dostal sie ktos na Finanse do BAA? W razie kontaktu podaje skype : pau.sob
hej.
Wybiera się ktoś może na Københavns Erhvervsakademi, bądź na inną uczelnię w Kopenhadze??

Jeśli tak to proszę pisz na skype: nikel_w-tyn
Czy ktoś składał papiery do TEKO ? a może już jakiś szczęsliwiec dostał pozytywną informację zwrotną ? piszcie !
Szukam osób, które dostały się do Selandia College (: Piszcie na PW ^_^
składalam do TEKO na Fashion Design, dostałam się:))
Temat przeniesiony do archwium.
301-330 z 1614

 »

FCE - sesja letnia 2004