options/flame employment

Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 1311
ok.moze i tak. nam sie poszczescilo i trafilismy na pomocnych pracownikow..
nie wiem jak bylo w innych miastach ale podejrzewam ze chyba wszyscy troszke pszesadzaja....
Dziwie sie Tobie Niuniu uk,dlaczego spytasz zapewne? Dlatego ,ze nie bylo Cie w Warrington, nie znasz warunków w jakich sie znalezlismy i NIE MASZ PRAWA WYPOWIADAC SIE O SYTUACJI JAKA TAM BYLA I JEST! Mozesz mowic o tym jak Ty sie czulas pracujac,o miejscu, w ktorym mieszkalas,ale dlaczego na Boga mowisz o czyms,o czym nie masz zielonego pojecia?! Powtarzam nie bylo Cie tam,My mówimy o tym co Nas tam spotkalo,nie jestem lalusiem i wiele moge zniesc,ale jezeli mam pracowac tylko na oplacenie mieszkania i dojazdu to ja dziekuje.Flame ma placone za Nas pieniadze i chyba wlasnie to jest jego zadanie, pomagac Nam.Co do kontraktów to stwierdzenie ,,domki blisko miejsca pracy,, nie powinno chyba znaczyc,ze mieszkania beda np. az w Manchesterze. Co w praktyce czesto uniemozliwialo zostawanie na nadgodziny,Flame transportu nie zapewnial,Tym ktorzy chcieliby zostac.Wiadomo nie wszystkich mozna zadowolic,ale ludzie maja pretensje o to, ze obiecywano im wiele,a bylo znacznie mniej. Ja sam slyszalem o wielkiej ilosci nadgodzin jaka zwali sie na mnie w Salvesenie i bylo ich raptem 1,5 tygodnia. Mozna bylo powiedziec w Warszawie, nadgodziny moga byc,ale nie musza i sytuacja jest jasna,a tak kazdy ma zal ,ze wprowadzono go w blad.
Przeciez w centrum Warrington jest pelno mieszkan do wynajecia,dlaczego znajdywano mieszkania w tak dalekich lokalizacjach,z ktorych nie mozna nawet bylo dojechac rowerem?Ktos ponosi za to wine tylko kto........?
no dziwi mnie to ze wszyscy akurat z worrington nazekaja to jakis spisek???przeciwko komu? dlaczego w innych miastach jest ok??? doncaster weakfield menchester!!!!!! NIKT NIE NAZEKA ...soz ale taka jest prawda.
Nie tylko ludzie z Warrington są niezadowoleni,ale własnie tam widocznie było najgorzej skoro jest tyle uwag.
Co zaś samego flame to jeszcze zobaczymy jak policzą ludzią bonusy na koniec i czy pozwracają wszystkie zaległości.
Pozdrowienia dla wszystkich wyrolowanych przez tą psełdo firme
Odnośnie zwolnionych osób w Warrington coś znalazłam.

Prawa uzyskane po miesiącu pracy!!!!!

* Musisz otrzymać tygodniowe wypowiedzenie w przypadku zwolnienia z pracy.
* Jeśli zostałeś zawieszony w pracy ze względów medycznych, musisz otrzymać wynagrodzenie.
* Jeśli jesteś zwolniony, musisz otrzymać swoje wynagrodzenie za pracę.
Egzekwowanie swoich praw

Pracodawcy odmawiają uznania twoich praw z wielu przyczyn.

Czasem dzieje się tak, ponieważ nie zdają sobie sprawy ze swoich obowiązków. Czasem dzieje się tak, ponieważ do tej pory nikt nie oponował, ale w momencie sprzeciwu, wycofują się. A czasem dzieje się tak, ponieważ polegają oni na strachu i wyzysku w celu odniesienia własnych korzyści.

Dla wszystkich praw opisanych w tej broszurce istnieje pomoc prawna.

Nie oznacza to jednak, że to jest zawsze łatwy proces. Źli pracodawcy posuwają się do represji w stosunku do tych pracowników, którzy nalegają na swe ustawodawcze prawa. Najlepszą linią postępowania jest uzyskanie rady ze swego związku zawodowego. Jeśli nie należysz do żadnego związku, dobrze jest odnaleźć i zapisać się do takiego, który będzie najlepszy dla ciebie i twoich współtowarzyszy pracy, i zwrócić się z prośbą o pomoc do nich. W innym przypadku, można się zwrócić do jednej z organizacji opisanych poniżej.
Wniesienie sprawy do kolegium do spraw zatrudnienia (Employment Tribunal)

Employment Tribunal to specjalny rodzaj sądu, który zajmuje się zagadnieniami związanymi z zatrudnieniem. Są one mniej formalne niż sądy prawne. Czasem prawnicy są zaangażowani, lecz w mniej złożonych sprawach można skorzystać z pomocy przedstawiciela związku zawodowego, pracownika z biura porad lub samemu reprezentować swoją sprawę.

Chociaż zdarza się, że niektóre osoby reprezentują siebie z sukcesem, my nie polecamy takiego postępowania. Powinieneś skontaktować się ze swoim związkiem, lub w przypadku, kiedy nie należysz do związku, powinieneś szukać porady, co do dalszego postępowania.

Istotnym jest, by być świadomym, że większość zażaleń powinna być złożona w przeciągu trzech miesięcy kalendarzowych od momentu zaistnienia zdarzenia. W przypadku zagadnień związanych ze zwolnieniem z pracy, termin jest przedłużony do sześciu miesięcy.
Więcej informacji i pomocy

Istnieje wiele różnych organizacji, które mogą zapewnić porady i wsparcie. Niektóre, to urzędy rządowe, które zajmują się egzekwowaniem przestrzegania określonych praw, niektóre są niezależne od rządu i są w stanie zapewnić radę i informacje dotyczące wielu zagadnień.
Biuro Porad Cywilnych (Citizens Advice Bureau- CAB)

Istotny jest punkt tygodniowego wypowiedzenia!!! - W przypatku osób pracujących w Warrington ten termin nie został spełniony, zwolniono ludzi z dnia na dzień.
Proszę najpierw sprawdzić formę zatrudnienia, osoby wyjeżdżające są Pracownikami Tymczasowymi, zatrudnionymi w Flame Industrial Ltd. Miejsce pracy to Pracodawca Użytkownik.

Osoby nie są zapisywane do żadnych związków, gdyż niesie to za sobą tygodniowe opłaty (nic za darmo). Jakby ludzie byli zapisywani do związków, to też byłoby źle, bo "Flame kase bierze"...

Wszystkich pokrzywdzonych zapraszam do najbliższego Job Center albo CAB.

Jezeli pracodawca z pracownikiem umówią się na inny okres wypowiedzenia (patrz: warunki zatrudnienia pracown. tymczasowego) jest to dopuszczalne. Osoby wyjeżdżające są Pracownikami Tymczasowymi i jedynie takie rozwiązanie gwarantuje elastyczność zatrudnienia.

Przez długi okres pracowałem w Polsce w branży pracy tymczasowej i doskonale wiem o co w tym chodzi. Jezeli ktoś chce się "bić" na paragrafy, to najpierw niech przytoczy zapisy prawne w WIELKIEJ BRYTANII a nie powołuje się na broszury (które i u nas są w biurze dostepne).

Witam Pani Marzeno w nowym roku.
dziękuję za rozsądny głos na forum.

nie jesteśmy jako firma super. nie jesteśmy idealni. ale to dzięki nam ktoś ma pracę i może odłożyć na rodzinę czy inne potrzeby.

Zacietrzewienie niektórych ludzi zmusza do wątpienia w sens oferowania pracy dla niektórych jej potrzebujących...
przepraszam, źle pokazało wpis. Odnosi się do niunia_UK.
Witam.
Tak oczywiście jest to praca tymczasowa i sądze że wszyscy pracujący w UK maja właśnie taką forme zatrudnienia.
Sadze jednak, że warto udać się w tym przypatku do CAB, sa tam osoby znające najlepiej przepisy i będą wiedziały czy zostało złamane prawo.
Biuro Porad Cywilnych CAB na stronie www.nacab.org.uk
Pozdrawiam również w Nowym Roku
Nie twierdze w tej sytuacjiu winne jest flame, może być wina oczywiście po stronie pracodawcy.
PONIŻSZY WPIS DOTYCZY GŁÓWNIE 2 FORUMOWICZÓW, DOŚĆ AKTYWNYCH. JEST TO NIEJAKO ZBIORCZA ODPOWIEDŹ NA PORUSZANE WĄTKI:

Szanowna Pani Marzeno!

Po pierwsze, to nie 50 funtow a 25! Jeszcze w sobotę dzwoniłem i pytałem Pani męża, czy może pobrano od niego z nowym payslipem kolejne 25 funtow za transport. Powiedział, że nie, że ciągle jestesmy winni 25. Rozumiem ze ZAPOMNIALO sie Pani, POMYLILO jakoś! Ja jednak ze wzgledu na szacunek do Pani, Pani męża, nie nazwę Pani „porąbaną Marzenką” i nie myśle w ten sposob o Pani.

Po drugie – ma Pani racje, że POMYLIŁEM SIĘ przy naliczaniu wyplat i policzyłem wszystkim 26 grudnia po stawce podstawowej. Nie moglem tego niestety naprawic jeszcze z tymi wyplatami, postanowiłem wiec powiedziec wszystkim, by w piątek nie bylo zaskoczenia. PRZYZNAŁEM SIĘ do błędu, nie widziałem i nie widze powodu żeby to ukrywac, tym bardziej, ze dodalem ze bedzie to wyrównane z kolejna wyplata (prosze nie zapomniec zapytac meza w najblizszy piatek, czy dostal wyrownanie). Po za tym wydawalo mi się, ze większosc pracownikow to zrozumiała – szkoda ze nie wszyscy. Rozumiem jednak, ze Pani jest tak doskonala, ze się Pani nigdy nie myli.

Po trzecie - uwaga do mastermaxa! To prawda - jest Pan „odważny”, mlody tylko żeby jeszcze był Pan bardziej rozsadny! Fakt, powiedział Pani mi, ze „jestem fajfusem”. Rozumiem, ze to napawa Pana dumą! Brawo!!! Nie jestesmy jednak w szkole drogi PANIE… Każdy inny na moim miejscu, by Pana za takie cos zwolnil z pracy. Ja jednak pomyślałem sobie, po co? Powiedziałem wiec Panu wtedy – a bylo to przeszlo miesiąc temu – ze skoro uwaza PAN ze FLAME Pana oszukal, i ze jest tak zle (a twierdzil Pan przeciez ze malo overtimemow, mieszkania daleko, pusta lodowka) to prosze odejsc, znalezc inna prace, inna agencje – to żaden oboz, jest Pan wolną osobą! Pan jednak zostal, a teraz Pan krzyczy ze FLAME, a właściwie SALVESEN Pana „wywalil”. W Pana odosobnionym przypadku to nie powinien PAN podnosic larum tylko podziekowac Salvensenovi! Obaj wiemy dlaczego. Jest Pan bardzo mocny w slowach, tylko nie w czynach. Mimo wszystko zycze Panu wszystkiego dobrego.

Na koniec najważniejszy i najsmutniejszy watek, dotyczacy zwolnien, ktore mialy miejsce w zeszly piątek. Jak wszyscy wiedza, Salvesen zdecydowal sie dla duzej grupy naszych pracownikow i pracownikow z drugiej agencji przerwac kontrakt o tydzien wczesniej. Decyzja ta zaskoczyla zarowno nas samych, jak i pracownikow – 100 osob zostalo zwolnionych. Wielu z nich ma zal do nas, ze to nasza wina. Prosze jednak pamietac, ze nie mielismy na to zadnego wpływu, by to zmienic…Chciałbym przy tym podziekowac wszystkim tym osobom, za to ze były z nami, za to ze ciezko pracowaly i wielka szkoda ze nie udalo nam sie „dojechac do finiszowej mety razem”, bo wtedy u wszystkich z nas nastroje bylyby inne!

Prosze miec jeszcze na uwadze, ze SALVESEN zdecydowal sie także na przedłużenie kontraktow dla 49 (blisko 30%) pracownikami Flame do konca stycznia. Nie jest tajemnica ze sposrod tej grupy spora czesc ma szanse na zostanie już w lutym pracownikami SALVESENA, czego im serdecznie zycze i mam nadzieje, ze ci co musieli odejsc tez im tego generalnie zycza.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie,
Adam Garbowski tymczasowo jeszcze z Warrington

PS:
Na tym forum pojawiaja sie rozne opinie, dobre, zle, duza czesc osob na podstawie tego buduje obraz Flame’a, nie zawsze pokrywajacy się z rzeczywistością, dlatego, jesli potrzebuja Panstwo wyjasnien, prosze i zachecam do kontaktu pod numerem tel: [tel](do 17 stycznia), 48 22 827 00 22, wew. 15 (od 18 stycznia)

Jeszcze uwaga do mastermaxa – wiem, ze bedzie Pan z uporem maniaka pisal, nic na to nie poradze, ale NIE ZAMIERZAM WIECEJ ODPOWIADAC NA PANA WPISY, nie dam Panu tej satysfakcji, zrobiłem to teraz po raz pierwszy i ostatni – powod jezyk kloaki i szamba jakim PAN sie posluguje dyskwalifikuje Pana jako powaznego uczestnika dyskusji.

Nick "bright side of Flame" jest ogólnym nikiem każdego z pracowników Flame w Warszawie - nie jest przypisany osobowo, ale większość powyższych odpowiedzi napisałem ja, Adam Garbowski.

Sprawa oplat za transport bedzie wyjasniona – zaplacona w tym tygodniu, najpozniej w kolejnym. Dodam, ze takich spraw, mamy 5-6, niektóre z nich co prawda trwaja bardzo dlugo, ale taka po prostu jest procedura. Biorac pod uwage fakt, ze mamy, mielismy 15[tel]pracownikow to proszę sobie uzmysłowic skale problemu…Oczywiscie dla tych 5 – 6 osob jest to problem palacy i najważniejszy! I na pewno zostanie rozwiązany! Dotrzymuję słowa i sam się tym zajme...

Pozdrawiam
Adam Garbowski
Flame Employment Polska
NO NO NO LADNE SLOWA !!! JESLI CHODZI O FORUM TO DLACZEGO TAK ZALEZY PRACOWNIKOM FLAME I TO CZYTAJA??? DLACZEGO NIE DOSTALM ODPOWIEDZI NA NOJE PYTANIA??? FORUM NIE JEST "WASZE" TYLKO SZLUZY POMOCY LUDZIOM KTORZY CHCA COS ZAROBIC A NIE TYLKO DAC INNYM ZAROBIC A NA TYM NIE SKORZYSTAC!!! JA PISZE SAM PRAWDE JAK COS JEST KLAMSTWEM TO PROSZE O DOWOD!!! APELUJE I BEDE APELOWAL DALEJ !!!! LUDZIE FLAME TO ZWYKLI OSZUSCI!!! A TERAZ PROBUJA RATOWAC SWOJA REPUTAJCE TRZEBABYLO POMYLEC O TYM WCZESNIEJ DROGI FLAME!!! LUDZIE TO SAMA PRAWDA JA JUZ WCZESNIEJ OBIECALEM SOBIE ZE JAK MNIE OSZUKAJA TO BEDE PIASL O TYM GDZIE SIE DA ZEBY INNI NIE WPADLI W ICH SIDLA!!! POZDRO DLA CZYTAJACYCH FORUM...
forum nie jest ani "nasze" ani "wasze".

Proszę pisać, mamy co czytać przy porannej kawie. Najfajniejsze są te Pana wykrzykniki :)
wlasnie wróciłem z anglii, wyjechałem na koniec pazdziernika przez flame, do firmy next. mieszkalem w Wakefield. mieszkanie z grzybem, woda lała sie z sufitu do salonu (za 50 funtów tygodniowo). kontrakt byl na 3 miesiace, jednak 6 kumpli zwolniono po 4 tygodniach, oczywiscie flame sie wypiął?? o bonusach mozna zapomniec poniewaz normy ktore trzeba bylo zrobic byly nierealne (ja ich nie robilem jak wiekszosc bo nie jestem koniem) miala byc calodobowa opieka ktora oprocz informacji o zwolnieniach miala wylaczony telefon ?? bonda za mieszkanie tez nie odzyskałem. mysle ze klient ktory podpisuje sie jako flame jest kompletnym idiotą. podaj swoje namiary to moze sie spotkamy i porozmawiamy o tym jak robicie ludzi w balona ?? w agencji jest test z angielskiego przed wyjazdem, ja sam nie znam dobrze jezyka a pojechalem. a byli kolesie co po angielsku nie potrafili powiedziec jak sie nazywają. jedną kobite zwolnili bo nie umiała jezyka. prawda jest jedna oni maja od kazdego z nas pieniądze dlatego puszczaja wszystkich a potem jak sie komus noga podwinie to nie jest ich sprawa.
niech to bedzie przestrogą dla wszystkich którzy chcą wyjechać z tą agencja.
a dla goscia ktory ich usprawiedliwia to liczy sie tylko kasa.
Witam.
Fakt winni jesteście 25 a nie 50 za transport (źle zrozumiałam męża), ale z tego co wiem Pana pomyłki czy tez firmy są częste i na ten zwrot czeka juz miesiąc.
Reszte podtrzymuje to co napisałam.
Ciekawe plotki krążą, że za urlop i bonusy ma być zapłacone za ok 3 tyg.
Z tego co przejrzałam umowe to jest napisane że wszystko zostanie zapłacone na koniec kontraktu.Mam nadzieje że te pieniądze będą jednak w piatek.
Pozdrawiam
Slówko do Niuni Uk. Twierdzisz, ze tylko Warrington sie skarzy,pragne wyjasnic Ci pewne rzeczy, poniewaz ponownie mówisz o czyms, o czym nie masz zielonego pojecia. Mowilas,ze skarza sie tylko ludzie z Warrington, tutaj to oznacza, ze skarza sie ludzie pracujacy dla salvesena, dla firmy znajdujacej sie wlasnie w w/w miescie, to raz. Natomiast skarza sie ludzie, ktorzy mieszkali w Manchesterze, ale aby oszczedzac poprzenosili sie do Warrington, w Manchesterze nie zoslalo juz wiele osob, tam sie juz nie ma komu skarzyc.Nawet nie wiesz ile osób przewinelo sie przez to miasto, mowie to ,aby Ci uswiadomic nieznajomosc tematu.Dlatego goraca prosba ,mow o tym co wiesz, nie o tym co Ci sie wydaje.Pozdro dla All.
glupoty glupoty jescze raz glupoty!!! widac ze bardzo sie komus nudzi!
pozdro.
- Kasa liczy się dla Pana skoro Pan wyjechał do pracy.
- Osoby są weryfikowane językowo przed wyjazdem. Proszę sobie wyobrazić sytuację, gdy ktoś jest w sytuacji podbramkowej i wręcz MUSI wyjechać aby zarobić na zycie. Mamy być świniami i mu tego zabronić? Jeżeli na 20 osób 1 ma słaby angielski to co? A gdyby to był Pan, co mielibyśmy zrobić? My mamy też "normy" językowe, które wyjeżdżający muszą spełniać. Czasem celowo to naginamy. Prosze nie podawać takiego argumentu w dyskusji, gdyż nie zna Pan wątków pobocznych a tylko wyjmuje kilka niepowiązanych faktów, "żeby wyglądało źle".
- Widzę, że jest Pan w grupie osób, którym trzeba kilkakrotnie mówić to samo - Flame dostaje okresloną kwotę W PENSACH za każdą Pana przepracowaną godzinę. Jeżeli Pan nie pracuje, my nie mamy z tego też nic.
- Sądzi Pan, że bicie po mordzie coś ureguluje? Po co Panu telefony (zresztą są powyżej podane)? Zastraszanie jest karalne.
- Niech Pan już z nami nie wyjeżdża więcej. Przykro czytać co Pan pisze.
Pomiędzy podpisaniem kontraktu a dniem dzisiejszym Next wprowadził zmiany w rozliczeniach z Flame. Odtąd cała procedura ma być zamykana w miesiąc po zakończeniu pracy: Supervizor ma 2 tyg. na akceptację przepracowanych godzin, Flame w 2007 robi wypłaty centralnie z Londynu i zanim wysłany z Wakefield raport zostanie w Londynie przetworzony a pioeniądze wypłacone mija kolejne 2 tyg.
Z tego co mi wiadomo (a tego nie pisze pan Adam) uwzględniona do zwrotu Pani mężowi kwota idzie w raporcie 16.01 i bedzie wypłacona na konto 19.01.
Prosze Pana. Salvesen ma jeden z magazynów w Warrington. Drugi np. jest w Sheffield. Słyszał Pan stamtąd skargi? Pzdrv.
Znalezione na innym forum!!!

Ostrzegam rodaków zamierzających podjąć pracę w rejonie South Yorkshire (np. Doncaster) za pośrednictwem agencji FLAME Industrial. Ma ona umowę z warszawskim Options Employment. UWAGA - Bezczelnie okradają ludzi, zaniżają pensje, pobierają opłaty z góry z pensji za rzeczy które nie miały miejsca, np. wyimaginowany transport, dochodzi nawet do takich absurdów jak dalsze pobieranie opłaty za mieszkanie z którego się wyprowadziłeś! Wróciłem stamtąd 29października, w tym miesiącu powinienem otrzymać jeszcze 2 wypłaty - do dziś nie dostałem ani grosza. Telefony do agencji kończą się gadką typu "ok my to załatwimy" i nic dalej się nie dzieje...
czesc to do poczytania do kawki dla szefostwa w flame o flame :-))))
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=720&w=55202315&a=55326555
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=720&w=55203631&a=55329748
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=720&w=35831554&a=48764201
no ladnie sie przejmujecie ludzmi...
http://www.networkpl.com/forum/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&topic=2485&forum=41
I GDZIE BY NIE SZUKAC WSZYTKO O FLAME SIE DOWIESZ, ZWYKLI OSZUSCI KTORZY TYLKO MYSLA O SOBIE... BRAK SLOW TO JUZ MOJ OSTATNI POST NARAZIE, JAK KTOS CHCE WYJECHAC Z NIMI NIECH PRZECZYTA DOKLADNIE MOJE I INNYCH POSTY I NICH SIE DOKLADNIE ZASTANOWI BO JAK ZARYZYKUJE BEDZIE ZALOWAL !!! POZDRAWIAM WSZYTSKICH
Jest tego cała masa
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=720
wystarczy wpisac w wyszukiwarke flame - można przeżyc szok.
Jest bardzo dużo negatywnych opini i między innymi odnosnie pracy w magazynach NEXTA (to odnośnie wpisu tej laleczki)
w odpowiedzi do pana odpowiedzi!!! nie widze aby w moim poprzednim wpisie byly jakies groźby karalne?? moze pan to tak odebrał?? zupelnie nie wiem dlaczego?? pisze tylko ze moze wypadałoby sie spotkac i przedyskutowac pewne sprawy. jesli chodzi o nauke jezyka i egzamin przed wyjazdem to bylem w dosyc duzej grupie osób, gdzie wiekszosc z nich nie potrafila mówic po angielsku, wiec prosze nie pisac głupot, ze to tylko jedna na 20. jesli chodzi o pieniadze to wszyscy wiedza ze biedni nie moga jechac bo na sam wyjazd potrzeba około 2 i pół tysiaca złotych, a po drugie o jakich pieniądzach pan pisze?? 5,45 brutto na godzine to sa pieniadze ?? w kontrakcie i przed wyjazdem mowa była o nadgodzinach, bonusach!!! gdzie te nadgodziny?? charowalismy po 12 godzin, kto by wytrzymał jeszcze nadgodziny?? człowieku obudz sie!! a bonusy!! normy które mielismy wyrobic były nierealne, ale w Warszawie mówiono (przynajmniej mnie) że bez problemu da sie je wyrobic, wiec skoro wszystko jest ok, to po co ta gadka?? po co te wpisy, po co sie tak bronicie?? reszte zostawiam bez komentarza.pozdrawiam/
a czemu nie powiesz rowniez ze jest wiele pozytywnych wpisow na ich temat i wiele ludzi dziekuje im za to co dla nich zrobili.. a mioanowicie ja jestem bardzo wdzieczna mojemu menagerowi za to ze tak o mnie i o mojego meza dbal pomagal ze wszystkim nawet w tedy gdy moj maz zmienil prace i nie byl juz u nich zatrudniony a ja z powodu ciazy musialam zrezygnowac z pracy mimo ze moglam ja bez problemu kontynuowac i wcale nie musiala bym ciezko pracowac (drukowanie nalepek) ale chcialam sie w pelni cieszyc moja ciaza wiec postanowilam wypoczywac w domku. nasz byly menager caly czas sie wypytywal mnie o zdrowie i cieszyl sie razem z nami.a gdy potrzebowalam dostac sie do lekarza pozno w nocy a z transportem bylo kiepsko wynajal mi taksowkie i nawet za nia zaplacil wiec nie pozwole ich tak wam oczerniac bo ja akurat spotkalam sie z duza zyczliwoscia z ich stronyl. a wtrakcie trwania kontraktu bylo super praca lekka placa w pozadku bonusy itp mieszkanko ok ale my wolelismy zmienic na wlasne bo chcielismy mieszkac sami i wynajeciu innego tez nam pomogli. FLAME POLECAM WSZYSTKIM... SERDECZNE POZDROWIENIA DLA PETER MURAY AGNIESZKA I WOJTEK mam nadzieje ze ktos z pracownikow flame mu to przekaze:)
A gdzie w Warszawie jest Options Employment??? :)))) Ta firma dawno wróciła do UK. Nie ta epoka.
Proszę Pana. Jeżeli ktoś tutaj myślał, że za 500zł da się wyjechać do UK do pracy, z mieszkaniem, pokrytymi kosztami transportu od a do z, home office itd to jest w poważnym błędzie.
Ja nie twierdzę i nigdy nie mówiłęm, że praca w Anglii jest dla osób biednych lub zamożnych - jedyne co było przekazywane to informacja o FAKTYCZNYCH kosztach i przewidywanych wydatkach. Jak ktoś rozpieprza na lewo i prawo kasę to nawet 5000zł będzie za mało. Jak ktoś nie ma wyobraźni ekonomicznej to zawsze będzie za mało albo za dużo.
Poza tym na całym świecie jest tak, że zanim ktoś dostanie wynagrodzenie, to do czasu pierwszej wypłaty pracuje bez kasy - przecież każdemu mówiono aby zabrał pieniądze na początek. Nie jest moją winą, że życie w UK kosztuje. Skoro to była taka duża kwota do zabrania, dlaczego Pan się jednak zdecydował jechać?

Nadgodziny / bonusy - wracamy do początku. W Polsce Panu ktoś w umowie wpisał GWARANCJĘ bonusów i nadgodzin (mówimy o poprzednim pracodawcy)? Albo nie, albo motywacja była zbyt niska skoro zdecydował się Pan zmienić pracę. Na forum można wszystko napisać. Ono wszystko przyjmie...
Dziękujemy. Szczerze...

A swoją drogą nie sugeruję dłuższej dyskusji na tym forum. Zobaczysz za kilka postów jak wyleją na Ciebie szambo (patrz: niunia_uk). A to przypiszą, że jesteś prascownikiem firmy, a to że wymyślasz z nudów. Szkoda nerwów. Dlaczego ja to czytam? Chcę być w temacie, poza tym pracuję w tej firmie i będę bronił jej imienia bo wiem, WIDZIAŁEM I PRZEŻYŁEM z nią w UK trochę czasu. Było lepiej, gorzej ale zawsze uczciwie. Czasem coś trwało niemiłosiernie długo... ale się doczekałem.

Tutaj panuje język rynsztoku. Forum na gazecie.pl jest w 80% z 2005 roku, kiedy faktycznie jakieś wałki Options robił w Polsce. Teraz |Flame otworzyło BEZPOŚREDNIE i NIEZALEŻNE biuro. Od 01.01.2006 te firmy nie są połączone inaczej jak tylko przez członkostwo w jednym holdingu. Tyle.
Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 1311

« 

Pomoc językowa

 »

English only