szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
Ja mam referencję bo już wynajmowałem przez agencję, problem tylko z ludźmi i pieniędzmi, bo wynajęcie domu to te kaucje więc na początku trudno. Za 50 funtów nie wynajmiesz, ja w to nie wierzę, tylko gdzieś po znajomości u kolegów koleżanek, normalnie raczej nie ma szans mieszkać za 50 tygodniowo. Ja bym został na styczeń - marzec i pracował na pół etatu nawet, nie ma co wracać do Polski na ten okres, przez te trzy miesiące do końca roku zarobisz na tyle dużo, że będziesz spał spokojnie i szukał lepszej roboty w tych martwych okresach. Ty masz angielskie papiery na wózki bo ja nie mam, jeszcze nie przerobiłem.
nie wiem co sie ze mna dzieje :D niezly ze mnie idiota. planuje od jakiegos czasu ten powrot i do tej pory o pokoiku w ogole nie myslalem, tzn myslalem ze nie bedzie zadnego problemu z zalatwieniem, wiedzialem ze tym razem nikt mi z niczym nie pomoze ale przeciez np na kazdej ulicy pelno tabliczek "to let" itd. a teraz mi odwala im blizej pazdziernika, jakies czarne mysli sie pojawiaja... u znajomych mieszkalem za 50f a wczesniej w innym miejscu za 60 wiec wiecej niz 60 nie biore pod uwage. i nie chce siedziec tam dluzej niz miesiac BEZ PRACY, jak przez miesiac nie znajde to moze nie znajde przez 2 albo dluzej wiec zaplanowalem ze lece na miesiac i jak nie znajde pracy to wracam po miesiacu i chyba koniec z UK (chyba bo pokochalem Nottingham i tesknie i nie wiem czy sie kiedys poddam...)... widzialem w necie ogloszonka za 50f. a papierow na wozki angielskie nie mam ale wtedy jak tam pracowalem to nie mialo znaczenia bo potrzebowali na wozki wiec polacy z agencji ktora zatrudnia w tych fabrykach pomogli mi i wystarczyly polskie papiery, zobaczyli tylko jak jezdze i tyle. niestety po jakims czasie ta fajna, wg mnie, robote musialem rzucic i wrocic do PLu przez pewna kwestie i teraz watpie ze znowu mi dadza tam prace ale sprobuje i moge robic codziennie :D sa tez inne fabryki czy inne mozliwosci tylko ze mi odwala i nie wiem co robic :D ale na dniach trzeba podjac ostateczna decyzje i dzialac. im wczesniej zabukuje tym cena mniejsza, wiadomo ze okolo miesiaca przed lotem najlepiej bukowac. chyba bedzie mi odwalalo do chwili wejscia do samolotu :D
witam szukam chętnej dziewczyny z woj.podlaskiego do wspólnego wyjazdu do holandii praca jest gwarantowana na miejscu.pozdrawiam; )
Witam. Z początkiem października wybieram się za granicę. Na razie w planach mam Holandię. Nie mam nic nagranego tam, jadę po prostu na miejsce, aby tam szukać. Nie chciałbym jechać sam, dlatego szukam kogoś kto chętnie dołączy do wyjazdu.
Witam ktoś chętny do wspólnego wyjazdu do Holandii przez agencję jct priv najlepiej od zaraz.
Witam , szukam kogoś do wspólnego wyjazdu za granice .
sciemaaa ja już kilka razy zmieniałem miejsca zamieszkania i wiem, że znalezienie pracy to pryszcz, znalezienie pokoju na rynku prywatnym to tragedia, dlatego ostatni pokój wynająłem przez agencję, 350 na miesiąc, do tego 200 kaucja, 550 na start trzeba było dać agencji do tego wyciągi z banku, telefon do firmy aby potwierdzili, że pracuję i czekasz kilka dni, do tygodnia aż wszystko załatwią. A z tymi ogłoszeniami to jest tak, że wiszą a jak dzwonisz to nie odbierają więc tym się nie sugeruj, trzeba mieć kogoś pewnego na miejscu bo inaczej ulica. Wczoraj sprzedałem trochę f za 4,9zł tragiczny kurs, dlatego wolałbym załatwić tę Holandię (od razu piszę, że nie jadę przez żadne polskie agencję jakby ktoś chciał ze mną uderzyć), euro po 4,3, życie tańsze. Dla kogoś kto chce odkładać kompletnie Anglia nie ma już sensu, tylko w ostateczności no bo wiadomo, język uniwersalny i dużo pracy jeszcze. Termin koniec września tak aby zacząć pracę w UK jest już naprawdę ostateczny, jak ktoś chce jechać do Anglii to już pakuje graty i jedzie w tym albo w przyszłym tygodniu.
Hej wszystkim. Jestem Nowa na forum. Szukam chętnych ale naprawdę zdecydowanych na 100% do wyjazdu za granicę do pracy. Sama bardzo chce jechać. Jeżeli ktoś szuka ogarnietej i zaradnej wspoltowarzyszki do pracy proszę o kontakt: 536 241 628 lub e-mail [email]
Hej, hej. Jestem Monika, 19 lat. Czy ktoś byłby zainteresowany wyjazdem do Szkocji? Mniej więcej początek listopada. "Stety", niestety nikt z moich znajomych nie planuje emigracji do Szkocji, więc pozostało mi szukać zainteresowanych po forach społecznościowych. Jeżeli ktoś zaciekawi się owym wyjazdem proszę o kontakt - e-mail: [email]
Szukam osoby ktora moze znalezc prace oraz mieszkanie w okolicach walhamstow, chetnie tez wyjade z kims, najlepiej dziewczyna. Ja,20 lat podkarpacie.
Szukam osoby ktora moze znalezc prace oraz mieszkanie w okolicach walhamstow, chetnie tez wyjade z kims, najlepiej dziewczyna. Ja,20 lat podkarpacie.
Witam ! Chciałbym wyjechać do pracy do Anglii. Szukam osoby, która już tam mieszka lub zna się na rzeczy bo am była wie co i jak i pomoże mi ze znalezieniem wszelkich spraw konto bankowe, mieszkanie/pokój. Boję się tylko, że nie będę potrafił się porozumieć, i np pójdę na rozmowę w sprawie pracy i nie będę się umiał wysłowić, niby coś tam umiem, ale ciężko z wymową. Jestem sportowcem, więc nie palę i nie piję. Nie zamierzam tam imprezować tylko zarobić pieniądze. Proszę o pomoc. email : [email] lub [gg]
Szukam pracy za granicom dla 2 osób ,jeśli ktoś ma propozycje pewną to z chęciom jesteśmy na tak ,tylko od początku listopada . Najlepiej jak by praca była bez znajomości języka . Znam tylko Włoski,Niemiecki bardzo ??????nic. Praca może być nawet na rok w dziedzinie pokojówka ,pomoc kuchenna ,a nawet cukiernik .Wszystkie propozycje mile widziane ,dzięki za pomoc .Proszę wszystkie informacje przesyłać na mejla ; [email]
Podpinam się pod prośbą daamian26 szukam osoby która mieszka już w Anglii lub jedzie (chciałabym wyjechać maks pod koniec listopada/początek grudnia) , która pomoglaby mi przy załatwianiu spraw w urzędzie czy z mieszkaniem, gdyż będę się bała ze mogę czegoś nie zrozumieć... proszę o kontakt przez forum lub na e-mail [email]
Hej:) Chciałabym pojechać do Szkocji. Planuję wyjazd w przyszłym tygodniu. Szukam kogoś kto też się wybiera - zawsze to raźniej.
Witajcie
Chce wyejchać w najbliższym okresie za granice.Szukam osoby która nie traktowalaby takiego wyajzdu jak wiecznej imprezy tylko poukładanej, zdecydowanejj chcącej sie porozumieć, oczekuje od niej jedynie spokoju i szacunku tym samym sie rewanżuje aby sie wzajemnie wspierać w tym początkowym okresie .Najlepiej znającej jakiś jezyk tak jak ja wiaodmo ze wtedy łatwiej nam obojgu by było.
Zaintersowane osoby prosze aby napisały coś o sobie na priv i zobaczymy co dalej moze uda nam sie w jakiś spsoób dogadać.
Pozdrawiam
Ja okradlem swoja dziewczyne,zdradzilaem ja z mezatka . Z anka z.
Cytat: adrpak3
Ja okradlem swoja dziewczyne,zdradzilaem ja z mezatka . Z anka z.
jakim UFO zlądowałeś tutaj?
Witam kto chetny jest na wyjazd ze mna
prosze o kontakt [email]
Znam angielski dobrze,bylem juz w Angli dwukrotnie i Holandi w celach zarobkowych.Pozdrawiam!!
jeśli o mnie chodzi to decyzja podjęta. powrót przekładam na chyba kwiecień kiedy mam nadzieję będę miał więcej funduszy i spokojnie wynajmę sobie małe mieszkanko i wyjadę na dlużej a nie tylko na miesiąc. będę musiał ogarnąć to że tęsknie za UK i lepiej ten powrót ogarnąć a nie, teraz nic pewnego... Kesh jak coś możesz wtedy ze mną uderzyć jak nadal nie będziesz miał gdzieś stabilnej sytuacji :) zgadamy się jak coś. życze wszystkim powodzenia :) narka
1 funt (GBP) = 4.9133 złotego (PLN) to znaczy dwie rzeczy
1) dobrze kupić tą walutę za taniej
2) kiepsko tą walutę będzie wymieniać na złotówki
a ja nadal próbuję złowić jakiegoś towarzysza na wyjazd wiadomo tańsze koszty i nie smutno by było a jak się nie uda to może na miejscu ktoś się znajdzie. Są tu jacyś forumowicze z LEEDS Północna Anglia??
Wydaje mi się że jednak najlepszą opcją jest znależć pracę przez agencję pracy. Ponieważ jak się jedzie nie wiedząc nic, to lepiej mieć pewność że nie będzie problemu. Niedawno wróciłem z zagranicy, wyjeżdzałem od Time2Work bardzo mi się spodobała współpraca z nimi
witam szukam chętnej dziewczyny z woj.podlaskiego do wspólnego wyjazdu do holandii praca jest gwarantowana na miejscu.pozdrawiam; ) proszę o kontakt [email] lub tel.515127451
sciemaaa nie ma sensu odkładać wyjazdu do kwietnia, na wiosnę Theresa May ma zamiar złożyć wniosek o rozpoczęci procesu wyjścia UK z Unii, po kwietniu może być lipa z pracą, tak mi się wydaje, lepiej się wcześniej zaczepić i jechać już teraz.
Ja chce wyjechać z dzieckiem i mężem. Do pracy pójdzie albo on albo ja zalezy kto znajdzie prace. Kasy mamy odlozona. Czy ktos wie o jakies pracy? Ja chciałam jechac w przyszłym roku to juz nie będzie można??? A jak to będzie ? Wizy będą i juz nie będzie można tam pracować?
Cytat: onaxxx96
Ja chce wyjechać z dzieckiem i mężem. Do pracy pójdzie albo on albo ja zalezy kto znajdzie prace. Kasy mamy odlozona. Czy ktos wie o jakies pracy? Ja chciałam jechac w przyszłym roku to juz nie będzie można??? A jak to będzie ? Wizy będą i juz nie będzie można tam pracować?
Wyjedziesz z dzieckiem i męże i kto będzie na was robił, sam mąż? Będziesz ssała zapomogi z urzędu? Te czasy się skończyły, takich jak wy Anglia szybko się pozbędzie, nie licz na łatwe życie za granica, tam każdy musi robić na siebie, z jednej pensji rodziny nie utrzymasz, będzie coraz gorzej, jedźcie lepiej do Niemiec tam praca dla Polaków będzie zawsze.
My mieszkamy w Niemczech i jakos sobie z jednej pensji radzimy. Juz dawno planowaliśmy wyjazd do angli ale teraz chcemy się pospieszyć. Ja juz pracowałam kiedys w Anglii i jakos z żadnej zapomogi od państwa nie brałam. Nie mam pojecia dlaczego piszesz jak ktos chce jechac to od razu na zasilek no cóż polacy
no wlasnie, niby decyzje podjalem ale przez to czuje się tragicznie. nie wiem co się ze mna dzieje. dopiero teraz widze jak bardzo zależy mi na powrocie... tylko kurde boje się zaryzykować ;/ no ale chyba będę musial bo to chyba ostatnia szansa... ehhh dlaczego nie urodzilem się w UK :D
sciemaaa a ja podchodzę inaczej, jadę tam po pieniądze i tyle, są lepsze momenty i gorsze ale nie ma co się zakochiwać i przyzwyczajać do jakichś tam miejsc bo prędzej czy później będziesz musiał je opuścić. Trzeba podchodzić do tego racjonalnie, dzisiaj jesteś tu jutro tam. Ja się czuje tragicznie bo nie wiem po co zjechałem do Polski a teraz mam trudność z wyjazdem za granicę ale tez nie można robić na okrągło przecież bo to nie ma sensu. Ty widzę, masz jakiś problem z tożsamością narodowościową :D. Ale to fajnie i lepiej dla Ciebie jak kochasz Anglię bo łatwiej Ci wyjechać więc w czym problem, chyba tylko w strachu. Tchórze nie dochodzą w życiu do niczego, już to pojąłem dawno temu. To jest faktycznie ostatnia szansa dla kogoś kto chce wyjechać bo jak zaczną negocjację na wiosnę to może być tak, że koszty utrzymania pójdą w górę, pracy będzie mniej, firmy będą się wynosiły do innych krajów a potem jak się nie dogadają z EU to sam nie wiem. Wszyscy gadają, że Anglia jest bogata, nakradli przez stulecia, to fakt, coś im to dało ale nie takie imperia upadały, trzeba o tym pamiętać.

Onaxxx96 jak siedzisz w Niemczech to siedź tam, myślisz, ze co, że w Anglii to jest raj teraz jak ceny idą w górę a funt po 4.9 zł.
Siemanko. Wie ktos moze przez ktora agencję jechac do Holandii do pracy ? Tak żeby nie bylo problemów np. z wypłatami ? I może jest ktoś chętny na wspólny wyjazd przez agencję ?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia