szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
2431-2460 z 3652
ps. chciałbym wyjechać na stałe .Mój mail [email]
jeżeli chodzi o mój wpis dotyczący pracy na farmie to ja nie pobieram zaliczek !
Pobieranie zaliczek , wpłat itp za załatwienie pracy jest zabronione.
jeżeli kiedykolwiek ktoś wam będzie kazał przesłać pieniądze za zaklepanie pracy to raczej będzie to jakiś oszust
Jeżeli ktoś chciaby jechać ze mną na farmę to musi go być stać na zakup biletu, musi mieć ubranie robocze itp.
Mam 40 lat nie wiem czy nie jestem. Za stara na wyjazd ale potrzebuje pracy może ktoś może mi pomóc w znalezieniu pracy jestem z lubelskiego krasnystaw Angela
Cześć. Jako że w naszym pięknym kraju nie widzę przyszłości jestem zmuszony wyjechać za granicę. Mam 20 lat obecnie pracuję, ale bez umowy. Skończyłem samochodówkę, ale nie mam doświadczenia w tym kierunku. Żadnej pracy się nie boje i mogę robić wszystko. Nie mam żadnych nałogów i jestem normalny.
Jeśli ktoś miałby jakąś pracę lub chciałby wspólnie wyjechać byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
Jestem z Lublina mój mail: [email]
Mam 29 lat,Szukam kulturalnej,poukladanej dziewczyny,ktora jest z podkarpacia(fajnie jak by byla w zblizonym wieku) I zechciala by ze mna wyleciec w stycznia do UK do Londynu.Prosze pisac na moje [gg]
Siemanko ;-) mam 20 lat nazywam się Patrycja byłam w tym roku w Londynie już i w innych paru miejscach i będę jechać myślę że na przełomie lutego/ marca być może wcześniej, jeśli ktoś jest zainteresowany wyjazdem bo wiadomo ciężko samemu odnaleźć się a raźniej we dwoje i rzecz jasna też koszta będą mniejsze na większą ilość osób bo trochę jadąc tam trzeba zabrać pieniążków a jak na naszą Polską pensję to zawsze mało kaski, wszyscy zainteresowani wyjazdem proszę pisać na fb Patrycja Katarzyna Deszczka gdyż na email wchodze rzadko, badz [gg]
Siema. Zamierzam wyjechać do UK na przełomie kwietnia-czerwca 2016. Jeszcze nie wiem gdzie ale to się dopiero zobaczy. Mam 35lat i ustatkowane życie, ale jednak ciągnie do czegoś lepszego. Pozdrawiam wszystkich poszukujących lepszego jutra. Zastanawiam się tylko czy są jacyś Polacy na Wyspach co pomagają rodakom w pierwszych krokach czy tylko zawistne hieny jak to mówią.
edytowany przez PrimoPL: 29 gru 2015
witam , jestem rowniez zdecydowana pojechac do pracy do Anglii na poczatku stycznia , mam 39 lat , moze jest jakas dziewczyna ktora rowniez mysli o wyjezdzie , a moze jest ktos kto pomoglby mi tam na miejscu , licze na jakies dobre serca , prosze o kontakt i ewentualne jakies propozycje , moj email : [email]
Mieszkam w okolicy Manchesteru, wynajmuję domek, szukam stabilnego współlokatora/ki na drugi pokój. Pomogę we wszystkim. Szczegóły na maila: [email]
Witam , po nowym roku zamierzam wyjechać za granicę do pracy (nie ważne do jakiego kraju ) nie mam rodziny ,a ni znajomych którzy mogli by mi pomóc w znalezieniu pracy .Za czasów szkoły byłem u kolegi miesiąc w Holandii i w tym roku na zbiorach w Norwegii jakieś obycie jest z jezykiem ciężko , znajomość słowek duża ale brak przełamiania się do prowadzenia konwersacji . Mam 21 lat i jeśłi byłby ktoś wstanie mi pomóc byłbym wdzięczny mój e-mail [email]
Witam


Na przełomie lutego marca planuje wyjazd do Anglii nie wykluczam innych krajów chociaż Anglia jest najbardziej prawdopodobna z takich racjonalnych względów jak chociażby znajomość języka.

Jestem osobą kolo 30 spokojną, bezkonfliktową niepalącą bez nałogów i takiej osoby szukam na wspólny wyjazd chcącą pracować a nie imprezować mającą jasne cele a wiadomo ze razem raźniej przynajmniej na początku. Dobrze byłoby sie spotkać, poznać się pogadać o szczegółach a to pozwoli tak po ludzku zdecydować czy piszemy sie na wspólny wyjazd czy jednak odpuszczamy.
Na razie proszę o kontakt przez priva.
Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w Nowym:)
Cześć,
Szukam osób (najchętniej z Łodzi i okolic) do wyjazdy do UK.
Mój mail: [email]
Witam :) Mam na imię Iza, mam 24 lata i szukam osób, które na przełomie lutego/marca 2016 chciałyby wraz ze mną wyjechać do Anglii do pracy. Ciężko jest jechać samemu w ciemno, szczególnie jeśli w Anglii też nie ma się rodziny/znajomych. Jeśli ktoś jest chętny bardzo proszę o wiadomość na maila [email] :)
Witam planuję wyjazd na przełomie końca LUTEGO a początkiem MARCA do Anglii a właściwie północnej części. Wiem że może być problem z pokojem a że życie jest tam ciężkie w kwestii finansowej szukam osoby chętnej do dzielenia pokoju a za razem kosztów plus jak dobrze pójdzie to i jakiś transport by się ogarneło także byłoby taniej bo wiadomo że na nikogo nie można liczyć za granicą trzeba by było polegać na nas. Ja jaki kierowca zawodowy powinienem szybko znaleźć tam pracę jeździłem już po międzynarodówce a z doświadczeniem i referencjami nie ma kłopotu jak dobrze pójdzie to jako C+E Driver te 1500 funtów miesięcznie powinienem zarobić jak jesteś chętny/chętna tłumaczyć nie muszę znajdziesz sposób na kontakt ze mną ja już jestem na walizkach a ty jak zechcesz to czy przez skype czy telefonicznie czy spotkając się zależy skąd jesteś komu będzie zależało to się odezwie komu nie to zaraz skomentuje :) oby post na darmo nie poszedł bo jutro już pewnie będzie nowa strona 83 tyle niby chętnych no to wesołego nowego roku w anglii
Planuję wyjechać pod koniec lutego, ewentualnie na samym początku marca na południe Anglii, a konkretnie do Southampton. Pracy chcę szukać na miejscu. Jestem ze śląska i mam prawie 40 na karku. Jak ktoś planuje eskapadę w tym kierunku i w tym terminie a nie chce jechać w pojedynkę to podaję maila: [email]
szukam kawalera do wyjazdu panna 40 lat domatorka cicha spokojna ,chetnie wyjade do anglii ,mysle o wyjezdzie lutowym
[email]
Chciałbym jeszcze w tym miesiącu wyjechać do pracy do Anglii lub innego kraju, mam 24 lata. Szukam kogoś kto chciałby jechać ze mną lub mógł pomóc w znalezieniu pracy. Kontakt [email]
Witam.
Pracuję w UK jako care assistant. Moja agentka poszukuje osób zainteresowanych pracą w takim charakterze. Wymagana empatia, brak nałogów, cierpliwość, komunikatywna znajomość języka angielskiego. Plusem jest wykształcenie związane z medycyną, ale prywatna praktyka w opiece, również ma znaczenie. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt e-mailowy [email]
Cześć,

szukam osób, które byłyby zainteresowane wyjazdem do UK w celach czysto turystycznych. Chciałbym trochę podszkolić język, a jak wiadomo kontakt z jego żywą formą jest najbardziej efektywny. Byłbym w stanie zastanowić się również nad kursem językowym, ale max do 3 tys. złotych. I najchętniej na terenie Wielkiej Brytanii.

Mam 26 lat i pracuję jako nauczyciel, więc gdyby posiadał ktoś jakiekolwiek informacje na temat programów dofinansowywanych przez UE - będę wdzięczny za wszelkie wskazówki :-)

Jeśli jest ktoś zainteresowany, proszę o kontakt: [email]
edytowany przez SaySomething: 09 sty 2016
Cześć
Mam 26 lat i chciałabym w wakacje, najlepiej od sierpnia, wyjechać do Anglii. Interesuje mnie Manchester lub Liverpool. Szukam towarzyszki do wspólnego wyjazdu i wynajęcia mieszkania, razem raźniej. Mój email: [email] :)
Witam
Czy ktoś z was zna lub miał kontakt z firmą Arga.
Jeśli możecie to prosze o pomoc.
Pozdrawiam
Hej wszystkim,
Mam bilet do Anglii na 3 lutego, jadę do Londynu z zamiarem znalezienia tam pracy. Może jest tu ktoś kto w podobnym czasie też się sam wybiera? Jadę trochę w ciemno bo nie ma tam żadnej rodziny czy znajomych do których mogłabym się zwrócić o pomoc w razie gdyby coś poszło nie tak i zaczynam mieć teraz wątpliwości czy aby to nie było nieodpowiedzialne i głupie, zwłaszcza, że nie będę też mieć ze sobą dużo pieniędzy. Dużym plusem jest to, że dość płynnie posługuję się językiem angielskim no ale to już chyba coraz częściej standard. Gotowa byłabym też na start podjąć jakąkolwiek prace która pozwoliłaby mi się utrzymać. Proszę o kontakt jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji, może razem będzie łatwiej :)
mail: [email]
Witam ma 40 lat i szukam ludzi którzy mogą załatwić jakąś prace w UK mam uprawnienia na wózki,murarka,obecnie pracuje na Odlewni jako wybijacz odlewów i szlifierz,mam również ukończony kurs pracownika ochrony kiedys 2 stopień bez zezwolenia na broń. Więc jak ktoś ma załatwić jakąś pracę chętnie przyjmie.Jestem ze Śląska
[email]
edytowany przez Ptoszek1: 11 sty 2016
witam , mam na imie arek , 31 lat , mieszkam w bielsku-bialej, poszukuje kolezanki do wspolnego wyjazdu do anglii, (moga byc kobiety z bielska aczkolwiek niekoniecznie), jestem osoba spokojna, bez nalogow, chcaca pracowac i wspolnie wynajac mieszkanie, prosze o kontakt mailowy [email] Pozdrawiam
Witam szukam chętnej osoby do wspólnego wyjazdu do UK koniec czerwca początek lipca. Ja 20 lat z kujawsko pomorskie. Jeśli ktoś jest zainteresowany pisać. Na email [email]
mozliwy kontakt rowniez przez gg moje [gg] zapraszam
Cytat: strzel666
Cześć jest ktoś chętny na jutro lub max za 2 dni na wyjazd do Anglii, przed świętami jest dyzo pracy, mam pewny pokój (mało chcą) i prace, we wszystkim pomaga gościu np. w ninu, założenie konta bankowego itp, pisać na email [email] I co u Ciebie kolego ? :-)
Cytat: poligon123
Jedrek-Andrzej.......
Nie bede pisał o pracy dla kobiet bo dla dziewczyn jest ciężej ale facet jak po 3 miesiacach nie ma minimum 450-500f na tydz na reke to sie powinien zastanowic co z nim nie tak.

Tez sie zastanów nad sobą i juz pisałem to kiedyś pomóż sobie a potem pomagaj innym
takie zarobki po trzech miesiącach daj mnie i wszystkim panie boże :-) panie poligon :-) i nie jest to szyderstwo poligon tylko pytanie o sposób, metodę lub możliwości. Pozdrawiam Cię serdecznie.
Cytat: Greg-uk
Witam
Czy ktoś z was zna lub miał kontakt z firmą Arga.
Jeśli możecie to prosze o pomoc.
Pozdrawiam
Pomoc w czym ? Greg-uk
Szukasz pracy ? A może interesuje Cię praca w Czechach? Koniecznie odwiedź te strony . Są one stworzone dla Ciebie! http://praca.pl http://www.pracuj.pl http://248.cz http://wypatruj.pl
Temat przeniesiony do archwium.
2431-2460 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia