szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
2371-2400 z 3652
Jedrek-Andrzej.......

- ja miałem sie nie odnosić do twoich wpisów i do twojego skamlania ale sie odniosę ......
-w lipcu pisałeś ze stawek po 9 F nie ma ,ze moze cos sie znajdzie za 8f na godzinę
-pisałeś o kodach podatkowych o których nie miałeś zielonego pojecia i nie masz do tej pory
-tez pisałeś ze 5000 tys F na rok sie nie zaoszczędzi
Człowieku w LONDYNIE jezeli rodzina wynajmuje 3 pokoje mieszkanie płaci około 1600f /miesiac,czy ty myslisz ze wszyscy pracuja przez agencje i zarabiają najniższa ,ludzie zwrotu podatku maja po pare tysięcy funtów (tylko ty nie wiesz nawet skąd -to ci powiem z pracy)

Jak na człowieka ktory jest tutaj 10 lat bez urazy ale naprawde nie wiesz nic i nie masz pojecia ile ludzie zarabiają na wyspach .
zobacz strony internetowe z ogłoszeniami takie jak indeed -zobacz ile płaca zwykłym pomocnikom (tak zwykłym pomocnikom tym którzy nie boja sie wziac łopaty do ręki )

Ty sie załapałeś do jednej agencji na zadupiu i widzisz tylko stawkę na ta chwile 6,7 i tylko pisanie o pracy przez agencje.
facet z jajami nie pracuje przez agencje ,facet z jajami ma zawód albo doświadczenie i pracuje za dobre pieniadze ,a jak nie ma zawodu ani doswiadczenia to ma jaja i chęci do pracy i tez pracuje za dobre pieniadze.
Ty nie masz ani chęci ani jaj ani doświadczenia z życia ,przyjechałeś tu 10 lat temu jak większość nieudaczników z Polski jechała i dalej pracujesz za minimum i miauczysz.

Nie bede pisał o pracy dla kobiet bo dla dziewczyn jest ciężej ale facet jak po 3 miesiacach nie ma minimum 450-500f na tydz na reke to sie powinien zastanowic co z nim nie tak.

Tez sie zastanów nad sobą i juz pisałem to kiedyś pomóż sobie a potem pomagaj innym
edytowany przez poligon123: 24 lis 2015
Dobrze by bylo, dla osob czytajacych, ktore niekiedy sa juz dorosle, zeby zdania, czy po polsku czy po angielsku mialy jakis sens. Interpunkcja RULES OK!!!!!
Witajcie,
Szukam jakichś osób (preferowana płeć żeńska), które tak jak ja marzą o wyjeździe na dłużej/na stałe do Londynu. Jestem zdeterminowana, ale nie na tyle odważna, by jechać tam sama :( Najlepiej z Krakowa lub okolic. Kontakt: [email]
Napisze kroś o możliwościach w Edinbughu?
Hej,
Chciałbym wyjechać do UK - w ciągu max 2 tygodni. Jeśli będzie taka możliwość to i wcześniej na okres nawet i kilku miesięcy.

To jest mój pierwszy wyjazd do UK. Mam tam znajomych, ale traktuje ich jak ostatnią deskę ratunku.
Znam język angielski w stopniu komunikatywnym, ale nie perfect - czasem brakuje mi słówek, ale b. szybko sobie przypominam, kiedy używam. Raczej nie mam problemów z zapytaniem się kogoś o coś - blokady znikły przez liczne podróże po świecie.

Niestety ludzie z którymi się kontaktowałem także szukający towarzyszy - przestali się odzywać(słomiany zapał lub zmiana planów :/ ?)

Dlatego - szukam dalej kogoś ogarniętego i zdecydowanego, który mógłby zarażać mnie energią i oczekiwać tego samego - z językiem angielskim (płeć dowolna, wiek ok. 21-35) z racji ograniczenia kosztów.

Po aplikowaniu - W ciągu tygodnia - znalazłem kilka ofert pracy interesujących mnie i po wstępnej weryfikacji zostałem zaproszony do biura pośrednika już w UK - w celu złożenia informacji o mnie (dokument tożsamości, NIN, numer konta bankowego, adres zamieszkania z potwierdzeniem) i w celu wysłania mnie już do przeszkolenia w firmie i pracy.

W dniu jutrzejszym będę się jeszcze dopytywał o szczegóły.
m.in. Czy agencja - jest w stanie pomóc w przenosinach (formalności zw. z NIN, mieszkanie) - czy jedynie jej funkcja kończy się na zwerbowaniu pracowników, na jak długo jest praca - czy okresowe czy kontrakt itd.

Praca za 9£/h-10.5£/h + bonusy + dodatki z możliwymi nadgodzinami w grudniu.
Więc ok. 15[tel]£ miesięcznie. brutto na łapkę ok 12[tel]£
Średnie koszty życia to ok. 100£/tydz. - za jedynkę + ok. 40-60£ żywność.
ale w dwójkę, trójkę już jest taniej, raźniej i bezpieczniej.

Zaproponowane mam trzy lokacje do wyboru (jeszcze jest wybór ;-)), które nic mi nie mówią:
Milton Keynes, Hemel Hempstead, Dunstable

Ktoś ma może opinie o tych miastach? Są w miarę ok?

Tak więc - jeśli jesteś chętny, chętna - tak jak ja do wyjazdu - oraz szukasz kompana do podróży do UK w celach zarobkowych i rozwojowych - to daj znać mi na maila.
mkaminski186(maupka)gmail.com.

Pozdrawiam,
Do usłyszenia
Poligon szkoda mi sie rozpisywac i mojego czasu..Pracuje przez agecje bo chce....Skomlisz to pewnie ty...o kodach podatkowych nic nie pisalem i tu cos mylisz,,,ludzie moze i zarabiaja po tyle pracujac od switu do nocy...przy lopacie owszem tam gdzie polak zapiepsza a 2 anglikow na to patrzy....lub u polaka na budowie....nieudaczniki to sa ci ktorym pewnie jest malo i chca jeszcze zarobic na polkach ktorzy szukaja pracy...tzw usluga za prace...wiec nie potrzebuje zapierdalac dam gdzie polacy pokazali juz co potrafia a teraz tylko zapierdalaja....mi pieniedzy wystarcza nawet gdy zarobie 6.7 tyle tez maja i w londynie...o tak na budowach-murarz ma tu lub szukaja za 18-20 funtow...tak sa takie ogloszenie tylko nie dla polakow....no moze znowu tam gdzie 2 bedzie pokazywac palcem a jeden bedzie robil tyle ze nie wszedzie tego nawet chca....a Londyn jest czym? Wiocha jakich malo...mam i tam znajomych wiec cos wiem....jezdze czasem po ludzi tam wiec tez i widze...Londyn-owszem pojechac troche zwiedzic...No niektorzy sa dumnie ze pracuja w Ladynie...Co to oznacza? ile kilometrow on sie ciagnie....Tak jak ktos powie ja pracuje w Warszawie tylko gdzie? gdzies na zadupiu tylko to jest warszawa...Ja mieszkam zyje w miasteczku moze nie wielkim ale po pracy mam gdzie wyjsc pochodzic gdziej pojechac cos zobaczyc nawet i londyn a nie musze zapier...by zaplacic za mieszkanie 1600 tyle to ja odkladam miesiecznie-tak odkladam nie muszac zapierdalac przy lopacie.....i tez mialem sie nie odnosic do Twojego tematu ale....Wiec mysle ze nieudacznicy ktorzy chca zarobic na polakach ktorym sie niby pomaga to wlasnie oni ktorzy nie potrafia zarobic lub chca zarobic jak polak na polaku-nic bezinteresownie....
jedrek-Andrzej .....
cofnij sie do swoich wpisow np 65-70 strona jak piszesz o tax i innych pierdołach ,tez tam piszesz ze zaoszczędzić 5000 tys F na rok to marzenia -ze raz praca jest raz niema teraz oszczędzasz 1600 na miesiac -skąd taka zmiana u ciebie?/PISZESZ TYLKO PO TO BY PISAC ?tylko dlatego tak napisałeś ze ja napisałem ze chaty w Londynie chodzą po 1600 F na miesiac i żal ci ze ludzie tyle płaca a ty 1600f to za jednym razem w ręku nie trzymałeś bo nie idzie tyle zarobic przy stawce 6,7.


ale widze ze robisz postępy po klikasz po stronkach wiesz ze fachowcy maja po 18-20f na godz .

napisz mi jeszcze gdzie było takie rasistowskie ogłoszenie ze za dobre stawkę tylko chca Anglikow fo pracy a nie Polskich fachowców bo przejrzałem internety i nic takiego nie znalazłem .

piszesz ze masz znajomych w Londynie i cos tam wiesz. Jak bys powiedział na rozmowie lub w jakimś sadzie ze ,,COŚ,, tam wiesz to byłoby to niewiarygodne i jest niewiarygodne. Do mnie jak by ktos przyszedł i mi powiedział ze ,,cos,, tam umie robic to bym stwierdził ze gowno umie ,tak samo jak ty gowno wiesz.

Sumując to wszystko zobacz jak chłopaki z jajami zarabiają co umia cegłę do cegły przylepić -maja po 18-20f /to chyba żadna filozofia .

a teraz zobacz ile maja ludzie po 10 latach tacy jak ty-No śmiech na sali samobójstwo.

ps. moge powysyłać troche odcinków z wypłat moich znajomych co pracuja za dobre stawki godzinowe i sa Polakami ?( bo jedrek -Andrzej twierdzi ze to stawki anglikow)i sa tu np .od 3 miesięcy .

i co wazne przyjechali tu dzieki mnie !
i co wazne ja nic nie robię juz bezinteresownie-robiłem przez dwa lata ściągając ludzi i mało kto powiedział dziękuje,wiec teraz mam z tego pieniadze a ktos ma prace .(ale o tym tez pisałem juz jakis czas temu ze nie pomagam za Free) i co o dziwo niestety działam legalnie .

Do ciebie Jedrek -Andrzej osobiście nie mam nic i jak bedziesz w Londynie to zapraszam do siebie na kawe .
moze zrozumiesz wtedy ze ja nie ściemniam o zarobkach itp.
ale zawsze bede negował wpisy w których nie masz racji i piszesz głupoty.
Życzę ci zdrowych i spokojnych swiat,
Tobie i całej twojej rodzinie i twoim znajomym z Londynu którzy cos tam wiedza .
3maj sie PIONA.
edytowany przez poligon123: 25 lis 2015
może jakaś dziewczyna po dwudziestce zechce wyjechać we dwoje sobie poradzimy może Anglia?
Cytat: kierunekpracaManchester
słuchaj polski szalony brudasie na wyspach już nie jedną polkę wydymałeś a ja nawet nie wyjechałem za granicę bo wolę polskę jaka jest ale polskich leni co w necie siedzą i sledzą wszystkie posty to na stos tylko jesteś żądny sławy i kasy ty lepiej poświęć czas sam sobie panie święty mikołaj bo za darmochę to ty byś nic nie dał chyba że się jakoś wylegitymujesz że prowadzisz firmę legalna i odprowadzasz podatki to ci wszyscy damy spokój i uwiezymy bo inaczej to nadal jesteś polski żyd i pijawka żyrująca na pustych łbach polaków nawet nie komentuj tego wielkie góru

.......to twoj wpis ze nigdy nie byłeś za granicą ,ze nigdy nie wyjechałeś!!!
Cytat: kierunekpracaManchester
witam jestem Polakiem mieszkam już w Angli jakiś czas samotność mi doskwiera ciężko tu o dobrą dziewczynę dlatego pomyślałem aby z polski sobie jakąś wziąć więc się ogłaszam szukam normalnej chętnej do wyjazdu za granicę pomogę znaleźć pracę sam niedawno poszukiwałem ale z angielskim sobie radzę i nauczył bym dziewczynę angielskiego chętne poważne oferty jakoś się dogadamy na skype czy gadu gadu przez telefon możemy porozmawiać facebook naszaklasa jestem kawaler mam 22 lata i szukam dziewczyny od 18-26 lat może znać angielski ale nie musi razem damy sobie radę popiszemy więcej o szczegółach na e-mailu: [email]

:) do usłyszenia

.....a tu we wcześniejszym poście piszesz ze jestes w uk.

A JA MYSLE ZE ZNOWU KONTA SOBIE POJEBALES ..bo wczesniej pisałeś z trzech ..
Mam pytanie moze nie tylko ja-jestes w uk ?
a moze nie wyjechałeś ,no ale piszesz ze wyjechałeś ,tzn ....raz piszesz ze jestes a pozniej piszesz ze cie niema i nigdy nie byłeś w uk -wiec jak to z toba jest????

poczytaj swoje wcześniejsze posty i zobacz jaki ty INNY JESTES,wcale nie powiedziałem ze glupi
edytowany przez poligon123: 27 lis 2015
Witam wszystkich, mam na imię arek , 31 lat, szukam koleżanki do wspólnego wyjazdu do Anglii , i wynajęcia razem mieszkania, ja posiadam już nin i konto w banku gdyż pracowałem wcześniej w w UK, jestem osobą spokojna i bezkonfliktowa, poszukuje osoby o podobnych cechach osobowości, zainteresowane dziewczyny proszę o kontakt mailowy [email] Pozdrawiam
Cześć
Jestem Agata mam 35 lat i szukam koleżanki, która planuje na wiosnę pojechać do Anglii do pracy. Podaję kontakt [email] Może jest ktoś na miejscu kto mógłby coś doradzić ewentualnie pomóc.
Pozdrawiam wszystkich :)
Cześć, chciałabym razem z koleżanką także wyjechać do pracy za granicę, ale kompletnie nie wiemy jak się za to zabrać dlatego szukamy osób z którymi mogłybyśmy się zabrać i jakoś wystartować. Proszę o kontakt jeżeli jesteście zainteresowani wspólnym wyjazdem.
Pozdrawiam
Luty marzec okolice cardiff. Szukam kogoś kto chce wyjechać na współlokatora\Ę . Będzie wygodnie bo szukam pracy w zawodzie kierowcy - większość czasu chata wolna. A może jakaś większa ekipa i dom ?
Witam serdecznie jeśli ktoś by chciał wyjechac do Birmingham i nie miał tu rodziny ani znajomych chętnie pomogę.... sam byłem w takiej sytułacji 3 lata temu jak wyjeżdzałem do uk nie znałem nikogo nie miałem nagranego mieszkanie o pracy nie wspomne.... Poznałem pewnego człowieka na lotnisku który mi zapewnił lepszy start wziął mnie do siebie na drugi dzien juz miałem wynajęty swój pokój a dwa tygodznie pozniej chodziłem do pracy..... Ten człowiek zrobił to bezinteresownie dlatego ja tak samo chce pomóc komuś bez interesownie nie oczekuje nic od Ciebie w zamian. Pozdrawiam!!!
Witam! Szukam pomocy,bardzo zalezy mi na wyjezdzie do Anglii. Szukam kolezanki/ kolegi ktorzy tak samo Jak ja chcieli by wyjechac razem! To moj pierwszy wyjazd, pracowalam juz w Niemczech Ale z Anglia nie mialam jeszcze doczynienia. Prosze o kontakt natasiape@gmail.
Poprawiam email!
[email]
Hej,

Wejdźcie na nową grupę "Wspólne wyjazdy do pracy (wiek 25+) - ZAGRANICA" na FB. Z czasem będzie tam sporo takich osób jak Wy.
Może mógłbyś podać link?
Proszę bardzo, (trzeba zalogować się na swoje konto):

https://www.facebook.com/groups/WspolneWyjazdyDoPracyZagranica/
Witam, może znalazłby się ktoś, kto pomógłby mi zadomowić się w UK - tj. wyszukać pracę i mieszkanko. Wyjazd planuje w 2016 roku. Jeśli ktoś taki jest proszę o kontakt: [email]
Szukam pracy i mieszkania na miejscu moj angielski jest kiepski jesli ktos moglby mi pomoc moj facebbok lub mail najlepiej praca na magazynie produkcja https://www.facebook.com/konrado2550
[email]
Witam.Tak jak większość osób tu piszących pragnę wyjechać na Wyspy Brytyjskie w celu zapewnienia sobie bardziej komfortowych warunkow do zycia. Mam 20 lat,w tym roku skonczylem technikum.Z pewnych powodow nie poszedlem na studia,gdyz uznalem,ze na chwile obecna nie bedzie to dla mnie dobry krok.Z jezykiem angielskim niestety u mnie kiepsko,lecz douczam sie.Jestem osoba spokojna,wygadana na rozne interesujace tematy :) posiadajaca wlasne zasady,bez konfliktowa oraz bez nalogow.W Polsce obecnie nic mnie szczególnego nie trzyma.Jestem zainteresowany wyjazdem w okresie marca-maja 2016.Szukam towarzysza-ki,ktory-ktora tak jak ma ma ten sam cel :) w wieku 18 -30 i jest osoba uczciwą.Niestety jak to wśród nas Polaków bywa większość jest przeciwko sobie negatywnie nastawiona,lecz nie dziwi mnie to,gdyż w dużej mierze taka opinię wyrabiają nam idioci którzy ośmieszają i upokarzaja nasz kraj różnymi wystepkami za granica. Jeżeli jest ktoś zainteresowany serdecznie zapraszam do kontaktu na e-mail: [email]
Bez jez. ang. i bez fachu w rekach bedzie bardzo trudno.
Po tych kilku miesiącach w Anglii stwierdzam. Podstawa to język angielski na poziomie c1,2 jeżeli chcesz mieć lepszą pracę na kontrakcie oraz fach. Najlepiej tak jak u nad studia techniczne. A juz najlepiej to studia angielskie. Podejrzewam, ze 90% Polaków nie spelnia tych wymagań wiec pracuje przez agencje za najnizsza krajową. To i tak lepiej niż w Polsce bo zawsze odlozysz 4[tel]funtów miesięcznie ale życia nie masz. Tylko praca, jedzenie i spanie. Jeżeli nie znasz języka to sam sobie nie poradzisz. Pamiętaj, że Anglicy mówią z akcentem... Trudno ich zrozumieć. W styczniu mają się zacząć zwolnienia. Bogatszy o te doświadczenia wracam do polski i do Anglii powrócę z jakimiś papierami typu prawo jazdy na tira oraz ze znajomymi. W innym przypadku takie życie nie ma sensu. Naprawdę, słuchajcie ludzi którzy siedzą tu latami, ja tez nie chciałem ale oni maja często rację. Eldorado? Może w uda, nie w Anglii ani tym bardziej Szkocji czy Irlandii.
Hej,

Mam na imię Krzysiek mam 37 lat. Szukam chętnych do wspólnego wyjazdu do UK (głównie chodzi mi o Anglię, ale nie rezygnuję z Walii i Szkocji).
Termin wyjazdu jest elastyczny, planowany na drugą połowę lutego lub w marcu 2016 r. (do ustalenia).
Wiem, że łatwo nigdzie nie jest obecnie, ale kto nie próbuje ten nic nie wie, nie nabiera doświadczeń i tym bardziej nic nie osiągnie.
Dysponuję autem więc można się ze mną zabrać, koszty paliwa ON + prom Calais-Dover dzielone na pół jeśli będzie to jedna osoba. Styl jazdy: rozważny, spokojny, zgodny z przepisami.
Startuję w Pl z Warmii.
Ogólnie jestem spokojny ułożony, bezkonfliktowy, niekarany, nie palę, nie piję, nie rozrabiam.
Cenię sobie ludzi względnie poukładanych, również bezkonfliktowych. Preferuję osoby pow. 25 roku życia, ale młodszych też nie wykluczam. Płeć nie ma znaczenia.
Mnie nie ma się co obawiać, potrafię pomagać też innym jeśli widzę, że ktoś nosi w sobie cechy dobrego człowieka.
37 lat, młody, niemłody :-), każdy to sobie sam oceni, ale przyjazny dla innych, towarzyski, zorganizowany.

Przy okazji zapraszam wszystkich do wejścia do nowej specjalnie utworzonej grupy na FB dla ludzi chcących wyjechać z Polski za pracą lub do pracy. (Więcej o mnie na FB)

link i nazwa grupy jest kilka postów wyżej.


Można też pisać do mnie na e-mail: [email]
Cześć mam 23 lata, przerwę w studiach, musze wyjechać zarobić bo mam nóż na gardle najlepiej jak najszybciej, poszukuje osobie która zechcialaby ze mna wyjechać najlepiej od zaraz. Podaje email 24h jestem więc piszcie [email]
Pilnie! Szukam osoby jednej lub 2 do wyjadu do angli, obecnie rzuciłem studia i jadę w celach zarobkowych osoby z ang ktore sa w stanie swobodnie dogadać się na każdej płaszczyźnie . Wylot za tydzień . Najlepszy moment zeby szukac pracy bo duzo osob wraca na świeta ! Lecę pierwszy raz wiem jak mniej wiecej wygladaja sprawy urzedowe etc w angli jesli ktos by cos potrzebował smiało pomogę . 20 lat najlepiej kontakt fb osoby w podobnym wieku [email] kontakt
Własnie znalazłem pokój dwu osobowy i tez prace przy salacie, kto chce wyjechać w ciągu tygodnia max dwu, pisać na pocztę [email] pokój i praca jest :)
Witam ja chcę opisać swoją historie związana z UK.Mój mąż przyjął się do pracy w UK czyli przyjechał do rodziny polskiej remontować dom cały od podstaw,na początku wypłacali ale po jakimś czasie zaczęli kombinować, jeszcze w dodatku kazali ściągnąć mnie z naszym synkiem 5 miesięcznym ale jak jeszcze było okej. Najpierw mieszkaliśmy u jego rodziców,jak się okazało,tym rodzicom przeszkadzał płacz dziecka,i trzeba było się wyprowadzić.Teraz obecnie mieszkam na magazynie co w tym magazynie są pokoje i kuchnia ale nie wyremontowane i jest naprawdę ciężko.Po drugie mojemu mężowi nie wypłacają i musi się prosić o pieniądze na jedzenie.Teraz ja muszę zjechać do PL chodz bym nie chciała bo gdyby wypłacali to było by nas stać może jest jakaś dobra dusza co nam pomoże w dodatku chciałabym żeby mój mąż tu został i żeby miał prace płatną bo inaczej ciężko to widzę albo żeby ktoś nam pomógł .Mój e mail [email] lub [tel]
Temat przeniesiony do archwium.
2371-2400 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia