szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
2341-2370 z 3652
xolczi- u mnie ta sama sytuacja z chęcią wyjazdu i z poziomem angielskiego. Też jestem zdesperowana bo chciałabym wyjechać, bo nic mnie tu nie trzyma. Tylko ja akurat mam kilku znajomych w anglii, lecz odmówiły mi pomocy, a ze słyszenia wiem, że lepiej z obcym się dogadasz niż znajomym z tego samego miasta itp. Teoretycznie chęć wyjazdu i nastawienie na jakąkolwiek pracę jest natomiast w praktyce ciężko to przełożyć bo na sam początek trzeba mieć chociażby mały kąt gdzie można byłoby się zatrzymać i filozofia tkwi w tym jak to załatwić będąc jeszcze w Polsce..
P.S. ja już za granicą ciężko pracowałam po 12-14 godzin, także pracy się nie boję, aby uczciwie. Bardziej jednak ludzi się obawiam..
edytowany przez paulina00: 20 lis 2015
kolego poligon dzieki za info odnosnie czeku.. dzieki bardzo jeszcze raz ;)
paulina00 a skad jestes bo ja też planuje jechac za granice i nie boje sie wyzwań pracy sie nie boje tylko tych wscipskich. Tez mam duzo znajomych w Angli a jak pytalłam o prace to kazdy mówił ze załatwi ze nie ma problemu ze mnie wezmą a teraz do nawet nic nie mam do tego czasu wiec dziekuje bardzo za taka pomoc.Więc wiecej pomocy dostaniesz od obcych jak od swoich, z jakich okolic koleżanko jesteś i gdzie chciała byś jechać, aha ja mam 21lat i jestem okolic krakowa ? pozdr do odwaznych swiat nalezy ;)
Jezeli nadal chcesz wyjechac do UK, chetnie Ci w tym pomoge. [email] GG: 5[tel]
Hej! Mam do wynajęcia pokoje w Anglii dla osób które chciałyby przyjechać a nie maja się gdzie zatrzymać. Pokoje są ładne i zadbane, dom wyposażony (naczynia, lodówka, pralka, mikrofalówka itd).
Podpowiadam gdzie pójść zeby szybko znaleźć pracę, pomagam w banku jeśli są jakieś problemy z założeniem konta i umawiam na NIN. Nie pobieram opłat za pomoc. Zależy mi tylko na tym żeby ktoś miał stałą pracę i dorzucał sie do pokoju co obniża koszty wynajmu domu (które są tutaj spore :) ).

Kontakt:
[email]
https://www.facebook.com/michalina.wlodarczyk1
Ampa111 popieram bo przeciez pisza na forum ze my tu pozagranica nie chcemy pomoc...Nie gniewaj sie ale z wieloma pisalem i jak chcesz komus pomoc to zaraz oczekuje by miec stala prace-chca budowac domy lub zarabiac przynajmniej 10f na godz...Czasem nie wiedza czego chca lub chca jechac w ciemno bo my bedacy tu nie chcemy im pomoc....Kazdy z wyjezdzajacych chcialby wyjechac i by tu wszystko na niego czekalo ot tak praca i duze zarobki...Jezeli uwazaja ze pokoj i jakas pomoc w banku nin i pokazac gdzie i jak szukac prace to malo tu niech lepiej nie wyjezdzaja.....
No niestety... Większość od pierwszego momentu oskarża mnie o oszustwo, ale kilka osób się u mnie przewinęło, w tej chwili są juz na swoim (przez maila podeję kontakty do nich-można pogadać :) ) Niestety nie pomagam szukać ludziom pracy w ich zawodzie, bo przyznam się szczerze, ze sama chcę mieć swoje życie i wymarzonej pracy muszą szukać sobie sami :) mogę zaprowadzić do agencji, mam kopie testów, ale oczekuję, ze przyjadą ludzie w miarę ogarnięci, a nie duze dzieci. No i komunikatywny angielski w tej chwili niezbędny.
Niestety z własnego doswiadczenia wiem, ze znacznie bardziej narażona na oszustów jestem ja,niż przyjeżdżający. Faktycznie Polacy zapracowali sobie sami na własną opinię, ale zapewniam, ze Ci normalni też tutaj się trafiają :)
Udostepniłam swojego prywatnego facebooka, żeby nowi mogli sobie mnie obejrzeć. Rozumiem ludzkie obawy przed nowym, sama też jakiś czas temu jechałąm tutaj z duszą na ramieniu :)
Odpowiedz nie typowa: Szukam dziewczyny do Anglii ktora by chciala wyjechac. Jestem tutaj od prawie 15 lat i od reki moge wszystko zalatwic, papiery, prace, lekarza itp. Mam 26 lat i moj jezyk jest perfect. Dom mam wiec z mieszkaniem tez nie bedzie problemu. Wiekowo 18-30 [email] Marcin

P.S Odbior z lotniska lub z przystanku takze osobiscie odbieram. Praca nie wymaga jezyka i praca jest na miejscu w tym samym miescie.
UWAGA: TO NIE JEST SEX OFERTA LUB JAKIS UKLAD TYLKO OFF-TOPIC
KUR..... powtarza się romeo z Doncaster uwierz że prędzej jak coś przyjedzie z pl to trzeba wychaczyć na miejscu bo ci zryci ludzie nie uwierzą mi też nie zaufali a więc i ja im nie ufam, też ponawiałem swoje ogłoszenie ale niestety ludzie chcą kasy, seksu i bóg wie co jeszcze. mnie też czeka może już nie lada wyzwanie bo mam nearly all do startu i zaczynam działać na własną rękę
Hej, szukam osoby chętnej do wyjazdu za granice. Przyznam sie że sama troche sie obawiam, bo słabo znam język, ale nie trzyma mnie nic w Polsce dlatego chcialabym wyjecheć. Jeżeli ktos też jest w taiej sytacji jak ja to czekam na kontakt:) [email]
Mateusz24 ten co kaze polakom g....jesc jeszcze szuka pomocy?Cygan jak to napisal ktory wyrzekl sie obywatelstwa..Czego tu jeszcze chce? Na smietniku jest dla niego miejsce nie tu...Przejrzyjcie co tu pisze o Polakch wtedy wyrobicie sobie choc troche zdanie o nim....
nie ma co ludzi krytykować patrzeć co piszą i wgl po to jest zycie jest krótkie nawet nie wiesz jak szybko lata młode miną więć po co to wam ma powód to pisze.chce wyrazić zdanie każdy ma do tego prawo, a ty go wysłuchaj forum w koncu
pamela siostro moja dzięki za wsparcie a wiesz czemu tak jadę po naszych bo mnie zdradzili i zasługują na repostę niech mają za swoje oko za oko chodzą świnie do kościoła a bliźniego swego sprzedadzą ha takim to szacun
Dzień dobry!
Mam na imię Mateusz. Jestem 23 letnim pracowitym facetem.
Razem z moją dziewczyną chcielibyśmy wyemigrować do UK.
Ze względów finansowych planujemy wyjazd na marzec/kwiecień 2016
W Polsce podejmowałem się różnych zajęć (pracownik stacji benz. , listonosz, pomoc kuchenna)
Aktualnie pracuję jako kierowca w hurtowni drobiu. Rozwożę towar na terenie woj. Podlaskiego i na Litwę.
Oboje znamy angielski bardzo dobrze. Naszą chęć wyjazdu motywujemy chęcią godnego życia.
Jeżeli ktoś jest w stanie wspomóc radą bądź inną formą pomocy, bardzo prosiłbym o kontakt.
edytowany przez MateuszU: 22 lis 2015
witam :)
szukam osoby ktora chce wyjechac do uk, ktora zna angielski, jest spokojna i dba o porzadek. mam jeden pokoj do wynajecia, moge pomoc na starcie, odebrac z lotniska, umowic na wyrobienie NIN, pomoc w znalezieniu pracy (w mojej agencji sa przyjecia - warunek znajomosc angielskiego).
how much do u want for a room £? and will u get ma a job as a truck driver ?
85 weekly, 100 bond. unfortunatly i cant help u with this kind of job. my agencys looking for ppl to work in warehouse
Reply to tooscared.
Could i contact with you at the beginning of the march 2016.
Unfortunately i am obligated with my current boss to work until end of the march.
I am sure to move to UK. Though, i am wondering about salary in warehouse. Will it be enough to pay you for a rent. Is it possible to save some money?
I'm sorry, i'm looking for tenant asap. In warehouse u will get around 240 per week (without overtime) so for sure saving money is easier and faster than in Poland. For food i pay around 50 pound per week (shopping without counting every pence).
Anglik ktory pisze i wie jak jest w Polsce to az milo..Szuka ludzi az tu w Polsce tylko ciekawe jak znalazl ten portal...To co pisze o wynagrodzeniu to niech napisze ze to jest najnizsza stawka...Zreszta wszedzie takie daja...Gdzie Anglicy nie chca pracowac tam szukaja Polakow...milo ale on wie tez dobrze ze oni nie szukaja w Polsce tylko zglaszaja zapotrzebowanie do Agecji-wiec czemu nie tym razem jak znalazl ten portal?Musial tez znac jezyk Polski a teraz tu glupa pali...Powiem tak niech ten bystrzak poda bezposredni kontakt do firmy tel meil skoro chce i potrzebuje ludzi to prosze-przeciez tu ich szuka-"PRAWDA"
jedrek, nie jestem Anglikiem, a co wiecej facetem. jestem Polka. Na poczatku szukasz pracy zeby tylko miec, i w wiekszosci daja minimalna, wez pluj sobie w twarz a nie mi jakbys mogl. Ja idioto, mam pokoj do wynajecia, i nie szukam ludzi do pracy tylko osoby ktora chcialaby skorzystac z pomocy, skoro moge takowa zapewnic. tak sie sklada ze w agencji w ktorej ja pracuje przyjmuja teraz to pracy, tak sie sklada ze wynajelam dom, i mam jeden pokoj do wynajecia, gdyz moj partner, idiota zreszta jak Ty, mnie stracil. wiec oferuje pomoc dla JEDNEJ osoby ktora szuka pomocy na start, gdyz nie ma do kogo wyjechac. przez takich ludzi jak Ty odechciewa sie pomagac rodakom. nie pozdrawiam.
Nie ublizylem ci idiotko skoro piszesz tak do mnie....Bo uwazam ze to ty jestes idiotka a jezeli chcesz komus pomoc to pomoz a nie rznij glupa piszac po angielsku ze niby szukaja na magazynie..moze i szukaja nie przecze wiec chyba mozesz napisac po ludzku co i jak....tylko ze szukasz kogos naiwnego a moze i nie naiwnego tylko ja gdy chce komus pomoc to pisze gdzie co i jak ale przeciez taka madrala sie znajduje i szuka niby ludzi...dobrze szukaj-podaj nazwe agecji skoro szukaja ludzi kilka szczegolow wiecej...A chyba ze juz jestes ta przezarta polka w Anglii ktora jest wszechmocna i co to ty nie mozesz...mozna komus pomoc byc troche milszym o ile sie chce nim byc ale jak piszesz ze dostalas kopa wiec chyba byl powod....szukasz ogona to napisz ze go szukasz jako premi...Chcesz komus dociac to wiedz ze ktos zrobi to i tobie...bujaj sie.
jedrek powiem ci tyle, wez ty spr. po chu mam pomagac komus kto nie zna angielskiego? pisalam ze to warunek, jesli ktos odpisal po angielsku to nawet lepiej. a ty to nie wiem po jasny ch* wchodzisz na to forum skoro wszystkich sie czepiasz. znajdz inne zajecie bardziej kreatywne. w znalezieniu moge pomoc, akurat w agencji w ktorej ja zapierdalam za minimalna, szukaja pracownikow. konkretow nie pisze na glownym zeby nie trafic na takiego debila jak ty. pare osob znalazlam to odezwalam sie na maila zreszta tobie nie musze sie tlumaczyc imbecylu. no nic stanie na tym ze wynajme pokoj komus na miejscu (nie Polakowi zeby nie trafic na takiego dziada jak ty), dla mnie wygodniej, ale myslalam ze akurat ktos bedzie w potrzebie pomoge. narka. wybaczcie oferta juz nieaktualna.
Cytat: tooscared
jedrek powiem ci tyle, wez ty spr. po chu mam pomagac komus kto nie zna angielskiego? pisalam ze to warunek, jesli ktos odpisal po angielsku to nawet lepiej. a ty to nie wiem po jasny ch* wchodzisz na to forum skoro wszystkich sie czepiasz. znajdz inne zajecie bardziej kreatywne. w znalezieniu moge pomoc, akurat w agencji w ktorej ja zapierdalam za minimalna, szukaja pracownikow. konkretow nie pisze na glownym zeby nie trafic na takiego debila jak ty. pare osob znalazlam to odezwalam sie na maila zreszta tobie nie musze sie tlumaczyc imbecylu. no nic stanie na tym ze wynajme pokoj komus na miejscu (nie Polakowi zeby nie trafic na takiego dziada jak ty), dla mnie wygodniej, ale myslalam ze akurat ktos bedzie w potrzebie pomoge. narka. wybaczcie oferta juz nieaktualna.

Wow. Po prostu wow. Widać, że Pani kultura jest na bardzo wysokim poziomie. Zresztą kogo się spodziewać pracującego w agencji pracy w UK. Ponoć zdecydowana większość, to osoby na takim..poziomie. Poziom profesjonalny+ =)
Niestety podejrzewam, że to kolejna oferta typu "240 godzin, tak będą nadgodziny itd." wszystko super. Po czym przyjeżdżasz, przez tydzień jest ok, a po tygodniu masz pracę raz w tygodniu. =)
Zresztą faktycznie jak kolega wyżej zauważył, po co agencje szukały ludzi do pracy po jakiś portalach.. I to jeszcze w innym kraju. Ktoś kto jest naiwny się złapie. Oby jak najmniej.
edytowany przez Kido: 23 lis 2015
Hej hej. Szukam osoby, ktora jest chetna pomoc mi w wyjezdzie do UK. Pomocy w znalezieniu pracy, insurance, bank itp. Bede bardzo wdzieczna. Jestem bardzo komunikatywna osoba. Wiem jak jest ciezko siedziec samemu, a z kims zawsze razniej :) gdy juz sie troche odbije z pieniedzmi moge za pomoc zaplacic. :) mam 19 lat, a wyjechac chce na dluzej, a nie tydzien, dwa czy miesiac.
Witam ;) mam 20 lat i bardzo ciezka sytuacje zyciowa. Nie mam rodziny (tylko mlodsze rodzeństwo) . Nie mogę zostawić ich na dłuższy czas wiec zalezy mi na jakiejś dorywczej pracy za granica od teraz lecz tylko do swiat . . . No chyba , ze plany sie później zmienia ;) chcem zapewnić mojemu rodzeństwu udane swieta wiec jesli jest ktos kto pojechalby ze mną i wie cos o takiej pracy za granica to bardzo proszę o kontakt pod nr telefonu 6[tel](tylko sms bo mam zepsuty glosnik :/ ) jest to dla mnie bardzo ważne i jestem w stanie wyjechać od zaraz
Witam wszystkich...
W styczniu skończę 20 lat chciał bym wyjechać do Anglii do pracy. Nie mam bardzo do kogo nikogo nie znam. Mój angielski jest kiepski. Pracowałem przy wykonczeniach i bardzo lubię to robić. Nie ufam bardzo ludziom ponieważ życie mnie tego nauczyło... Chciał bym wyjechać z kimś kto to wszystko ogarnia. Jestem z okolic Warszawy. Pozdrawiam
Witam.
Czy moze ktos z warminsko-mazurskiego wybiera sie do Londynu?
Pracowalem juz w Anglii - przy zbiorach salaty, w kuchni oraz za barem. Dotychczas byly to tylko wyjazdy wakacyjne. Teraz planuje wyjechac na stale.
Na poczatku planuje zaczepic sie gdziekolwiek (kuchnia, bar), a docelowo bede szukal pracy w wyuczonym zawodzie (informatyka).
Z jezykiem nie mam problemow. Zrobilem tez pierwsze rozeznanie na londynskim rynku pracy i wyglada to dosc obiecujaco.
Niestety nie mam tam zadnych znajomych, wiec wszystko bede musial ogarnac samemu. Bylo by duzo latwiej pojechac w kilka osob i razem wynajac mieszkanie lub dom.
Planuje wyjechac po Nowym Roku - luty albo marzec.
Jestem tu po to by ludziom pomuc gdy chca i o ile chca..coz zrobie ze czasem oni pisza glupoty a czasem ci co niby doradzaja lub udajecie ze chcecie im pomuc...Pomoc moze byc bezinteresowna lub jezeli za cos to nie nazwe tego pomoca..Ale jest tu takich kila osob ktore np by oszukaly innych szukajacych pracy-czyli poszukiwanie naiwnych....Sa tacy co malo sie dorobili i bardzo niby chca pomoc wiec prosze pomagajcie...Bo ja jak wiem gdzie jest praca to potrafie przeslac kontakt do Agecji gdzie nie jest potrzebny jezyk...Pokoj sa ogloszenia i to tez podam tylko czy cos zalatwia-nie wiem..Wiec przeszkadzam tu komu? Oszustm-mysle ze tak....Uczciwy nie chowa sie lub chce pomoc to potrafi w kazdy sposob....Wiec spadajcie ci ktorzy udajecie ze pomagacie....
Temat przeniesiony do archwium.
2341-2370 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia