PWSZ - Tarnów - filologia angielska

Temat przeniesiony do archwium.
361-390 z 577
no Meggy liczyłam na to :D :*
no przecież :*
czyżby podali na str nasz plan zajęć..;> zaczynam się bać :(
http://www.pwsztar.edu.pl/viewpage.php?page_id=109

ale masakra.. jestem w 5 grupie a chyba z żadną z Was nie będę ;( jedyne co mam fajnie to poniedziałek wolny.
ja jestem w grupie 4 :)
a ja w grupie 1 !
ja tez jestem w 1 grupie ale chce sie przepisac do 5 bo tam jest moja kolezanka z pokoju :) i mam nadzieje ze sie da :)
a ja w 3 :( nie ejstem z wami buuuuuu ;(
a ja w 2 ...kurcze wszystkie osobno :(
mysle ze sie mozna przepisywac :) tylko pewnie od razu w piatek albo w pierwszym tygodniu
nie tak to miało być no :(
kuurcze... :( no ale jak wszyscy będą się chcieli przepisywać to nie wiem czy będzie się tak dało :(
Hej ;) Już dawno miałam coś tu napisać, ale jakoś nie mogłam się zebrać na odwagę. Strasznie się cieszę, że jest tu tyle sympatycznych osób, mam nadzieję, że fajnie będzie się nam razem studiowało. :P Ja jestem w grupie 4. :)
edytowany przez outspoken: 27 wrz 2011
jak ktos bedzie w grupie 3 to niech napisze!
na pewno bedzie sie dalo tylko pewnie w taki sposob ze osoba za osobe
zgadzam sie z panna mizia3 :P tak to by bylo tak ze w jednej grupie jest 25 a w drugiej 15 ludziów :PP
fajnie tylko kto jest w gr 3 ? :P
witam wszystkich ;) ja jestem w gr 3 :P
mysle ze jak kazdy bedzie sie pytal o przepisanie to beda to jakos rozpatrywac bo to normalne ze sie chce byc z kims znajomym jesli sie go ma:) ja to bede zalatwiac juz w piatek :)
nikogo nie ma z gr 5? ejjj no ludzie :D
a i witam nowe forumowiczki oczywiście :D
Również witam :D ale zaluję, ze dopiero teraz znalazlam to forum. Ja się wybieram 30stego jak coś :P
zaczelam szybko i chaotycznie przegladac forum od poczatku i pewnie ominelam sporo informacji i wlasnie chcialam sie dopytac jak to z tymi notatkami. ma ktos jakies na komputerze do przeslania? bylabym bardzo wdzieczna.
i ogromnie sie stresuje :P
ja mam tylko te z chomika kolezanki ktora nam ich uzyczyla: agatarnow. mysle ze jak na to wejdziesz to Ci sie uda sciagnac. a reszte ktos ma od niej odebrac.
a co do piatej grupy to w piatej grupie jest moja kolezanka, a ze ma lepszy plan to wole ja sie do niej przepisac niz ona do mnie wiec jesli sie uda to bedziemy razem :) bo ja planuje na kazdy weekend byc w domu wiec wolny poniedzialek mi odpowiada :)
nie ktos tylko ja xD
no to chociaż jedna znajoma z forum :) ja właśnie nie chce się też przepisywać ze swojej grupy, bo plan mi się podoba :p zapraszam wszystkich do mnie hehe :D
2 dni wakacji o.O
wykorzystajmy je jak najbardziej...
dokładnie, trzeba wykorzystać ostatnie dni laby..
Temat przeniesiony do archwium.
361-390 z 577