PWSZ - Tarnów - filologia angielska

Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 577
meggy92 jesteś z dąbrowy tarnowskiej?:>
tak, z dąbrowy
moja kolezanka z klasy tez idzie na ten ang ogolny tez z dąbrowy i mam nadzieje ze bedziemy razem w grupie ehh
pewnie według lektoratów was podzielą, więc jeśli macie ten sam to w razie czego i tak można się chyba przepisać do innej grupy później. a gdzie chodziłaś do liceum?:)
no to nic z tego bo ona pewnie wybierze francuski a ja raczej niemeicki :( tam na dół chodzilam.
ja miałam iść na pedagogikę specjalną, ale też nie wyszło.. choć zawsze po głowie chodziło mi żeby iść na angielski ;)
no ja na pedagogike na " edukacja zdrowotna i profilaktyka uzaleznien"
A ja chcialam od zawsze na filologie angielska o! :D a jesli chodzi o ten spis to trzeba wejsc na instytut humanistyczny a pozniej zaklad fil ang i tam sa takie rozne dokumenty ;)
cała 3 klasę liceum przygotowywałam się do matury z biologi bo chciałam iść na fizjoterapię, ale jakoś nagle zmieniłam zdanie i już w momencie pisania matur wiedziałam, że jednak angielski.. żałuję bo przez to nie zdawałam rozszerzonej z ang... lucasDT - a jak wygląda sprawa z WF?
ja miałem coś podobnego. Z tym, że cale liceum myślałem, że pójdę na WF i przez to bardziej przykładałem się do biologii też.. no, a że jakoś nie wiem czemu złożyłem też na angielski no to... ;) a z zajęciami WF jest tak, że na zaocznych ich nie ma. A na dziennych chyba są jedne zajęcia w tygodniu 1,5h. A co gorsza jest on na TOSiRze w Mościcach... ;p chociaż może w tym roku będzie bliżej, kto to wie;p
ja tak samo w ostatniej chwili się zdycydowałam.. też nie zdawałam matury rozszerzonej. Wf - masakra! :p myśłałam, ze na studiach się tego przedmiotu pozbędę, a tu masz! :p
ja zdawalam rozszerzona z ang bo zawsze chcialam tak zdawac ;p i z pol tez rozszerzona bo to byla opcja zeby isc na pedagogike jakbym sie na ang nie dostala ale wyszlo na odwrot ale i dobrze :D
weszzlam na to i nie moge znalezc :(:(
ehh dziewczyny zawsze mają problem z tym WFem:P
ja właśnie zapytałam o Wf gdyż chciałam się dowiedzieć czy jest do wyboru rodzaj zajęć tak jak np na MWSE basen, siatkówka... :D
nie ma takich wygód :D na szczęście basenu nie ma ale ze w moscicach to mnie to załamuje bo ja w druga strone sie kieruje do domu i bede sie bala w nocy bo wf oststni!! aaaaaa!!!! xD


Dam Wam link ludziska do tej strony! :D http://www.pwsztar.edu.pl/viewpage.php?page_id=109
tam jest jak KATALOG KURSOW i to sobie cza ściagnąc i mieć :D Wymagany Microsoft Office :D
no wlasnie glupota ze w moscicach........ ;/
ja nawet nie wiem gdzie to jest :p jakby był basen to super, siatkówka też, ale reszta to już nie bardzo :p
a właśnie! idziecie na tą inauguracje 30 września? ;p
a inauguracja nie jest 12 października? o.O
no chyba pasuje się wybrać , co nie? :P
jak tam będziecie to przyklejcie sobie kartki z nickiem żebym wiedziala kto jest kto :D:D:D:DD:D:D:D
zartuje hehe ;p
uroczysta jest 12 :p http://www.pwsztar.edu.pl/news.php?readmore=409
no ja chyba będę właśnie po to żeby poznać już kogoś :p meggy92 dobry pomysł heh :D
Jaka inauguracja, co gdzie jak? :D
taka instytutowa ma być 30 września o godz. 12 w auli C017 :p a uroczysta 12 października :)
no bo nawet nie wiem jak wyglądacie hiehie to by sie przydalo ale jakbysmy tak poszli to by nas chyba wysłali do wariatkowa xD
no dokładnie :p fajnie by było właśnie pójść tam już znając kogoś, bo ja kompletnie nikogo nie znam. Będę tam sama jak palec :p
możemy wymyślić jakiś dyskretny znak rozpoznawczy :D hah ale jaki? hmm...

turli123 - jak samopoczucie przed przeprowadzką do akademika? ja szczerze się troszku obawiam :P
może ustalimy jakieś miejsce gdzie się spotkamy :D tylko ja nie wiem gdzie jest w ogóle ta aula itd :p

a weź.. ja tak samo się obawiam i to jak cholera! :p w ogóle jakoś sobie tego nie wyobrażam no, ale innego wyjścia nie mam niestety ;p ogólnie to ja nie wiem nawet co mam wziąć tam, masakra! :D
Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 577