Fanatycy U.S.A-wpisujcie się !!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 526
P.J. liczy sobie 15 wiosen. Wystarczy kliknac na inne jej posty na forum ogolnym...
Wiesz RoxTon ja jak miałem 15 lat to chciałem uciec do USA ale rodzice mi nie wyrobili paszportu ... jakby to był jedyny powód ... dziś marzy mi sie tylko ciepły zakątek świat ... zmarzluch jestem i tyle ...

a Ty ile masz lat? (a tak w sumie to gdzie na tym forum wyświetla info z profila odnosnie wieku i płci?)
Hah, no tak.......
U mnie w domu to tylko ja przesiąknęłam USA, moja siostra, Paulina już nie... W sumie to ona nawet nie lubi angielskiego, chociaż tą stronę znalazłam dzięki niej... Gdyby nie ona nie byłoby mnie tutaj , na tym forum.. Gdy byłam w USA ona została w domku, bo nie chciała zostawiać rodzinki.Jej główny cel to zdać FCE, aby mieć papierek, USA interesuje się b.średnio
... Mama nie jest kompletnie zaoferowana Stanami Zjednoczonymi, tacie się tam podobało, ale nie woli jednak być w Polsce....Dalsza rodzina to już zależy od osoby....
Ja chcę jechać i mam już zaplanowane to za 3 lata...... Nie wiem jak reszta rodzinki, siostrzyczka może douczy się angielskiego, ale nie zmuszam jej, aby jechała tam ze mną, mama- hmm.....naturalnie, że tak, tata to jedna wielka niewiadoma.....
W sumie to jeśli będzie trzeba zostawiłabym rodzinkę, ale nie demonizujmy----nie byłoby żle, może za tę parę lat przemieszcanie się będzie jeszce łatwiejsze
Pozdrawiam
Ja życżę dalszych sukcesów P.J !!!
Dziękuję za życzenia Salma
.
Ludzie mnie często pytają czy nie smutno mi, że jestem sama w mojej pasji ???
Uwierczie mi, że nie.......Na takie pytanie zawsze odpowiadam- 'Nie, cieszę się, że nie mam dużej konkurencji' Niech znajomi nadal fascynują się imprezami i swoimi sprawami, siostrzyczka niech uczy się angielskiego w swoim tempie, a ludzi mi nieznani hah..... fanatyków USA niech też nie będzie za dużo....Głupio bym się czuła gdybym tak naprawdę spotkała kogoś kto tak jak ja cały czas mówi po angielsku i jest tak samo zafascynowany USA..Ah, gdyby jeszcze ten ktoś kiedyś mieszkał w Nowym Yourku to byłaby to już tragedia.
Rox Ton zarzucił mi kiedyś, że chciałabym, aby wszyscy wokół mieli to samo hobby..... Nigdy tego nie pragnęłam ani nawet nie chciałam... Każdy powinien mieć swoją pasję i po prostu być sobą. Gdy pisałam swój b.pierwszy post nie chodziło mi o to , aby zebrać tu jakiś krąg miłośników Stanów Zjednoczonych...
Chciałabym, aby wszyscy wiedzieli, że kontratakuję , gdy ktoś chce mnie obrazić nie dlatego, że jestem taka smutna, że nie podziela mojej pasji, ale dlatego, że mam zbyt wysokie poczucie własnej wartości, aby pozwolić sobie na kpiny z mojej inteligencji... Co prawda nigdy nie zniżyłabym się do poziomu osób atakujących w ten sposób, ale takich rzeczy nigdy nie pozostawiam samoistnie jakby w ogóle nie wydarzyła się taka sytuacja...
Mam nadzieję, że już nigdy więcej nikt nie będzie się dopatrywał w moich słowach podtekstow , które nie istnieją jak na samym początku perfomował to Rox Ton......
Pozdrawiam
P.J. jak jestes taka dobra z anglika to moze dasz mi troche korepetycji z czasow ? napisz na gg= 8423185. Czekam na odpowiedz
Mateo, naturalnie, że udzielę Tobie korepetycji z czasów...... Już wyszukałam Twój numer i dodałam do swej listy kontaktów.......Napiszę do Ciebie jak tylko będziesz dostępny.
3maj się, pozdrawiam
Chyba przy logowaniu nie zmienilas adresow e-mail... Salmo7 czy P.J.
Hah, RoxTon- This is my mystery........
Ale nie musisz sobie dowartosciowywac tworzac sztuczne poparcie...
Hah, nie..... Teraz zrobiłam to świadomie i to nie był błąd przy pracy....
Po prostu, chcę Wam pokazać, że nawet nie wiecie jak mam na imię- powiem Wam tylko, że P.J to moje prawdziwe inicjały i pomimo tego oceniacie......
Nikt ze mną nie rozmawiał, a niektórzy pomimo tego oceniają moją inteligencję. Chcę Wam zwrócić uwagę jakie to jest niskie- nie macie pojęcia kim jestem, a zamiast powiedzieć czy podoba Wam się moja pasja czy nie tworzycie tu jakieś komentarze, opinie.... Ciekawe, może nmiedfługo dojdzie do tego, że ktoś będzie komentować mój wygląd ???
Oceniamy Cie tylko na podstawie tego co piszesz... Tylko i wylacznie...
OMG P.J. ale wtopa!! uważaj następnym razem ;), ale wiedz, że masz poparcie u paru osób i u mnie oczywiście, uważam, że jesteś pozytywnie zakręcona :):)
Musisz być brzydka :] ... jak ponad 60% Amerykanek
Crazydaisy, it's all right...... To było naprawdę zaplanowane.Po prostu uderzyło mnie to ocenianie.... Dzienx za complemenmcik.Może dlatego to mną wstrząsnęło, że sama jak ognia unikam oceniania innych ludzi......Rox Ton, napisałeś, że oceniacie mnie wg tego co piszę. Ja odniosłam chyba inne wrażenie.....Rox Ton, tak Ty może oceniasz mnie wg tego co piszę, ale wiele innych osób dorabia sobie jakąś ideologię
Pozdrawiam.Bużka 4 all
Nue, niezły żart :) :) :) :)
Wiesz PJ lepiej jest sie mile rozczarować :]
Rox Ton, P.J jest to adres uniwersalny, z którego korzysta również moja siostra... Mamy zresztą te same inicjały i prawie ten sam wiek , Paulina w zeszłym miesiącu skończyła 16 lat....Wystarczyło się zapytać
Pozdrawiam
>Crazydaisy, it's all right...... To było naprawdę zaplanowane

Sorry, honey, I find it very veeeeeeeeery hard to believe ....
Hah, no pewnie, że tak....... Rox Ton, odpowiedż na Twe pytanie dotyczące FCE zamieściłam wyżej.......
Crazydaisy, yes , it's so hard to believe but it's the one and only truth.....
See ya.....
Hah, co Wy na to, abyśmy zaczęli mówić tylko i wyłącznie po angielsku na tym forum ?????????
Jeśli przynajmniej 3 osoby będą za tym pomysłem to zaczynamy .......
hah??
Proste... Wloguj sie ze swoich trzech kont i zaaprobuj...
Rox Ton, please..... Nie wypominaj mi tej małej prowokacji do końca życia.....A Ty jesteś za?
A konta mam tylko 2...Salma and P.J
Salme oddam siostrzyczce, aby miała swoje konto, a jeśli się nie zgodzi na taki nick po prostu je wykasuję....
That's all....
Pozdrawiam See ya tomorrow(probably)
Kto jest "za", kto jest "przeciw". LOL
Niczym wybory na burmistrza w mojej gminie miesiac temu. :)
Ja stawiam krzyżyk przy "za".
Thanks narrow-minded.....Jeszcze tylko 2 osóbki....
Ok, ja lecę spać..... Zobaczymy może jutro zbiorą się te 2 osóbki aby sfinalizować pomysł.......
Pozdrawiam Good nite
Ja tylko dodam że tekst roxtona "Latynowski i Wietnamki" to tekst roku. Bo "tam pisze" to zadne novum. Tak mowi wielu gimnazjalistow i nie tylko.

Dobre i prosimy o jeszcze
Az tak nie mozesz tego przezyc? Wyjdz na swieze powietrze.
Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 526

« 

CAE

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia