Fanatycy U.S.A-wpisujcie się !!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 526
P.J, You bit off more that you could chew. Why are you so la-di-da if so much of what you write is just a waste of time?
The only and undeniable truth is that your ambitions make you high but above others and self-righteous indeed. It doesn't speak highly of you. As a matter of fact,, I should like to see you in a different light. Bragging about your knowledge, which is nothing but obnoxious makes peeple feel annoyed and too much. If you're passione about the States that's OK, if you have goals to follow that's OK too; however, I feel obliged to make a strong protest.

You're not the only one who has dreams. You're not the only one who wishes that dreams would come true, but you're the only one who makes so much fuss over such a trival issue and what's more treats your opponets, as it were, puppets in a small theater being pulled by strings - your power - persistance.

Stop milking people for news! Imagaine you were to be an opponent, what would you do ?? Stop by now and again in that forum but don't make people listen to your averse-posts-like reposnses every time one opposes yours.

Let people enjoy Xmas time spell and please us by giving no account of your supposedly good English.
I do believe you won't jump to conclusions. You're not yet on a hiding to nothing but keep posting like that and it puts you at disadvantage even more.

Wishing you the best I hope you'll find the way, which would enable you to continue pursuing the goals but reasonably and without shattering the others.

You're only the one who know your value who will know what to follow so stop wallowing in reeds of such a preposterous behaviour and give a good impression by giving some unknown facts about the USA, will you??

Cheers!
Merix
Byłeś kiedyś z jakąś Latynowską ? Czy piszesz z książek?
A ja wcale nie mowilem o zadnej Latynowskiej. Czym teraz sie Bartku pochwalisz?
nic dodac nic ujac :) wciaz nie moge pojac celu tego watku:) coz jestem sobie jakimstam pejotem i fascynuje sie UeSiAkiem:) bardzi sie tym ekscytuje niemal do granic mozliwosci wykonawczych :P Obwieszam (soon) pokoik moich rodzicow w ktorym mieszkam plakatami prezydentow -czemu nie:).Moj angielki jest tak slaby ze nie potrafie sklecic zdania ze slownikiem:) chociaz do wszytskich mowie po ANGIELKU:) do wszytskich ktorzy nie zasmieja mi sie w twarz z powodu moje nieelokwencji:P tu troche zartuje ale tylko tyciu tyciu:P Ile ty wiesz pejocie o kulturze stanow? bo narazie podskakujesz z radosci uslyszawszy slang:P hehe:)masz pasje spko:) 1 osoba ja tu dzieli spoko:) ale o co kaman? kaman o to ze za duzo tu fanatykow nien uswiadczysz:)a ile mozna razy wbijac Cie w ziemie skoronawet tego nie zauwazasz:) ehh:)

co szanuje to upor w walce:P na forum ja wiem masz duzo czasu i swieta:) wiec czemu nie:P i pomimo mlodego wieku calkiem calkiem ilorazz (a te wrzutki hmm raczej ich nie zauwazasz:P )


I PISZ PO ANGIELSKU:)
Ale Ty też miałeś chyba kiedys 16 lat ?
Czy nigdy nie miałeś ?
Wyskoczyłeś na ten świat toćka w toćkę taki jak teraz jesteś.
Takie rzeczy to tylko w PL.
Co mnie obchodzi ze ktos lubi USA? NIech lubi
Well, what can I say ???
My dream is cerebral and U want to dissapoint me just because I need to reach my goals... I get the impression that my amazing power and unending describtions suffocated ya... I didn't mean a thing when I decided to reveal U my purposes.
Maybe what U really feel is that you'd like to poke my eyes out with a blunt object to show me how much ya hate me........
Well, I don't care...... I always keep up that ''Make it happen'' attitude and I just focus on my dreams...
I'm not a babe in the woods I know what to do...
Please, Don't try to cut me off from my way home... Anyway, I don't throw down the gountlet so why everyone else do so ?
DON"T WASTE YOUR TIME ANYMORE !!!
I don't occupy myself with that others may say...... I have my own life and my own dreams....
Is it too hard to understand ???
Regards
And I don't brag about my high knowledge...
Anyway, My goals aren't trival...... If U think so, keep your opinion to yourself.....
People talk to me without force, I'm not unbearable and that's why I reject your objection
MY congratulationss on your english:) hell yeah:)
Watek ten robi sie nudny jak flaki z olejem.
A P.J. zartuje, ze kocha USA.
Ona poprostu chce zostac satyrykiem i na naszych postach ostrzy sobie pioro.
Oh my God !
Jak śmiesz mi mówić takie rzeczy ????
No, jasne, z pewnością Ty wszystko wiesz najlepiej....
Wydaje Ci się, że jak jesteś wielkim polskim patriotą to wszyscy wokoło muszą być tacy jak Ty.... Po prostu wydaje Ci się to dziwne.... Gdyby to była tylko zwykła prowokacja to napisałabym coś w stylu ''Mam 12 lat i zaszłam w ciąże'' i wątek umieściłabym na forum jakiegoś portalu internetowego...
Nie obchodzi mnie czy mi wierzysz czy nie... Ja robię swoje , może kiedyś za parę lat dostaniesz dowód na to, że jestem autentyczna, gdy w tv usłyszysz o jakiejś panience P.J co zrobiła karierę za oceanem...
Pozdrawiam
I tego Ci z calego serca zycze ...
Hah, dziękuję Ci bardzo....
Ja też życzę Ci, aby Twoja sytuacja finansowa nigdy nie zmuszała Ciebie do wyjazdu z kraju, który kochasz......
Kochani,. będę wieczorkiem
You're unbelievable, you know??
Now, you're opponets became friends?? Keep pulling strings - you're doing well.
Mind you, keeping doing so, like you said - may turn against you with double force.

Why don't you call it a day (or night)?? The matter is more than clear for anyone who wanted to peruse the thread.

One more thing, try as I might I couldn't figure out your officious way of twisting people's arm. Do you really think you could make them striclty believe in your magniloquent visions?? Come on, your current might-have-beens aren't high on the others agenda.

Will you reveal some mysterious facts about the USA?? If you're such a buff it should not be a problem for you to do so at all, am I right??

Take it or leave it!
Hi !!! Can ya explain me what U really mean ???
I didn't abuse anyone, I just revealed my affections.....
My game is utterly fair, why do U always find fault with me and my vision ???
Give me some examples...
U don't believe in me....... My sensing tells me that.
Well, ok..I don't mind it, but I still can't find the real reason why U always accused me without any sensible reason...
"""""""" "Hah, Takie rzeczy to tylko w PL.
Co mnie obchodzi ze ktos lubi USA? NIech lubi""""""""""

Najpierw mnie próbowałeś bronić, a potem robiłeś wymówki...
Ok, niech Cię to nie obchodzi, ale po co w ogóle wchodziłeś i odpisywałeś na posty a co za tym idzie marnowałeś czas ????
Jeśli tak bardzo nie jesteś zainteresowany tematem to po prostu od niego odejdż i nie wchodż więcej na to forum...
Ah.Jak ludzie sobie uwielbiają stwarzać problemy
Pozdrawiam
Yes, I can. You simply grin and bear it. I'm not going for your jugular but if you keep posting like that it gets you nowhere.

I don't claim that you abuse anyone but your persistance makes the others shattered.

Can you finish a sentence without using suspension points?? It makes me annoyed and shows an inconsistent action in your writing as well.

Are you actually eschewing reply relating to some uknon facts about the USA??

As for me, the matter is utterly pointless to carry on and I regard it necessary to be closed!!
No, I can't write without suspension points... Please, don't tell me what I gotta do... I use them, because I don't change my thought.... I speak what's on my mind... No glass, no pretence,, but my pure opinion.
Well, I'm on my way somewhere and I don't care what U think about me, my style , my goals... The most relevant is to be confident and have an idea...
I have both of them.
why do U always say by everyone ???
Are U a Lord ??? U know everything even another people's emotions and feelings.. It's ridioculous...
Well, please, stop talking trash..... Ain't gonna change my style and personality if U like it or not... It's like the kind of opression.
My reflection on ya is simple-------- U have no clue , no dreams, no definite way............
I don't intend to rise to your accusations anymore......Gotta do what I gotta do

Anyway, what do U want to know about the USA ?
1) zobacz do kogo to było skierowane
2) przemysl jeszcze raz sens tych slow
3) zrob co uznasz za stosowne
Paulino J :p CO CZYTASZ PO ANGIELKU:)?jakie pisma, ksiązki:)? co bys polecila ? pozdrawiam:)
Co polecam do czytania po angielsku ???

Ja osobiście czytam dużo magazynów takich jak : The New Your Times, US Weekly, In Touch, People, Vanity Fair............Są one naprawdę warte uwagi
Z książek wybieram bestsellery, są one dostępne w Empikach w dziale książek zagranicznych zawsze jest spis najlepiej sprzedawanych książek po angielsku.....Ja wybieram te z pierwszego miejsca bestsellerów......
Ostatnio przeczytałam 'The Devil wears Prada'
Ważne, aby podczas czytania się nie nudzić i być wpojonym w książke tak, aby wyłapać jak najwięcej pożytecznych zwrotów, słów i miło spędzić czas...
Dlatego mówię, książki w jęz. angielskim nie są aż tak bardzo trudno dostępne szczególnie w dużych miastach... Są one co prawda dość drogie, czasami nawet droższe niż w USA, ale zawsze zostają też dobre biblioteki...
Pozdrawiam
P>S - Mam na imię Patrycja........Paulina to moja siostrzyczka
Patrycjo :) tez na Pe:) czy pisemka kupujesz w empiku:)? ja ostation zaopatrzylem sie w newsweek'a:) wydanie specialne:) koszt 18 50:) ponad 80 stron:)skoro czytasz w engliszu :) ile znasz tak zgribsza slowek:) jak Ci idzie czytanie:)? co robisz znowymi slowkami:)? moze mozesz cos polecic ostatnie 3 przczytane ksiazki:) pozdrawiam:) moze gg in english? [email]
Hey !

Magazyny brałam od znajomej moich rodziców, która miała ich mnóstwo przywiezonych z USA......Teraz niestety jedzie ona tam znowu na parę latek, więc zacznę zaopatrywać się w Empiku
Książki czytam szybko, nie zatrzymuję się, jestem skupiona na czytanej historii.
Mam specjalny zeszyt, w którym umieszcam wszystkie nieznane mi słówka z książek np. jeśli jest to rzeczownik zapisuję go, doszukuję w słowniku odpowiadającego mu czasownika i przymiotnika, a następnie całego zestawu uczę się na pamięć.
Ostatnio tak jak wspomniałam czytałam 'The devil wears Prada'- bestseller na podstawie którego stworzono nawet film... Wcześniej była niezła powieść ' A demon in my view' Sama polecam też biografię Billa Clintona...
Hah, mój zasób słownictwa ??? Trudno mi powiedzieć, bo cały czas, codziennie uczę się nowych słów
Trzeba sobie wytworzyć po prostu wewnętrzny obowiązek coś w stylu- codziennie nauczę się 5 nowych słówek' Tylko wytrwałość doprowadzi do znajomości języka....
Pozdrawiam
Witam,

Englishman, jeżeli chcesz już tak bardzo czytać po angielsku nie wystarczy ci internet?? Wejdź sobie na www.cnn.com i czytaj, jeżeli to cię nie satysfakcjonuje osobiście polecam całą masę magazynów: http://www.externalharddrive.com/usa/usalinks/usa-newspapers.html
ja czytam każdy dzień i nie narzekam. Oczywiście też wolę czytać "normalną" gazetę ale za duzo tej makulatury już się wala po domu. A tak przynajmniej jestem na bierząco co się dzieje za oceanem. Co do książek to niestety zostaje empik.

pozdrawiam
dzieki dizi :) za zbior linkow:) jednak gazeta ma ten swoj czar:) wiec bede korzystac z dwoch zrodel:) pozdrawiam:) God bless America:)? to sie zobaczy niedlugo:)
Yeah, God bless America !!!
But first of all America is freedom of religion.
But first of all America is freedom of religion.
Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 526

« 

CAE

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia